Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 25, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 25, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל !

קריס-וון, המתקשר והמקשר בינינו לביניכם, חזה \דמיין , אותי טוב מאוד באותו היום, והוא אפילו הצליח לצייר אותי על הנייר. האמת היא שאני מעדיף את איך שאני נראה ככה, ולכן אני הולך לבקש ממנו שיראה את הציור, כך שכולם ידעו איך אני נראה בזמן שאני מכוון את האנרגיה שלי וממוקד בצורה הפיזית. אני יכול לעזוב את הגוף ככל שאני בוחר, ולעבור בכוח המחשבה לכל מקום ביקום, אך מכיוון שאני צריך לפעול בממד השלישי, החלטתי להיות בגוף הפיזי ,שזוהי הצורה שאני נראה בה, תודה לך קריס-וון. אנו ממנים אותך למאייר הפורטרטים של הצוות שלנו !

Commander Sohin


ביום אחר אעביר אליו בטלפתיה דימוי מנטאלי של אדמירל יואסי [שהעביר לכם את המסר בינואר, 22 2010 ] כדי שתכירו גם את צורתו הפיזית. ונעשה ככה עם שאר חברי הצוות , כשהם יציגו את עצמם או שאני אציג אותם כך שהם יהיו מוכרים, אם זה יהיה מתאים כמובן.משום שלכל זה כמובן צריכה להיות מטרה.

מישהו אולי יכול לשאול ,"איזה תועלת תהיה בזה , שנראה את הצורה הפיזית?" הסבה היא כדי שתדעו איך אני נראה ,דבר שיעזור לכם למצק יותר את הקשרים שלנו, וכך לא תדמיינו אותי בצורה דמיונית , אם הנכם יודעים איך אני הנני. או שאתם גם יכולים להתחבר אתי אם תתמקדו בי כאנרגיה אינדיבידואלית טהורה,ללא צורה. הדרך המשוכללת ביותר לעשות זאת היא כפי שקריס-וון [המתקשר שלי] עושה, משום שהוא יכול להתחבר בטלפתיה עם כל אחד ביקום, עם כל מי שהוא ירצה . אך זה מצריך אותכם להיות בעלי יכולות טלפתיות מפותחות כבר, כמו מספר אנשים שיש לנו על הפלנטה הזו שעמם אנו חולקים את המסרים שלנו, אם מהספינות שלנו או אם באופן פרטי. הם ישויות של אור שיש להם יכולת לעבור בחופשיות בין ממד אחד לאחר.

מספר של ישויות מרוממות אלו הנמיכו את הוויברציה שלהם כדי להיות בתוך הוויברציה הדחוסה והכבדה הזו של המישור הפיזי, דבר שעוזר להם בהרבה דרכים שונות. לפעמים בתקשורת, דרך ערוץ, [ כמו מה שאני עושה] , פעמים אחרות לנשום למוחכם רעיון, שנדמה כאילו הוא האינטואיציה שלכם, כשזה לא. ובפעמים אחרות זו מעורבות ישירה בפעילות במישור הפיזי, אם באופן פרטי ואם בסיועם של הדוות, שכפי שהנכם יודעים הם סוכני [מלאכי ] הטבע שדואגים לפלנטה, מינרלים, צמחים, עצים, בעלי חיים, הרים, ימים, אגמים, וכדו'. , ושעזרתם הנה ארבעת היסודות הבסיסיים, ששמם, אדמה, מים, אש, ואויר. קיים גם אלמנט חמישי, האתר, אך הוא הרבה יותר מעודן מהאלמנטים הקודמים. ובאלמנט הזה , ישויות אלמנטליות לא קיימות, משום שזה שדה אנרגיה טהורה, שבו משתמשים בצליל על מנת ליסע דרכו.

אחרי העלייה של האנושות [בממדים*] יחד עם כל החי על האדמה, האנושות תפתח את הערוצים הפנימיים שלה,ותוכל להתחבר ולתקשר עם הדוות ועם האלמנטליים, של ארבעת היסודות הבסיסיים, של הטבע. תוכלו לסמוך על עזרתם לשפר יותר את טיפוח הצמחייה למאכל, בנית בתים טובים יותר, מחומרים טובים יותר שאינם מזיקים לטבע.[וגם לאלמנטליים] ועמידים להרבה יותר זמן . או תלמדו לדוגמא איך לחיות בהרמוניה גדולה יותר עם הסביבה המקיפה אתכם, בין אם זה ביבשה או במים.

ולבסוף אחרי שהעלייה, של כולכם ,דבר שתוכנן והוחלט על ידי הבורא , תיהפך לעובדה קיימת תוכלו להיפגש עם בני האנוש שחיים בפנים האדמה, שהנם הניצולים של תרבויות עתיקות שקדמו לנוכחית. כמו לדוגמא חלקים של התרבות אטלנטיס, [היבשת אטלנטיס] או התרבות הלמוריאנית, [היבשת מו] שתי תרבויות אלו הוכחדו בגלל יישום שגוי של טכנולוגיות , שהיו מפותחות ביותר אך חסרו את ההתפתחות האנושית והאחווה שלהם , באותה הרמה. מקרים דומים קרו גם בפלנטות אחרות בכל מקום ביקום ,שהפכו למציאות עצובה מאוד ברבות מהעולמות הללו.

הישויות המפותחות ביותר של אותן התרבויות שלא לקחו חלק בהחלטות הפוליטיות של אותו העידן, קיבלו התראות על סכנת האסונות שיתחוללו , ובאמצעות טכנולוגיה מפותחת , שעדיין אינכם מכירים, הם הצליחו לכרות מנהרות בעומקים שאין לסקרנים של אותם ימים וגם עכשיו ,כל גישה אליהם.ושם הם יצרו את אזורי המחיה שלהם שמתוחזקים עד היום. ביניהם נוכל ציין את שמו של אדמה, ששייך לתרבות הלמוריאנית, ושהיה מלך בימים ההם, וכיום הנו המנהיג של עמו. אדמה הוא אישיות אוהבת מאוד , הוא יצר קשר עם בני אדם על פני הארץ, על מנת לשתף פעולה להעלאת התודעה העולמית של האנושות. הוא מאוד מודאג מכך שהתרבות הנוכחית בעולם לא תחזור על משגי העבר על ידי הפוליטיקאים והמדענים בלמוריה , ושלא יקצצו בשום מאמצים למנוע מהאדם המודרני על פני האדמה, מלהרוס את הפלנטה הכחולה היפהייפיה בשואה גרעינית או במלחמה עצומה.

וכך מסתיים המסר המתוקשר של היום, בתקווה לבסס מאמצים גדולים ליותר ויותר אהבה בלבבות. ולתת סיוע לכל מי שזקוק לכך. תנו מעצמכם ללא פחד מאחרים, כי אנו כולנו אחד בבריאה האלוהית.

שלום ואהבה

מאנגלית: עדן


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge