Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, May 7, 2010

SaLuSa, May 7, 2010

Dienas burtiski lido un tikai daži iespējams nav pamanījuši to, ka laiks iet ātrāk. Paātrinājums turpināsies un jums tas ir pat izdevīgi. Jo nozīmē tikai to, ka visas grūtības, bažas un rūpes ātrāk beigsies un jūs pietuvināsities svarīgajām un vitālajām pārmaiņām. Tās uzsāksies vienlaicīgi reizē ar lielu un apjomīgu apziņas paplašināšanos, iedomājieties vien, ko šīs pārmaiņas nozīmēs katram jūsu pasaules iedzīvotājam. Domas par pacelšanos noņems no jūsu pleciem daudzās rūpes un nomāktību, problēmas attālināsies. Vissvarīgākais, pārmaiņas notiks tik ātri, ka pilnīgi nešaubīgi zināsiet- jūsu nākotne ir nodrošināta. Jūs tiksiet informēti par visām aktivitātēm un nepieciešamības gadījumā pasargāti no neērtībām un tiksiet pārvietoti nepieciešamības gadījumā uz drošu un ērtu vietu. Dažos gadījumos tie būs arī mūsu kuģu klāji, kuriem ir tik milzīga ietilpība un platības kā pilsētas tajos.

Mēs vēlamies un esam nolēmuši paātrināt mūsu esamības un klātbūtnes paziņojuma izsludināšanu, kā arī izstāstīt par tiem iemesliem kāpēc vispār atrodamies te. Cilvēku noskaņojums būtiski mainīsies, kad tie uzzinās par mūsu misiju. Mēs piedāvājam jūs atbrīvot no gadsimtiem ilgušas verdzības, vajāšanas, nabadzības un kariem, kas turējuši jūs tumsas varā un kontrolē. Tas vien jau nesīs prieku un cerības visiem nomāktajiem, ar labklājības programmu mēs sakārtosim daudzas lietas. Galvenokārt mēs nodarbosimies ar lielāka mēroga problēmām. Šī saraksta augšgalā atrodas piesārņojuma problēma, kas jārisina pēc iespējas ātrāk, tāpat arī elementāro lietu trūkums, kas liek nabadzīgākiem cilvēkiem dzīvot būdelēs bez ērtībām un medicīniskās aprūpes. Mēs zinām visas jūsu vajadzības un, neskatoties uz mūsu kuģu flotes lielajām apkalpēm un izmēriem, mēs varam tikt ar to galā itin viegli. No mums un daudziem Zemes avotiem, kur tās jau ir radītas, jūs saņemsiet brīvās enerģijas iekārtas. Tie ir ilumināti, kas ar savu tīšo politiku aizturējuši jaunās tehnoloģijas, lai aizsargātu savu naftas biznesu un uzņēmumus.

Uz šo brīdi jums bija jābūt daudz attīstītākiem dzīves standartiem. Jebkurai civilizācijai ir jāsaņem labums no jaunatklājumiem, atklājumi nav paredzēti privileģētai publikai vai armijas spēkiem. Jau eksistējošās jaunās ierīces paredzētas visu labumam, jūsu neatkarībai un paš-pietiekamībai. Pārmaiņas netiks uztieptas tādēļ lai radītu jūsos paš-pietiekamību, bet tās ietilpst mūsu plānā sniegt jums ērtu un drošu dzīvi, kas pacels jūsu sapratni jaunā līmenī, lai jūs spētu priecāties un būt laimīgi. Tad arī sasniegsiet pareizo prāta stāvokli un varēsiet sevi sagatavot Augšāmcelšanai. Tas ir īstais mērķis, un tā ir jūsu izvēle nākotnē- vai iesiet šo ceļu. Pastāv arī alternatīva- palikt esošajā dimensijā un turpināt izbaudīt dualitātes ciklu.

Šajā informācijā nav nekā jauna, to kā beigsies šis cikls esat zinājuši jau eonus atpakaļ. Tomēr daudzos gadījumos laiks ir dzēsis jūsu atmošanās atmiņu, un mēs palīdzam jums pacelt apziņas līmeņus atpakaļ uz oriģinālajiem. Jūs esat varenas Būtnes, kas iziet cilvēka pieredzi tādēļ, lai pārbaudītu savas spējas atrast ceļu atpakaļ Gaismā. Jūs nevarat kļūdīties vai zaudēt, jums tikai vajadzīga palīdzība nokratīt tās tumšās piesaistes ko esat savākuši tūkstošiem gadu lakā. Tāpēc tagad ar jums un Māti Zemi notiek tīrīšanās, jo arī viņa uzkrājusi tumšās enerģijas, kas iezemējušās dziļi Zemē. No Gaismas nākošie ir bijuši ceļa rādītāji un palīdzējuši pārvērst tumšās enerģijas, tie ir arī stiprinājuši režģi apkārt Zemei. Jums pievienojušās spēcīgas enerģijas no ārējā visuma un vibrācijas ceļas ļoti strauji. Tas ir nāves vēstnesis tumšajiem, kas vairs nespēj ar varu komandēt pār jums un zaudē savu spēku jūsu Gaismas un Mīlestības priekšā.

Visi jūsu centieni piesaistīt un dot Zemei Gaismu ir bijuši veiksmīgi. Notiekošā skaistums ir faktā, ka palīdzot vienam, jūs palīdzat visai cilvēcei. Vienotība, ko tagad sākat izjust un pieredzēt jau ieņem reālus apveidus un tā pārvarēs jebkuras krāsu vai valodas atšķirības. Pat valodas vairs nebūs šķēršļi un jums visiem būs tulkojošas ierīces. Mīļie, mēs pilnīgi noteikti zināmu visu, kas jums ir vajadzīgs. Mēs esam šim laikam gatavojušies jau ļoti sen un mūsu rīcībā ir vēl daudzi citi pārsteigumi. Skatieties nākotnē, ļaujiet pagātnei aiziet un izbalēt, ieejiet nākotnē kaut vai pagaidām tikai savās vīzijās. Tās ļoti drīz materializēsies, un Galaktiskā Federācija nespēj vien sagaidīt to brīdi, kad redzēs jūsu prieku un laimi. Atcerieties, mēs esam jūsu Brāļi un Māsas, un nevis svešinieki, kuriem nav gar jums un jūsu dzīves pieredzi nekādas daļas. Mēs esam jums priekšā, lai arī tūkstošiem evolūcijas gadus, un šis ir arī jūsu ceļš.

Ko vēl mēs varam darīt, lai paceltu jūsu garu un atvēru jūsu sirdis pret mums. Mēs esam Gaismas Būtnes, kas jau iegājušas augstākās dimensijās, kur nonāksiet arī jūs Augšāmcelšanās procesā. Jūs varējāt jebkurā laikā pacelties arī individuāli, bet šis beigu laiks ir nozīmēts visai civilizācijai saņemt šādu iespēju. Tas ir unikāls, jo pacelsities kopā ar savu fizisko ķermeni, kas tam jau ir sagatavots. Jūsu Visumā mainās pilnīgi viss un viss paceļas augstākā dimensijā. Tas ir varens notikums, ko attīstītākas civilizācijas iziet ar savu sapratni un augstākām vibrācijām. Jums ir vajadzīga palīdzība to paveikt, tādēļ šeit lielā skaitā atrodas Galaktiskās Federācijas biedri.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un skatos uz jūsu eksistēšanas cīņu un izdzīvošanu. Es zinu, ka jūsu ceļojums maina virzienu, lai gūtu visbrīnišķīgāko pieredzi, jums nekad nevajadzēs atskatīties atpakaļ uz pārciestajām bēdām un nedienām. Lai tagad un vienmēr jūs ieskauj Gaisma un Mīlestība.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.