Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 18, 2011

SaLuSa, July 18, 2011

Ar tik daudzām gaidībām, kam jāienāk jūsu dzīvē un tā jāuzlabo, jūs varētu atrast tos daudzos bezjēdzīgos mēģinājumus, kas to cenšas novērst. Itin viss ir sagatavots gatavībai un mēs gaidām signālu, kas ļaus mums tālāk uzņemt ātrumu. Jūsu ticība mūsos un mūsu sabiedrotie ir savās pozīcijās un mēs, kā jūs varētu teikt, piegādāsim labumus. Sagatavotības sfērā mēs bijām jau ļoti labu laiciņu, nepārtraukti veicot korekcijas, kas būtu jāņem vērā dēļ tām pārmaiņām, kas notiek uz Zemes. Pat šajā gadā, tiktāl jūs esat redzējuši tos notikumus, kas atklāj tumšo darbības. Tas turpināsies, un šoreiz, tos kuri tika arestēti, gaida taisnīgums. Gluži kā iepriekšējos gadījumos, cilvēki nespēs to kaut kādā veidā izbēgt, uzpērkot to, un tas kalpos par brīdinājumu citiem, kam rūp viņu pašu brīvība. Mēs esam pilnīgi informēti par tiem tumšās puses galvenajiem spēlētājiem un mēs uzraugām viņu rīcības. Nav absolūti nekas tāds, kas noticis uz Zemes, kuru nevarētu atskaņot, ja rastos tāda vajadzība. Tas ir, kā tie, kas nāves gadījumā pamet Zemi, pēc sava fiziskā ķermeņa pamešanas, spēj atkal aplūkot savu dzīvi. Raudzīties uz to no ārpuses, bieži vien saprātīga doma, jo cilvēkam šķiet ir mazs novērtējums par to, kā tie izturas pret citiem.

Augšāmcelšanās patiesībā tiks saistīta ar Žēlastības Likumu, kur arī ir iesaistītas karmiskās padarības, un vienalga kas jums ir jāpieredz lai to skaidri izprastu, tā tam ir jābūt. Jūsu patreizējās dzīves it kā sniedz jums tūlītēju karmu, un pastiprināti nekā agrāk. Jūsu pēdējās dzīves pabeigšana dualitāte, vajadzētu izskatīties kā došanās uz Augšāmcelšanos, bez jebkādas neizpildītas karmas bagāžās. Tas nebūt nenozīmē, ka augstākajos līmeņos nebūt nav karmas, bet lielāks jautājums ir par tiesu. Paturiet prātā, ka tagad jums būs pilnīga apziņa un būsiet par Gaismas Būtnēm. Kriminālām darbībām vietas nebūs, jo tām nebūs nekādas jēgas, jo jūs neko nevēlaties un nauda neeksistē. Jebkurā gadījumā, tās dvēseles, kas citādi varētu piedalīties negatīvās darbībās, nespēs gūt pietiekami augstas vibrācijas, lai sasniegtu tik augstu līmeni.

Tikai uz Zemes jūs atradīsiet tik lielu dvēseļu dažādību ar attiecīgajiem apziņas līmeņiem. Tieši tāpēc dzīvojot starp viņām dualitātes pasaulē, tas ir ļoti smags izaicinājums, un kāpēc vienmēr pastāv briesmas, ka jūs varētu krist. Tas ir ego, kas bieži vien iejaucas un bagātība un slavas kāre bieži vien ir iemesls tam. Dažreiz jūs piedzimstat tādos apstākļos tieši pārbaudes dēļ vai spēsiet jūs būt bez savas nozīmības apzināšanās. Daudzi no jums sapņo par bagātību, bet tas pieprasa daudz lielāku atbildību, nekā jūs spējat iedomāties. Šādi sapņi vairs nav vajadzīgi augstākajās dimensijās, par cik visas jūs vajadzības ir vai nu jums pieejamas vai arī jūs varat izmantot savu personīgo radīšanas spēku. Jūsu dzīves varētu būt daudz apmierinošākas un pienācīgāk atalgotas, bet priekš tiem Illuminati un viņu favorītiem. Nabadzība, nāves un iznīcināšana vienmēr bija viņu gultas biedri un jūs tikāt stingri turēti pie pavada. Lai nu kā, bet drīz vien tas viss mainīsies un viņu ietekme jau sāk ātri izgarot.

