Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, June 18, 2010

SaLuSa, June 18, 2010

Gaidīšanas spēle turpinās un šobrīd mēs izdarām vislielāko jebkad īstenoto spiedienu uz tumšajiem, lai tie ātrāk atkāptos. Ja tumsa turpinās pretoties un radīt nekārtības, mēs pielietosim mūsu priekšrocības iedarboties uz tiem ar spēku. Ne jau fizisku spēku, bet ar līdzekļiem, kas ļauj mums norādīt un diktēt viņu atkāpšanās veidu. Apstākļi šobrīd ir tā sakārtojušies, ka prasa uzsākt darbu ar jums un ķerties pie neatliekamu problēmu risināšanas. Protams, mēs darbojamies slepeni, tāpēc esat pilnīgi droši, ka viss notiekošais ir mūsu kontrolē.

Vienīgais mierinājums - jo ilgāk tiek novilcināts sākums, jo vairāk cilvēku pievēršas Gaismai. Ceļas masu apziņas līmenis un jūs garantēti tuvināties Augšāmcelšanai. Galu galā, visa notiekošā mērķis ir tieši pacelšanās, daudzas varenas būtnes ir pietuvojušās Zemei, lai paātrinātu procesu. Viss risinās kā plānots un vēl tikai paātrināsies. Cik tuvu jau atrodaties šim brīnumainajam notikumam, mūsu lielākā vēlēšanās ir- lai ātrāk pienāktu Paziņošanas/Atklāšanas datums. Vajadzīgs kāds impulss, lai bumba sāktu ripot, un tā pavērs ceļu pārmaiņām.

Bet šobrīd lietā, kas saistīta ar Līča naftu, varam teikt to, ka naftas urbšana jūras dibenā ir pamodinājusi aizvien jaunus cilvēkus. Pieaug prasība uzsākt kādu reālu rīcību, mēs jau esam jums teikuši, ka jums piemīt spēks, ja vien iesaistās un apvienojas pietiekošs cilvēku daudzums. Vienotā apņemšanās radīs pozitīvu enerģiju, kas varēs piepildīt jūsu lūgumus, pat ja tam nepieciešams kāds laiks. Mēs esam ar jums, gatavi reaģēt uz jūsu lūgumu, spējīgi salīdzinoši ātrā laikā attīrīt piesārņojumu. Bet pagaidām izskatās, ka British Petrolium tiks dots vēl kāds laiks un iespēja labot situāciju. Tomēr ļoti vilcināties gan nevajadzētu, jo apkārtējā vide jau ir ļoti nopietni skarta. Labi, paskatīsimies, kas notiks tālāk, bet ziniet, ka esam gatavi palīdzēt kuru katru brīdi.

Mēs pilnīgi nopietni sakām, ka visas jūsu problēmas tiks atrisinātas. Tas nav izdarāms vienas dienas laikā, bet pārpilnības programmas iesākumā ir jānodrošina pilnīgi visus pasaules iedzīvotājus ar uzturlīdzekļiem. Tā kā mēs pastāvīgi novērojam jūsu pasauli, tad zinām arī tās vietas, kur eksistē vislielākā nabadzība un pagrimums, kurās nav nodrošinātas pamata vajadzības un medicīniskā aprūpe. Mēs ļoti ātri varam atrisināt šīs problēmas, jūsu dzīves līmenim ir jāpaceļas. Ilumināti ietiepīgi ir ignorējuši šīs lietas un cilvēkus turējuši apspiestībā, lai samazinātu iedzīvotāju skaitu uz planētas. Zemes, gaisa un jūru indēšana ir tikai daļa no plāna, bet tā negūs cerētās sekmes. Mēs regulāri novērojam notiekošo un nenogurstoši atkārtojam, ka mīkstinām kaitīgo rezultātu iedarbību.

Jūs zināt par mūsu aktivitātēm, mēs nesēžam rokas klēpī salikuši un negaidām Pirmo Kontaktu. Daudzu gadu garumā mēs esam jūs auklējuši un te runājam par gadu tūkstošiem, nevis simtiem. Tā darbojas Galaktiskā Federācija visā Visumā. Mēs tik ļoti priecājamies, ja varam palīdzēt kādai civilizācijai, kad tā iet pretim Gaismai. Ja arī jūs sevī izjūtat vēlmi palīdzēt, tad tuvākajā nākotnē jums tāda tiks sniegta. Daži no jums atgriežas savās Visuma ģimenēs un laimīgi atkal apvienojas ar savām māju planētām. Jūsu dzīves mainīsies uz labo pusi, atbilstoši tām dvēselēm, kas paceļas.

Turpiniet koncentrēties uz nākotni, domas par nākotni spēcinās jūs nemiera periodos. Ir tādas dvēseles, kas plāno atstāt planētu pirms beigu laikiem, un tās to izdarīs viegli un ātri. Astrālajos plānos tiek sniegta vajadzīgā attieksme un rūpes, lai atgrieztu realitātē. Slimības, kaites un bojājumi vairs neeksistēs, tie varēs būt tikai cilvēku prātos. Vārdu sakot, jums ir domas spēks, kas ļauj pārvarēt visu. Pastāv dažādi astrālie līmeņi, bet lielākais dvēseļu vairums ieradīsies tai sauktajā Vasaras zemē. Viss atkarīgs no tā, kādas ir jūsu vibrācijas, ja tās ir ļoti zemas, tad eksistē arī tādi līmeņi, kuros tikpat kā nav Gaismas. Jūs automātiski pievelkaties tam līmenim, kas rezonē ar jūsu vibrācijām. Tas nozīmē, ja paceļat savas vibrācijas atrodoties uz Zemes, tad būsiet viens no tiem, kas ieies augstākās dimensijās kopā ar Augšāmcelšanos.

Vai spējat noticēt, ka pagājusi jau puse no gada, un, diez vai vēl ir kāds, kas šaubās par laika paātrināto ritējumu. Jūs izejat no lineārā laika un atstājat aiz sevis visus laika rata radītos aspektus. Jūs sākat „sacelšanos” pret pulksteni, kas valda un regulē jūsu dzīves, un cik labi būs, kad tiksit atbrīvoti no pulksteņa žņaugiem. Nākotnē brīvi pārvietosities no vienas vietas uz otru, pagātnē, nākotnē un gūtā pieredze būs pavisam savādāka. Dzīve būs aizraujoša, pilna izaicinājumu, tik daudz kā jauna un savādāka. No otras puses dzīve uz Zemes ir diezgan trula un grūti sasniegt kādu progresu, jums atliek maz laika saviem personīgajiem mērķiem. Daudzi cilvēki dzīvo garlaicīgas dzīves knapi sakasot vajadzīgo savai izdzīvošanai, bet tā ir viņu pašu izvēlētā pieredze. Citi tajā pat laikā ir bagāti un ērti iekārtojušies, pārpilni ar naudu, kas tomēr nenodrošina laimi. No dzīves kontrastiem gūstama kāda mācība- visi meklē laimīgu un piepildītu dzīvi. Tāda nāks kopā ar augšāmcelšanos, tāpēc nolieciet tagadējās problēmas malā un neļaujiet tām jūs nomākt.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un izbaudiet tos brīžus, kad varu jūs pacelt ar saviem vārdiem un enerģiju. Pavisam drīz pavērsies Gaismas ceļš. Atlikušajos mēnešos jūs varat pacelt arī apkārtējos, jums ir tādas zināšanas un spējas. Mēs vēlamies, lai ikviens uzzinātu par tuvojošos Zelta Laikmetu, tas nesīs Mīlestību un Gaismu, atbrīvos jūs no zemo vibrāciju tvēriena. Tas būs Dieva un Radītāja mīlestības un uzvaras laiks.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.