Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, March 23, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, March 23, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מטריסטאר ספינת חלל !

שמי הוא מרינה וקבלנו אישור מהמפקד סוהין להשתמש במתקשר שלו להתקשר אליכם בהזדמנות{קרוב לוודאי} מיוחדת זו. אינני שייכת לצוות של אלפא ספינת חלל {למרות שאנו בקשר קבוע עמה} אלא לטריסטאר ספינת חלל, שהיא גם כן ספינת אם, {שזהו כלי בעל ממדים גדולים מאוד שמכיל הרבה מאוד כלים בתוכו, למשימות סיור היכרות, במקום}

ולמרות שאנו עובדים בהרמוניה עם הצוות של המפקד סוהין, אנו שייכים לאשתאר קומנד, ומבצעים משימות דומות, אך לא זהות ,כשל הצוות של אלפא ספינת חלל. בספינת טריסטאר אנו מטפלים יותר בתמיכה, הדרכה והגנה לכל תושבי כדור הארץ, שנתן להושיע, בעוד שאלפא ספינת חלל עוסקת מלבד בכל זה, גם בתמיכה של כל בעלי החיים שנמצאים בסכנת הכחדה , ובנטרול הזיהום מעשה ידי אדם, על פני האדמה של אימא גאייה {עובדים על טיהור הימים, הנהרות,והאגמים, ומטהרים את האוויר שהנכם נושמים,ומשחזרים מחדש את חלק משכבת האוזון שהושמדה, וכדומה}.

אני קצינה ממין נקבה בצוות טריסטאר ספינת חלל, ואני אחראית על צוות גדול שמרכיב את הספינה. אנו שמחים מאוד לסייע לכם, בזמנים אלו של שינוי האנושות של העולם,שינוי מאוד טרנסנדנטאלי בהתפתחות של הגלקסיה כולה, ,שאינכם יכולים אפילו לתאר לעצמכם כמה שזה מיוחד. ישנן הרבה תרבויות של כוכבים ועולמות שונים, כאלו שדומים לכדור הארץ, וכאלו שגבוהים יותר בהתעלות,שעוקבים בתשומת לב , איך תתפתח הקפיצה ההתפתחותית הזו , בהתייחס לאירוע העצום הזה שמתרחש כאן. כולנו הולכים ללמוד מה יתפתח מהקפיצה הקוונטית שתחוו, כך שאתם יכולים לתאר לעצמכם עד כמה רבה חשיבותה.

וזו הסבה שהנכם מלווים ב12 התרבויות הראשיות, שמסייעות לכם מנקודות שונות בכל רחבי הגלקסיה . אני מתייחסת לתושבים של כוכבים ופלנטות אחרות, משום שמספר הישויות שנמצאות ומלוות אתכם באופן אישי וצופות בכם, הוא מספר שאי אפשר לדמיין, נתן לומר אפילו אינסופי. כל אחד מהמבקרים הללו באים אל המישור של הממד שלכם בעצמם, מבלי להצטרך לספינות פיזיות, ומבקרות אתכם בגופיהם המעודנים, ממדים גבוהים יותר. חלקם אפילו הנמיכו את התדר שלהם ולבשו צורה פיזית זמנית. הם מסתובבים ביניכם, מבלי שתזהו אותם, מעמידים פנים שהם אנשים ונשים של הארץ.

ראיתם את השגשוג המהיר של המתקשרים שלנו בחדשים האחרונים. וכדי שתהליך ההתעלות יגבר הכנו מבחינה פיזית ואנרגטית רבים מהם ,כדי להעביר לכולכם מידע שאנו מעוניינים שתקבלו. ההיענות ליזמה זו הוכיחה את עצמה בצורה כה חיובית, עד שאנו הולכים להכין עוד מתקשרים רבים במדינות שונות, כך שכל בני האדם שעדיין מפקפקים במציאות החדשה הזו, יקבלו את ההוכחות הטובות ביותר שאנו אכן נמצאים כאן, ובאנו על מנת לעזור בתהליך הריפוי של גאייה ובהתעלות של כל הממלכות הנוכחות עליה.כאשר כל האנשים המהססים הללו, יאמתו שישנם הרבה גברים ונשים מהעולם שמקיימים קשרים עמנו, ומקבלים מסרים טלפתיים מאתנו , ושכולם משתמשים בשפה רגילה, ושכל התיש דומות, לא תהיה להם ברירה אלא להיכנע לראיות שהנוכחות שלנו ביניכם היא ממשית ואוטנטית. משום שבלתי אפשרי שכה הרבה אנשים טועים או שהם ממציאים את המסרים הדומים הללו ! נכון? זו תהיה הוכחה מנצחת ,עבור מיליונים של אנשים שמאכלסים את הפלנטה שלכם, שמאמינים שהאנושות היא הקיום היחידי ביקום, ושאין חיים אינטליגנטיים שקיימים באף פלנטה אחרת , במרחב הבריאה העצום של אלוהים.

אני מרינה, שכרגע נכנסת לכל מסכי המחשב הקטנים שלכם, ושמקווה שחלק גדול יותר בכם, אחים ואחיות יקרים מכדור הארץ, יתקשרו עמנו מנטאלית, ויתנדבו לשאת את המשימה על האדמה: המשימה שאולי נשכחה. אך כאשר תתעוררו מתנומתכם הארצית, תתווספו לכל אלו שמשתפים פעולה עמנו, במשימה הטיטאנית הזו, להחלמת כל האנושות שעל פני הכוכב הכחול יקר הערך הזה , שניתן להשיעו.

בעידוד רב , בבקשה הציעו עצמכם לעבוד במשימה היפהפייה הזו, כשכל אחד מכם מציע את כישוריו ומיומנויותיו המיוחדים,ובעשותכם זאת, נוכל כולנו להיעזר במידה גדולה, בהחלט!

תודה רבה למפקד סוהין ולמפקדנו אשתאר !

המקור: מרינה, קצינה בספינת חלל טריסטאר.

מתקשר: קריס-וון.


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge