Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > מסר של Sheldan Nidle, מיום 16 באפריל 2013

מסר של Sheldan Nidle, מיום 16 באפריל 2013

 13 לוחם, 4 Kank'in, 9 אדם.

Selamat Jarin! אנו חוזרים! הרשו לנו להתחיל היום על ידי סקירה של מה שהתרחש עד כה. כפי שאתם יודעים, בעלי בריתנו על כדור הארץ הקימו את הבסיס למערכת מוניטארית ופיננסית חדשה, והאגרטנס השתמשו בכישוריהם הדיפלומטיים כדי לייסד את הגרעין של הממשל החדש אשר ינוהל באמצעות קואליציה בחסותם של המאסטרים הנעלים שלכם. המאסטרים הנעלים בהדרכתם של Quan Yin במזרח והרוזן סנט ג'רמן (Count Saint Germaine) במערב, ווידאו שמגיעה מערכת חדשה של בנקאות ומדיניות מוניטארית. שינויים אלה הינם אינהרנטים לצווים המקודשים אשר מכינים עולם זה לנחיתתנו ההמונית. הנחיות אלוהיות אלה מנחות אותנו כשאנו מייסדים את הדרך להקמת מציאות חדשה עבור האנושות על פני השטח. חופש הינו תנאי הכרחי עבור כול מה שתוכנן וממלכתכם נמצאת בנתיב מואץ ליצירת תנאים מוקדמים אלה לחזרתכם לתודעה מלאה. צוותי הקשר הרבים שלנו מפקחים כל דבר ונפגשים כל יום עם אלה אשר מעצבים את הממשל החדש שלכם. נכון לעכשיו, תוכניות רבות אלה הניחו את כל היסודות הדרושים במקומם.

צוותינו מפקחים על לוח הזמנים של הפרויקטים אשר צריכים להפיק את התוצאות עליהן דברנו איתכם במשך זמן רב. בינתיים, צוותי הרפואה של הפדרציה הגלקטית ממשיכים לאסוף את הנתונים הנדרשים כדי לעדכן את חדרי האור הפרטיים שלכם. כאשר תבקרו, חדרי אור אלה יהיו האמצעים להחזרתכם לתודעה מלאה. כרגע, כולכם מחזיקים במחסומים עיקריים מסוימים, שהינם גם רגשיים וגם פיזיולוגיים, אשר מונעים מכם את חזרתכם באופן טבעי ובכוחות עצמכם לתודעה מלאה, ומסיבה זאת, במשך אלף שנה נוסו שיטת שונות לגרום למצב נהדר זה של הוויה. אולם, התוצאות של טכנולוגיות מורכבות אלה היו מקריות לכל היותר, וזו הסיבה מדוע הותר לנו ליצור אמצעים פשוטים יותר כדי להשיג מטרה זו. בזמן הנכון, כל אחד מכם יכול שתהיה לו גישה לחדר האור הפרטי המחכה לכם באגרטה, ובמשך 3 ימים של שינה לחזור למצבכם המקורי של תודעה מלאה כמלאכים פיזיים.

ברגע שהבטחתם את מצב תודעתכם החדש הנהדר, אתם תהיו כשירים להצטרף מחדש לפדרציה הגלקטית באמצעות יצירה מחדש של כוכב-אומה קודם שלכם. בכך, האגרטנס יהיו המדריכים העיקריים שלכם ביחד עם המאסטרים הנעלים השונים שלכם. האתגר הראשון שלכם לאחר חזרתכם לתודעה מלאה יהיה להקים חברה גלקטית משלכם, וחלק מזה כולל שינוי מיקומם של אלה אשר בהתאם לחוזי החיים שלהם עליהם לייסד מחדש את העולמות של מאדים ונוגה וכן את הפלנטה של Pax (aka Maldek), אשר עכשיו שוכנת כרסיסים בין מאדים וצדק. כוכב-אומה חדש משלכם יבשר את השינוי של ברית Anchara הקודמת כיוון שכוכבי-אומות החדשים רבים אלה צריכים תבנית כדי להרחיב את תודעתם לרמותיהן המלאות. בהתאם לכך, אתם תסייעו לחברים רבים של הפדרציה הגלקטית אשר הינם גרסאות מודעות במלואם של מספר רב של דינוזאורים, זוחלים ודו-חיים אשר עכשיו רוצים מאוד לפתח גופי אור בעלי תודעה מלאה. השמיים גזרו שזו תהיה משימתכם הראשונה כשתתחילו להפיץ אור בכל הגלקסיה.

משימות ראשונות אלה שאתם תבצעו כמלאכים פיזיים הן חיוניות במהותן כיוון שהן יגרמו לשלום גלקטי קבוע. זוהי משימה מקודשת אשר תכין אתכם להוות תוספת מבורכת  מאוד בכנסי הפדרציה. אנו מצפים באופן מלא שכוכב-אומה חדש שלכם יספק את הליבה של ציי החלל והמחקר אשר יחקרו את השפעתו של מגזר זה של פיזיות. בתפקיד זה אתם תבצעו רבים ממטרות המשימה שהינן חלק מהקשר הראשוני. למעשה, אתם תעשו מה שאנו עכשיו עושים כדי להאיץ את המעבר שלכם לתוך הפלאות של תודעה מלאה. למעשה, אנו רואים שאתם הופכים בזמן קצר למאסטרים של משימת הקשר הראשוני, וכל מה שמשתמע מכך. בדרך זו, מה שאנו מגשימים כאן איתכם, אתם תגמלו לטובה פעמים רבות. ממלכת המימד השלישי הפרימיטיבית שאתם גרים בה עכשיו, תותמר בקרוב לממלכה המאפשרת לכם לחזור אל הכוכבים, והגשמה זו של גורלכם האלוהי תברך אתכם בדרכים שהן מעבר ליכולתכם העכשוויות לדמיין!

ברכות, יקרים! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אירועים רבים ונפלאים מוכנים להתרחש. גאיה מתכוננת להגביר את האנרגיות שהיא גומלת מידי יום בין כל היצורים החיים והמערכת האקולוגית שלה. ניתן לראות באנרגיות נוספות אלה, אשר מעודדות את ההאצה של שינוי תודעתכם, כהוכחה אלוהית שאתם מבורכים על ידי השמיים! עולמכם המקודש היה חבוי זמן רב בתוך ממלכת צל מניפולטיבית במיוחד שנשלטה על ידי קנונית האופל. עכשיו, עם זאת, אנרגיות חדשות אלה מוכנות לדחוף אתכם מחוץ לחלל בו שוכן האופל ולתוך האור. אנו מאוד מרוצים והשמיים ממשיכים להשתמש בברכותיה כדי להעביר אתכם קרוב יותר מאשר אי פעם אל האור ולקראת מציאות חדשה הרבה יותר מודעת שלכם. דעו ששינויים אלה הם בלתי נמנעים! סדרות של אירועים עומדים לחול עליכם אשר יעבירו אתכם לסף של מציאות חדשה. אירועים אלה הינם שמימיים במהותם ומבשרים על נסיבות באמת מדהימות! הם עומדים להביא לכם שפע וחופש!

האגרטנס מסייעים לנו להכין את האופן בו נוצג לכם. הודעות מבוא אלה ייעשו על ידי החברות המקודשות הסודיות וגם אמיתות חיוניות רבות יובהרו באותו זמן. האופל דחס זמן רב את חשיבתכם ואת החברות שלכם עם חצאי-אמיתות נוסף על שקרים מוחלטים, ואת אלו צריך לתקן. אתם תהיו בקרוב בחברתם של אלה אשר ידעו מזה זמן רב על מקורותיכם האמיתיים ועל ההיסטוריה האמיתית שלכם. התוכנית האלוהית דורשת שעובדות אלה יובהרו לכם ושאתם תלמדו איך אתם נהפכים מצומצמים במשך הזמן, ויותר לא מסוגלים לשוחח בקלות עם השמיים. חיבור שבור זה שלכם דורש את תשומת לבנו המיידית. אתם נמצאים בשלב המעבר ומטרתנו עכשיו היא להשתמש ביכולתנו לשנות אתכם בקלות לתוך מציאות חדשה. מציאותכם מתוכננת להיות משודרגת במהירות באמצעות הצגתן של מגוון עצום של אמיתות אותן אתם צריכים להטמיע. הזמן הגיע לעשות זאת!

כל יום, שולחים לנו השמיים ברכות גדולות. "ברכות" אלה מיועדות להפוך אותנו להיות יותר מודעים לאן אנו הולכים, ואיך התוכנית האלוהית מתעתדת להביא אותנו לשם במהירות. אנו שמחים ומבקשים לומר שלכולכם יש את היכולת המולדת להשתנות במהירות למצבי תודעה גבוהים יותר. אנו רק ממתינים לאות מהשמיים "צאו"(('go'. הסדרות הסופיות של אירועים מוכנות להתרחש ולהביא אותנו לתוך אור חדש. אור זה יתיר שפע אינסופי ויביא אוסף של תחומי אחריות חדשים לכולנו. חברות אינן נוטות להשתנות במהירות אלא אם מיושם סט חדש של אמונות אשר נתמך בלהיטות על ידי קבוצת ישויות מסורות ונלהבות. משימתנו היא להנחות אתכם, ברגע האלוהי המתאים, לנקודה בה להט זה המשולב עם אמת מקודשת, מעצב את עולמכם החדש. ברצוננו להזכיר לכם, שמלווים זאת שלום ואמת. היו מודעים. היו חכמים. היו אהבה.

היום סקרנו את ההתקדמות שהושגה בעולמכם. אנו מבקשים מכם להמשיך להיות מוכנים לקבל את הגילויים החדשים שמגיעים לאט, ועם זאת יותר מאשר אי פעם במהירות, לתוך ההוויה. דברים מהממים מוכנים להתרחש. למרות כוחו, האופל עומד להפסיד. הוא יפסיד בגלל אהבתכם הקולקטיבית הגדולה! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |



Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com




Galactic Channelings

Create Your Badge