Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, November 20, 2009

SaLuSa, November 20, 2009

Jūs- cilvēkus- nekas vairs nespēs noturēt uz ceļiem, lai neļautu pacelties tālāk Gaismā. Aizvien pieaug taisnību un patiesību pieprasošās un meklējošās balsis. Jūsu ticība tiem, ko ievēlējāt un kam uzticējāt rūpes par likumu taisnīgumu un augšupeju, ir kritusies uz viszemāko iespējamo līmeni. Jūs esat kļuvuši viedāki un nepakļaujaties apmuļķojošiem plāniem, kas radīti jūsu paverdzināšanai. Jūs arī nesaņemat no varas iestādēm atbildi uz jautājumu- kā jums tiks atlīdzināts par tiesību pārkāpumiem pret jums. Tā sauktā gripas pandēmija ir kārtējais paraugs, kad varas pārstāvji, kuriem būtu jūs jāaizstāv, izvairās no atbildības. Tomēr, ir drošsirdīgas dvēseles, kas spēj pacelties pāri masu līmenim. Mēs sekosim tiem, kas darbojas taisnīguma vārdā. Esiet droši, mīļie, mēs tos zinām, un mēs sekojam viņu attīstībai un progresam, un aizsargājam tik, cik tas ir atļauts. Jūs pamanīsiet tās dvēseles pēc to atdeves savam darāmajam. Jūsu atbalsts būs tas, kas stiprinās un spēcinās šīs drošsirdīgās dvēseles, lai tās pamanītu un paveiktu darāmo. Jūs neesiet zaudējuši savu galveno brīvību- brīvību runāt, un tā palīdz jums izplatīt patiesību par notiekošo jūsu pašu vārdā. Jūsu kolektīvā apziņa ir kļuvusi tāda, kas sagādā tumšajiem daudz raizes, jo tie sāk saskatīt savu plānu sabrukumu.

Arī tos cilvēkus, kuri līdz šim nav pārāk iedziļinājušies visā notiekošajā, skars apziņas pārmaiņas, un tie kļūs uzmanīgāki un vērīgāki pret apkārtējiem notikumiem. Tas ir jauno un paaugstināto, uz Zemi plūstošo, enerģiju nopelns. Šīs enerģijas ir smalkas, bet spēj pacelt cilvēci, un dara to ļoti nemanāmā un vieglā veidā. Enerģiju padeves turpināsies un visus jūs noliks uz Augšāmcelšanās ceļa- ātrāk vai vēlāk, vai arī tad, kad būsiet tam gatavi. Dažiem ir grūti pieņemt jaunās enerģijas un tie uzdod savai sirdij tādus jautājumus uz kuriem paši nav gatavi saņemt atbildes. Tomēr, mēs ceram, ka daudzi pamodīsies šīm atziņām un atbildēm, un pievienosies tiem, kas nolēmuši pacelties.

Nav šaubu, ka jūs pārvarēsiet visus šķēršļus jūsu ceļā. Patiesībai piemīt tik spēcīga enerģija, ko nevar ietekmēt tumšās enerģijas, ja vien paši tās neuzkrājiet sevī. Lai kas nāktu pār jūsu galvu, palieciet uzticīgi savai pārliecībai līdz parādās kāds cits iemesls mainīt jūsu viedokli. Neviens cits bez jums nezina, kur tieši savā augšāmcelšanās ceļā jūs atrodieties un neviens nav pilnvarots jūs tiesāt vai kritizēt. Viss ar jums notiekošais ir jūsu mācību stundas un tam ir sakars ar tur iesaistītājām personām un notikumiem. Mīliet viens otru neatkarīgi no tā, ko redziet ārpasaulē, un tā ātri paaugstināsiet uz Zemes enerģijas.

Tie, kas atraduši savu iekšējo dvēseli, ir pārvarējuši savu ego. Ego nav nekas cits kā jūs pats, tā ir jūsu pašprogramma, kas balstīta uz jūsu dzīves pieredzi . Līdzsvars nāk tad, kad abi- dvēsele un ego- darbojas no jūsu Augstākā Es un kļūst kā Viens. Tad jūs pilnīgi noteikti strādāsiet Augstā līmenī un redzēsiet gaismu citās dvēselēs. Beznosacījumu Mīlestība ir pagrūti sasniedzama tikmēr kamēr esat uz Zemes, bet neskatoties uz to, tam ir jābūt jūsu mērķim. Beznosacījumu Mīlestība atnāks tad, kad apjēgsiet- visi esat Viens- un jūsu starpā nav separācijas kā tikai tās, ko paši esat radījuši. Jūsu evolūcija atrodas brīnišķā augšup ejošā skrejceļā uz augstākiem apziņas līmeņiem. Pieņemiet to! Dzīvojiet augstākajos iespējamajos ideālos! Uzturiet to visos veidos un visos apstākļos. Ja gadās kļūdīties, tad neraizējieties, jo katrai dvēselei ir pacēlumi un kritumi. Jūs nevarat kļūt perfekts vienas nakts laikā, bet centieties dzīvot visaugstākajā iespējamajā vīzijā.

Mēs tik bieži atgādinām un atkārtojam tagad atkal-, jūs neesiet vieni savā ceļā. Ja paliek par grūtu, sauciet savus Pavadoņus, vai vienalgo ko- kam ticiet. Jūs būtu pārsteigti, ja vien zinātu visu to, kas tiek darīts jūsu labā. Dažkārt notiekošo uzskatiet par veiksmi vai nejaušību, bet, vēl biežāk, notiekošais ir ar jums kopā ceļojošo “iejaukšanās”. Noskaņojieties uz savu Augstāko Es un klusos brīžos jūs sadzirdēsiet atbildes tām problēmām, kas jūs “apsēdušas”. Jums un jūsu būtībai un labsajūtai pilnīgi noteikti ir nepieciešami absolūta klusuma un miera brīži un šāds laiks sev ir noteikti jāatvēl. Neveselīga ir modernās dzīves spriedze un ar laiku tā izzudīs. Tā aizies no jums, kad atbrīvosieties no spiediena strādāt tāpēc, lai izdzīvotu. Pienāks diena, kad jūsu darbs būs jums patīkama nodarbe un jūsu pašu izvēle.

Tik daudz labu notikumu stāv jūsu priekšā un gaida, lai paceltu jūs uz augšu, prom no vecajiem verdzinošajiem ceļiem, kas padarījuši jūs mazspēcīgus un kontrolējuši jūsu pasauli. To laiks ir beidzies, bet vēl joprojām tumšie atsakās padoties un atteikties no kontroles pār pasaules iedzīvotājiem. Jūs kļūstat viedāki par notiekošo un jūsu jautājumi tos biedē. Visas lielās impērijas, kas tikušas radītas ar spēku, ir sabrukušas- to rāda jūsu vēsture. Tumšajiem nav kur palikt, kaut arī viņu plānos ietilpa atstāt un pamest planētu tādējādi izvairoties no savas rīcības sekām. Esiet droši un ziniet, no taisnības nevar aizbēgt, un tas attiecas uz ikvienu.

Es esmu SaLuSa un jūtos pagodināts būt par runas vīru Galaktiskās Fedrācijas vārdā. Mēs jūs uzskatām par visdrosmīgākajām un uzslavas cienīgākajām dvēselēm. Par tādām, kurām ir vērts palīdzēt. Tas, kam esiet izgājuši cauri, tām lielajām pārbaudēm un pieredzei atrodoties dualitātē; un tomēr- esiet spējuši atgriezties pie Gaismas! Tik daudzi jau tur atrodas. Laiks sauc, jo cikls tuvojas noslēgumam. Šobrīd notiekošais attīrīšanās periods pieprasa jūsu skatienus cieši vērst uz beigu laikiem. Augšāmcelšanās ir absolūti noteikta un acīmredzami nāk kopā ar milzīgu apziņas paaugstināšanos kā arī laika paātrināšanos. Tik daudzi jūs esiet iezemēti Gaismā! Ar savu pozitīvo nostāju esiet un nesiet milzīgas fiziskās izmaiņas uz Zemes. Tas, ko tagad sapņojat par nākotni, sāk jau īstenoties un jums ir daudz pierādījumu šīm izmaiņām. Mēs mīlam jūs tāpēc- ka esiet- un mūsu svētība līst pār visiem jums.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.