Ja viss ritēs labi, tad līdz galvenajai attīstībai jums ir atlikuši vien daži mēneši, kas pa īstam varētu visu iestumt vēl ātrāk. Mēs nerunājam tieši par 11.11.11, bet tas noteikti ir svarīgs notikums, kas skars ikvienu dvēseli uz Zemes. Tā pat varētu būt pirmā reize, kad daudzi no jums patiesībā pieredzēs pacelšanos. Vēl viens iemesls, kāpēc jūsu liktenis ir nodrošināts un parāda, cik daudz palīdzības jūs saņemat. Tā varētu izskatīties kā īsta Augšāmcelšanāš sākšanās un kā sprūds daudziem citiem plānotiem notikumiem, lai virzītu jūs tālāk. Mēs gaidām būt daudz aktīvākiem nākot šim attiecīgajam laikam un tam vajadzētu būt par priekšteci aizraujošajiem laikiem, kad jūsu vēlmes sāk piepildīties. Šim nenotveramajam pasaules mieram būtu jābūt daudz tuvākam, un pat tagad dažiem ir apetīte turpināt karu, kas patlaban plosās. Pāri tam visam protams ir to cilvēku palielinošais apziņas līmenis, kas gaiši un skaidri sacīja, ka pietiks, nozīmē pietiks.

Mēs zinām, ka uz Gaismas Darbiniekiem tiek darīts spiediens t.i., uz viņu mēģinājumiem sagatavot cilvēkus uz to, kas drīzumā notiks un mēs varam sacīt, ka daudzi no viņiem mostas uz pārmaiņu iespējām, kas ir labākas. Tai vietā, lai pārmaiņas redzētu kā tādas, kas nes vien postu, viņi lasa rakstus starp rindām un pieņem, ka viss būs labi. Attīrīšanai ir jāturpinās un mūsu klātbūtne uz Zemes, jums par sajūsmu paātrinās darbības. Jau ļoti ilgu laiku cilvēki ir dzīvojuši drupās, kas bija tumšo pušu iemesls. Un gruveši un viss pārējais, kas vairs nekalpos par mērķi tāpat izzudīs. Sākums nozīmē beigas, kas pārspēs jūsu pareģojumus, un jūs būsiet apmierināti ar rezultātu.

Mīļie, mēs piesedzam lielāko daļu pārmaiņu kas nāk, bieži vien atkārtojot mūsu ziņojumu, bet to ir svarīgi garantēt, ka jūs to atceraties. Cilvēki viegli var zaudēt sirdis, kad viņu dzīves sāk iet pilnīgi šķērsām un garām, vai viņu vēlmes nav pilnībā īstenotas. Mēs patiesi zinām, kas tieši cels jūs augšā un tas gaida jūsu gatavību un būs jūsu, tiklīdz pienāks attiecīgais laiks. Palieciet koncentrēti un skatāties uz tumšajiem kā dvēselēm, kuras sāk pazust, par cik viņi zina, ka viņu laiks ir pienācis. Jā, viņi turpinās čaukstēt un mēģinās turēties līdz pēdējam, bet to nepieļaus. Viņi nespēj konkurēt ar Gaismas Būtnēm, kas viņus ieskauj. Nu ir viņu kārta izjust, ko nozīmē bīties un neredzēt savu nākotni. Viņu dzīves plāni spēlē pēdējo reizi priekš viņiem un viņi vēl joprojām dzīvo ilūzijās, bet tas ir pilnīgi savādāk priekš tiem, kas virzās uz Augšāmcelšanos pa Gaismas ceļu.

Jūs esat būtnes ar neirobežotu Mīlestību un Gaismu un mēs jums vienkārši prasām, lai jūs to izmantotu dāsni un vienādi pret visām dvēselēm, neatkarīgi ne no kā. Atcerieties, ka augstākajos līmeņos jūs zināsiet ka esat viss Viens un ka dažās stadijās jūs sanāksiet atkal kopā. Mēs ļoti ilgi jau paskaidrojam jums, ka jūs esat visi saistīti, un to, kas notiek ar vienu, notiek arī ar visiem pārējiem. Rīkojieties tā, kā uzskatāt par vajadzīgu, rūpējieties par ik vienu dvēseli, kuru nepieciešams celt atpakaļ Gaismā; dāvājiet Beznosacījuma Mīlestību.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, pārliecinu jūs, ka beigas ir tuvu un notikumi drīz būs tādi, kādiem tiem ir jābūt.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Latviesu Team.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.