Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, September 18, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, September 18, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל!

היקום הזה, שבו הנכם מצויים חולק בגבולותיו יקומים אחרים, כל אחד מהם מכיל מיליוני גלקסיות, שבתוכם מצויים מערכות שמש, עבור כל הכוכבים והגלקסיות שבו.

הגלקסיה שלכם בעצמה- שאותה הנכם מכנים בשם "שביל החלב"- מכילה בתוכה כמאה מיליארד כוכבים, והיא לא מהגלקסיות הגדולות ביותר בקוסמוס, מאחר שישנן כאלו המכילות לפחות מיליארד שמשות שהנן אפילו גדולות בהרבה יותר מהשמש שלכם.

ככה שאתם יכולים להבין , כמה עצום וגדול מרחב הבריאה של אלוהינו שהינו גם אב ואם ביחד. גבולותיו הם כה ענקיים ועצומים, שאני יכול לומר שמנקודת מבט פיזית, גבולותיו הינם אינסופיים.

ובכל זאת דבר בתוך הבריאה הנו אינסופי, משום שרק הבורא של כל הקוסמוס יכול להיחשב בעצמו אינסופי. אבינו אימנו של כל יצוריו\ה, כמוכם וכמוני, הוא באמת אינסופי, נצחי ומיסתורי לכולנו ביחד. בלתי נתן להגדרה ואינו יכול להיות מוכל באף אינטליגנציה שבקוסמוס, לא משנה כמה מפותחת הינה.

אף אחד אינו יכול לקלוט את אותו\ה בורא. ובכל זאת ייעודינו זה להתמזג עמו\ה יום אחד, ובאותו הרגע מחיצת האשליות שמפרידה בינינו ובין מהותו\ה תיעלם, והאירוניה תהיה שאיננו שונים ממנו\ה.

מסע הנשמה מאותו גרעין בראשיתי שהופרד , עד שובה לאותה הנביעה מקורית ,היא מה שאנו מכנים בשם אבולוציה. אבולוציה זהו מושג מדעי יותר, בעוד שאלו שנוטים למטפיזיקה נוטים יותר לכנות זאת כהתפתחות רוחנית.

אך שניהם הנם מושגים שונים עבור אותו נתיב שהנשמה היחידנית אמורה לעבור עד לשובה לבורא האלוהי. כמו בהרבה מקרים רק המונחים שונים אך זו אותה האמת. אלו הם ממאפייני בעיות השפה,שיצרו כה הרבה עימותים ביניכם לבין עצמכם, במשך ההיסטוריה של המין האנושי, ולא רק על הפלנטה הזו, אלא בכל הפלנטות ללא יוצא מן הכלל, שבממד השלישי.

לו רק הייתם יכולים לראות כפי שאנו רואים, איך אגו אחד, מנסה לכפות את תפיסת המציאות שלו, על חברו בן האנוש, במקום לכעוס על אדם אחר בגלל תפיסתו\ה השונה, לא יהיה זה יותר חכם ואינטליגנטי להכיר בנקודת המבט האחרת כמעשירה את הזוית שלכם,על אותה האמת שהייתה לפני כן מוגבלת יותר ולכן נוטה יותר לטעויות?

האם הנכם מבינים מדוע אדם חכם יותר, הנו תמיד ענו ביותר וגם עדין ונדיב? הביטו בעברה של האנושות ותיווכחו שהנאורים והנאורות שחיו לפנים כמו ישוע מנצרת, בודהה, מדם קירי, אלברט אינשטיין, אפלטון, או אימא תרזה מכלכותה, שהם רק חלק , היו לא רק חכמים אלא אף ניחנו באופי אוהב ונדיב.

עשו יום יום מאמץ לדעת יותר אודות מעללי עולמכם, אך אל תשכחו ללטש את אופייכם משום שרק אופי נעים יהפככם לבן אדם אמתי.

ישנם הרבה אנשים בעולמכם שסבורים שהשכלה גבוהה, והשגת תארים מסוימים במסגרות ספציפיות, שמקנות ידע מסוים ,זה מספיק. אך אין זה כך. התמודדו עם השדים של עצמכם, אותם אלו שמטים אתכם מהיות ,האהבה הקורנת באמת, שהנכם , ולטשו את אישיותכם יותר, שהינה הקליפה החיצונית, שבה הינכם מופיעים כלפי אחרים.

איך אתם אומרים, לא מספיק להיות איש טוב, יש גם לעשות מעשים טובים לאחרים.

אני מחבק אתכם ומאיץ בכם להיות כל יום טובים יותר ממה שכבר הינכם.

אהבה ושלום.

מקור: המפקד סוהין

מתקשר: קריס-וון

מאנגלית: עדןWould you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge