Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 22, 2013

Sheldan Nidle - October 22, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 22 באוקטובר 2013

7 הנחש, 8 (חודשים אוקטובר-נובמבר), 10 אדמה.

Dratzo! הרבה התרחש מאז שדברנו לאחרונה. מספר הסכמים נמצאים במקומם והסתיים לוח הזמנים עבור הסדרה הבאה של אירועים סודיים. אנו שמחים שדברים אלה נעים קדימה, וזה חשוב כי מספר אירועים אחרים קורים עכשיו גם כן. עתה, לוח הזמנים שהוסכם עליו יצא לדרך. אף על פי שלא ניתן לתאר לכם דברים אלה בפירוט, ממשלות האופל השונות נמצאות בדרכן החוצה. עד שהמצב הנוכחי נפתר, אנו לא יכולים לתת לכם כל מידע על מה שעומד להתרחש בהמשך, אבל בפועל המשלוחים של קרנות השפע הרבות מאוד קרובות. המצב הנוכחי מאוד נזיל ודורש מידה מסוימת של יציבות לפני שדברים יכולים לנוע קדימה. אנו מפקחים על כך מאוד בקרוב ומתכוונים לסייע בעת הצורך. בינתיים, אנו מסייעים בסדרות של מעצרים והחלמתן של קרנות. לא ניתן לאפשר לקנונית האופל להישאר בשלטון מבלי שהם יודעים באופן דיסקרטי שמפקחים ובודקים אותם. יהירים אלה יודעים שזמנם מסתיים ותקופה חדשה מוכנה להתחיל!

כשכל הפעולות השונות האלה מסתיימות, זה חשוב לכם להבין שהשינויים המבוצעים על ידי השמיים הואצו. יש להפעיל את הצ'קרה בראשכם. הצוואר והצ'קרות של הגוף העליון דורשות מערכת גדולה של היערכות מחדש. הצוותים הרפואיים שלנו דיווחו ששינויים פיזיים אלה עכשיו נמצאים בעיצומם. לכן, חלק מכם חווים גם רמות של סחרחורת, התקפי שכחה הולכים וגדלים או אפילו אובדן זמני של אוצר מילים. ביחד עם תסמינים אלה ישנו טשטוש ראיה מזדמן המלווה במקרים רבים בכאבי ראש. תוארו גם כאבי צוואר וכתף. בקיצור, הגוף העליון והראש הם המרכזים למספר שדרוגים. הדברים שאנו עכשיו תארנו הם רק הסימפטומים למה שעכשיו קורה לכם. תחומי תשומת לב הבאים יהיו המקומות המושפעים ביותר על ידי האנרגיות המגיעות אליכם מחוט הכסף שלכם. אלה נושאות מידע שמימי ששומרי גופכם משתמשים כדי לתחזק את מהותכם הפיזית.

כשמהותכם הפיזית מותאמת באופן אלוהי, אתם מתחילים לחוות רטטים פיזיים יותר ויותר גבוהים. זה מאפשר לכם להגביר את תודעתכם הנוכחית. כך, יש לכם יותר חלומות ורגשות שופעים ורמה מוגברת של ציפיות כשאתם מתחברים לאנרגיות החיים המקיפות את עולם החיים היפה שלכם. גאיה גם מרגישה את השינוי הזה. היא מאיצה רבים מהתופעות הראשוניות הקשורות לחזרה של פני השטח שלה למצב הקדמוני הקודם שלה. רמה גוברת זו של שינוי מורגשת על ידי המערכות האקולוגיות הרבות שלה. כל קבוצה של אלמנטלים המוקצים לזנים של חיות יקלו על אופן תגובתן של החיות לפעולתה של גאיה. חיים על פני השטח שלכם עוברים סדרות של לחצים המכבידים על האופי הכולל של מערכות אקולוגיות המגוונות האלה. לחצים אלו יוקלו לאחר שהאנושות יוצאת להתמרתה הגדולה בממלכה של כדור הארץ הפנימי. הזמן עבור שינויים גדולים אלה אינו מאוד רחוק. מסגרת זמן אלוהית היא בהחלט בתוקף.

אנו מתאמים עם בעלי בריתנו בכדור הארץ ועם אנשי הקשר של אגרטה כדי להכין את הפלנטה הזו לשינוי מאוד גדול. סדרת הודעות חיוניות תתחיל פעילות אשר תשליך את המציאות הנוכחית שלכם לתוך תקופה חדשה. אתם נמצאים בזמן מיוחד. בקיצור, דברים עומדים לקרות אשר יתמירו במידה רבה את מה שאתם חושבים עכשיו שהוא קבוע במקצת. שינויים אלה יכללו את סופה של הסודיות אשר מנעה מכם ידע עלינו והחביאה כמות גדולה של טכנולוגיות ביתיות. ההודעות שלנו יכללו לא רק מודעות על מה שאתם תלמדו, אלא גם גילוי מלא של מה שיש לנו להציע. אתם צריכים להבין את הגודל של מה שהיה חבוי מכם על ידי האופל. בנוסף, אתם צריכים לתפוס מה מונח קדימה לכל אחד מכם. תודעה מלאה הינה מתנה גדולה שהשמיים מוכנים להעניק. זה נותן לכם הזדמנות מאוד נהדרת כיוון שאתם לבסוף תצטרפו מחדש למשפחות הרוחניות והחלל שלכם.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים בשמחה ומרגישים מבורכים על ידי השמיים כך שאנו מסוגלים להסביר כמה נושאים חיוניים לכם עכשיו! בתחילה, אפשרו לנו לדון בקיצור על העיתוי האלוהי של התעלותכם. אנו היינו אלה עם כזה מיקוד מוסרי מפואר כך שלכל אחד מאיתנו ניתן היתר המאפשר לנו להגשים את המתנה של תודעה מלאה בכמה מחזורי חיים. אנו, פשוטו כמשמעו, "חזרנו בחזרה לבית הספר" ולמדנו איך אנו צריכים להיות כמפקחים ומדריכים את האנושות. אחריות גדולה זו היא משהו שכל אחד מאיתנו מוקירים במשך מאות ואלפי השנים כשאנו הובלנו אתכם לסף מאד של התעלותכם במחזור חיים זה. האירועים העומדים להתרחש בקרוב מספקים מעבר בין זמן זה ולבן זמן בו אור השמיים יכול באמת לזרוח בבהירות. קחו זמן יקר זה להקדיש את עצמכם להתמרות הנדרשות. אנו מתכוונים לתת לכם הוראות כדי להקל את המיינד שלכם בנושא חיוני זה!

בבעלותן של ממלכות מבורכות אלה חוכמה שהינה הרבה מעבר למחשבות של מציאות זו. זה מאוד חשוב לשחרר את הדברים הקושרים אתכם לעולם זה. הביטו פנימה ואפשרו לעצמכם לפחדים רבים שלכם להתפוגג ולצאת מהמיינד שלכם. מה שיישאר הוא חיבור יישיר ל"אני נוכח" שלכם. למדו לשוחח עם העצמי האמיתי שלכם אשר הינו באמת אתם. הוא אמיץ, חכם ויכול לחיות בתוך האמיתות המוסריות שניתנו לנו על ידי השמיים. לימדו להכיל את מה שאתם לומדים. הפכו לאחד אשר יכול להתמקד בתוך חוכמה זו לתת ביטוי למה שבאמת אתם משתוקקים לו. כשאתם עושים זאת, אתם מעלים את הרטטים של חייכם המקיפים את מי שאתם. בעולם זה, לעיתים קרובות נרתעים ממיקוד זה על ידי בית הספר, העבודה והאמונות שלעיתים קרובות פועלים כנגד מה שאתם רוכשים כה בקביעות. באור זה, אתם חופשיים, ובקרוב זו תהיה דרכה של מציאות זו!

היו מודעים יותר מאי פעם למה שאתם נהפכים. המיקוד על הכוונה חיוני למה שאתם עושים. אתם מכינים את עצמכם ביחד עם ברכותינו לחיים בתודעה מלאה. אתם עומדים להיות מלאכים של השטח הפיזי הזה ולשרת בצייתנות את האור הנהדר של הבורא! נשמות רבות לכודות בנסיבות הדורשות את ברכותיכם, שירותכם וחוכמתכם. אתם תשתמשו בכישרונות האלוהיים שלכם כדי לרפא, לעודד ולכוון את אלה שתחת חסותכם. מערכת מקודשת זו של אינטראקציות דורשת מידה מסוימת של הכשרה וניסיון. אתם עומדים להיות קבוצה הכי נהדרת של מלאכים פיזיים. לכן, השמיים מצפים הרבה מכם. אנו מגיעים ללמד, להדריך ולהכינכם למשימות הגדולות שיינתנו לכם על ידי המנהלים השמימיים שלכם! הללויה! הללויה!

היום, המשכנו את מסרינו! הזמן קרב לשינוי גדול במציאות זו. זהו הזמן להתמיר את הכאב והסבל לתוך שמחה, שלום ושפע!  לקנונית האופל היה זמן להשתנות בחן ונכשלה. יום חדש זורח ויביא תקופה נהדרת עבור האנושות! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge