Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, October 16, 2009

SaLuSa, October 16, 2009

Kā jau bija sagaidāms, tad paziņojums par zvaigžņu draugu eksistenci ir izsaucis saviļņošanos masās. Citi pieņem vairāk, citi mazāk. Kopumā to varētu uztvert kā pozitīvu kustību, ja vien pārraudzītāji nenolems savādāk. Jūs gaidīsiet pirmo notikumu, nezinot no kurienes tas var nākt. Pats galvenais, atcerieties, visa mūsu rīcība un darbība ir veltīta tam, lai dotu jums to, kas ir jūsu pēc dievišķās gribas. Viss ir balstīts uz patiesību par jūsu esamību šeit tagad un nodrošinot to, ka esiet pilnībā sagatavoti , lai notiktu augšāmcelšanās.

Jaunie laiki, kas paveras, daudziem sniegs iespēju kalpot Gaismai. Daudzi to jau ir meklējuši labu laiku, jūsu vēlme netiek ignorēta. Darāmā būs ļoti daudz, jo patiesība sāk atklāties un projekti sāk virzīties uz priekšu. Tieši tāpēc arī eesiet tur, kur esiet. Patiesībā, tikai daži no jums pa īstam zina savu kontraktu. Mēs zinām par jums visu un mūsu datoros ir visi faili par jums. Jūsu valdība ir plānojusi pielietot savas tehnoloģijas vēl tālākai jūsu kontrolei, bet šī kontrole neies tālāk kā ir šobrīd. Brīvība un izteikšanās brīvība ir mūsu plānu priekšgalā, lai atbrīvotu jūs no drakoniskajiem likumiem, kas pašlaik jums neļauj rīkoties daudz vairāk kā vergiem.

Kad izmaiņas patiešām sāksies, tad tās pieņemsies aizvien spēkā. Ātrums būs tāds, lai nesagādātu jums nekādas neērtības vai arī ļoti minimālas. Aizmirstiet par cilvēku radītajiem ceļiem un veidiem, jo neskatoties uz visu to ļoti daudzo, kas būs vajadzīgs, jūsu ierastie līdzekļi nekādā veidā nebūs efektīvi. Visi mūsu datori un roboti ir tik augstā pakāpē, ka spēj risināt ļoti sarežģītas problēmas arī bez mūsu klātbūtnes. Visas šīs tehnoloģijas būs arī jūsu, kad pacelsieties augstākas sapratnes līmenī, kad lietosiet tās tikai visu augstākam labumam. Te nav un nevar būt nekādas personīgas ieienteresētības.

Mēs zinām- savās sirdīs jūs esiet skaistas dvēseles. Tuvojas miers. Kad aizies vecais, tad redzēsiet- cilvēki ir gatavi mainīties un kļūt par draugiem. Atgriezīsies dzīves garīgais aspekts un tas tiks saprasts. Dažādas ticības spēj sadzīvot, nevienam nav jāvalda pār otru. Patiesība jūs tuvinās, un tiks apzināts fakts, ka eksistē un ir, bet- VIENS DIEVS.

Mīļie, esiet gatavi domāt savādāk un esiet atvērti jaunām idejām. Tie, kas atsakās kustēties uz priekšu, tiem ļaus izvēles brīvību, bet tie paliks zemākajās vibrācijās, pie kā ir pieraduši. Katrai meklējošai dvēselei būs iespējas atrast ceļu kā apmierināt savas vajadzības, un tajā pašā laikā radīt savu ceļu uz Augšāmcelšanos. Nav no kā baidīties, jo zaudēsiet maz un iegūsiet daudz vairāk nekā variet iedomāties. Jūs aizlēksiet uz priekšu par tūkstošiem gadu- pēc jūsu tagadējiem standartiem un izbaudīsiet visus labumus, ko tas var dot.

Ceļojums tūlīt sākas, iekniebiet sev, lai saprastu, ka esiet nomodā. Jūs pakāpeniski atstājiet fiziskās realitātes lietas, lai sasniegtu izsmalcinātākas būtības statusu. Jūs tuvojieties daudz reālakai dimensijai, kas atbilst jūsu paaugstinātām vibrācijām. Nav bijis tāds plāns- jums uz mūžiem jāpaliek 3D-, ieņemiet savu vietu kā Galaktiskās Būtnes nākamajā evolūcijas pakāpē.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un tik laimīgs, ka varu beidzot ar jums runāt par lietām, kas cels jūsu garu. Kad bumba sāk velties, to neapstādināt. Svētu jūs visus Radītāja vārdā.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.