Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - December 17, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - December 17, 2012

  

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 17 בדצמבר 2012

אתם מתחילים להתרגל לרעיון שדואליות כפי שאתם חוויתם אותה, שייכת לעבר. לכן אתם יכולים עכשיו להתקדם במשימה לטהר החוצה את כל האנרגיות האישיות הישנות, שאתם יודעים שאין להן מקום במימד הגבוה יותר. אתם תמצאו שזה קל יותר עכשיו כיוון שאתם הועלתם לתוך תדר גבוה יותר, כפי שאתם באופן אינסטינקטיבי יודעים מה מחייב את תשומת לבכם. נקודת המפנה הושגה ואין דרך חזרה, והמבט שלכם צריך להיות ממוקד בתקיפות בעתיד. עם התעלותו של כדור הארץ, אתם באמת נכנסים לתור הזהב, ואתם יכולים להמשיך עם ארגון מחדש וטיהור והקמתה של ציווליזציה גלקטית.

 אנו יודעים שרבים מכם אשר לא הרגשתם בהכרח מרוממים מאוד ב-12.12, הבחנתם מאז בשינויים בתוככם. זה ימשיך כיוון שגופכם נענה לאנרגיות שעדיין מגיעות לכדור הארץ שלכם.  ההתעלות עדיין ממשיכה וכך גם האבולוציה הרוחנית שלכם, אבל יהיה פרק זמן לפני הנקודה המכרעת הבאה. הזמנים המרגשים המגיעים עומדים לאפשר לכם בחירה באשר לעתידכם. הזדמנויות גדולות די שונות מאלה בעברכם תוצגנה לכם, כאשר שיקולכם הראשון היה להרוויח הכנסה כדי לשרוד.  בעיות מעין אלה לא יתקיימו בעתיד המאוד קרוב, ויהיה לכם את כל הזמן שלכם לעקוב אחר רצונות לבכם. שירות לאחרים יהיה מספק ומתגמל ביותר, כשאתם תהיו מודעים שזוהי מטרתכם העיקרית בחייכם.

 ובכן, ככל שהזמן מתקדם, אתם תבטלו בהדרגה דברים שגרמו לכם הנאה במימד הישן אשר החל לאבד את כוח המשיכה שלו. רצונכם יכוון לעיסוקים טהורים ובריאים יותר, ולאנרגיה אשר תעלה את הרטטים שלכם אפילו גבוה יותר. תיפטרו בהדרגה מהתמכרויות ומנוהגים ישנים, כשאתם תמצאו דרכים מעניינות ומספקות יותר לבלות את זמנכם. אתם לעולם לא תהיו אבודים בחוויה החדשה, ויצירת חברויות חדשות בכל מקום שתלכו תספק לכם הרגשה נהדרת של סיפוק.  היו בטוחים, עם זאת, כי יחסים מיוחדים רבים שהיו לכם על כדור הארץ ימשיכו בעתיד, וקשר אהבה חזק לעולם לא יגרום לפרידה לזמן רב.

 אהבה הינה המפתח לכל דבר וזו הסיבה שמעודדים אתכם לעבוד לכיוון אהבה ללא תנאי. זהו הישג אולטימטיבי אשר פותח כל דלת עבורכם, ומאפשר לכם להמשיך לנוע מעלה דרך מימדים שונים. זה היה כדאי לנסות להשיג הצלחה כלשהיא בשעה שחייתם באנרגיות שלא היו הכי אידיאליות לעשות זאת בהן. היו לכם כה הרבה הסחות דעת ועימותים עם אלה אשר נפלו לתוך הרטטים הנמוכים יותר. עכשיו עידן החומריות נסוג במהירות אל הרקע לפני שהוא ייעלם לגמרי. ההתקדמות שעשיתם עד כה הושגה ברוב נסיבות הבדיקה, ואנו משתוממים מגמישותכם ומנחישותכם להצליח. זה ייקח אתכם דרך ארוכה קדימה על הנתיב שלכם לקראת סיום שהינו המטרה האמיתית שלכם.

 אתם לא צריכים בהכרח לדעת איך השגתם נקודה גבוהה זו אשר נושאת אתכם לעידן החדש.  כולכם חוויתם בשלב כלשהו בחייכם הרבים כל מצב או אתגר אפשריים, ואותו קול פנימי שמר עליכם להתמקד בתוכנית חייכם. עכשיו, כשמחזור הדואליות אשר יש בו את הכל, אבל הסתיים, אין לו יותר השפעה או השפעה מועטה עליכם. הדבר החשוב ביותר בחייכם עכשיו הוא להמשיך להסתכל קדימה, ולצעוד לתוך העצמי החדש שלכם, זה אשר יתפוס בעדינות את מיקומו באנרגיות הנהדרות של המימדים הגבוהים יותר. למרות שהיו לכם מאות תקופות חיים, החוויה שעומדת לקרות לכם תהיה די ייחודית אותה תעריכו עוד זמן רב.

 בינתיים אתם מעבירים את זמנכם כשאנו מהפדרציה הגלקטית של אור מכינים את עצמנו להיות מעורבים בפרויקטים רבים אשר ימשיכו להביא את העידן החדש לעולם. אנו נספר לכם שכל יום עכשיו אתם עשויים ללמוד על עניינים אשר יציגו כמה קרובים הדברים להמריא. אנו לגמרי מוכנים לפעולה, וזה כפי שהייתם מצפים לקחת בחשבון את העיכובים שכבר התרחשו. אנו ממשיכים לפקח על המצבים בעולם כפי שעשינו כבר כמה זמן, עצרנו הסלמה כלשהיא של המצב במזרח התיכון אשר אחרת יכולה היתה לגרום למלחמת עולם נוספת. התרחשויות מעין אלה כבר נשלחו אל העבר, ואנו לא יכולים לחכות כדי לחולל שלום קבוע בעולם. הוא חייב להגיע כיוון שהרטטים הנמוכים של מלחמה וכל דבר הקשור לכך, לא יכולים להתקיים במימדים הגבוהים יותר.

 עבור אלה מכם אשר חוגגים את חג המולד, זהו זמן של נתינה וזיכרון של אלה שלא כל כך טוב להם, ואנו רואים שאהבתכם ונדיבותכם חרגה מכל אירוע אחר במידה ניכרת. זהו סימן לדרגה אליה כולכם התקדמתם בנתיבכם הרוחניים, וגרמתם לעליה גדולה בכמות האהבה שכבר מעוגנת בכדור הארץ. באמצעות העידן החדש שהגיע אליכם, אנרגיות אלה ימשיכו לגדול, ותהיה הרגשה מסביב של שמחה ואושר גדולים. זו לא תהיה חוויה רגעית כשהאנרגיות הגבוהות יהפכו למה שאתם מכנים כנורמליות. קשה לתאר במילים הרגשה של אושר כגון זו כשהיא תעטוף את הכול ותהיה כה עוצמתית. זה כאילו אהבה גדולה שאחזה והרימה אתכם ונכנסה לכל תא מגופכם.  בכמה מהרגעים שלכם של הרגשות רגשיות עצומות של אושר ואהבה, כך לומר, אתם כה היכיתם את נקודות השיא (המתרגמת - ביצעתם את הדברים החשובים הברורים והטובים). זה קרוב כפי שרובכם מרגישים את רמת האהבה שהתייחסנו אליה.

 אתם תגלו שרגשות נפלאים אלה של הרמוניה ושלום יגיעו אליכם יותר לעיתים קרובות ככל שהימים חולפים. כשאתם מטהרים את גופכם מקשרים שאינם רצויים, כך יצרתם מקום ליותר מהאנרגיות הגבוהות יותר. אל תשכחו שתאי הגוף שלכם משתנים אפילו עכשיו, עד שהם יהפכו גבישיים לגמרי. זה מאפשר לרמה גדולה יותר של תודעה המתאימה לנשמה הנכנסת למימדים הגבוהים יותר.  זוהי תחילתו של נתיבכם לתודעה מלאה והפיכתכם לישות גלקטית.

 אני SaLuSa מסיריוס,  ושבע רצון שאתם לבסוף בטווח הראיה של קו הסיום. חיכיתם זמן רב לימים אלה לאחר שהייתכם הארעית הגדולה בחשיכה. אתם מבוססים היטב באור, והוא ימשיך לגדול באופן אקספוננציאלי. אתם אהבה בהתגלמותה, ואנו זוכים להיות חלק ממנה.

 תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey
Source:
The 2012 Scenario

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge