Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 7, 2011

SaLuSa, October 7, 2011Ja līdz šim jūs nezinājāt, ka Tumšo pēdējās dienas tiek skaitītas, tad drīz vien zināsiet, jo dažas no mūsu darbībām samazināt viņu mēģinājumus izvairīties no taisnīguma visticamāk kļūst par vispārējām zināšanām. Esiet pārliecināti, ka mums ir pilnīga kontrole pār šiem jautājumiem un bez mūsu piekrišanas viņi nekur nevarēs aiziet. Nav tā, ka viņiem tas mums būtu jāprasa, mēs vienkārši zinām par viņu nodomiem un kur viņi ir, jebkurā laikā, un tādā veidā mēs varam pārliecināties, ka viņi nevar nokļūt līdz ļaunumam. Kā jūs varat iedomāties, kad zvērs ir iedzīts stūros, viņš sāk šaustīties pilnībā ignorējot sekas. Var gadīties nelieli incidenti, bet mūsu galvenās rūpes ir apturēt jebkādas darbības, kuras ir vērstas pret jums.

Ikviens kopīgs projekts, kurā mēs esam iesaistīti ir tādā pakāpē, ka ir gatavs virzīties tālāk un mēs pārliecinām, ka tiklīdz mēs saņemsim signālu lai darbotos, iešūposies viss mehānisms. Daudzi pamatdarbi bija mūsu sabiedroto padarīti un mēs esam klāt, lai pārraudzītu to. Ir tik daudz kā, kas norisinās slepeni, bet reizēm operāciju apjoms ir tāds, ka ir grūti noslēpt visu, kas notiek. Tas notiek, ja jūs atklājat dažas detaļas un ir laba nojauta par tā nozīmīgumu. Jums ir savi drošie avoti, kas ir uzticami un zināsiet, kam jūs varat ticēt. Lai nu kā, tiklīdz lietas sāks darboties, nebūs nekāda apjukuma par to, kas tās ir par lietām, jo jūs esat gaidījuši pietiekami ilgi, lai nu tagad zinātu, kas tieši ir jāsagaida.

Kas visvairāk mūs iepriecina, tad tas ir tas, ka arvien vairāk cilvēku runā par mums bez jebkādas samulsuma sajūtas, jo dienas, kad jūs tiktu izsmieti par šādām runām ir tālu pagātnē. Prātīgas diskusijas nu ir iespējamas, jo ir pieejamas tik daudz informācijas par mums. Patiesi mums būs nepieciešama jebkāda iepazīšanās, kad nāks atklāšanas laiks. Mēs tik ļoti gaidām, kad būsim kopā ar jums un tas būs lielu svinību laiks. Galu galā mēs tiksimies ar tām daudzajām dvēselēm, kas patlaban zina mūs, bet ir aizmirsušas savas saiknes ar mums. Daudzas ir no mūsu Galaktiskās Federācijas ģimenēm un patiesībā ir Visuma Būtnes, kas strādā uz Zemes.

Debesbraukšana nav vienkārši gadījuma notikums, kas vienkārši notiek lai sanāktu kopā. Tas tika pārskatīts un plānots jau eonu eoniem un tas beigs dualitāti, kuru jūs bijāt pieredzējusi. Tas ir tāds brīnums, kad viss Visums skatās uz jūsu mazo Zemīti. Viņi redz Gaismas izpausmi caur jūsu klātbūtni mīļās dvēseles, kas ir atradušas savu patieso „Es”, neraugoties uz tām milzīgajām grūtībām, kuras jūs esat pieredzējuši kāpjot ārā no tumsas. Jūs varat stāvēt stalti un ļaut mums jūs apsveikt par jūsu sasniegumiem. To sakot mēs nebarojam jūsu ego, bet darām jūs zinošus, cik grandiozi jūs esat un mēs pat iekļaujam tos, kas joprojām cīnās pret izredzēm. Neviens no jums nav nepilnīgs un ikviens tiks iesviests dzīves līnijā, lai vēlreiz jūs pārtransportētu. Mēs jūs sirsnīgi mīlam un darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu laimīgas un līksmas jūsu beigas zemākajās vibrācijās.

Finansu pozīcijas jūsu pasaulē turpina strauji pasliktināties un lai gan mēs nevēlam jums grūtības, bet fakts ir tāds, ka tas prasīs sabrukumu, lai piespiestu īstenot jaunu drošības sistēmu. Kā jau jūs zināsiet, mēs jau sen bijām paredzējuši šādu notikumu un itin viss ir gatavs, lai sāktos tā īstenošana. Tā būs jauna pieeja vecai problēmai, kas aplenca jūs vairākas reizes iepriekš. Vecās sistēmas, kas ļāva kāri uz pārmērīgām peļņām, lai varētu zelt un plaukt ir beigušās un pasaules bagātībām ir jābūt sadalītām. Galējības, kuras jūs esat pieredzējuši, kalpoja lai ilustrētu niknu slimību pārpalikumu naudas lietās, tas deva milzīgas bagātības dažām kontrolējošajām banku ģimenēm. Tas viss pastāvīgi mainīsies un nekad atkal vairs nebūs tādas iespējas, kas ļautu zagt cilvēku naudu. Turklāt, tiklīdz pilnīgs pasaules miers nāks līdz ar pārmaiņām, pārmērīgi postījumi līdz ar kariem arī tiks pārtraukti.

Jūsu Dievišķās Tiesības ir dzīvot mierīgu dzīvi, kas ir pārpildīta un atļauj izmantot tās daudzās iespējas izmanot savas prasmes un talantus, kas ir par labu visam. Vissvarīgākais ir tas, ka jums būs laiks, lai sekotu savām nodarbēm. Jūs vairs nebūsiet nozīmēti, kā sava darba vergi un tas kļūs par nevajadzīgu, par cik attīstītās tehnoloģijas veiks darbu strādnieku vietā un superdatori tiks galā ar cietiem uzdevumiem. Gaismas Pilsēta Sedona, kuras parādīšanās ir drīz sagaidāma, būs kā piemērs tam, ko var panākt ar Jaunā Laikmeta metodēm.

Sapņojiet savus sapņus par Utopiju un iemetiet to „negaidāmo” mapē, jo jūs būsiet pārsteigti par milzīgajiem progresiem, kas notiks, jo Illuminati un viņu atbalstītāji tiks noņemti no jebkādām pozīcijām, kas deva viņiem varu pār jums. Pārstājiet bažīties par jūsu tagadējās dzīves jebkādiem aspektiem, nolūks ir tāds, lai paceltu tos tā, lai jūs vēlētos pilnīgi neko. Ticiet mums Dārgie, Radītājs vēlas, lai jūs tiktu ātri sagatavoti jaunajai dzīvei, kas drīz vien jums ļaus jūsu tagadējo pieredzi aizsviest jums aiz muguras. Mēs jūs ceļam augšā, lai jūs uztvertu to zīmējumu, kurš tiek zīmēts no vairākām detaļām, kuras mēs jums sniedzam, tāpat kā to dara citi kanāli. Noturiet prātā šos redzējumus un sāciet dzīvot pēc tiem, un drīz vien jūs sapratīsiet milzīgo pārmaiņu būtību, kas pašreiz īstenojas.

Nu jūs esat tik tuvu tam gadam, kas ir apzīmēts kā 2012., ziniet, ka tam ir jāsākas ar pozitīvu zīmi, kas parādīs, ko tas sevī ietver. Līdz tam apziņas līmenis vēl atkal paplašināsies un zemākām vibrācijām būs arvien mazāka un mazāka ietekme pār jums. Jūs būsiet gana spēcīgi lai ietu savā Gaismā un ignorēsiet viņas visas, jo viņas nespēj jūs aizskart, kad esat pašaizsargāti. Kā civilizācija jūs esat paveikusi smagāko darbu un radījāt savu Gaismas ceļu taisni uz Debesbraukšanu. Dienu no dienas tas tiek spēcināts ar kolosālu Gaismas ievadi, kas nāk pie jums no visiem Visuma nostūriem. Tātad, drīz vien jūs ieiesiet Jaunā Gadā, pilnīgi sagatavoti pēdējiem sagatavošanās darbiem, kas ļaus jums veiksmīgi sasniegt Augšāmcelšanos.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un jūtu ka mūsu daudzu gadu kontakta misija ar jums ir parādījusi sevi kā ļoti veiksmīgu. Mēs ne tikai esam atbildīgi par jūsu pamošanos, bet tomēr arī esam lepni esot saistīti ar jūsu panākumiem.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Arturs.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.