Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, June 20, 2014

 

 
מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 20 ביוני 2014

אנו מברכים אתכם שוב ומציינים שכה הרבה יותר מכם מתעוררים לעלייה ברטטים. הם מציגים אתכם בהדרגתיות לרמות החדשות המתבססות כשאתם נכנסים עמוק יותר לתוך חגורת הפוטון. התוצאה היא שאתם חווים חושים גבוהים יותר של מה שמתרחש מסביבכם, ומתחילים להבין את האחדות בה אתם קיימים. עברו הזמנים בהם הרגשתם לבד ומבודדים, ועכשיו אתם יכולים להעריך ולהרגיש את האנרגיות הגבוהות יותר שהן מרוממות מאד. נוסף על כך, רמות התודעה שלכם מתרחבות, ואיתן מגיעה הבנה גדולה יותר על רמות הקיום הגבוהות יותר. אתם מתרוממים ונישאים איתם ביחד באמצעות הרטטים הגבוהים יותר, ונשמות אלה אשר התקדמו בקצב איטי יותר מגלות שהן מתקשות לעמוד בקצב. אולם, כפי שרמזנו קודם לכן, תהיה הפרדה של הדרכים, וזה ימקם את הנשמות ברמה אשר מתאימה להן כדי לאפשר את ההתקדמות המתמשכת של האבולוציה שלהן.

העובדה היא, יקרים, שכאשר מדובר באבולוציה שלכם, אתם לא יכולים לעמוד מלכת. ישנו גם בתוככם כוח מניע אשר באופן תת הכרתי מחפש ביטוי, ואתם תמיד תחפשו רמות תודעה יותר ויותר גבוהות. כשאתם מתקדמים חזרה אל האור, המסע הופך להרבה יותר קל ומטרותיכם מוגדרות בצורה ברורה יותר.  איתכם נמצאות הנשמות האחרות אשר גם עוקבות אחר אותו נתיב ואתם הופכים ליחידת תודעה בה אתם כולכם הופכים לאחד, עם זאת אתם שומרים על רמתכם וייחודיכם. אתם תמיד תימשכו לנשמות אשר יש להן רטט דומה לזה שלכם, בעשותן את האבולוציה להישג משביע רצון מאוד. אולם, בשלב הנוכחי שלכם, אתם עדיין, איך לומר, מכירים ובוטחים במצב החדש ומחפשים את הנתיב אשר מגשים את צרכיכם. גורלכם והצלחתכם מובטחים, אבל יש לכם עדיין דרך ארוכה להמשיך את מסעכם הרוחני חזרה לאלוהות.


כפי שאנו רואים זאת, הזמן הנוכחי הוא מאד מרגש עבורכם כשסוף סןף אתם מורמים מחוץ לרטטים הנמוכים יותר, מתגברים על האתגרים הרבים שעמדו בפניכם. זה היה מסע אשר לפעמים בחן אתכם באופן חמור, אבל יש לכם כוח מניע אשר תמיד דוחף אתכם קדימה. אתם עכשיו הגעתם לשלב כאשר בהשוואה הוא יהפוך הרבה יותר קל להתקדם, ואתם לא תאותגרו בכל צעד ושעל על ידי הרטטים הנמוכים יותר. אתם למעשה תבחינו כמה קל יותר החיים עובדים בהרמוניה עם רצונותיכם והם יותר מספקים. לכן, אתם יכולים לשחרר כל קשר לרטטים שלא משרתים יותר את מטרתכם. מכאן ואילך, אתם תעלו יותר מהר והחיים יהפכו לתענוג, בתנאי שאתם לא שומרים על קשרי העבר שלכם עם מצבים  שהוכח שהם בעלי אופי שלילי. אתם מתקדמים לנקודה בו אתם תשברו את התחברותכם עם כל דבר פחות מאשר האור, כיוון שהם יותר לא משרתים את מטרתכם האמיתית.

לחלק מכם, המשימות קדימה עשויות להישמע מפחידות, אבל זכרו שישנה תמיד עזרה שאינה רחוקה אם אתם צריכים סיוע. אכן, ישנם מקורות בלתי מוגבלים של עזרה ואין מצב שלא ניתן להתגבר עליו. התקדמותכם מלווה, בכל עת, על ידי אותן נשמות המתגוררות במימדים גבוהים יותר, וביחוד בזמן זה כיוון שהצלחתכם היא גם חשובה להתפתחותם. לכל נשמה יש מסייעים רבים אשר מכסים כל שלב של האבולוציה שלכם  כיוון שאם אתם נכשלים, הדחיה תדחה את האבולוציה שלהם, אבל אל תפחדו כיוון שהצלחתכם העתידית מובטחת. כמו כן אל תדאגו לגבי נשמות אחרות אשר אתם עשויים להכיר, כיוון שכולכם תמצאו את הרמה המדויקת שלכם די אוטומטית ולא יכולות להיות טעויות כלשהן בהקשר זה.

כל דבר שחי בין שהוא דומם או לא דומם מתקדם ומתפתח עם זאת באיטיות, ואתם כפי שאתם עשויים לומר, החלק המרכזי שמתפתח מהר מאוד. זה קרוב לוודאי זמן טוב להזכיר לכם שהגעתם לכדור הארץ באמצעות ירידה דרך הרמות השונות. לכן כשאתם עולים בשנית, אתם למעשה חוזרים לרמות שהייתם פעם נוכחים בהן לפני זמן מיוחד זה. החיים הם על כל החוויות, וברגע שאתם עולים מחוץ למימדים הנמוכים יותר, יהיה לכם יותר מה לומר במקום שהגלגולים העתידיים ייקחו אתכם.

החיים שופעים בכל מקום ביקום, בעוד שהייתם "מבודדים" בכדור הארץ לשם הגנתכם כדי  למנוע הפרעה באבולוציה שלכם. זה נכון שאפשרו לזני חוצנים מסוימים להתקשר איתכם במשך מאות רבות של שנים, אבל השגיחו על נוכחותם וליוו אותה בזהירות. אפשרו להם לשנות את עתידכם באמצעות פעולותיהם, אבל רק כדי לתת לכם חוויות אשר יסייעו לאבולוציה שלכם. כפי שאתם תלמדו בעתיד הלא מאוד רחוק, אתם למעשה עוכבתם מאבולוציה אמיתית על ידי אנשי האופל. מנעו מכם להתקדם לתוך עידן החלל האמיתי, בכך שלא אפשרו לכם ליהנות מההתקדמות שנמנעה מכם על ידי אלה אשר שמרו אותה עבור עצמם. אולם, ברגע שהם לא מפריעים, אנו יכולים לפגוש אתכם בגלוי והאבולוציה שלכם תיקח צעד ענק קדימה.

  
אנו מקווים שאתם מבינים את מלוא השלכותיה של התקופה בה אתם נמצאים, ואם אתם יכולים לעמוד בצד ולתת לאירועים להתקדם במידת הצורך, אתם תהיו הרבה יותר טובים עבורה. באופן טבעי, חלק מכם  נמשכים באופן בלתי נמנע לתוך בעיות היום, ואם כך  פשוט התייחסו בהבנה למה שצריך להתרחש כדי להביא אתכם באופן מלא לתוך העידן החדש. האחריות שלכם באחרית הימים עשויה להיות כבר ידועה לכם, אבל אם לא באמצעות מציאת תקופה שקטה ו"כניסה" לתוך עצמכם כפי שאתם עושים במדיטציה, אתם תוכלו להבין מהי. אם לא, פשוט המשיכו במיינד פתוח והיו מוכנים למשהו חדש שיגיע בדרככם. ללא ספק מרבית עובדי האור ייקראו לעשות את שלהם כדי להביא את השינויים לעולם. כל דבר קטן עוזר ליצור את התמונה הגדולה יותר אשר תיעשה גלויה בזמן קצר יחסית.

 
אני, SaLuSa מסיריוס, ונהנה מימים אלה בהם אנו יכולים להשתמש בהשפעתנו להכינכם לעידן החדש שנכנסתם אליו לאחרונה. אתם תיהנו לחוות את השינויים ולמעשה אתם בעלי זכות להיות נוכחים על כדור הארץ בזמן כזה. הטוב ביותר עדיין מגיע בעוד שהתקופה הנוכחית היא קצת תנודתית בשל השינויים.

 תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge