Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - January 20, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 20 בינואר 2015

7 שמש, 18 אינסופי, 11 רוח.

Dratzo! אנו מגיעים עם מידע נהדר! התשלומים ממשיכים לנוע קדימה ובעלי בריתנו בכדור הארץ מחליטים עכשיו על לוחות זמנים מקדמיים חדשים. תשלומים אלה קשורים למספר פרויקטים אחרים הקשורים להחזירכם לתקן זהב ולאיפוס מטבע גלובלי. תוכניות אלה הם גם חלק מהתאמה מחדש פיננסית אשר עומדת לייצר מערכת פיננסית גלובלית חדשה. מערכת חדשה זו עומדת להחליף את הסכמים אלה שבאו לידי ביטוי לראשונה ב- Dumbarton Oaks בארצות הברית. מערכת זו מסיימת את שלטונם של התעודות של הבנק המרכזי ומדיניותם הפיסיקלית ברחבי העולם. אתם עומדים להיכנס לעולם חדש בו עומד להתקיים יותר איזון כללי בין האומות שעכשיו עניות יותר ובין אלה העשירות יותר באירופה, באמריקה באוסטרליה וביפן. ישנו גם הנושא של ממשל חדש. מוסדות ממשלתיים חדשים אלה עומדים "להיות מוצגים בפומבי" בקרוב מאוד. בין חובותיהם הראשוניים עומד להיות גילוי מלא ברחבי העולם, אשר ישים סוף לטיוח הנוכחי של נושא החוצנים. זהו הנושא האחרון, אשר אנו, כמובן, מחכים לו. בעלי בריתנו בכדור הארץ עובדים על מספר חזיתות מקושרות פנימית כדי להביא כל זאת לידי הגשמה.

כולכם צריכים להבין שתהליך ארוך של שינוי מסיבי עומד להתרחש בקרוב. מאמץ גדול זה התחיל לראשונה לפני למעלה מ-200 שנה עם המימון של הרפובליקנים האמריקנים הצעירים באמצעות היסודות של ממשלת סין הקיסרית. המאסטר הנעלה, קוואן אין (Quan Yin) נתן מאוד עידוד למענק זה. זו היתה עבודתו של המאסטר הנעלה, הרוזן סנט ג'רמן, אשר יצר קודם כול את מסמך העצמאות של אמריקה. צירי הלידה של אמריקה לוו מקרוב על ידנו מאז. התערבותנו עזרה לאמריקה לצאת ממלחמת האזרחים האמריקאית יחסית ללא פגע. במהלך זמן זה הצדדים הקשורים ל- illuminoids התחילו להשלים את התרחיש אשר התחיל בתמימות כה למראית עין עם היווסדה של חברת הצליינים בשנת 1820. אנו בחנו כשיסודות אופל אלה השתמשו בכוחם והשפיעו ליצירת אוליגרכיה אשר שלטה על אמריקה מאז הרצח שבוצע שלא בעתו של אברהם לינקולן בשנת 1865. מעמד זה של אוליגרכים עוצמתיים מגיע עכשיו בהתאם לבקשתם לפטירתו.

העולם החדש, אשר מתרחש לנגד עיניכם, הוא באמת התוצאה של מהפיכה גלובלית לשלום. מהפיכה זו, היא בחלקה, משהו, אשר עזרנו לעודד ותמכנו באופן מלא. מוסדות רבים, במשך העשור וחצי האחרון, עבדו ללא לאות כדי לקדם זאת. אנו גאים על מוסדות אלה, ובייחוד באנשים אלה אשר השתמשו במשאביהם כדי לממן ולהסביר כיצד אסטרטגיות מגוונות יכולות להביא להם את התוצאות הרצויות. חלקנו הוא להגביל את האופן בו אוליגרכים רבים המקושרים ביניהם היו יכולים גם למחוץ וגם לרצוח אנשים שונים אלה. שליחנו גם הם התחילו משימה מתמשכת להציג צווים למספר משטרים עיקריים הנשלטים על ידי הקנוניה. ההתערבות הדי מוגבלת נשמרה למרות המכשולים הראשוניים שניתנו לשליחנו. אנו הגבלנו חלק מהאפשרויות המפחידות, אשר משטרי אופל אלה השתמשו בעבר כדי להציק לשותפינו הארציים. מדיניות זו הפכה לבלתי משפיעה כולל ניסיונות המלחמה והשימוש במספר פעולות "טרור" הממומנות על ידי המדינה.

אתם עכשיו על סף של סדרת פעולות נהדרות. פעולות אלה הם פשוט ההתחלה של ייסוד מערכת פיננסית חדשה, אשר עומדת להובילכם לממשל חדש. זכרו את האופן בו אתם צריכים לפעול. היו שלווים, וקבלו את העובדה שאלה אשר מבקשים באופן עמוק להזיק לכם עומדים להיות מוזזים באופן חוקי הצידה. יש לכם את האחריות להשתמש בטכנולוגיה שהיתה מוחבאת בעבר כדי לנקות את האוויר, המים והאדמה של גאיה. השתמשו בטכנולוגית האנרגיה החדשה כדי לעצור כל פעולות אשר מוציאות החוצה את הנפט, הפחם ושאר משאבים דומים של גאיה. ברגע שאנו מגיעים, יהיה בבעלותכם ממירי אנרגיה שונים. ממירים אלה יכולים לייצר מחדש מזון מזין מאוד, בגדים ושאר פריטים אותם אתם צריכים במהלך חייכם היומיומיים. אחריותכם הראשונה היא לשמר מחדש את "האיזון של הטבע". ברגע שהתחלתם פרויקט חיוני זה, דעו שסיומו עומד להיות נעשה כפרויקט משותף בין החונכים שלנו לבין עצמכם. היו מודעים לאחריות החדשה שלכם והשתתפו באופן קבוע בקביעת הפעולות של הממשל החדש שלכם. האדישות שלכם בזמני עבר התירה את האוליגרכיה של האופל לחטוף בכוח את הכוח שלכם.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! במהלך החודשים האחרונים, אנו תארנו מה שותפינו המאוד ברוכים עושים כדי לשנות מציאות זו. שינויים אלה מגיעים עכשיו לנקודה בה הם מתחילים להשפיע עליכם. אנו שמחים מאוד שאירועים אלה סוף סוף עומדים לראות את אור היום. הזמנים המגיעים עומדים להתיר לכם לנוע ממצב של חזיון גדול למצב של יכולת למעשה לראות איך אזורכם באמת משתנה. לפני עידנים, המלאך מיכאל (Archangel Michael ) ברך אדמה זו בנבואה גדולה. נבואה זו חזתה את החשיכה והמצבים הגדולים הקשים שהייתם צריכים לעבור דרכם. כמו כן נבואה זו ציינה שזמן של אור גדול יותר עומד להגיע ולהתמיר גלקסיה זו. אנו באחרית ימים נהדרת זו. האור זרח על האדמה ומכין אותנו כולנו לניצחון גדול. בזמנים אלה, מותר יהיה לנו לדבר על אמיתות רבות גדולות לכם. אתם גם תחזרו למצב טבעי של תודעה מלאה!

אנו מגיעים בזמן זה להכיר אמיתות אלה ולהראות לכם מה עומד להתרחש. האופל תפס בכוח את הממשלות של המין האנושי. הותר לכם למות ולהזדקן. הוא ייצר מלחמות ודרכים של חלוקה גדולה. זמנים אלה הינם בסופם. בקרוב צי של ספינות שמימיות גדולות עומד לרדת, עם אבותיכם ומשפחתכם. ברכו אותם ודעו בלבכם שהזמן לאיחוד הגדול של השמיים וכדור הארץ הגיע. בזמנים מאוד ייחודיים אלה, אתם עומדים לגלות מחדש את מה המאסטרים הקודמים שלכם, האנונאקי, שקרו לכם עליו. כוחם הקודם עומד ללכת, ואתם עומדים לזכות מחדש באותם דברים, אשר אבדתם לפני זמן רב במקומות נסתרים של אטלנטיס הישנה. אתם עומדים לראות את השרידים שנשארו של למוריה, ולראות איך אדמה זו חולקה קודם לכן בין האור לבין האופל. אתם עומדים ליצור איתנו תקופה חדשה נהדרת, מקום המלא בזיכרונות ובאמיתות.

קחו זמן זה, אוה מבורכים, לבחון תקופה זו ואיך האירועים המגיעים עומדים לשנות אותה בגדול. עולם זה הופך במהירות לכוכב אומה המלא עם פלאיהם של השמיים ושמחה גדולה, אשר עומדים לעצב את המציאות החדשה שלכם. כל אחד מאתנו מגיע ממסע ארוך אשר מוביל אותנו לאמיתות גדולות ונצחיות. מטרתנו היא לשרת; להדריך אתכם בעדינות במורד נתיבים נהדרים אלה לגורלכם הפלאי. אנו עושים זאת בשמחה. אתם עומדים לסיים את הסדרות האחרונות של התאמות המחויבות על ידי השמיים. דברים אלה הכינו אתכם לפגישותיכם הקרבות איתנו ועם החונכים שלכם. מה שנשאר הוא פשוט הזמן להיכנס פנימה. למדו במדיטציות שלכם לגבי עצמכם ואלה שברוח ידריכו אתכם. זהו רגע גדול כאשר אור השמיים והברכות של מדריככם החיצוניים מוכנים לקרות. היו בשלום, והתכוננו לפלאי השפע שיגעו לזמן מיוחד זה!

היום, המשכנו אתכם את מסרינו השבועיים. אנו שמחים שהזמן לפגישתנו מתקרב יותר מאי פעם. זהו סדר יום מיוחד שנקבע על ידי השמיים, אשר עכשיו ניתן לו ביטוי לפניכם. היו פתוחים, והתכוננו לקבל את המשמעות האמיתית של זה. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge