Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 23, 2010

SaLuSa, August 23, 2010

Mīļie, ļaujiet teikt, ka pirms nonācāt lejā zemajās vibrācijās, jūs absolūti apzinājāties savu izcelsmi par to, ka esat Dieva Dzirksts. Tas bija tik sen atpakaļ, ka to nevar aprakstīt lineārā laika vārdos, tad jūs neatradāties tādā fiziskā ķermenī kā tagad. Tomēr, saprātīgas dzīves formas atradušās uz Zemes miljoniem gadu garumā, kuru laikā Zeme ir kļuvusi par planētu- cietums, uz kuru dažādu iemeslu dēļ tikušas sūtītas daudzas dvēseles. Tikko visa minētā rezultātā, esat kļuvuši par diezgan sajauktām dvēselēm, jūsu vidū atrodas grūti vadāmas tumšās enerģijas lietojošas dvēseles, kā arī tādas, kas nesušas sevī Gaismu. Tādēļ arī uz Zemes par tās kontroli ir risinājušās tūkstošiem gadu ilgas kaujas starp tumsu un Gaismu. Katrai pusei bijuši savi valdīšanas periodi, kad tās dominējušas, bet pakāpeniski Gaisma ir pierādījusi savu uzvaru. Tomēr, tumsas plānos ietilpa sasniegt absolūtu kontroli pār pasauli un paverdzināt cilvēci.

Faktiski Gaisma pārvietojas vismistēriskākajos veidos, tādos, kurus tumšie nevar noteikt un izsekot. Tiem nav ko teikt, kad tuvumā un klāt ir Gaisma, tie nespēj izturēt Gaismas spēkpilno enerģiju. Vienīgais, ko var darīt tumsa, tā var iedvest bailes un zemākas vibrācijas, bet tas viss nenodrošina ilglaicīgu iedarbību. Gaisma var pārveidot tumsu, bet ne otrādi. Tāpēc, katra dvēsele, kas saprot to vareno spēku- ieroci- Gaismu, ko tā nes sevī, tai nav jābaidās no tumsas. Arī tad, kad piesaucat un strādājat ar Gaismu, sāk darboties Pievilkšanās Likums, un Gaisma uzvar, pārklājot pār jums savas rokas, un piesaista bezgalīgu Gaismas daudzumu no visa Visuma. Gaisma ir mīlestība un, ja varat saglabāt sevi kā kanālu Gaismai, jūs tā palīdzat to iezemēt Zemē. Gaisma nāks pie jums tādā daudzumā, kādā spēsiet pārveidot tumšās enerģijas, un līdz ar to samazināsiet un atvieglosiet Zemes Mātes darbu, jo Viņa nes galveno attīrīšanās nastu. Jums pieder brīvā griba, un tāpēc visam ko darāt ir liela ietekme uz to kā tieši norisināsies beigu laiki. Un kopumā, nekādi vairs nav maināma vai atceļama Gaismas uzvara.

Kad beidzot uzzināsiet savu patieso vēsturi, tikai tad sapratīsiet, cik nežēlīgi un dēmoniski ir bijuši Tumšie. Tie darījusi pilnīgi visu, lai attālinātu jūs no sapratnes par jūsu iekšējo spēku un jūsu Avotu. Tie centušies likt jums noticēt, ka neesat nekas vairāk kā tikai fiziskais ķermenis un, lai izdzīvotu, paļauties jūs varat, tikai un vienīgi uz tumsas radītajām lietām un mācībām. Tagad, kad tik daudzi esat atklājuši savu garīgo spēku un garīgo būtību, un apjautuši, ka esat nemirstīgi, tumsa bailēs mūk. Tie esat jūs paši, kas visu apgriezuši otrādi, pavisam drīz viņu spēkam vairs nebūs varas. Viņu vara nav bijusi skaitliskā daudzumā, jo patiesībā ilumināti jau ir pavisam tikai skaitliski maza saujiņa, bet tie uzkrājuši neticamas bagātības izmantojot tieši jūs- vairākumu. Fiziskajā pasaulē ar naudu var nopirkt praktiski visu, sākot no eksotiskiem ieročiem līdz pat cilvēka uzticībai un lojalitātei, un tumsa ļoti veiksmīgi to ir izmantojusi. Jūs jau zināt, ka pasaules finansiālais stāvoklis ir bīstami nestabils un brūkošs. Ja, piepalīdzot mūsu sabiedrotajiem, tumsas puse tagad tiek nopietni vājināta, tad mēs no savas puses darīsim visu, lai tumšie vairs nevarētu atgūties.

Nākamie soļi tālāk ritēs jau diezgan ātri, tie sniegs jums gandarījumu un atalgojumu pēc pacietīgās gaidīšanas, to varētu saukt par „pacelšanu”. Mums ir jāatbruņo nezvērs, lai tas vairs nespētu iejaukties jūsu Augšāmcelšanās notikumā. Jau esam teikuši, ka tieši pacelšanās ir dualitātes cikla noslēgums. Protams, nekas nevar būt noteiktāks vai pozitīvāks (labāks) par to, kas ir Dievišķi noteikts. Tāpēc neraizējieties par iznākumu, un, cik mums zināms, tad jūs vēlētos tomēr vieglu pacelšanos augstākās vibrācijās, lai vai kas arī notiek patlaban, tas ir īslaicīgi. Ja atrodaties kāda notikuma centrā, tad ziniet, ka zinājāt par to jau iepriekš, ka piedalīsities šajos notikumos. Kad pienāk grūtības, lūdzu, uzņemiet un domājiet par tām kā par apgūstamām mācībām, jo šī cikla pēdējās dienās tiek atstrādāta karma. Ja varat uz notiekošo skatīties šādā veidā, tad iespējamais rezultāts jūs nespēs tā satriekt.

Šie laiki ir izaicinājumu pārpilni, ir pilnīgi skaidrs, ka cilvēki tiek pārbaudīti, lai redzētu, vai tie iemācījušies būt līdzjūtīgi. Palīdzība tagad vajadzīga visam visapkārt, arī tiem, kas dzīvo nabadzīgākos pasaules reģionos. Nāk prātā teiciens– „izturies pret otru tā kā gribi, lai izturas pret tevi”, un, ja vien jūs jutīsities kā Viens ar visu dzīvi, tad arī attiecīgi rīkosieties. Kopumā jau cilvēki ir ļoti atsaucīgi un izpalīdzīgi ekstrēmos apstākļos un situācijās, ikviens laipnības stariņš rada jaunu Gaismas punktiņu uz Zemes. Skolas laiks uz Zemes gandrīz jau beidzas, un tā kā esat uzņēmuši spēku un atmodušies saviem uzdevumiem, tad ātri pietuvināsies arī fināla dienas. Mēs pilnīgi visu laiku vērojam Zemi, zinām pilnīgi visu par notiekošo uz Zemes, mēs arī samazinām jūsu rīcības sekas un iespējamos rezultātus, mēs darām visu, lai padarītu jūsu ceļu gludāku.

Kad sakām, ka paši esat radījuši savu realitāti, mēs domājam par periodu, kad atradāties zemākajās vibrācijās. Pašreizējā cikla dziļums tika sasniegts pagājušā gadsimta sākumā. Kari kļuva mehanizētāki un jūs ļoti ātri attīstījāt daudzus masu nogalināšanas veidus. Otrajā Pasaules karā jūs sākāt iznīcināt jau tos, kas nebija karā konkrēti iesaistīti un kapu zvani skanēja neiedomājamā amplitūdā. Kopš tā laika esat tā ‘izsmalcinājuši’ savus ieročus, ka varat gandrīz totāli izpostīt teritorijas līdz pat jebkādas dzīvības zudumam tajās, visa pasaule ir pakļauta riskam. Par laimi, mums ļāva apstādināt tumšo ambīcijas, kas vēlējās uzsākt Trešo Pasaules karu. Trešajam karam būtu bijušas visas iespējas pilnīgi iznīcināt Zemi, un to nedrīkstēja pieļaut nekādā gadījumā.

Tas, kas notika sensenos laikos, to nevarēja apturēt, tas bija pirms jūs sākāt pierakstīt savu vēsturi. Tajos laikos notika Galaktiskie kari un Zemi kolonizēja Tumsas spēki. Kopš tiem laikiem nākušas un gājušas dažādas civilizācijas, atstājot savas iezīmes cilvēcē. Zeme kļuva par cietumu, un tikai Gaisma pacēla jūs un atbrīvoja. Šādu attīstību un progresu nevar neizmantot vai palaist garām. Tāpēc, te nu esat uz lielo pārmaiņu sliekšņa un pieredzat lielās izmaiņas, kas attīrīs Zemi no tumšajām enerģijām, lai gatavotos Augšāmcelšanai.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un ticu, ka saprotat to varenu soli uz priekšu, kas jums sperams. Mēs visi iesim to pašu ceļu, tas būs Mīlestības Gaismas piepildīts un apmirdzēts, šis mirdzums nāks no dvēseļu miljoniem, kas noslēgs savu ceļojumu.

Paldies SaLusa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.