Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - August 16, 2013

SaLuSa - August 16, 2013

SaLuSa  - מיום 16 באוגוסט 2013

חוויותיכם על המציאות משתנות במהירות ואם אתם עוצרים לרגע וחושבים על כך, אתם תבינו שחושיכם ותפיסותיכם השתנו לאין אישור. ברגע שאתם מקבלים שינויים אלה, יהיו במהירות שינויים נוספים בעקבותיהם, כיוון שזה מה שאתם רוצים לחוות וזו הסיבה שכולכם הגעתם לכאן. אנו מדריכים אתכם בדרככם ואנו מאושרים לראות שכה רבים מכם עובדים להשיג מצב של מיינד שאין בו ספק, כיוון שספקות נמצאים רק שם במיינד שלכם, כיוון שליבכם הינו המקור העיקרי של כל המידע ושל כל החשיבה ועם אור ואהבה כה רבים הנשלחים אליכם, בוודאי שאין מקום לספקות. זו הסיבה מדוע כה הרבה פעמים אנו מספרים לכם שאתם צריכים להאזין לליבכם כיוון שאתם יודעים ומרגישים ששם אין רטטים נמוכים של מחשבות או פחד. אם אינכם בטוחים בתגובתכם למצב שמתרחש בחייכם, פשוט בדקו אותו בלבכם ואתם תקבלו את הפתרון הטוב ביותר. ניתן ליישם זאת לכל דבר שיש לכם "בעיה" איתו כיוון שליבכם גדל כל כך ויש לו כזו עוצמה שזהו הזמן הנכון להיזכר איך להשתמש בו  לטובתכם האישית ולטובתם של כולם.

 אנחנו איתכם וחולקים בשמחתכם כאשר אתם מסוגלים להתחבר למצב תודעה גבוה יותר ומרגישים איך זה להיות בלי דאגות ושאר רגשות ישנים אשר מלווים אתכם במרבית הזמן. בבקשה דעו שזה יתרחש יותר ויותר לעיתים קרובות עד שאתם תהיו מסוגלים להישאר במצב זה באופן קבוע. אנו עובדים כדי לקבל את המידע הנכון לכם כך שאתם תדעו למה לצפות, כאשר מגיע השינוי הבא. אנו מודעים לעובדה שלא כולכם יכולים להתחבר אלינו באופן ישיר או לא רוצים זאת מסיבותיהם שלהם, לכן אנו מאוד קרובים לפתוח ערוץ חדש עם מידע שאתם מבקשים כדי להעביר אתכם בתהליך ההתעלות שלכם, כיוון שכל אחד צריך לקבל הזדמנות שווה לשמוע את מה שיש לנו לחלוק אתכם. אלה שאינם רוצים לשמוע, פשוט יתעלמו, אולם אלה מכם אשר מבקשים מידע מעין זה יודרכו "באופן אוטומטי" למקור זה. לכן, הישארו מכוונים לאנרגיה שלנו ומאוד בקרוב מידע זה יתחיל לזרום אליכם ישירות.

אמא כדור הארץ מחוברת ביציבות למציאותה ה"חדשה" הגבוהה יותר והיא מקדמת אתכם בברכה להצטרף אליה. הישארו מחוברים אליה וגם היא תסייע לכם לשחרר את הישן. המשיכו לשלוח לה אהבה, כשהיא חולקת אותה בשמחה עם כולם, חשבו באהבה על אותם מקומות שאתם יודעים שהם זקוקים לכך ומאוד בקרוב כל האלימות תיפסק ושלום שציפו לו זמן רב יגיע ויישאר, כיוון שזה מה שאתם כה מבקשים וזו גם בקשתו של הבורא שלנו. הכל יתסדר באופן מושלם, כך שאף אחד לא יקבל הזדמנות כל שהיא להתחיל עימות נוסף במקום כלשהו על כדור הארץ האהוב שלכם. הרגישו שהשינויים הצפויים מזה זמן רב נמצאים כאן ועל תמקדו את הפוקוס של המיינד שלכם על החדשות הישנות המדווחות עדיין את אותו הדבר, במקום זאת ראו והרגישו את כל האנרגיה החדשה והטריה מסביבכם והבינו שאתם יותר עוצמתיים, ופחות ספקות ודאגות בתוככם. אנו חוזרים על כך כל כך הרבה פעמים, כיוון שאנו רוצים שכולכם תבינו נקודת אבולוציה זו של המיינד שלכם.

 אני SaLuSa מסיריוס, ואנו מרגישים מבורכים להיות אחד ממדריככם וכה מחכים לפגישתנו. זה יהיה כזה חלק יפה במחזור החיים שלנו שכולנו נזכור אותו למשך זמן רב. המשיכו לחלוק את האור שלכם לכולם וצפו למה שתכננתם עבור עצמכם, כשאתם יכולים כבר לראות את זה מתרחש.

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge