Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - June 23, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 23 ביוני 2015

5 יגואר, 12 צב, 11 רוח

Selamat Jalwa! (היו בשמחה אינסופית!) אנו נמצאים כאן כדי לדווח על הסטטוס של ההעברות ההתחלתיות של כספים לצפון אמריקה. נכון לעכשיו, אנו מתכוננים להשלים את התהליך, אשר מאפשר להפוך את ברכותיכם להיות זמינות לכולכם. נאלצנו לבצע כמה תיקונים נוספים למה שחשבנו שאלה הן ההנחיות הסופיות הדרושות כדי לסיים משימה מסוימת זו. שותפינו בפרויקט זה מדווחים כי נדרשות עדיין מספר התאמות סופיות. לכן, אנו נמצאים עכשיו בתהליך של עשייה במשותף של מה שדרוש כדי להבטיח את הצלחתנו. התהליך כולו הוא לכל היותר מלחיץ מאוד לבעלי בריתנו הארציים. קנונית האופל ממשיכה להשתמש בעמדות הכוח שנותרו לה כדרך לסכל אותם באופן קבוע מלהשיג אפילו שמץ של ניצחון. זה מגיע לנקודה בה אנו צריכים לעשות את מה שהכרחי כדי שבעלי בריתנו יקבלו את הניצחון שהם ראויים לו בשפע. בינתיים, קנונית האופל ממשיכה להתמודד בפני מפלה בכל הבעיות האחרות. זה הופך לדי ברור שהתערבותנו נדרשת עכשיו. השמיים מכריזים לטובתנו ואנו מצפים שכל בעיה תיפתר תוך זמן קצר.

בסופו של דבר, קנונית האופל, אלה הם המבצעים בשמחה את רצונות האופל של האנונאקי במשך כ-13 אלפי שנה. לנוכלים אלה יש תחושה פנימית עמוקה שאפילו בלעדי אדוניהם הקודמים הם עדיין בלתי מנוצחים. איכשהו הם מאמינים שניתן למצוא אמצעים כדי לדחות את הבלתי נמנע. סבלנו במשך השנים את התנהגותם המרושעת מאז שגם השמיים וגם בעלי בריתנו רצו להסיר אותם מכוחם. אנו אחוזי בחילה מאוד מהתנהגותם העוינת. זה חיוני שנבלי אופל אלה יבודדו במהירות ויוקצה להם גורל, אשר ישמור אותם מדלתכם. צורך זה לגרום להם "לא להפריע" הוא משהו שצריך עכשיו להיעשות בדרך דרסטית מאוד. אנו מתכננים הפתעה, אשר יכולה להשיג בקלות מטרה ראשית זו. עד אז, צפו לחוסר הצלחה והכינו את עצמכם לכמה אכזבות מיידיות. אולם, תהליך זה לא יהיה ארוך. אנו מתכוונים להיות מסוגלים לגרום לכך ששפלים אלה שהתכוונו להזיק לאחרים יינזקו בעצמם! לכן אל תפחדו! הסוף להמתנה ארוכה זו הוא באמת די קרוב!

כשאתם מתכוננים שיינתנו לכם סוף סוף ברכותיכם, היו מסוגלים לראות את השימוש שלכם בכספים רבים אלה כדי לבצע את החזון ההומניטארי שלכם. כספים אלה ישמשו להביא שלום, הרמוניה ושפע לחברות שלכם. זה גם הצורך להשתמש בכספים אלה כדי לרפא, ליידע ולהכין את חברכם לזמן חדש בעולם זה. אתם מתבקשים ללמד את החברות שלכם לגבי השינויים הגדולים הרבים שעומדים לקרות ברגע שהתעמולה המניפולטיבית של קנונית האופל אינה מפריעה. אתם צריכים להסביר את השינויים הרבים התומכים של הממשל החדש שלכם ואת הסיבה מדוע הם מיושמים. יש צורך רב לספק תשובות לדרך שבה כל זה עומד להיות מוצג לכם. נכון לעכשיו, חסרה לכם הבנה בסיסית לסיבה מדוע אתם נמצאים בתודעה מוגבלת ואיך מעבר זה לתודעה מלאה עומד לעבוד. החונכים שלכם יספקו לכם הרבה. למרות זאת, אתם צריכים במיוחד לאמן אחרים כדי להסביר ידע זה הלאה ולהכין אתכם לאופן בו מציאות זו פועלת.

כפי שאתם יכולים לראות, העיכובים מנעו מכם אמיתות ומציאויות רבות. אנו מביאים בחשבון שיש לספק כלי לרבים מכם, אשר יאפשר לכל אחד להסתכל באמת עמוק לתוך כל נושא אשר יכול להבהיר בקלות את מה כל אחד מהחונכים עושה כדי להכין אתכם למעבר למציאות החדשה של יופי מקסים. אתם צריכים שיסבירו לכם הרבה ובקלות. אתם צריכים מתקנים, אשר יכולים להציג בקלות את הכוח לרפא כל אחד. זה גם כן חיוני שאתם רואים בצורה מסוימת את האופן בו אתם יכולים "להיות צעירים" ולהתגבר על קשיי בריאות נוכחיים. שינויים אלה הם רק דוגמאות על האופן בו מתגברים על בעיות אלו שהוצגו לפני זמן רב על ידי המדענים האטלנטיים. מה שבאמת חיוני הוא להסתכל עמוקות לתוך הסיבה שהייתם כה חולים ואיך מתקנים חדשים אלה יכולים לשנות אתכם ולספק שער לתוצאות אפילו מדהימות יותר. חשבו במונחים של מה המשמעות ואל תוקסמו ממה שהם עושים. אתם עומדים לקבל התפתחות מהירה לפוטנציאל המלא שלכם. זוהי מתנה, בה אתם מצופים ליטול על עצמכם אחראויות חדשות.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! איזו התרחשות מבורכת במציאות זו שהינה המאבק הסופי בין האור לבין האופל. העימות נמשך במשך זמן ארוך מאוד. אנו משתמשים במיקוד ובחזון שלנו כדי לפתור את השלב הנוכחי של מלחמה לא קדושה זו. האופל החזיק יתרון במשך זמן רב. נכון לעכשיו, זה מתפרק והשיירים מעימות זה מעכבים באופן זמני את מה שעומד להתרחש. התקופה הבאה מבטיחה להיות כאשר כוחותיו של האופל יכולים להיקרע. התוצאה של פעילות אלה היא לייצר אמצעים לחלוקה מוצלחת של הברכות שהבטחנו במשך זמן רב. החזון שלנו הוא עבור רגע זה כדי להתחיל סדרת פעילויות המתחילות שינוי גדול במציאות שלכם. לאחר מכן, האור יכול להתחיל ברצינות ליישם סדרה גדלה של תוכניות, אשר בסופו של דבר ישנו את עולמכם לנצח. אלה יכשירו את הקרקע לשיעורינו ולהגעה הרשמית של משפחות הרוחניות והחלל שלכם.

הושענא! אנו מצפים בשמחה למה שיכול לאחר מכן להתאפשר. 26,000 השנים שעברו (בערך שנה גלקטית גדולה) הכשירו את הקרקע למה שקרה לגאיה ולאנשיה. הגירה אל ומגאיה מסגרו את עצם טבעו של מה שקרה. זמן זה חלף. נקבע זמן חדש! אין מדובר בזמן זה על גן עדן שאבד ונמצא. מדובר על איחוד גדול וזמן לצאת החוצה כדי לבצע את המערכת הגדולה מאוד של הנחיות שמימיות עבור מגזר זה של פיזיות. כשאתם חוזרים לתוך המצב האלוהי של אנושיות גלקטית, תנו את הדעה יותר מאי פעם על האחראויות הנהדרות שאתם עומדים לחבק בשמחה. הבריאה היא מערכת מקודשת של מחשבות אלוהיות. אתם מגלים את אלה. יש לכם מלווים עצומים כדי לסייע במשימה המפתיעה הזו. כל אחד מהם מתמסר כדי להשלים את חלקם! מה שאתם נדרשים לעשות הוא לקרב אותם ולהחליט על פתרון מקובל משותף.

כפי שאתם יכולים לראות, זמן לא רגיל לפנינו. מטלתנו העליונה היא להדריך אתכם בהצלחה דרך כל הקשיים הנובעים מפעולותיכם. לכן, הזמנים הבאים יפגישו אתכם לאלה אשר הינם אבותיכם ולאלה שהסכימו לעזור. תהליך זה הוא אחד, שהינו מסובך מאוד. לפני זמן רב, באטלנטיס, התחלתם חיפוש שלקח לכם לסיימו במשך כ-13 אלף שנה. בהתחלה היינו חשובים, עם זאת עדיין איכשהו מעטים במספר ולכאורה די שוליים לפרויקט ענק זה. עם זאת כשהזמן נע קדימה, הפכנו ליותר במספרים ודי מהותיים לתוצאה. לכן אנו מבינים בבירור את מה שצריך להיעשות הלאה. במצב זה, התחלנו לפני כשמונה מאות שנים לעצב דרך כדי לאפשר לנו להדריך אתכם לנתיב המועדף מאד על ידי השמיים. אתם עכשיו בקצה מאוד של מה שהשמיים מעצבים. השאר עומד להיות גורלכם המשמח!

היום, כרגיל, נתנו לכם סקירה על מה שעומד לקרות. קחו מידע זה ודעו עמוק בלבכם שאירוע נהדר ומשמח מוכן להתרחש. עם זה, אנו עוזבים אתכם עכשיו. היו מאושרים ודעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge