Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, May 12, 2010

SaLuSa, May 12, 2010

Vai jūs nesakāt, ka vistumšākais brīdis ir tieši pirms rītausmas, jums tas bija daudzu gadu ilgais laika periods, kurā tikāt stumti aizvien zemākās vibrācijās. Tomēr jaunā rītausma ir aususi un tagad atrodaties starp abiem procesiem- visu veco un ienākošajām izmaiņām. Pārmaiņas stabili nostiprinās jaunās civilizācijas veidošanos, kas formējas no trešās dimensijas. Tāds laiks pienāk pilnīgi visām civilizācijām, kas atrodas attīstībā, kad tās izaug no kādas vecas sistēmas. Šāds process sākas tad, kad pamostas procentuāli nozīmīgs būtņu daudzums un meklē jaunus ceļus Gaismas realitātēs. Tas, uz ko stingri koncentrējaties un vēlaties, piepildās un tieši šajā īpašajā laikā jums tiek sniegta vēl papildus Augstāko Būtņu palīdzība un spēks. Pilnīgi katram ir pieejama šī iespēja un visā pilnībā tā ir brīvās gribas izvēle. Kārtējo reizi apstiprinām un atgādinām- jums jāļauj katram pašam izvēlēties savu ceļu, ja tas gadījumā atšķiras no jūsējā.

Pārmaiņas nenovēršami rada neērtības un grūtības, bet jūs no visa tā gūsiet agrāk nepieredzētu labumu. Vienkārši sakot- viss, ko agrāk vēlējāties, tagad jums būs. Tas neattiecas uz materiālajiem labumiem, kaut arī jums būs viss nepieciešamais laimīgai un harmoniskai dzīvei. Tā ir jūsu garīgā uztvere un spējas radīt mīlestību un līdzsvaru pilnīgi visās jomās un visur. Dzīvei harmonijā ar visu dzīvi piemīt augsts apziņas līmenis, un pierāda to, ka esat sasnieguši Beznosacījuma Mīlestības stāvokli. Tas ir jūsu mērķis, mīļie, un jūs to sasniegsiet un saplūdīsiet ar savu Augstāko Es.

Lielo juku un nemieru vidū, jums tiks piedota sava virziena zaudēšana, un iesaistīšanās zemajās vibrācijās. Neuztraucieties, ka nevarat kontrolēt, vai esat aizgājuši par tālu, tā ir laba zīme, ka varat apstāties pirms nodarīts pārāk liels ļaunums. Jūs vada emocijas un, ja papildus tām vēl ego izvirzās priekšplānā, tad daudzās situācijās šos abus ir grūti kontrolēt. Šāda pieredze var kļūt par labu un vērtīgu mācību stundu, tomēr neļaujiet emocijām un ego valdīt pār sevi. Piedošana Sev ir ļoti būtiska jūsu progresa sastāvdaļa, piedodot sev, būs daudz vieglāk piedot citiem. Tā ir dvēseles zīme, kas sasniegusi ievērojamu progresu evolūcijas ceļā.

Mēs priecājamie, ka ap sevi redzat taustāmas pārmaiņu zīmes. Pēc daudzu gadu tiekšanās pēc pārpilnības un atbrīvošanās no uzspiestās kontroles, brīvība ir tepat. Brīvas sabiedrības pamata pīlārs joprojām ir Konstitūcija un tā tiks atjaunota ASV. Tas ir modelis citām valstīm, jo nāks jauna sapratne par sabiedrības uzbūvi, kas patiesi atspoguļos cilvēku vajadzības. Tas var izklausīties kā utopisks sapnis, bet tāds ir jūsu liktenis- iesākt pārmaiņu periodu, kas novedīs pie cilvēcei paredzētā dievišķā plāna piepildīšanas.

Ar katru dienu skaļāki kļūst lūgumi pēc mūsu ierašanās, draudi videi rada reālas problēmas jūsu nākotnē. Tomēr, dažkārt cilvēkiem pašiem ir jāizjūt savas mantkārības un nevērības rezultāti, pirms tie pamostas apjēgai par savu rīcību un nodarīto postu. Tieši tāda ir dzīve dualitātē, gūtā pieredze palīdz pavirzīties uz jaunas sapratnes līmeni par visas dzīves Vienotību un atkarību vienam no otra. Jūs iegājāt fiziskajā dzīvē atkal un atkal, un tagad savu centienu rezultātā esat sasnieguši ceļa galu. Viss ātri mainīsies un pārcels jūs augstākās dimensijās un augšāmcelšanās ir jūsu ceļš.

Vairs nav nepieciešams ieguldīt tik daudz enerģijas savas ikdienas darbībās, tā vietā jādzīvo gaidāmajai zelta nākotnei. Jo vairāk vizualizēsiet, jo ātrāk ienesīsiet to savās dzīvēs. Ļaujiet vecajam klusiņām aiziet, ziniet, ka viss nepieciešamais jūsu pacelšanai atrodas īstenošanās procesā. Tas ir milzīgs mūsu apvienoto centienu kopdarbs, to atbalsta sabiedrotie, kuri šobrīd spēlē ļoti nozīmīgu lomu. Sabiedrotie veica visu sagatavošanās darbu, lai nodrošinātu mūsu atnākšanu. Kā paši redzat, visā pasaulē notiek pārmaiņas, un valdības, kas nekalpo savām tautām, tiek atstādinātas. Šāda pagaidu rīcība palīdz mums un atvieglo daudz būtiskākās valdību izmaiņas. Lietas būtība ir sekojoša- šobrīd legālā veidā tiek atceltas tās valdības, kas nav kalpojušas un gājušas pa sev nosprausto ceļu, tās tiek aizstātas ar godīgām un garīgi motivētām dvēselēm.

Kopdarbībā ar jauniem un pārbaudītiem cilvēkiem no jūsu puses, mēs ātri varam sakārtot sasāpējušās lietas, kas turpinātu apdraudēt jūsu stabilitāti. Lai arī jums, mīļie, ir jāsaskaras ar nopietnām problēmām un tās posta jūsu vidi, mēs varam novērst postījumus un satīrīt radīto piesārņojumu. Lielu darba daļu mēs varam veikt tieši no mūsu kuģu klājiem, pat neizkāpjot uz Zemes virsmas. Šo darbu mēs jau esam veikuši daudzas reizes daudzu gadu garumā. Mēs līdzdarbojāmies tad, kad bīstamā radiācija apdraudēja visas dzīvības formas, te mēs domājam par kodolierīcēm. Cilvēkam piemīt neapdomīgums visā kas saistās ar ieročiem un to attīstību, izmēģinot ieročus uz nevainīgu pūli un militāro personālu. Tas pilnīgi noteikti beigsies, jo nākotnē nebūs vietas nekāda veida ieročiem.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un netiesāju pilnīgi nevienu par lietām, kas saistītas ar cilvēku karadarbībām, bet gribu teikt, ka mierpilnai civilizācijai nav nekādas vajadzības balstīties uz masu iznīcināšanas ieročiem. Problēmas var atrisināt sarunu veidā vai konsultējoties ar Augstākām Būtnēm. Kad jebkurai problēmai tuvojaties pareizā veidā, tad gandrīz vienmēr saņemat atbildi, kas dod risinājumu neaizvainojot nevienu citu vai nenostādot vienu pretim otram. Egoistiskās intereses tiek atliktas malā, lai sasniegtu taisnīgu un laimīgu rezultātu. Cilvēks tiecas sevi vienmēr novietot pirmajā vietā nesaprotot, ka šāda rīcība tikai izraisa karmiskas sekas, un tas attiecas uz rīcību gan valstiskā līmenī, gan personīgi. Jūsu apziņas līmeņos ir ierakstīta sekojoša tendence- reizē ar atmošanos, jūs sākat meklēt mieru, nevis konfrontāciju. Mīlestība un Gaisma tuvina jūs vienu otram, kā arī mūs pietuvina tuvāk jums.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.