Home > Latviešu > Matthew Ward - April 26, 2010

Matthew Ward - April 26, 2010

Goldman Sachs; ilumināt- uzbūve, pagātnes un tagadnes darbība; reptiļi; process pret pedofīlu Zēnu Skautu līderi; Islandes vulkāniskais izvirdums; lidmašīnas bojā eja, Polijas prezidenta nāve; tējas kustība; ekonomiskie apsvērumi; garu klātbūtne; Zelta Laikmeta mūzika; ieroču pielietojums un dvēseles izaugsme; ļaunprātīgi radītās dzīvības formas; augļu pietiekamība lai iemiesotos dvēseles; Vispasaules Mīlestības diena- 1.maijs

1. Šeit Metjū ar mīlošiem sveicieniem no visām šīs stacijas dvēselēm, kas saka, ka Ir iemesls pacilātībai! Pēc mēnešiem ilgiem meklējumiem, dokumentāriem pierādījumiem un slēgtām sēdēm, ASV Drošības komisija (SEC) ir oficiāli vērsusies pret finansu briesmoni, kas tīši radījusi finansiālo sabrukumu miljoniem savas valsts iedzīvotājiem un novedusi līdz starptautiskam haosam. Tiesas lietas ir daudz lielākas nekā ārēji izskatās. Centrālās ugunis bombardē Goldmenu Sahu (Goldman Sachs) un viņa atvases, kuri atrodas iluminātu svarīgajos amatos, un tā ir legāla prasība par krāpnieciskiem nodarījumiem, tā ir svarīgākais solis iluminātu atmaskošanā vispasaules finansu tīklā caur kuru tie realizē vēl citas ļaunprātīgas globāla mēroga operācijas.

2. Ilumināti nav organizācija ar biedru kartēm kabatās, bet drīzāk gan „lietussarga” vārds daudzām dažādām grupām un lielam skaitam ietekmīgu indivīdu, kas kontrolējuši vai ļoti ietekmējuši vissvarīgākās dzīves nozares gadsimtu ilgumā pilnīgi uz visas pasaules. Pēdējos gados tie kļuvuši pazīstami arī ar citu nosaukumu, tādu kā slepenā valdība, Jaunās Pasaules Kārtība, tumšā kabala vai elitisti; un tie ir finansu institūciju augstākās figūras, ieguldījumu tirgus, daudznacionālo korporāciju, reliģiju, izglītības, mēdiju, militāro spēku, tiesvedības, izklaides, medicīniskās „palīdzības”, regulējošie un padomdevēju spēki, karaliskās ģimenes, cionisti.

3. Tie ir kontrolējuši valdības, uzsākuši pilsoņu un starptautiskos karus, izsaukuši badu un trūkumu, visaptverošu grimšanu nabadzībā, radījuši sensācijas dažādās nozarēs un depresiju nabagajos, izlaiduši laboratorijās ražotus vīrusus, nogalinājuši opozīcijas pārstāvjus. Tie ir netaisnīgu likumu, sātanisko rituālu, ķīmisko atkritumu un dažādu toksisko piesārņojumu radītāji, dzīvnieku iznīcinātāji uz zemes un jūrās, prāta kontrolētāji, „nelegālo” narkotiku industriju uzturētāji, cilvēku tiesību grāvēji un Dieva doto tiesību un brīvības noliedzēji, tehnoloģiju aizkavētāji vai nepareizi pielietotāji, politiskie un ideoloģiskie līderi. Īsumā, ilumināti ir ļoti nopietni ietekmējuši visu dzīvi uz Zemes, pilnīgi visu notiekošo uz Zemes!

4. Iluminātu ilgstošā asinis izlejošā valdīšana, korupcija un apspiešana apmēram pirms septiņiem gadu desmitiem pēc jūsu lineārā laika, bija novedusi Zemi līdz nāves agonijai. Zemes izmisuma kliedzieni bija lūgums pēc palīdzības un Dievs nekavējoties apstiprināja garīgu palīdzību, intelektuāli un tehnoloģiski attīstītu civilizāciju nākšanu palīgā. Ar tādu masīvu gaismas padevi un tehnoloģijām, par kādām pat sapņot nevarat, neskaitāms daudzums jūsu visuma ģimeņu stabilizēja planētas orbītu un veica citus dzīvi saglabājošus pasākumus uz šīs planētas. Šī nenovērtējamā palīdzība darbojas arī vēl šodien, daļa no tās tiek novirzīta pret iluminātu plānu realizēšanu.

5. Cilvēki, kuri zina par iluminātu eksistenci domā, ka tie ir reptiļveidīgie. Patiešām, daži tādi arī ir, īpaši karaliskajās ģimenēs, kas saglabājušas savas asins tīrību, bet iluminātu ranga augšgalā atrodas arī daudzi cilvēki. Lielākā daļa reptiļveidīgo ir daudz attīstītāki par Zemes cilvēku civilizāciju gan izglītībā, gan tehnoloģiskajā attīstībā un tiem ir ļoti kareivīga mentalitāte; tomēr te neiet runa par savādāku DNS un divām rasēm, bet gan par brīvas gribas izvēlēm, kas veiktas individuāli un novedušas pie velnišķīgām darbībām. Dvēselei var būt fantastiski attīstīts intelekts un vienlaicīgi tā var būt slēgta gaismai izņemot to dzirksti, kas ir tās dzīves spēks.

6. Un tieši tāpat kā visā visumā eksistē ar gaismu pildītas cilvēku dvēseles, tieši tāpat dzīvo arī ar gaismu pildīti reptiļi. Pēdējie tiecas kliedēt kļūdaino uzskatu par viņu rasi kā sinonīmu tumsai, strādā plecu pie pleca ar cilvēkiem un citām rasēm, lai kavētu tumsas pārņemtos brāļus un māsas, vienalga vai tie veic vai neveic kaitējumu. Gaismai intensificējoties uz Zemes, gan reptiļi, gan cilvēki ir atstājuši tumsas nometni un apvienojušies gaismas spēku ierindās.

7. Vai Zemes reptilieši zina, ka ir reptiļi? Ar retiem izņēmumiem, bet mūsu uztverē jūsu vidū dzīvojošie reptiļi, kas pieņēmuši vai nu gaismu vai tumsu, zina savu rasisko veidojumu. Lielākais vairums ir cilvēku- reptiļu hibrīdi nevis tīri reptiļi, un lielākais vairums apzināti nezina par savu rasisko izcelsmi. Un tas arī nav svarīgi! Rase atšķiras tikai ar savādāku DNS, tā nekādi neietekmē brīvās gribas izvēli, lai veiktu dievišķus vai tumsas darbus vai, respektīvi, garīgi attīstoties vai degradējoties.

8. Un tagad, vēl kāds pēdējo laiku ASV attīstības apliecinājums, ir daudzu miljonu dolāru kompensācijas tiesas spriedums kādam vīram, kurš kā jauneklis, tika seksuāli izmantots no zēnu skautu vadītāja puses. Arī šim spriedumam ir tālejoša nozīme. Turpinot izmeklēšanu tumsas lauciņos par šo vareno jauniešu organizāciju un vienlaikus ceļot apsūdzību Vatikānam par zināmu pedofīlu priesteru ilglaicīgu slēpšanu, izmeklēšana noteikti sasniegs iluminātu ienesīgo starptautisko seksa vergu industriju, kā arī atklās sātanisma galveno pārvaldi, kas atrodas Vatikāna iekšienēs.

9. Kaut arī šīs divas pēdējo laiku cīņas pret tumsu ir tik sen gaidītas, tie vienalga nav tie dramatiskie atklājumi, ko gaidāt. Visas apgaismotās dvēseles šajā visumā gribētu redzēt patiesību visā pilnībā, kas dzirkstī kā bezgalīga uguņošana, nevis sporādiski bultu uzplaiksnījumi; mieru mīlošai pasaulei, godīgai vispasaules sabiedrībai ir nepieciešams, lai patiesība atnāktu pa legāliem ceļiem un balstītos uz neapgāžamiem pierādījumiem. Vēl arī noteikti jāpievērš uzmanība tam, kādā daudzumā cilvēka psihe spēj izturēt šokējošu informācijas daudzumu.

10. Varat sagaidīt, ka ilumināti cīnīsies negodīgi, bet viņu tumšās darbības, nonākot atklātībā, netiks apietas, vai, vēl mazāk, apklusinātas. Durvis ir atvērušās ar blīkšķi un ilumināti nespēj neko padarīt, lai šīs durvis nevērtos vaļā vēl plašāk un plašāk līdz ienākošās gaismas vibrācijas būs tik spēcīgas, ka tās sagraus katru vēl pārpalikušo tumsas mazumiņu uz šīs planētas. Nešaubieties ne mirkli par gaismas uzvaru- visā notiekošajā, kurp strauji dodas Zeme, tur gaisma jau ir UZVARĒJUSI!

11. Mēs ar apbrīnu vērojām kā Islandes vulkāna izvirdums tika noorganizēts ar cilvēka radītu tehnoloģiju palīdzību, un tieši tā. Tas nebija Mātes Zemes darbs, ne arī vēja virziens, kas pārtrauca lidmašīnu satiksmi, iesprostojot tūkstošiem ceļotāju un radot neizsakāmi lielus zaudējumus daudzām skartajām notikumā tautām. Tie bija iecerēti notikumi, jo ilumināti izmanto jebkuru līdzekli, lai radītu bailes, haosu, apmulsumu un diversijas, un kavētu oficiālo paziņojumu par ārpus zemes civilizāciju eksistenci. Tāpēc, ka šī atklāšana vēstīs totālu iluminātu izravēšanu ar visām saknēm no viņu vispasaules impērijas, tie neapstāsies, lai aizkavētu TV parādīties informācijai par mūsu visuma ģimeņu esamību.

12. Tomēr, lai kā arī izskatītos, ka ilumināti stāv arī aiz lidmašīnas katastrofas un Polijas prezidenta, valdības, militāristu un tautas vadoņu nāves, tā tās nav. Pirms dzīves uzrakstītie bojā gājušo līgumi ietvēra masveida aiziešanu divu iemeslu dēļ: šis traģiskais zaudējums Polijas ļaudis iedvesmos pacelt savus skatus augstāk par valsts izvēlēto kursu; un šīs katastrofas izmeklēšana novedīs pie korupcijas, blēdību un nodevības atsegšanas, lai tās varētu pacelt gaismā.

13. Šajā notikumā ir gan līdzīgais, gan atšķirīgais ar princeses Diānas nāvi. Auto avārija un ātrās palīdzības līkumainie ceļi uz slimnīcu bija iluminātu kalngala darbs, Anglijas karaliskās ģimenes darbs; un Diānas fiziskā aiziešana arī bija dvēseles kontrakta izpilde divu mērķu dēļ: ne tikai daudzi citi iedvesmotos turpināt viņas iesāktās reformas un tās paplašināt tādā apjomā kā viņa to nebūtu spējusi paveikt savā dzīvē; bet arī karaliskās ģimenes ilgstošā izsargāšanās no Diānas un tās aukstā reakcija uz pasaules sabiedrības izrādītajām bēdām un mīlestību pret Diānu, izsauca šaubas par Britu karalistes godprātīgumu un aizdomas par tās iesaistīšanos viņas nāvē- šie ir pirmie soļi jūsu prāta atvēršanai un paplašināšanai.

14. Ko tea party movement (burtisks tulkojums- Tējas dzērāju kustība; skat. Google meklētājā, tā ir protestētāju kustība) sola ASV politiskajai nākotnē? Kā sabiedrību rotājošs elements, neskatoties uz reliģisko, etnisko, kultūras vai politisko fonu vai izcelsmi, šos indivīdus kopā ir satuvinājušas bailes no pārmaiņām un patiesības nezināšana. Radikāli noskaņoti indivīdi jebkuras grupas ietvaros izsaka frāzes un saukļus, turpretim pamat kustības klusi ienes pozitīvas pārmaiņas bez klaigāšanas, un tieši šie pēdējie ir tas mūžam pieaugošais spēks, kas virza Zemes iedzīvotāju garīgo atjaunotni un veic jūsu pasaules transformācijas.

15. Mēs vēlamies teikt to, ka jūsos mītošā gaisma, kas masveidā pamodusies tieši šajā īpašajā dzīvē, ir svarīgs aspekts šajā uz Zemes nebijušajā laikmetā- protams, arī visumā. Jūsu gaisma izplūst un skar tos, kas mostas un apjauš paši savas spējas, jūsu gaismai ir dievbijības un reformāciju spēks. Katra personība, kura apjauš šo procesu kļūst ne tikai par palīgu un balstu vēl snaudošo dvēseļu atmodā, bet katra atvērtā sirds un prāts pievienojas tai gaismai, kas mīt kolektīvajā Zemes iedzīvotāju apziņā un devīgi, labvēlīgi ietekmē visu visumu. Tik spēkpilni esat katrs un ikviens!

16. Es uzskatu, ka ASV valdībai beigu beigās būs jāatzīst, ka tās nacionālais parāds ir tik milzīgs, ka to nav iespējams atmaksāt. Kādas ir iespējas šajā jautājumā? Ar bezdarbu šobrīd saskaras aizvien vairāk tautas; kā var sakārtot šo problēmu, ja uz pasaules nav pietiekoši daudz darba vietu? Manas valsts ekonomika tika nopietni skarta ASV notikušajos procesos; šķiet, ka tiem, kam vajadzīga „stute” bija raduši meklēt Savienoto Valstu palīdzību- kur nu, lai meklējam palīdzību? Kopumā pasaules ekonomika pamazām atgūstas no trieciena, kā šis process ietekmēs tās valstis, kurās daži korumpēti indivīdi rada masu trūkumu un nabadzību? Cik ilgstošas būs finansiālās grūtības, kas ietekmē miljonu dzīves?

17. Šos smagos uzskatus un jautājumus pēc iespējas ātrāk atcels un sakārtos saprātīgi, garīgi un zinoši līderi, bet tos nevar pilnīgi atrisināt, kamēr Zeme atrodas ceturtajā dimensijā, kurā vēl eksistē milzīgas atšķirības starp jums un dzīvi Zelta Laikmetā. Šajā brīdī vienīgais ko varam teikt- vispasaules ekonomiskās grūtības pamazām samazināsies līdz Zemes iedzīvotāji pabeigs savas izvēlētās karmiskās stundas un tie indivīdi, kas vēlēsies palikt uz tumšajiem ceļiem, atstās planētu. Šiem procesiem ejot savu gaitu- un tie turpināsies līdz 2012.gada noslēgumam- Zemes iedzīvotāji sasniegs garīgo apjausmu, paaugstinātu apziņu, kas ir pamats veselīgas, priekpilnas, sadarboties spējīgas un mierīgas pārpilnības dzīvei.

18. Lasītāji ir jautājuši par cilvēkiem, kuri savas dzīves laikā tikuši dziļi mīlēti, cienīti, augsti novērtēti, minot šajā sarakstā Māti Mariju, Mārtiņu Luteru Kingu, Māti Terēzi, Maiklu Džeksonu un īpašu ģimeņu locekļus: Vai mēs patiešām sajūtam viņu garīgo klātbūtni? Vai viņi kontaktējas ar mums sapņos? Šādas tuvināšanās situācijas ir iespējamas, īpaši šajos laikos, kad aizvien vairāk dvēseļu līmeņa zināšanas par Visa Vienotību sasniedz cilvēku apziņas līmeņus. Mātes Marijas spēcīgā enerģija ietin visu planētu Zemi mīlestības segā; un mīlestība savstarpēji saista visus Zemes iedzīvotājus, cilvēku mīļotās dvēseles, kas atrodas Nirvānā ir mūžīgā saistībā, tādēļ dziļi izjust viņu klātbūtni ir pilnīgi dabīgi. Piesaistoties garā esošo dvēseļu enerģijai, ko jūs paši personīgi nepazīstat, bet ļoti apbrīnojat un par kuriem bieži domājat ir- „līdzīgais pievelk līdzīgo” darbībā.

19. Tas ko jūs domājat esam kontaktēšanās sapņos, var būt arī atmiņu fragments par jūsu apmeklējumiem un satikšanos ar dvēselēm garā; bet tā kā trešās dimensijas uzskati neietver dzīvo reālus apmeklējumus pie „mirušajiem”, tad pieņemama interpretācija ir tā, ka jūs par tiem sapņojat. Zemei paceļoties augstākās un augstākās vibrācijās, jūsu apziņa turpinās paplašināties līdz jūs skaidri atcerēsities daudzu dvēseļu apmeklējumus astrālajos plānos, kuru enerģija ir pielāgojama jūsu pašu plānam.

20. Kāda būs Zelta laikmeta mūzika? Lai kur un kā to izpildītu, klausītos, dejotu, tā jūs pacels, dažādos, saviļņos, gribēsies tai dziedāt līdzi, tā būs melodiska, laimīgi nostalģiska vai majestātiski varena kā tagad. Zelta laikmetā neieies smagā metāliskā instrumentālā mūzika, destruktīvas dabas liriskā mūzika, neoklasicisma darbi, kas pilni ar disonansēm. Šiem žanriem ir sava nozīme tagadējā jūsu attīstībā, bet tiem ir daudz zemākas frekvences nekā Zelta laikmeta vibrācijām, kurās viss ir harmonisks.

21. Šo vēstījumu apskatāmās tēmas ir balstītas vai nu uz plaši izplatītiem interesentu jautājumiem vai arī uz tādiem, kas mīt varbūt tikai viena vai dažu cilvēku prātos, bet tie sniedz iespēju runāt par lietām, kas noderētu daudziem. Tikko teiktais attiecas uz diviem nākamajiem jautājumiem.

22. Ja nu es iegādājos ieroci, vai mana dvēsele joprojām attīstās vai arī tas manai dvēselei ir regress? Ja kādam pieder ierocis, tad tas ne ar ko neatšķiras no auto vai telefona, pludmales bumbas vai konjaka pudeles- neviens no nosauktajiem objektiem pats par sevi nevar neko ļaunu nodarīt dvēseles izaugsmei, bet šo lietu pielietojums gan var. Ja ierocis tiek lietots ar pirms piedzimšanas kontrakta atļauju, lai nogalinātu tajā pašā kontraktā minēto un tas līdzsvaro iepriekšējā dzīvē nodarīto abiem un izpilda viņu dvēseles kontraktus, lai izbeigtu trešā blīvuma karmas atstrādi, tad abas dvēseles ieies ceturtajā blīvumā. Jebkuras dzīvības formas nošaušana tikai prieka pēc vai nogalinot dzīvniekus „sporta pēc” rada dvēseles regresiju, tāpat arī jebkuras dzīvības formas spīdzināšana.

23. Jebkura dzīvība, neatkarīgi no tā, cik nenozīmīga jums tā var šķist, ir dvēsele. Tās dzīvības spēks nāk no šī visuma augstākās Būtības, kuras enerģija ir Radītāja Avota mīlestība- gaismas esence, kosmosa Augstākā Būtība, jo visai dzīvībai jebkurā tās izpausmes formā ir dievišķs Sākums.

24. Bet nevar teikt, ka pilnīgi visas dzīvības formas ir radītas ar dievišķu nodomu- tā nav! Daudzus eonus atpakaļ tumsas spēku nodoms bija vājināt, novārdzināt un noteikti izjaukt dzīvību, tādēļ tie radīja mikrobus. Tie vēlējās arī augstākas dzīvības formas aplipināt ar augstākām mikrobu formām, tāpēc tie radīja slimības izraisošus vai slimības pārnēsājošus insektus un grauzējus, lai izplatītu lipīgas slimības, kas arī bija viņu pašu radītas. Tumsas spēki radīja letālas indes saturošas dzīvnieku formas un ierosināja dažos dzīvniekos mežonīgumu, kas agrāk dzīvoja mierpilnu dzīvi kopā ar citiem, tādējādi radot plēsoņu- upuru ķēdi.

25. Ja kāda no šīm dažādajām dzīvības formām izsauc nāves risku cilvēkam vai neaizsargātam dzīvniekam, kas atrodas cilvēka aprūpē, tad tā nogalināšana aizsargā dzīvību. Šāda rīcība neietekmē cilvēka garīgo evolūciju un atkarībā no apstākļiem var nostiprināt dvēseles izaugsmi. Ja vienīgais veids kā apstādināt cilvēku no nogalināšanas ir nošaut iespējamo slepkavu, tad rezultāts šāvējam lielākoties ir atkarīgs no pēc notikuma emocijām.

26. Un: vai ir iespējams, ka eksistē vairāk augļu nekā ir dvēseles, kas gaida inkarnāciju? Nē. Lai arī katra dvēsele, kuras pēdējā fiziskā dzīve bijusi uz Zemes dodas uz Nirvānu- izņēmums ir, ja vienīgi tās dodas cauri šai vietai uz citu gala mērķi- ne tikai Nirvānā atrodošie iedzīvotāji var inkarnēties uz Zemes. Dvēseles no visa visuma, kuru enerģijas pielīdzināmas jūsu pasaules enerģijām var izvēlēties iemiesoties te, ja te ir ideāli vecāki- bērns apstākļi un vides iespējas dvēseles attīstībai.

27. Dažas dvēseles atrodas Nirvānā, lai atjēgtos no grūtās dzīves citās civilizācijās un tās var izvēlēties pavadīt nākamo dzīvi uz Zemes. Arī ciemiņi Nirvānā, kas ir populāra atpūtas vieta pateicoties tās skaistumam un daudzveidībai, var gribēt iemiesoties uz Zemes. Dvēseles, kas ir brīvi gari- šajā gadījumā, kas klejo apkārt pa visumu pat bez ēteriskā ķermeņa- var nolemt inkarnēties, lai izbaudītu ķermeņa piedāvātos labumus, kādu nav dzīvei atrodoties garā. Dažu augsti garīgi un intelektuāli attīstītu civilizāciju dvēseles neiemiesojas, bet dzīvo tvaikveida viļņos, zaigojošu staru vai burvīgu enerģētisko izpausmju dažādībās vai eņģeļu muzikālajos toņos.

28. Mēs esam runājuši par cilvēku un citām rasēm un „ultra” dvēseļu civilizācijām, bet lai iegūtu dažādu pieredzi, dvēseles var arī izvēlēties izpaust daļu savas enerģijas citās dzīvības formās, parasti- tādos dzīvniekos, kas ir pietuvināti cilvēkiem.

29. Kad pienācis laiks Nirvānā mītošajai dvēselei inkarnēties, tad tas obligāti nav jādara uz Zemes. Dvēseles, kurām nepieciešama trešā blīvuma pieredze var izvēlēties dažādas civilizācijas tāda paša blīvuma enerģijas plānos, dvēseles, kas garīgi attīstījušās parasti izvēlas pārvietoties uz attīstītākām civilizācijām, un tās, kas degradējušās, sāks atkal no primitīvām novietnēm.

30. Visuma kārtība nodrošina pilnīgi visu dvēseļu izaugsmes iespējas!

31. Daudzi uzdod vienu un to pašu jautājumu, piemēram, kā šis lasītājs: „Kā tikt galā ar depresiju un nekustīgumu? Nekustīgums ir pilnīgi dabīgs depresijas pavadonis vai sastāvdaļa, un lai arī šīs ir parastas reakcijas uz augstākām frekvencēm, tās var parādīties ar pateicoties ķermeņa ķīmiskajam disbalansam. Lai noteiktu ķermeņa ķīmisko disbalansu, varat iziet sertificētas analīzes un pārbaudes; un no depresijas sajūtām un nekustīguma varat atbrīvoties pārtraucot koncentrēt domas uz savu nepatīkamo stāvokli. Ar piesaistīšanas likuma palīdzību jūs ar savām uzmācīgajām domām nostiprināt nevēlamo situāciju, bet domu virziena maiņa var jūs atbrīvot no depresijas. Tas prasa darbu ar sevi- pārslēgties no negatīvas domāšanas uz pozitīvo, tāpēc lūdziet „dievišķo” palīdzību- un sadarbojieties ar jums piešķirtajiem palīgiem!

32. Ar prieku mēs piedāvājam dažus „saldus” ieteikumus, kas palīdzēs tikt pāri depresijai, kad tās cēlonis ir apstākļu radīts: pēc iespējas vairāk atpūtieties miegā. Nedzeriet parakstītās zāles, kas ārstē depresiju- to ķīmiskais sastāvs uz brīdi var atvieglot simptomus, bet vienlaicīgi tie padziļina depresiju kā tādu. Daudz dzeriet tīru ūdeni un veselīgas sulas; izvairieties no ēdiena ar ķīmiskajām piedevām. Nodarbības- pastaigas vietās, kur Daba saglabājusi savu neskarto tīrību, ir īpaši atjaunojošas- un kontaktēšanās ar dzīvniekiem uzlabo noskaņojumu. Uzskaitiet visu labo savā dzīvē- sākot jau ar dzīvi kā tādu. Tā vietā lai konfliktētu, centieties situācijai pieiet no cita cilvēka redzes punkta- jūsu mierīgās atbildes un reakcija var kliedēt citu dusmas. Izvairieties no vardarbības pilnām „izklaidēm”; skatieties komēdijas un sirdi aizkustinošus šovus, lasiet gaismas piepildītas grāmatas. Brīvprātība ir viena no jūsu sabiedrības labdarības izpausmēm. Ik dienu iemācieties jaunu vārdu. Savā ikdienas rutīnā veiciet mazas izmaiņas. Klausieties nomierinošu mūziku, un ja jums ir mūziķa talants, tad dziediet vai spēlējiet vijoli vai mutes harmonikas. Bieži smaidiet- skatieties spogulī un smaidiet pats sev, tad smejieties!

33. Vai eksistē kāda īpaša vai speciāla lūgšana, ko cilvēki varētu runāt, kas palīdzētu piesaistīt vairāk gaismas? Masu meditācijām un vienotām lūgšanām piemīt brīnumains efekts, tāpat arī mantrām un īpašiem jums svarīgiem vārdiem un to nozīmei. Bet visu nosaka tas, kas atrodas katra sirdī, kas veido „kolektīvās sirdis” un īsteno ar gaismu pildītus notikumus. Nav nepieciešami īpaši vai speciāli vārdi, bet vienmēr ir vajadzīga mīloša un godinoša attieksme pret sevi un citiem!

34. Kosmosa lielākais spēks ir mīlestības-gaismas enerģija, tā tīrā Radītāja Avota esence, tajā atrodas katras dvēseles sākums- tā ir Visa Vienotība, visu dvēseļu nedalāmība lai kādās formās tās atrastos, lai kur visā visumā tās mitinātos. Tāpēc mēs izjūtam gan mīlestību, gan skumjas par mūsu brāļiem un māsām, kuri atrodas jūsu vidū, darot citiem sāpes, nu tieši tāpat kā Zemes ģimenes mīl savus locekļus, kad tie nožēlo savu slikto rīcību.

35. Mēs godinām un atzīstam Mīlestības Fonda dibinātājus un Vispasaules Mīlestības Dienu, kas tiek svinēta 1.maijā, šī gada tēma ir „Mīlestība sākas ar mani”. Pateicībā un ar Herolda un Džona atļauju, sakot atvadas šajā reizē, mēs dalīsimies ar jums kādā skaistā vēlējumā:

Šī diena ir simboliska izpausme tam, lai mīlētu viens otru ik dienas un katru dienu, kā kolektīvam kopā sanākot un apvienojoties cilvēces beznosacījumu mīlestībā.

Mēs esam viena cilvēce uz šīs planētas.

Visa dzīve ir savstarpēji saistīta un savstarpēji atkarīga.

Visos dzīvo Visuma mīlestības saites.

Mīlestība sākas ar sevis pieņemšanu un piedošanu.

Ar respektu un līdzjūtību mēs pieņemam dažādību.

Ar mīlestības palīdzību kopīgi mēs varam mainīt visu.

( www.thelovefoundation.com )

                             _________________________

MĪLESTĪBA un MIERS

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Matthew,
please let us know and we'll add you to our mailing list.