Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - January 22, 2016


מסר של Mike Quinsey - המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 22 בינואר 2016

Mike Quinsey

אתם לומדים איך העניינים יכולים להשתנות במהירות, ורק בזמן קצר פתאום העתיד לא נראה מעודד כפי שהיה לאחרונה. פחד נכנס למוחם של כמה אנשים כשעסקים גדולים מועדים ומאבדים אמון בערכים המוניטאריים. מאחורי הקלעים, הרבה מנוהל באמצעות אלה בעמדות של כוח, ביחד עם המטרה להתרחק מהדולר האמריקאי. בזמנים מעין אלה, ישנה יציבות מעטה ואתם נתונים לחסדיהם של אלה השולטים על שווקי העולם. באופן בלתי נמנע זה ייעשה גרוע יותר לפני שהעניינים נפתרים ושווקי הכספים נרגעים. הרבה יכול להתרחש כה מהר ויש מעט שניתן לעשותו כדי לשנות את התוצאה. היו סמוכים ובטוחים שכוחות גדולים יותר מאשר אלה על פני כדור הארץ, משחקים את חלקם כדי להבטיח שזה בסופו של דבר לטעמכם.

נתיבים רבים מובילים למסקנה משביעת רצון עבור שינויים רבים המעוצבים בהדרגתיות. אנשי האופל עשויים שתהיה להם השפעה אבל כוחם להכתיב את עתידכם מתפוגג במהירות. מדינות רבות מתאחדות כדי להציג חזית מוצקה וגילוי ושערוכם של המטבעות החשובים ביותר שלכם הופך להיות סביר יותר. הכול מתוכנן זמן רב מראש ויגיע לצורך השבחתם של האנשים בעולמכם. התנגדויות לכך מחלישות ושום דבר ימנע את השינויים הרצויים הסופיים מלהתרחש. אלה הם הצעדים הראשונים אשר נראה שייקחו כה הרבה זמן כדי להשיגם, אבל שערוך וחלוקתם של הכספים מסביב לעולמכם מתקדמים. למעשה, זה כבר התחיל למרות שזה לא הוכר עד כה.

האונס של משאבי כדור הארץ הואט, וחשוב מאוד לעצור זאת. זה בהחלט בסופו של דבר יפסיק ויהפוך למיותר, כשאתם נהנים מהיתרונות של טכנולוגיות חדשות. אולם, זה לוקח זמן להשלים את השינוי אבל עם המשאבים הזמינים ועזרתם של חברכם מהחלל החיצון, העניינים ימריאו בקרוב. היו סבלניים ודעו שהניקוי צריך להתרחש, אבל זה יסתיים במהירות. כאשר אלה אשר עומדים בדרככם יוסרו, שלום יתבסס במהירות ואתם יכולים שתינתן לכם עזרה ישירה.

אם יכולתם לדעת את האמת על מה שמתרחש על הפלנטה שלכם, הייתם נרגעים באשר להתקדמות שנעשית. קבוצות רבות בכל רחבי עולמכם תורמים לשינויים הדרושים, וכוחם הוא מדהים כיוון שהם נעזרים בכוחות האור המקיפים את כדור הארץ שלכם. בזמן הנכון, הם יוכלו לגלות באופן מלא את עצמם, ועד אז הם עובדים אתכם למרות שאינכם מודעים לנוכחותם. אתם תמיד נעזרתם על ידי אלה מהאור, אבל הם יידעו על נוכחותם לעיתים נדירות. הם הבטיח שאתם מוגנים ושמאפשרים לתת ביטוי לתוכנית עבור האנושות כפי שההיררכיה תכננה. אתם מאיצים במציאות לכיוון השלמתו של המחזור הישן.

למרות שאתם חווים את כל סוגי הקיצוניות בעניינים כמו שינויים במזג האויר, זה בסופו של דבר יירגע לתוך דפוס של שינויים מתונים. זה יבטיח שלא תהיה לכם את הקיצוניות שאתם חווים עכשיו. אתם מובלים לזמנים שלווים כאשר האנשים יתאחדו ויעבדו ביחד כאחד. קיום שלוו יתפתח בין כל המדינות, וקבוצות אלה שגרמו לשיבוש יוסרו. בנסיבות מעין אלה, הרמוניה ושיתוף פעולה יופעלו באופן טבעי והיצור של כדור הארץ ישותף באופן שווה. כשהזמן עובר, המחסור והבעיות שאתם חווים עכשיו, ייעלמו לגמרי במידה רבה, בשל הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות שמוצגות.

אלה מהאור כבר מתכוננים להציג שינויים מועילים, כך שהם יכולים להתקדם בהזדמנות הראשונה. במשך זמן רב מדי נמנעו מכם שינויים אלה אשר היו משפרים רבות את איכות חייכם. זה גם מיושם לסוגי טיפול שמעורבים בהם סמים וניתוחים שגם יהפכו למיותרים. שיטות חדשות ממתינות להפעלתן כדי שיוצגו כך שהן ישנו לחלוטין את האופן בו מטופל הגוף כדי להתמודד עם מכאובים ומחלות. אפילו אלה יהפכו בסופו של דבר למיותרים, כשהעלייה המתמשכת ברטטים שלכם ירוממו אתכם מעבר לנקודה בה חולי או מחלה תהיינה קיימות. שינויים אלה אינם רחוקים מלהיחשף כך שיש לכם לצפות להרבה.

כפי שאתם חושבים כך אתם תחוו, וזהו חוק המשיכה אשר מביא אתכם למה שאתם רוצים להתמקד. לכן, אפילו עכשיו אתם מתחילים ליצור את עתידכם מסביבכם. אולם, עליכם גם לזכור שאם אתם נוטים להתמקד על השליליות מסביבכם, סביר שתמשכו עוד מאותו הדבר. בעשותכם כך אתם נותנים לה אנרגיה, אבל אין הכוונה שאינכם יכולים לצפות בשליליות מסביבכם. לכן מומלץ למקד את מחשבותיכם ואת פעולותיכם ככל שאפשר מרוכזים באור. אף פעם אל תפחדו מכך שזו אנרגיה אשר תמשוך את המאוד דבר שגורם לכם בעיות. בתנאי שאתם באופן רגיל אנשים חיוביים מאוד, אזי אין זה סביר שתוטרדו מאירועים אחרים המתרחשים מסביבכם.

האור ממשיך לגדול די במהירות, כה הרבה שאנשי האופל לא יכולים לזכות מחדש באדמתם האבודה. לכן אתם עשויים לטפל ביומכם בביטחון מלא שעתידכם בטוח ומובטח. אולם, ישנם מקומות בהם נבנתה אנרגיה שלילית ואת אלה צריך לנקות. זה יהיה בלתי נמנע שתחוו אי נוחות וטורח כששינויים אלה קורים, אבל במידת האפשר כל הנשמות שנמצאות בסכנה יוזהרו מראש. אולם, לפעמים מעורבת קארמה וחלק מהנשמות יחוו באופן מלא את השינויים המתרחשים. היו סמוכים ובטוחים שהכול יסתיים כפי שצריך להיות ואנשים ימצאו את עצמם היכן שהתכוונו להיות.

הכוחות הגלקטיים אינם מוכנים עדיין להיכנס לגמרי בגלוי, ולא יסכנו לוחמה פתוחה עם אנשי האופל שלכם. הם איימו על כל "הפולשים" שעשויים להיכנס לאטמוספירת כדור הארץ שלכם, כך שאתם עשויים להניח כי מבחינה מעשית כל הספינות שאתם רואים מגיעות מצי סודי שיש להם. בוודאי ששום ספינה שלהם לא תגיע כה קרוב לכדור הארץ כדי להזמין בעיות. הכוחות הגלקטיים הם שלווים וישתמשו בהגנה עצמית אם הם מאוימים, ובוודאי שלא יזמו התקפה עליכם. הם משתמשים בטכנולוגיות שהן הרבה יותר מתקדמות מתרבותכם ויכולים לדאוג לעצמם היטב אם יאלצו אותם להיכנס למצב מעין זה.

המשיכו לשלוח החוצה את האור, ואתם תעשו את הטוב ביותר שביכולתכם כדי להחיש את סוף פעילותיהם של אנשי האופל. זמנם כמעט עבר ואתם יכולים להישאר בטוחים שאתם בטוחים מאיומיהם, ושהכוחות הגלקטיים ואפילו ישויות גבוהות יותר צופים בזהירות על התקדמותכם.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.

Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge