Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 15, 2012

SaLuSa, February 15, 2012Notikumi uz Zemes bez šaubām paātrinās, un lai gan daži no jums ir tieši iesaistīti, Jūs zināt, ka tā ir taisnība. Daži galvenie Gaismas notikumi devuši par sevi manīt, lai dotu lielāku stimulu dažiem pozitīviem notikumiem, kas sasniegs jūsu ausis. Daudzi no viņu sasniegumiem ir liegti tikt ziņotiem plašas saziņas līdzekļos, bet pienāks brīdis, kad vairs tas nebūs iespējams. Viņi ir destabilizējuši tumšo režīmu, kuram vairs nav kontrole, lai apturētu iznākumu. Tas radīs uzvaru Gaismai, un kad cilvēki redzēs pierādījumus par to,slūžas atvērsies un vairāk veiksme tiks sasniegta. Protams, mēs esam informēti par veiktajiem pasākumiem, un, cik tālu iespējams, palīdzēsim mūsu sabiedrotajiem, lai tie sasniegtu savus mērķus. Lielākā daļa no viņiem zina, ka mēs esam ar viņiem un pastāvīgi aizsargājam viņus, un tas dod viņiem drosmi un apņēmību drosmīgi iet uz priekšu.Tas ir vajadzīgs, jo tie bieži vien tiek pakļauti draudiem viņu dzīvēs.

Visu laiku ir nepārtraukta enerģijas plūsma kas pieaudzē jūsu apziņas līmeni, tas ātri cēļās,un tāpēc izplatās lielā atmoda. Mēs vēlamies, lai galu galā katra dvēsele varētu sasniegt punktu kur ir iespēja pacelties. Tomēr, tā ir jūsu izvēle, un jūs varat būt pārliecināti,ka jebkura dvēsele, kas ir gatava, dabiski vēlas pacelties. Ja pastāv bažas par mīļajiem, kas nav pacēlušies, daži var vēlēties nekavējoties atgriezties pie zemēkām dimensijām, lai kalpotu tiem. Tas ir diezgan pieņemami, jo jums ir brīva izvēle, kur jūsu nākotne tiek noteikta. Dabiski, ka ceļš un alternatīvas jums tiks izskaidrotas, bet beigās jūs izvēlaties savu likteni. Dievs deva jums brīvo gribu, un neņemtu to prom no jums. Jūs varat iet uzpriekšu, kā to varētu nosaukt "labāk vai sliktāk", un tas būs tas, ko jūs no tā izveidosiet.

Daudzas iespējas ir atvērtas jums pēc Augšāmcelšanās, un daudzi pievienosies Galaktiskajai flotei. Dažiem tas būs tad, kad jūs satiksies savu īsto ģimeni, jo lielākā daļa dalībnieku uzturās uz mātes kuģa simtiem gadu, un tā kļūst par viņu dabisko mājvietu.Dažās no tā sadaļām ir maz pārliecības, ka jūs atrodaties uz kosmosa kuģa, un viss ir radīts, lai jūs varētu justies kā mājās. Tas nav kā militārais dienests, bet gan vairāk kā relaksējoša atpūta un kas paredzēts maksimālai ērtībai un laimei. Patiesībā ieroči tiek izmantoti tikai aizsardzības vajadzībā, un netiek lietoti iznīcinošos nolūkos, ja vien tas nav pēdējais līdzeklis, lai atvairīt uzbrukumu. Pat tad mēs noņemam dzīvības formas kā tas notika, kad jūs zaudējāt gaisakuģi uzreiz pēc pacelšanās. Mēs cienām visas dzīvības formas un ir daudz dažādas metodes, kā aizsargāt mūs, un mēs varam ieslēgt aizsardzības vairogus ap mūsu kuģiem, ja nepieciešams, vai arī nomaskēt ar neredzamības apmetņiem. Patiesībā šāda izmantošana ir iemesls, kāpēc jūs neredzat visus kuģus, kas piepilda jūsu debesis.

Pamazām jūs tiekat gatavoti mūsu atkal kopā sanākšanai, un tas notiks pirms jūs pacelsieties, bet kļūs normāla pēc Augšāmcelšanās. Pirmās nāk vajadzīgās jūs uzdzīt augstākās dimensijās, kas uzsāks Zelta laikmetu. Skaidrs, ka tas nevar notikt uz Zemes, kamēr tā netiks attīrīta no zemajām vibrācijām, un kas ietver visas dvēseles, kuras vēlas uzturēties tajās.Daudz darba tiek darīts, un ir ticis paveikts daudzus, daudzus gadus, lai nodrošinātu, ka ikviena dvēsele zina, par koi r Augšāmcelšanās. Tas ietver gadījumu kad jūs tiekaties ar saviem Gidiem, kad izejat no ķermeņa vai kamēr jūsu fiziskais ķermenis guļ. Tāpēc jums nav obligātas zināšanas kamēr esat nomodā, bet zemapziņā jūs par tām jau zināt.

Mēs zinām, ka cilvēki uztraucas par to, kas var tikt atstāts aiz –tādēļ ļaujiet mums izteikt skaidri, ka viss, kas jums lolots un mīlēts var tikt replicēts augstākajās vibrācijās, tāpēc faktiski jūs zaudējat neko. Mājdzīvnieki, kuri jums ir ar mīlestības saikni arī ceļos kopā ar jums, bet tiem būs daudz pārāka forma un runās tie ar jums telepātiski. Kad mēs teicām jums, ka jūs nevēlēsities neko, mēs to tā arī domājām un viss ko jūs veidosiet no jauna būs daudz pārāks nekā iepriekš. Jūsu ļoti vēlamais ieguvums būs fiziskais ķermenis, kas nenoveco un nevar saslimt, jo tas paliek perfektā stāvoklī. Jums ir tik daudz ko iegūt, jo tas ir vērts katras pūles ko upurējat līdz tā Nokļūšanai. Šis periods kuram jūs ejat cauri, ir tāds, kas ir tik svarīgi, lai katra dvēsele gūtu maksimālu atbalstu un iedrošinājumu. Aizmirstiet tumšos un koncentrējaties uz savu nākotni, jo to liktenis ir noslēgts, un jums ir viss priekšā jums.

Tātad, kā mēs redzam lietas uz Zemes, mēs tās varētu aprakstīt kā drudžainas jo daudzi no Gaismas ir galvu pret galvu ar tumšajiem, taču tie gūs uzvaru. Finanšu jautājumi šķiet primārie , un mēs sagaidām, ka tā ir joma, kurā visvairāk tiks veikts progress. Mēs arī redzam vairākus tumšo dalībniekus tiekam aizvāktiem no skatuves un tai skaitāa arī to elites augšggalu. Juridiskā pieeja ir ceļā, un pasākumi rites ļoti ātri, tomēr atcerieties, ka juridiskie jautājumi parasti pilni ar kavēšanos, un tumšajiem ir diezgan vērīgi kas skar šos jautājumus. Nav tā, ka progresu iespējams apstādināt uz nenoteiktu laiku,tāpēc gaidiet, lai uzzinātu par šīm situācijām.

Kā ir teikts agrāk, tur nebūs katastrofālas beigas šim ciklam, un pēc salīdzināšanas tikai būs nelieli fiziska rakstura traucējumi. Būs sekas no laika apstākļu izmaiņām un vulkānu seismiskām aktivitātēm, bet jums būs skaidri brīdinājumi par tiem. Arī mēs vienmēr nomierinam šīs situācijas uz leju, bet tajā pašā laikā ir jāļauj mātei Zemei iet uz priekšu ar savu attīrīšanos procesu.Jums ir tehnoloģija prognozēt lielas pārmaiņas, un ar to var adekvāti brīdināt cilvēkus par jebkurām briesmām. Tomēr, tas ir jūsu pašu interesēs veikt piesardzības pasākumus,jomās kur jums ir regulāras zemestrīces darbības.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un mīlu katru dvēseli uz Zemes, un vēlos pastāstīt jums, ka jaunās enerģijas nāk uz Zemi ar mosties aicinājumu daudzām dvēselēm, kas cīnās un rada draudus saviem uzskatiem. Tā ir vieglāk, skriet kopā ar to, kas jums tik ierasts, bet tagad ir pienācis laiks būt drosmīgiem un spert soli ārpus jūsu pašpiemērotajiem limitiem. Mēģiniet saprast, kas notiek un paturiet prātā, ka Augšāmcelšanās ir nevis reliģisks notikums, bet ir liels solis uz jūsu pašreizējo garīgās evolūcijas ceļa. Jā, tas ir saistīts ar Dievu, bet tas ir ikviena iekšējā Dieva ietvaros ar kuru jums ir sava pastāvēšana. Dievs ir mīlestība, un pat ja jūs noliedz Dieva esamību ka mīlestība nekad neatsaucas. Kā bieži citētē sakot "jūs esat garīgas būtnes, kam ir fiziska pieredze"

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Maris.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.