Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, May 17, 2010

SaLuSa, May 17, 2010

Ar sajūtām par laika nepietiekamību nav nekāds brīnums, ka Cilvēks kopumā tiek uzskatīts par nepacietīgu būtni. Bieži vien jūs negūstat iepriekš plānotos rezultātus, tāpēc mēs jums iesakām vingrināties gara spēkā un sīkstumā un tiekties uz priekšā stāvošo pabeigšanas laiku. Viss jau ir pateikts un izdarīts, visa notiekošā mērķis ir dualitātes cikla apmierinošs noslēgums. Jūsu laiks tajā ir beidzies un vēl pārpalikušajā periodā, redzēsiet visātrāko notikumu virzību, kas brīžiem liks aizrauties elpai. Patiesībā, jūs stabili veidojat savu Augšāmcelšanās ceļu jau daudzu, daudzu gadu garumā. Pēdējie gadi ir daudz solījuši, bet nedevuši redzamas progresa pazīmes, tomēr visu laiku pietuvojaties nenovēršamajām pārmaiņām. Tagad pieredzat vecās sistēmas attīrīšanās haosu un brīžiem arī tā neveiksmīgās sekas. Tomēr tā ir iepazīstinoša prelūdija jaunam problēmu risināšanas veidam. Viss beigsies tā lai apmierinātu itin visus, un daudzās jomās tālu pārsniegs gaidīto.

Mēs esam gatavi palīdzēt un mudinām sabiedrotos, tie arī saņem mūsu palīdzību katru mīļu brīdi. Mēs padarām daudz vairāk nekā tas ir saskatāms, pati svarīgākā mūsu funkcija ir Zemes Mātes novērošana. Lai izvairītos no ekstrēmām sekām, mēs uzturam nepārtrauktu līdzsvaru, esam daļēji iesaistīti potenciālo zemestrīču reģionu līdzsvarošanā. Mēs varam precīzi paredzēt kur un kad tās var notikt, un lai arī mēs nevaram iejaukties, mēs varam samazināt to iedarbību. Daudzas reizes iepriekšējā gadsimtā esam strādājuši ar piesārņojuma un kodolatkritumu radītajām problēmām. Esam ierobežojuši piesārņojumu, lai pēc iespējas glābtu jūsu nākamās paaudzes no ģenētiskajiem bojājumiem. Tomēr cilvēks savos jaunizgudrojumos pielieto ļoti dažādas jūsu veselībai kaitīgas enerģijas un starus. Lielākais vairums par to ko stāstu jums ir zināms, bet pavisam maza uzmanība tiek veltītā tiem, kas gūst no visa tā labumu. Mūsu tehnoloģijas parūpēsies par šīm problēmām, un mēs jūs iepazīstināsim ar tīrām, veselīgām un drošām ierīcēm.

Jūsu progresa aizkavēšanās, kas saistīta ar tehnoloģijām, skumjākā puse ir tā, ka ļoti daudzi atklājumi tiek patvaļīgi noglabāti. Jums ir tikuši liegti tādi atklājumi, kas sen jau un ļoti ievērojami būtu uzlabojuši jūsu dzīves kvalitāti. Pilnīgi nevajadzīgi esat nolikti pozīcijā, kurā paši cietuši no progresa trūkuma, un piespiesti dzīvot ļoti zemā līmenī. Tas viss mainīsies, kad varēsim atklāti ierasties uz Zemes. Vesela rinda pasākumu nostiprinās šo notikumu, un mēs ar interesi gaidām, kurš būs pirmais, kurš veiks paziņojumu. Tas ir pavisam tuvu, bet ja atkal tas tiks atcelts, mums ir dota atļauja iejaukties un paziņot to pašiem. Mēs gan dotu priekšroku jūsu rīcībai kā pirmajiem, jo mums nav vēlmju uzspiest kaut ko ar spēku. Tomēr Dievišķais Plāns nepieļauj nepārtrauktu atcelšanu un kavēšanos un tajā eksistē fināla datums, kas prasa noteiktu rīcību. Visums paceļas, viss labi progresē kā plānots, mēs nevaram pieļaut mazajai Zemei diktēt savu laiku. Jūs esat ļoti svarīgi visā notiekošajā, bet vienalga esat relatīvi mazs zobiņš vienā ļoti lielā zobratā.

Mēs esam pamanījuši, ka pieaug finansiāla izvērtējuma spiediens, lai ieviestu pilnīgi jaunu sistēmu. Mēs mudinām šādai rīcībai, jo vecā ir pierādījusi savu nepiemērotību, tā nav nesusi labumu cilvēkiem. Jūsu banku sistēma pakāpeniski apēd jūsu sūri grūti nopelnīto naudu, un tai ir maza daļa vai nekāda par tām grūtībām ko izsauc viņu mantrausība. Banku spēks ir jāmaina, bet jūsu patiesajām interesēm kalpos tikai totālas pārmaiņas, tās atjaunos taisnīgu un godīgu sistēmu. Kompensācija nāks pārpilnības izpausmē, redzēsiet labklājības atgriešanos un jūsu bagātību taisnīgu un vienlīdzīgu dalīšanu. Pakāpeniski ieiesit jaunā dzīves fāzē, kas būs prelūdija Augšāmcelšanai un pietuvinās jūs tik izbaudāmajai Vienotībai. Mīļie, mums mūsu pasaulē nav nekādu prasību attiecībā par naudu, jo viss ir sadalīts un katras dvēseles vajadzības ir nodrošinātas, lai tās saņemtu labākos iespējamos dzīves apstākļus. Kad jums nav šāda veida vajadzības, tad dzīve kļūst idilliska, un daudz vairāk laika ļauj veltīt personīgajām interesēm. Tāda iešana uz darbu kā jums ir tagad vairs neeksistēs, un jūs nevergosiet un nestrādāsiet lai kaut kā eksistētu. Tā bija visbagātāko jūsu pasaules ģimeņu varas un bagātības kāre, kas ierobežoja jūsu progresu uz Zemes.

Visos dualitātes laikos jums tika pieļautas brīvās gribas izvēles. Jūs vientiesīgi ļāvāt ar sevi izrīkoties pie varas esošajiem, kas slēpās aiz šķietami labiem lēmumiem, kas tomēr ļoti ietekmēja jūsu dzīves. Jūs pazīstat tos kā iluminātus, pašlaik tie vairs nav tik vareni pateicoties mūsu sabiedroto grandiozajam darbam. Mēs esam vadījuši arī mūsu sabiedroto rīcību, kas nesusi savu ieguldījumu un ieguvumu, tāds atbalsts ir pilnīgi pieņemams, jo Gaismai ir ļauts konfrontēt Tumšos. Kauja uz Zemes ir kļuvusi redzamāka, tas ir atspulgs tai lielākajai, kas turpina risināties augstākajos plānos. Tumšās enerģijas caurstrāvo Visumu un piesaistās visām eksistējošajām zemajām vibrācijām. Tas ir tā it kā jūs signalizētu gatavību sadarboties ar tām. Un tas notiek uz Zemes. Eonu garumā esat bijuši tumsas ietekmē un kā sekas zemu vibrāciju Būtnes ir iefiltrējušās jūsu Zemē. Tagad, vibrācijām visu laiku noteikti pieaugot, jūsu Zeme vairs nav patīkama un pieņemama vieta šīm zemajām enerģijām. Vibrācijām paaugstinoties samazinās tumsas ietekme un tie zaudē varu pār jums. Pilnīgi skaidrs, ka tiem nebūs citas izvēles kā atstāt Zemi, un šis laiks tuvojas ļoti strauji.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un nemaz nav jābrīnās, ka mēs tik ļoti jūs apbrīnojam. Jūs ļoti ilgi esat atradušies Tumsas un Gaismas kaujas pašā biezoknī. Jūsu uzvara ir gandrīz pabeigta un Debesis priecājas. Ļaujiet savai Gaismai apstarot ikvienu, pat tos, kurus uztverat kā tumsas Būtnes. Cēlsirdīgi daliet savu mīlestību ar niķīgajām tumsas dvēselēm, tām nepieciešama jūsu palīdzība ceļā atpakaļ uz Avotu, ceļojumā, kuru iet katra dvēsele.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.