Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, June 17, 2011

SaLuSa, June 17, 2011

Ir iesaistīts milzīgs cilvēku skaits, kas gūst pārmaiņas dodoties uz izpausmes posmu. Daži pat neapzinās to, ka tie palīdz sekmēt notiekošo procesu. Tomēr viņi bija piesaistīti pārmaiņu enerģijām, caur zemapziņas vēlmēm un tiem, kas viņus aktīvi ievirza uz to. Tātad, ja jūs nejutāt ko tamlīdzīgu darot šāda veida darbu tad pamēģiniet domāt pozitīvi, cik vien spējat. Ja jūs sevī jūtat pamudinājumu virzīt sevi uz Gaismas paaugstināšanu, vienkārši esiet kopā ar pārējiem kā viens no tiem, kurš mīl un rūpējas par saviem līdzgaitniekiem. Agrāk vai vēlāk  jums tiks dotas iespējas, lai tās īstenotu. Tam vairs nav nozīmes saņemt par to atlīdzību, gluži kā darot labraības darbu.

Dažas dvēseles veltīja pilnībā savu dzīvi kalpojot citiem, un tādā gadījumā šis process tika ieprogrammēts jau pirms pašas reinkarnācijas. Tās nudien ir īpašas dvēseles, kas attīstījās tiktāl, ka jūs to nespējat pat apsvērt, lai šobrīd tās varētu atrast starp vidusmēra cilvēkiem uz Zemes. Lai nu kā, savukārt tiem būs nepieciešami palīgi un bieži vien tas ir saistīts ar kalpošanu kas ir tik ļoti vitāli svarīgs, lai darbs tiku pienācīgi padarīts. Tātad ne vienmēr ir jāskatās no visaugstākā skatu punkta, un ziniet, ka jūsu ieguldījums visā tajā tiek vērtēts tik pat lielā mērā cik pārējiem. Esiet droši par to, ja reiz jūs izvirzījāt domu, ka vēlaties kalpot, šī doma tiks pieņemta un jūs redzēsiet kā ik uz soļa jums tiks dota iespēja sevi apliecināt. Lai izveidotu galīgo triecienu, kas nostiprinās Gaismu uz Zemes, Gari uz šo brīdi izmanto visus iespējamos brīvprātīgos, un tādā veidā tā kļūs par Augšāmcelšanos.

Laikam ejot, zemes jautājumi nešķitīs tik svarīgi, cik jūsu fokusēšanās uz tām darbībām , kas vadīs jūs uz Augšāmcelšanos. Tās kļūs daudz centrētākas. Ir zināms, ka viss norisinās labi un Jaunais Laiks jau sāk izpausties. Jūsu nākotne vairs nepakļaujas veciem noteikumiem, kas nu jau ir kļuvušas par vecās  pasaules likumu neadekvātu palieku. Tie liedza jums pieeju Juanai Gaismai. Tagad, kas meklē, atradīs milzīgu daudzumu informācijas avotu tajās dvēselēs, kuras spēj nodrošināt meklējamo. Brīvība no aizspriedumiem un elastīga pieeja jaunām idejām, ļaus atrast tām vietu līdz ar jūsu esošajām zināšanām. Tas, kurš jums vairs nekalpo būs dabiski atkritis, par cik to enerģija vairs nav viņiem piederoša.  

Daudzas lietas, kuras jūs darāt ir ļoti instinktīvas, par cik jūsu prāts vienmēr apsver jaunākos faktus, kurus bijāt uzsūcis. Arī tad, kad minat uz pēdām Jaunai Gaismai, jūsu Agstākais Es vienmēr meklē iespējas kā palīdzēt. Ir lietderīgi veikt šos klusos brītiņus, jo laikā, kad tu sarunājies ar to, tu visnoteiktāk arī saņemsi atbildi. Varbūt pat ne tik drīz, bet lietas var pēkšņi parādīties jūsu apziņā lai jums palīdzētu. Dažreiz tās parādās jūsu sapņu valstībā, tādēļ ņemiet vērā, ka to jūs visdrīzāk aizmirsīsiet. Tāpēc, ja jums tas ir simboliski, tad jums ir jāizstrādā pavedieni, kuri sniegs jums atbildi.

Mēs pamazām liekam jūsu valstsvīriem saprast būtību par lietām, kuras ir jāveic. Daudzi ir priecīgi, ka var būt daļa no tās kustības, kas ienes mieru, nemierīgajā pasaulē. Viņu lojalitātes mainījās jau tajā laikā, kad pirmo reizi sāka runāt par mieru, zinot ka tas tuvojas un ka kara mašīnas tiks izjauktas par labu. Viņi gluži kā jūs gaidāt janos līderus, kas apvienos spēkus ar mums un sāks ieviest Dievišķos Plānus jūsu galīgai atbrīvošanai. Tas noteikti liksies pievilcīgs pat tiem, kas par to zina gaužām maz, vai pat nezina neko. Tas būs kā katalizators, kas iešūpos masu dvēseļu, lai iedēstītu tajās uzticību.  Un jūsu attīstība noritēs daudz straujāk nekā līdz šim. Mēs, kas nākam no Galaktikas Federācijas neesam reliģiozi, mēs vienkārši esam Dieva pārstāvji kas ved uz Augšāmcelšanos. Taisnība pieder jums visiem un tai nav jābūt iesaiņotai reliģijas dogmās. Lai nu kā, pārmaiņas cilvēku domāšanas veidā nāks līdz ar savu laiku, par cik mēs neiejaucamies viņu tagadējā pārliecību sistēmā. Mēs tiem rādīsim patiesību, jo mēs esam par jūsu visu civilāciju. Izlemt, paliek jūsu ziņā, kuru no jūsu “patiesībām”  ir jāpārskata.

Dievs ir jūs Tēvs/Māte, jūsu audzinātājs un gādnieks, kas vada savus bērnus, lai tie varētu sasniegt pieaugoša cilvēka stāvokli. Garīgajā ziņā tas nozīmē kļūt atkal Vienotam ar savu Augstāko Es. Tad jūs spēsiet sasniegt tādu Kristus pakāpi, kad varēsiet ieiet tīrā Gaismas dimensijā. Katrs no jums sasniegs šādu līmeni savā attiecīgajā laikā, un tiem, kas jau tam ir gatavi, tas būs īpašs notikums, kurā tie atgūs savu augstāko varu. Jūsu būtība patiesībā ir kas vairāk, nekā tā, kurai jūs ticat patreiz un Augšāmcelšanās ir pirmais solis tam, kas jūs sagaidā priekšā. Jūsu spēks būs neaptverams un līdz ar to jūs sasniegsiet atbildības līmeni, kas nāk īdzās tam. Skaidrs, ka jums vēl nav ļauts brīvi izpausties, pirms neesat apliecinājis savas spējas kā Dieva līdzgaitnieks, radītājs.

Mēs runājam par to tik daudz, ka reizēm tam vajadzētu jūs “aprīt”, bet neraizējieties, par cik jūs augsiet patiesībā. Šobrīd tas viss var būt bezgalīgs, jo esat nopietnu pārmaiņu procesā, kas ievadīs jūs Gaismas valstībā. Mēs jau esam šeit un jūs varat droši piebiedroties mums, ja esiet no mūsu ģimenes. Jebkurā gadījumā jūs celsieties un jūsu pirmā pieredze būs saistībā ar jaunu Zemi. Tas būs nedaudz savādāk, nekā tas, ko jūs zināt tagad. Ja tas nav no Gaismas, tas noteikti zudīs, un tikai tas, kas ir harmonijā un līdzsvarā ar to, noteikti paliks. Tas attiecas arī uz jums, taču esiet pārliecināti, ka katra dvēsele, kas celsies augšup, būs no Gaismas, savādāk tā nebūs spējīga pacelties. Jums ir tik maz laika, lai liktu prātam domāt pareizi, bet, ja jūs tiecaties pēc Mīlestības un Gaismas, tad tā ir zīme, ka jūs tam esat gatavi.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un būšu priecīgs jums visiem palīdzēt sasniegt mierīgu līdzāspastāvēšanu. Tas ir tā, kā mēs dzīvojam, plecu pie pleca un visa tajā, ko mēs darām, mēs funkcionējam, kā Viens Veselums.  Uzdrīkstieties Mīļie, tas būs grūti, bet līdz ar laiku, tas kļūs par jūsu mērķi.


Thank you SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translator: Latviesu Team.Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.