Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - August 30, 2013

SaLuSa - August 30, 2013

SaLuSa  - מיום 30 באוגוסט 2013

עם חודש ספטמבר המגיע, אנו מרגישים את הרטטים שלכם עדיין עולים, וגם אמא כדור הארץ מוכנה לקדם אתכם בברכה בתוך מציאותה החדשה הגבוהה יותר. נראה כי השמש שלכם זורחת באופן בהיר יותר מאשר אי פעם, כשאתם מאפשרים לעצמכם לראות את האנרגיות נכנסות לעולמכם ולגופכם. הסתכלו סביבכם ותראו שהצבעים יותר מלאי חיים מאשר לפני חודש, וזה לא בגלל הסתיו המתקרב או השינוי במזג האוויר, זה קורה לכם, וראייתכם נעשית ברורה יותר ואין זה משנה באיזה חלק מעולמכם אתם חיים. תיהנו ממראה צבעוני יפה זה ודעו שאתם נעים קדימה לכיוון הגורל אותו רציתם. חודש זה יהיה אינטנסיבי מאוד עבורכם, ואנו כבר מרגישים את ההתרגשות ביחד אתכם, כשיחד עם השינויים הפנימיים שלכם מגיעים גם השינויים החיצוניים, כמעט יד ביד, זאת בשל כוונתכם העוצמתית ובקשתכם לשינוי, שום דבר לא יהיה מסוגל לעמוד בדרך. הבינו את האמת הפשוטה הזו ואתם תראו זאת מתרחש מהר יותר ממה שאתם אי פעם דמיינתם. אתם כבר  יודעים שחלק מהשינויים לא יכולים להתרחש בן לילה, ואתם תמיד צריכים להאמין בהדרכה הפנימית שלכם כשרק היא יכולה להראות לכם, מהי הדרך הטובה ביותר לפעול בימים הקרובים.

חלק מכם כבר חוו את בקשותיהם מוגשמות כהרף עין, ואנו רוצים להבטיח לכם שגם אלה הגדולות מוכנות להתגשם. שמרו על עצמכם במצב נהדר גבוה יותר זה של נפש (מיינד) והרגישו את הקשרים האמיתיים שלכם לחיים ולמשפחה ואפשרו לגופכם ולנפשכם (למיינד שלכם) להיפתח לאנרגיות הזורמות יותר מאי פעם אשר נעשות חלק מחייכם היומיומיים. אתם עשויים עדיין להתפלא כי גם כאשר אתם אינכם במדיטציה, אתם עדיין מסוגלים להרגיש אותן, חזקות בכל יום, בבקשה דעו יקרים שאתם הייתם מסוגלים לשחרר את כל הישן ששמר על חשיבת הנפש (מיינד) שלכם, שאתם עדיין חלק מהמציאות של המימד השלישי ולכן לא מסוגלים להיות מחוברים אלינו מתי שאתם רוצים.  אבל, כוונותיכם שהינן כה חזקות עזרו לכם להתמיר את עצמכם לישויות של אור אשר מוכנות להיכנס לשלב הבא של תהליך התעלות נהדר וייחודי זה עם הגוף שאתם עכשיו נמצאים בו. חישבו תמיד באהבה על  גופכם, כשהוא מאפשר לכם להרגיש את כל האנרגיות והחיבורים שלא ייאמנו אשר מתעצמים בכל רגע. אתם צריכים להתאים לאנרגיות גבוהות יותר אלה, כיוון שבממלכות גבוהות יותר אתם תהיו מוקפים רק עם אנרגיות מרוממות ואוהבות בכזו עוצמה גדולה שאתם רק מתחילים להרגיש ולקבל ממש עכשיו. אתם מבינים עכשיו שכל הזמן שעבר היה דרוש להכינכם לכך.

שמרו את הפוקוס שלכם על אהבה ואור ולכל מה שהם מייצגים עבורכם, כפי שאנו לעיתים קרובות כל כך מזכירים לכם על כך, ואתם כולכם תרגישו ותראו את השמחה ואת האושר נכנסים לחייכם או בפתאומיות או לאט טיפין טיפין, בהתאם לרצון החופשי ולבחירה של כל אחד ובבקשה דעו שזה יישאר באופן קבוע איתכם במידה ואתם מבקשים זאת. אנו גם מזכירים לכם  שזו לא היתה הבחירה של כל בן אנוש שכרגע נמצא על כדור הארץ, כשחלק מרגישים לא מוכנים לאפשר לאהבה פנימה ואתם צריכים לקבל את בקשתם עם הידיעה  שכאשר הם מוכנים, הם עשויים לקרוא לסיועכם, ודעו שאין זה משנה היכן אתם נמצאים, אתם תשמעו אותם. שתפו את אהבתכם עם כולם, כשאתם אינכם מודעים באופן מלא עכשיו למי אתם יכולים לעזור רק באמצעות חיוך או באמצעות כמה מילים אוהבות חמות.

אני SaLuSa מסיריוס, ואנו מאוד מאושרים לראות שאתם מקבלים את האנרגיות שלנו כאילו שלכם, שזה מה שהן באמת כאלה, כיוון שאנו משפחתכם ואנו רואים בברור ומרגישים שאתם באמת מרגישים זאת וכוללים אותנו בתוך המציאות שלכם. אנו שולחים לכם את אהבתנו ונהנים מרגעים אלה כל כך הרבה כמוכם.

 

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge