Home > > Hatons apstiprina masveida parādīšanās

Hatons apstiprina masveida parādīšanās

Steve Beckow
Steve Beckow:

Man ir Komandiera Hatona apstiprinājums tam, ka 2010. gada 13.oktobrī virs Ņujorkas notikusi masveida objektu parādīšanās.

Komandieris Hatons ir atbildīgais un vada starp-dimensiju sakarus, lietas kursā ir arī par apvienoto visuma floti, kas mums palīdzēs atjaunot planētu, ieviešot pārpilnības programmu un gatavojot mūs Augšāmcelšanai.

Vakar es rakstīju Sjūzī Vardai, kura saņem viņas dēla, Metjū Varda, kā arī Hatona, Aštara un citu augsti attīstītu būtņu vēstījumus.

Es lūdzu Sjūzenai pavaicāt Metjū- vai tie objekti virs Ņujorkas bija vai nebija baloni. Šķiet, ka neveikli noformulēju savu jautājumu, jo Sjūzī atbildēja, ka ne Metjū, ne Hatons nevar apstiprināt ne noliegt to, ka redzētie objekti bijuši baloni.

Tas, ko es nepajautāju bija- vai tie bija vai nebija gaisa kuģi? (dumjais es.)

Sjūzī vēl piebilda:

"Abi teica, ka ap jūsu pasauli ik pa laikam sevi atklāj- parāda kāds gaisa kuģis un šādi notikumi tikai vairosies un pieaugs skaitā un biežumā, tas viss ir daļa no tās rīcības jeb aktivitātēm, kas tiek veiktas, lai panāktu oficiālu atzīšanu."

Šodien rakstīju Sjūzenai atbildi, kaunā sarkdams, un lūdzu vēl vienu reizi pavaicāt Metjū un Hatonam- vai redzētie bija zvaigžņu kuģi. Hatons atbildēja:

Hatonn
"Stīv, te es- Hatons. Tu esi ļoti apzinīgs cilvēks un vēlies tālāk pasniegt precīzu informāciju - - paldies par to. Mums vajadzīgas vēl vairāk tādas veselā saprāta balsis kā tavējā, lai kompensētu tās tīrās stulbības un muļķības, kas cirkulē visapkārt. Jā, protams, tajā dienā virs Ņujorkas riņķoja kuģi. Mēs parādāmies šur un tur, dažādās vietās visapkārt Zemei. Kā jau Sjūzī tev rakstīja, tā ir daļa no mūsu aktivitātēm, lai pasteidzinātu to brīdi, kad tiksim oficiāli atzīti."

Te nu jums tas ir. Apstiprinājums par parādīšanos no ļoti uzticamiem avotiem.

Jaunajiem lasītājiem, es uzskatu Sjūzī, Metjū un Hatonu par vislabākajiem informācijas avotiem, reizē arī Maika Kvinsija SaLuSa, Atmos, Ag- Agria, Diānu un Ker-On un Džona Smolmena Saulu.

Ja runājam par Sjūzī Vardas Metjū, tad Aštars- Galaktiskās Federācijas Flotes komandieris, kas ir tikai viena no tām flotēm, kas atrodas te ap Zemi, saka:

"Gribu jums pateikt, kāpēc varat uzticēties tai informācijai, kuru dodam caur Sjūzī Vardu. Mēs zinām Metjū [Vardu]- visas augsti attīstītas būtnes visumā pazīst šo dvēseli- un viņa dvēsele un viņa māte vibrē vienādi augstāks frekvencēs, tikai tādās, kas spēj raidīt patiesību, lai kur arī tās atrastos, un viņa mums ir zināma kā unikāli tīrs kanāls- saņēmējs."

Es esmu gaismasdarbinieks nevis zinātnieks UFOlogs. Zinātnieki ar savu skepsi un lielākais iedzīvotāju vairums neuzskatīs manus tikko minētos avotus par ticamiem. Bet es runāju par informāciju, kas pienāk no Metjū, Hatona, Aštara, SaLuSa un Saula kā ļoti augsti ticamu. Man patiešām ir vienalga, ko par to saka zinātnieki vai skeptiķi.

Te nu mēs esam. Hatons ir apstiprinājis masveida parādīšanos virs Ņujorkas.


Blog: The 2012 Scenario
Tulkotājs: Mara


Recent sightings:

10-01-'10, Rotterdam (objects only visible during the first 3 minutes of the video):10-10-'10, Moscow:10-13-'10, New York:10-14-'10, East El Paso: