Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - August 19, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 19 באוגוסט 2016

אתם אשר אוזניכם על הקרקע (מקדישים תשומת לב לרמזים לגבי מה שעומד לקרות) תדעו שה"שיערוך" הוא כה קרוב, וביחד עם שינויים אחרים עומד לסמן בקרוב את התחלתם. משימה ענקית מתקרבת לסיומה ותיתן לכם הוכחה שלא מוטלת בספק כי האילומינאטי אבדו את יכולתם להכתיב את האירועים בהתאם לרצונותיהם. הם עדיין קיימים כמטרד עד שהם ייעצרו כך שזה יהיה גורלם המוחלט. כהוכחה לכך, מהלכים שהמתינו לזמן הנכון יכולים עכשיו להתקדם. הכוחות השליליים מתענגים מהפרסום על מה שפעולותיהם גורמות, אבל בשום אופן יש לדברים את דרכם האישית. כוחות האור עובדים בהתמדה מאחורי הקלעים בהעדיפם לשמור על כוונותיהם סודיות ככל האפשר. האמת היא שהם עולים על הכוונות השליליות מכל הבחינות, ומסוגלים להבטיח שהעניינים לא ייצאו משליטה. הם מאפשרים להם להתפתח כמתוכנן ולא מפריעים עם קארמה או עם תכתיבים של כוחות האור הגבוהים. היו סמוכים ובטוחים כי מה שמתרחש במהלך חוויותיכם בשליטה כדי להבטיח שאחרית הימים תתפתח כמתוכנן.


לנשמות אלה אשר אינן מודעות לתמונה הגדולה יותר, נראה יהיה שכל דבר הוא כאוטי, עם זאת הכול בשליטה של אלה המבטיחים כי עוקבים אחר תוכנית של בני האדם. זכרו שכולכם התנדבתם ברצון לחוות נפרדות, והסכמתם לאתגר למצוא את דרככם חזרה אל האור. כיחידים וכמין האנושי, אתם הודרכתם מאז שהמחזור החל ואפילו כאשר אתם מתעלים, ישנן תמיד ישויות גבוהות יותר המדריכות את חוויותיכם. באמצעותן אתם גדלים חזקים יותר ומסוגלים לשמור על קור רוח כאשר מתעמתים עם אנשי האופל. כל עוד אתם נחושים בדעתכם, מה שמתרחש מסביבכם צריך לא להשפיע על יכולותיכם להישאר רגועים בכל הנסיבות. נזכרים בשיעורים שנלמדו ונושאים אותם קדימה מחיים לחיים אחרים.

האנרגיות הגבוהות מקורקעות כך שההשפעות של אנרגיה שלילית קטנות עד שהן לא יכולות יותר להתקיים ברטט גבוה מעין זה. באותו זמן, ההתעלות תתרחש ושלום מוחלט ואהבה ירדו על פני כדור הארץ. אפילו מדרככם לפרש אירועים, זמן מועט מאד יחלוף לפני שהם יצאו אל הפועל. לכן העתיד מקודם בברכה ומביא לכם שחרור מההשפעה ומפעולותיהם של אנשי האופל. תינתן להם תשובה לפעולותיהם ויתמודדו בתוצאות או על פני כדור הארץ או שיוסרו למיקום אחר. היו סמוכים ובטוחים שאף אחד לא נמלט מצדק או נמלט מפעולות שבוצעו עם מניעים נסתרים. אני מצהיר בשנית שאף נשמה לא נענשת, אבל עשויה להזדקק לחוויות נוספות כדי להתגבר על חולשתן. הן מתוכננות בקפידה כך שהנשמה המעורבת יכולה ללמוד מהן ובקרוב להגיע לנקודה בה השיעורים מסתיימים.

רבים מכם מודעים כי כאשר הזמן עובר, יותר נשמות אשר התפתחו מספיק כדי לעזור לכם מתגלגלות כדי להביא את העידן החדש לתוך ההוויה. זה מצריך רק מצבים בטוחים החופשיים מהפרעה כדי שהם יעניקו את הידע שלהם, ודעו שלא תותר הפרעה על ידי אלה אשר היו מעכבים אתכם לאחור. אולם, האמת מופיעה ורבים מכם יהיו בהלם לדעת איך הייתם ביעילות אסירים על הפלנטה שלכם במשך אלף שנה של זמן. לכן, יש לכם הרבה להשלים כדי שזה ייתן לכם כולכם את ההתקדמויות שאתם צריכים הייתם כבר ליהנות מהן, כולל רמת חיים גבוהה הרבה יותר. זה יהיה תענוג שיהיה לכם זמן רב כפי שאתם רוצים לעקב אחר עיסוקיכם האישיים ולא להיות עמוסים עם זמן ספיגת משימות. כשהזמן חולף, אחד מהשינויים הרצויים ביותר יהיה כאשר יהיה לכם כל מה שאתם צריכים מבלי הצורך להשתמש בכסף.

בידיעה של כמה הרבה תהיה לכם תועלת מהשינויים, ישנה תקווה שאתם תראו את דרככם דרך הזמנים המגיעים בכך שתשמרו על השינויים המובטחים במוח. באופן טבעי, מידת השינוי לא יכולה לקרות בלי הפרעות גדולות, אבל הכוחות הגלקטיים יעזרו במה שעומד להגיע בהבטיחם שהכול קורה בתוך מינימום זמן. ערי האור מתקרבות לחשיפתן ככל שכל יום עובר, וזה לכשעצמו יהיה אירוע משנה עולם. נאמר שלאחר שהראשונים מומשו, יהיה יותר עד שכדור הארץ מקושר בכל המדינות הגדולות. זה פשוט אחד מהשינויים הרבים המרגשים שממתינים להם בשקיקה. לאט אבל באופן בטוח ניתנה לכם תובנה לתוך העתיד, והוא מגיע מהר מאוד.

אין שום דבר שאינכם יכולים לעשות או להשיג ואתם רק מוגבלים על ידי המוח האישי שלכם. לכן, אתם יכולים לקבוע את מטרתכם באיזו רמה שאתם רוצים, ובתנאי שאתם שומרים על הנתיב להצלחה, אתם בסופו של דבר תצליחו. סוף סוף נתיבכם מוביל חזרה אל השכינה מהיכן שהגעתם אבל נכון לעכשיו היא הרבה מעבר להשגתכם. יש לכם חוויות רבות מאד לפניכם, וברגע שהשגתם את הרמה של הפיכה לישות גלקטית אתם תחליטו באיזה נתיב אתם רוצים ללכת. בכל השלבים אתם תיפגשו עם אלה אשר נמצאים על אותו הנתיב כמוכם ותמשיכו לחוות ביחד. נכון לעכשיו, בעמדתכם הנמוכה עברתם דרך סדרות חיים שתוכננו לרומם את תודעתכם. בכל שלב, תוכנית חייכם אורגנה בקפידה כדי להבטיח שאתם תקבלו את ההזדמנויות לעלות. אם מאיזו סיבה נכשלתם באתגר, הוא חוזר על עצמו עד שאתם מצליחים, כך שאתם יכולים להמשיך להתפתח. שום דבר לא עומד בשקט לאורך זמן ואתם תמיד תחפשו אחר הזדמנות להתפתח אפילו גבוה יותר.

בתנאי שאתם נשארים ביקום זה, אתם תקבלו צורה אנושית, אבל בסופו של דבר אתם תעלו לנקודה בה אתם אפילו לא תצטרכו גוף כמו זה, ותהפכו לישות של אור. במידה הצורך, אתם תוכלו ליפול למטה שנית לרמה בו אתם יכולים "לחשוב" את עצמכם לתוך צורת גוף. משם באמצעות כוח המחשבה שלכם אתם תהפכו כה חזקים שתצטרכו להישמר ממחשבות סרק שיבואו לידי ביטוי.

בשלב זה, תתבקשו מאוד להבין באופן מלא את נתיב ההתפתחות, אולם, כאשר אתם הופכים לישות גלקטית עם תודעה מלאה, אתם תהיו מודעים לחלוטין. אתם תשלטו על מספיק ידע כדי להפוך למדריך האישי שלכם ותבחרו בדיוק אחר איזה נתיב אתם רוצים לעקוב. אולם, תמיד יהיו ישויות גבוהות יותר שעוקבות אחר נתיב ההתפתחותי שלכם ומתכוננות לעזור לכם אם אתם כה רוצים. למעשה, ככל שאתם עולים גבוה יותר, כך אתם הופכים יותר אחד עם נשמות אחרות החולקות את אותם רטטים. החיים יהיו נהדרים לגמרי ומלאים בהזדמנויות לחוות בדיוק כפי שאתם רוצים. אתם אינכם מוגבלים ליקום זה ויש לכם בחירות בלתי מוגבלות אשר יגשימו את רצונותיכם. עם זאת, הכול דרך חוויות מעין אלה אתם יכולים עדיין "לקרוא" למטיילים אחרים שלכם כך שהקשר אינו אובד אף פעם לצמיתות. עשויים להיות כמובן זמנים בהם אתם קשורים אחרת, אבל הם יהיו מודעים שניסיתם להתקשר איתם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge