Home > > Matthew Ward — June 6, 2011

Matthew Ward — June 6, 2011

Šeit Metjū ar mīlestības pilniem sveicieniem no šīs stacijas dvēselēm. Pat vispārliecinātākajiem gaismasdarbiniekiem ik pa brīdim uzmācas šaubas par to, vai tik sen solītais tiks veiksmīgi pabeigts tajos dažos vēl atlikušajos mēnešos, kas mūs šķir no Zemes ieiešanas Zelta laikmetā. Tas ir saprotami.  

Šī ir noslēpumu atklāšanas un transformācijas ēra, šis process notiek agrāk nekad nebijušā ātrumā un apjomā un mēs atkal sakām- sākot ar 2012.gada beigām visa jūsu pasaules tumsa būs prom. Pat vairāk, tā kā viss notiek paātrināti, lineārais laiks ar katru dienu ritēs aizvien gludāk un nākamie 18 mēneši pienāks un aizies daudz ātrāk nekā iepriekšējie 18.
Tas, ko uztverat kā laiku, faktiski ir enerģija kustībā, un tā kā Zeme turpina savu ceļojumu uz ceturto dimensiju, tā ies vēl tālāk un, pietuvojoties nepārtrauktībai (fizikā- kontinuumam), tā ieies gaišākos enerģiju plānos, kur visi pagātnes, tagadnes un nākotnes sapņi ir vienlaicīgi notiekošu notikumu sērijas. Šajā brīdī jūs nevarat iedomāties tādu realitāti, bet jūs to zināsiet un sasniegsit kopā ar garīgo skaidrību un visuma likumu sapratni. Kādas gan brīnumu pilnas zināšanas un notikumu jūs gaida!

Bet tagad, atpakaļ pie Zemes, kur daudzi uzdod jautājumu „Kad?” sāksies īpašais laiks vai beigsies vecais laiks. Mēs zinām, ka vēlaties uzzināt konkrētu dienu, nedēļu vai mēnesi un zinām, ka vārds „Drīz!” jūs neapmierina. Bet šajā brīdī „Drīz!” tomēr ir viss, ko varam jums pateikt- bet, lūdzu, ieklausieties skaidrojumā! Tāds īpašais brīdis, lūzuma brīdis būtu bijis nosakāms un precīzs visu laiku, bet ne tagad, kad tādā nebijušā un nepieredzētā tempā jūsu pasaule šobrīd ceļas un iziet ārā no trešās dimensijas, bet tieši kāpēc mēs uzsveram to, ka visu satricinoša un mainoša attīstība ir nenovēršama?

Ilumināti ir noturējušies pie politiskās, ekonomiskās un tehnoloģiskās varas un kontroles dažus gadus ilgāk nekā tas tika paredzēts Zelta laikmeta radīšanas plānā. Tie zina, ka par spīti rūsai viņu vispasaules tīklā, tie joprojām var kontrolēt populāciju, līdz brīdim, kad garīgi attīstītas civilizācijas atnāks uz Zemes. Tas pilnīgi un totāli izgaismos iluminātu tumšos darbus, tādēļ ilumināti ir nolēmuši darīt visu, kas ir to spēkos, lai aizkavētu visuma ģimeņu pārstāvju ierašanos uz šīs zemes.

Dažādi laiki un datumi par citu civilizāciju nolaišanos uz zemes ir tikuši doti un nosprausti jau vairākkārtīgi un attiecīgi tikuši pieslīpēti un mainīti daudzi un dažādi plāni. Viens no pēdējiem piemēriem- jūs zināt, ka tika plānots ieviest jūsu televīzijās vienu programmu, kas būtu veltīta tikai visuma ģimeņu locekļiem, bet darbs pie šīs programmas izveides tika pārtraukts, jo nebija sakārtoti un paredzēti daži ļoti būtiski faktori. Tumšie, kuri atrodas jūsu vidū, stratēģiski radīja jukas vienā otrā ietekmīgā valstī, lai valstu vadītājiem būtu jāvelta uzmanība attiecību kārtošanai savās tautās nevis atkāšanas ziņojuma sagatavošanai. Un šādu notikumu gaisotnē, protams, tiek atcelti paziņojumi par citu civilizāciju eksistenci.

Atsaucoties uz Hatona sacīto, nopietni tiek apsvērta iespēja par visaptverošu un iespaidīgu gaisa kuģu parādīšanos un vienlaikus īpaša paziņojuma veikšanu pa radio un TV, sakot, ka komandas nākušas mierā un nosēdīsies ar mērķi palīdzēt mums, šī palīdzība nāks daudzās jomās. Tiek diskutēts par to, kāds variants labāks- „pārsteiguma” vai laikietilpīgs nogaidīšanas variants, kad visi iedzīvotāji jau zina, gaida un atzīst citu civilizāciju esamību un zina par to labvēlīgajiem nolūkiem, tā nodrošinot absolūtu drošību un izdošanos.
No vienas puses, iluminātu galvgalis vēl nav izsists no pozīcijām un izņemot, ja nu vienīgi kodolkara uzsākšanu, šo indivīdu brīvā griba izvēlēsies darīt visu, lai aizkavētu ārpuszemes civilizācijām nolaisties uz zemes. No otras puses, Zemei ļoti, ļoti ir vajadzīgas no piesārņojuma attīrošas un daudz iedarbīgākās tehnoloģijas, kaut vai Japānas gadījumā; tādas tehnoloģijas ir kuģiem, kas riņķo un atrodas Zemes tuvumā, un tie jau ir snieguši savu palīdzību, kad zemestrīce bojāja reaktorus.

Vēl kāda steidzama un neatliekama lieta. Cilvēku pašradītie ģeofiziskie satricinājumi un manipulācijas ar laika apstākļiem piešķir vēl papildus negatīvu iedarbību. Neadekvātie nodokļi, bojājumu nodarījumi zemei un apkārtnei, finansiālie zaudējumi un citas grūtības zemes iedzīvotājiem ir acīmredzamas, bet manipulācijas ar laika apstākļiem un zemes satricinājumiem ir globālas problēmas un tās veic īpaši cilvēki.

Paralēli jūs nemitīgi pielāgojaties augstākām vibrācijām, kādās Zeme trupina ieiet un sākat saprast, ka pārmaiņas nāk no debesu ķermeņiem; vienlaikus jūs tiekat bombardēti ar zemām vibrācijām, ko rada tricinājumi un vētru izraisošās tehnoloģijas, un to abu kombinācija ražo jaunas arvien stiprākus fiziskās, emocionālās un mentālās anomālijas. Protams, tikko minētais ietekmē cilvēkus, kuri visādos citādos apstākļos būtu pie labas veselības, kā arī saasina stāvokli cilvēkiem ar novājinātu imūnsistēmu vai ar kādām organisma disfunkcijām sirgstošajiem. Un visbeidzot, šobrīd plaši izplatīts ir spēku izsīkums un zemo enerģiju ietekme, un vēl sliktāk, daudzi cilvēki patlaban pieredz nopietnas sāpes, slimības, depresiju un mentālu apjukumu.
  
Stāvokli var uzlabot tikai un vienīgi pārtraucot šādu zemu frekvenču izstarotāju darbību un tieši tāpēc, ka tik daudzas tehnoloģijas tiek nepareizi izmantotas, bet vienlaikus apgādātas ar strāvu un komunikācijām, tās nav pieejamas un aizsniedzamas neiejaucoties un vienlaikus neciešot arī jūsu ikdienas sadzīviskajai pusei. Drošības mēri nepieļauj nepiederošām personām piekļuvi šajās vietās; tomēr mūsu visuma ģimeņu pārstāvjiem ir iespējams iziet cauri šiem drošības uzstādījumiem un veiksmīgi demobilizēt dažādas sistēmas.
Šie divi tikko minētie iemesli ir gana svarīgi, lai nekavējoties ierastos visuma pārstāvji, bet, lūdzu, esiet pacietīgi. Visu nosaka piesardzības pasākumi, kam jāparedz un jāizskata visas potenciālās iespējas un situācijas uz zemes; kā arī vieta un nosēšanās laiks ir izšķirošais faktors vispārējai gatavībai.

Pavisam reāla ir vēl kāda iespējamība, ka mēdiji bļaujot „svešinieki iekarotāji!” centīsies radīt masās bailes. Kaut arī jūs apsveiksiet kuģu nosēšanos, lielākajai cilvēku daļai pavisam viena lieta ir redzēt kuģus lidināmies pie debesīm, bet pavisam cita- redzēt tos uz zemes. Ilumināti centīsies kā vien var „izklaidēties” un visiem spēkiem spēcinās okupācijas ideju un nomelnos Zemei palīgā nākošās civilizācijas, kas palīdzējušas jau kopš neatminami seniem laikiem.

Iepriekš teiktais norāda, ka skepticisms pret nepazīstamo motīviem varētu būt dabīgs un cilvēki, kuriem šķitīs, ka ir jābaidās, būs vajadzīga sapratne un patiesa informācija. Cilvēkiem, kuri baidās no „svešinieku” klātbūtnes, varētu palīdzēt dažādas grāmatas vai izkopēti materiāli no vēstījumiem, kas saņemti no gaismas ģimenēm, draugiem, līdzstrādniekiem un kaimiņiem. Tomēr, baidīšanās arī ir izvēle, tāpēc, lūdzu, dalieties savās zināšanās ar tiem, kas vēlas tās uzņemt un neuzspiediet tās tiem, kuri tās nevēlas.
Un tagad parunāsim par iepriekš jau minētajām zemajām vibrācijām- kā jūs varat iegūt kādu mierinājumu un atvieglojumu līdz brīdim, kad zemo vibrāciju avots- izraisītājs tiek apstādināts. Ļoti svarīgi ir nepagurt un izvairīties no tieša kontakta un fiziskas „abrazīvas” saskarsmes ar cilvēkiem un pūļiem. Neskatoties uz to, ka planēta ieiet aizvien lielākā savienībā ar citiem debesu ķermeņiem, kolektīvais enerģiju līmenis šajā brīdī uz zemes joprojām ir īpaši zems.

Guliet pēc iespējas vairāk un atpūtieties, kad vien varat, pat, ja jāpalaiž garām kādas ierastās aktivitātes, izņemot tās, kas vairo savaldību un mērenību, jo tādas palīdz saglabāt līdzsvaru. Staigāšana- ne pastaigāšanās, tik ātri, cik vien varat iet ritmiski un neapgrūtinot sevi, ir vislabākā nodarbībā šajā laikā. Pavadiet pēc iespējas vairāk laika dabā- neatsverama ir koku enerģija- klausieties nomierinošu mūziku, tā izlīdzina enerģijas plūsmu jūsu ķermeņos.    

Ēdiet mazāk kā parasti. Diētā dominējoši svaigi augļi un dārzeņi būs daudz labvēlīgāki, jo svaigs ēdiens satur daudz vairāk gaismas nekā termiski apstrādāts. Īpaši tagad tāds ēdiens ir daudz vieglāk sagremojams nekā gaļa, jūras veltes un cieti saturoša pārtika un ļoti ieteicami ir samazināt sāls, cukura, sodas, tabakas un alkohola uzņemšanu.
Daudz tīra ūdens uzņemšana palīdz pareizi funkcionēt jūsu ķermeņu elektriskajai sistēmai un monatomiskais zelts palīdzēs atbrīvoties no jucekļa un saglabāt skaidras domas, kā arī uzlabos atmiņu. Ja lietojat kādus medikamentus, īpaši antidepresantus, lūdziet, lai jūsu ārsts samazina zāļu devas- ķīmiskajām zālēm vienmēr ir blakus iedarbība, tās arī saasina konfliktējošo vibrāciju iedarbību.

Patiesībā, visi šie ieteikumi ienāk šobrīd jūsu dzīvēs- lai paliktu. Jūsu šūnas turpina mainīties no oglekļa šūnām par kristāliskajām, jums būs vajadzīgs mazāks pārtikas daudzums un konstatēsiet, ka ar gaismu- pildīta pārtika jums ir daudz tuvāka. Pavisam dabiski ēdienkartē nomainīsies agrāk ļoti iecienītie ēdieni un ieradumi, ķermenis un prāts noteiks un pieprasīs citus produktus, bet dažas pārmaiņas ieradumos pieprasīs arī disciplīnu.        
Pārejam pie nākamās tēmas. Mēs esam stāstījuši par tumšajiem prātiem un sirdīm, kas izraisa nāvi, destrukciju, ciešanas un nemieru. Mūsu mērķis nav „rādīt ar pirkstu”, bet gan izskaidrot to, kas notiek jūsu pasaulē jau gadsimtiem ilgi, kas un kāpēc notiek patlaban un kas vēl nāks. Patiesība par šiem indivīdiem un viņu rīcību vēl tikai nāks, un ļoti svarīgi ir šos jautājumus papētīt no garīgās perspektīvas.

Ilgus laikus tumsa ir dominējusi pār Zemes civilizācijām; un kad planētas izdzīvošana bija nonākusi līdz kritiskai robežai- tumsas pārņemtajā trešā blīvuma cikla noslēgumā, tad daži konkrēti indivīdi piekrita radīt situācijas un apstākļus, kas dotu miljardiem dvēseļu iespēju pieredzēt to, kas tām bija vajadzīgs, lai noslēgtu trešā blīvuma karmu un ieietu ceturtajā blīvumā. Tas bija masveida kolektīvs līgums un no tā labumu gūst neaprakstāmi daudzas, daudzas dvēseles.
Pēc tam, kad šie nolīgtie indivīdi bija izpildījuši savu „smago” lomas daļu- un to tie paveica izcili labi- tālākais līgums paredzēja šo spēku pievienošanos gaismas spēkiem un šī galaktikas daļa tad atbrīvotos no tumši orientētām būtnēm. Bet, tie tik ļoti bija un ir pieķērušies savām lomām un rīcībai- alkatībai, varaskārei, brutalitātei, visatļautībai, krāpšanām- ka atteicās no pastiprināti sūtītās gaismas un lauza savu līgumu.

Neņemot vērā tumsu, kas nu kļuvusi šajos cilvēkos par valdošo enerģiju, tie ir Visa Vienotā neatdalāma daļas, bezgalīgā Dieva daļas un Viņš tās mīl bez nosacījumiem. Dievs tos nenosodīs- Dievs Nevienu dvēseli nenosoda!- bet jūsu pasaule gan to darīs brīdī, kad šie cilvēki tiks atklāti un nāks gaismā viņu paveiktais. Lielākā daļa noliegs visas apsūdzības; citi atzīs patiesību, ja tā kalpos viņu personīgajām interesēm, piemēram, ja tiem būs garantēta imunitāte vai arī glābsies nododot citus; bet vēl citi paglābsies no taisnības, nomirstot pirms visām tiesām un apsūdzībām.

Tomēr neviens nespēs izvairīties no savu domu, nolūku un rīcības sekām „augstākajā tiesā’”, kad atrodoties Nirvānā būs jāatskatās atpakaļ uz dzīvi un atkārtoti būs jāiziet cauri katram nodzīvotās dzīves momentam uz Zemes. Šis process ietver sevī jebkura dzīves laikā sastapta cilvēka sajūtu izdzīvošanu un ļoti bieži šis skaits mērāms miljonos. Jūsu priekšstati par elli ne tuvu nespēj ietvert to, kas jāpieredz atskatoties uz dzīves gājumu vai to, cik primitīvos apstākļos nāksies vadīt savas nākošās dzīves.
Līdzjūtība un piedošana pret visiem bezgalīgajā Visa Vienotībā ir labākais attieksmes veids, nevis nosodījuma pilna reakcija, vadoties no trešā blīvuma mentalitātes redzējuma. Tas nenozīmē piedot pārkāpumu vai attaisnot jebkādas izdarības, kas turpinājās pēc tam, kad šie indivīdi lauza savus dvēseļu līmeņa līgumus.

Tas nozīmē- visas šī visuma dvēseles ir cieši saistītas, bet ir neatkarīgas Dieva daļas, kolektīvi jūs esat ģimene. Nevis nosodiet, bet sūtiet gaismu. Kad ģimene sniedz atbalstu kādam savam loceklim, tad visa ģimene kļūst stiprāka un pieaug mīlestībā, viedumā un garīgumā; tāds arī ir katras dvēseles mērķis.
Tagad pievērsīsimies dažiem saņemtajiem jautājumiem. Vecākiem, kuri nobažījušies- kā izskaidrot bērniem to, ka cilvēki mirs Zemes pacelšanas laikā, mēs sakām: tieši tāpat kā jūs stāstāt par nāvi patlaban. Cilvēki ik dienas turpinās mirt visdažādāko iemeslu dēļ, nebūs vienlaikus miljardos mērāma cilvēku miršana vai bojā eja, kā saka dažas teorijas.
Kas attiecas uz bērniem, kuru vecāki nomirs, nekas nebūs savādāk kā patlaban, jo iesaistīsies citi ģimenes locekļi vai palīdzību sniegs tuvākie draugi. Bērni jaunās izmaiņas pieņems daudz vieglāk nekā pieaugušie, kuru uzskatus un priekšstatus veidojusi sabiedrība un tās virspusējie standarti.

Ceram, ka neviens neesat nobažījušies par pēdējā laikā izskanējušajiem nelaimju pareģojumiem un sakām jums, ka nebūs 1000 pēdu augsts cunami vilnis; neviens debesu ķermenis nesadursies ar Zemi; radiācija no Fukušimas kodolenerģijas stacijas neizsauks populācijas izmiršanu; nekādas sodības neskars lielāko pasaules iedzīvotāju daļu; dzīvot pazemes bunkuros nebūs nekādas vajadzības; arābu zemju brīvības cīņas neizraisīs trešo pasaules karu. Jūsu vēlmes par to, kas viss iepriekš minētais nenotiks, apvienosies ar tieši tādu pašu Zemes nodomu un masu kolektīvā enerģija nodrošinās- nekas tāds arī nenotiks.

Pašiem esot dievbijīgiem un godājot Dievu sevī un visā visapkārt, nevajag citiem, kuri iespējams domā savādāk, uzspiest savus uzskatus. Trešā blīvuma cilvēki pieņem garīgo un visuma apgaismību katrs tieši sev atbilstoši īstajā laikā, un jūsu pats svarīgākais darbs ir jūsu pašu evolūcija. Daudzi jautā, kā vislabāk mazināt dažādus Zemei un cilvēcei nodarītos kaitējumus vai arī, kā palīdzēt grūtībās nonākušiem cilvēkiem. Vēl arī citi jūsu vēstulēs skartie jautājumi: par finansu iestādēm, militāristiem, radiāciju, valdību darbību, bezpajumtniekiem, piesārņojumu, netaisnīgajiem likumiem, nodokļiem, slikto veselības aprūpi, degvielas cenām, mežu izciršanu, atjaunojamo enerģiju resursiem, pārtikas ražošanu un izglītību.

Mēs priecājamies par to, ka neesat vienaldzīgi pret apkārt notiekošo, par jūsu rūpēm par citiem un vēlmi piedalīties pasaules transformēšanā! Sekojiet savai sirdij, dariet to, ko liek jūsu sirds, sekojiet iedvesmai. Praktiski tas varētu izpausties kā dalīšanās ar trūkumā nonākušiem cilvēkiem un darbošanās vietējās labdarības grupās- vienalga kādā veidā- vai nu atvēlot tam savu laiku, prasmes, iemaņas, talantus, zināšanām, naudu, instrumentus un iekārtas, transportu un pajumti- vai arī atbalstot nacionāla vai starptautiska mēroga organizācijas, kas iesaistītas vides saglabāšanā vai patiesās politiskās un ekonomiskās reformās.

Augstākā plānā darbojoties- vizualizējiet sev vēlamo pasauli, savus bērnus un viņu bērnus: mīlestības pasauli, mieru, vispārēju cieņu un harmonisku dzīvi ar visu Dabu. Nekad nenovērtējiet par zemu savu spēku, kas pārvērš redzējumus un domas īstenībā!
Mūsu padoms katrā dzīves jomā- apziniet savu Dievu Es un dzīvojiet gaismā! Ziniet, ka mīlestības gaisma ir visstiprākā kosmosa enerģija, tā ir dvēseles „sastāvdaļa” un tā ir pamatā dvēseles kontraktam, garīgajai skaidrībai un tieši šīs skaidrības paplašināšana ir katras dvēseles fiziskās dzīves mērķis. Ātrums un vēriens, ar kādu pieejama apziņas paplašināšanās un apgaismība jūsu civilizācijai šajos laikos, ir unikāls šajā visumā.
Visas gaismas būtnes raida jums savu mīlestību, citas atrodas jums neredzami blakus, bet vienmēr kāds ir klāt.  
                                    _____________________
MĪLESTĪBA un MIERS

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Tulkoja: MaraWould you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Matthew,
please let us know and we'll add you to our mailing list.