Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, May 28, 2010

SaLuSa, May 28, 2010

Tā kā patiesībā aizvien vairāk iezemējas, tie, kas to noliedz un strādā pret patiesību, tie arī izplata dezinformējošo informāciju. Tādēļ jums ir jāmāk izšķirt to ko pieņemat vai ielaižat sevī, jums jāatrod droši un ticami, konstanti avoti. Kā vienmēr, ļaujieties savai intuīcijai, un, ja nepieciešams atlieciet visu malā līdz pienāk laiks un varat pieņemt stabilu lēmumu. Ar laiku pamanīsiet, ka esat kļuvis zinošs un spējat saskatīt šaubīgas ziņas vai rakstus. Ja tekstā nav patiesības, kas uzrunā jūs, tad jums tai nav jāpiekrīt. Tomēr, gribētu uzsvērt, jūsu prātam ir jābūt arī atvērtam, lai jūsu patiesības sapratne tiktu pēc iespējas paplašināta. Viss iet uz priekšu un tad, kad varēsim atklāti atrasties jūsu vidu, tad viss mainīsies daudz, daudz ātrāk. Tiks darīts viss iespējamais, lai patiesība tiktu pasniegta ļoti maigā veidā, bez tiesāšanas, bez maldināto cilvēku nosodījuma. Patiesība vienmēr nes Gaismas enerģiju un tā aizslaucīs viltus mācības un apzinātos melus, kas kaitējuši un sagrozījuši svētos rakstus un senās mācības.

Patiesība iesākas ar jūsu Visuma visvareno Dievu. Daudzi mirstīgie tikuši uzskatīti par dieviem, tā arī dēvēti, bet patiesībā ir tikai Viens Visaugstākais Dievs. Var lietot daudz un dažādus vārdus, citas dvēseles arī ir pelnījušas tikt nosauktas par Svētām, tomēr, eksistē tikai Viena Patiesība un Viens Dievs. Tas ir labs pamats tam, lai satuvinātu cilvēkus un apstādinātu salīdzinājumus par viena Dieva pārākumu pār citiem. Nākamais solis ir atcelt/likvidēt tās mācības, kuru izcelsme nenāk no Dieva vai tā īstajiem kalpiem. Dieva Likumi ir pavisam skaidri un balstīti uz Beznosacījumu Mīlestību, un jebkas mazāks par to- nav Dieva vārds. Tuvojoties ieiešanai augstākās dimensijās, cilvēkam atklāsies jauni likumi, un ar jauno paplašināto apziņas līmeni šie likumi pieļaus vēl lielāku brīvību. Dzīve Galaktikā ir tik dažāda un atrodas ļoti dažādās attīstības stadijās, tādēļ Cilvēkam vajadzēs zināt kā pašam sevi organizēt.

Dzīve uz Zemes pilnīgi noteikti nav trula, tikai jūs nekad neesat patiesi brīvi darīt to ko vēlaties. Patiesa brīvība ir tad, kad jūsu priekšā ceļošanai atvērta visa Galaktika, tas brīdis pienāks. Mūsu attīstītajiem transportēšanās formām attālums nesagādā nekādas problēmas un mēs varam bieži ceļot uz tāltālām zvaigznēm. Mums nav tādu lietu, kurās būtu ieinteresēti personīgi, jo mūsu veselība ir perfekta, mēs nenovecojam kā jūs. Mūsu Gaisa Kuģi spēj visā pilnībā sevi un mūs apgādāt ar visu nepieciešamo. Pēc jūsu laika sapratnes mēs pilnīgi mierīgi tajos varam dzīvot vairākus simtus gadu. Laiks nav konstanta vienība un iespējams, ka starpzvaigžņu ceļojumi sākumā liksies dīvaini, bet jūs pašreiz tikai cenšaties sevī apkopot pagātnes, tagadnes un nākotnes ideju Tagad brīdī.

Ja runājam par Zemi, jūsu laiks ir beidzies un nākotnē visi darbi būs tikai labi un derīgi. Esat ieniruši pašos dziļumos, un tagad ar kvanta lēcienu jāpaceļas augstākās pasaulēs. Nākotnē nebūs vairs dualitātes, tikai laime un iespējas dalīties savā viedumā ar citiem. Jums jākļūst par Meistariem, kas esat, jūs tiekat gaidīti pavisam citās dzīves straumēs. Dzīve ir dāsna, eksistējoša it visur un tā virzās uz evolūciju. Daudzas dzīves puses ir jūsu acīm neredzamas, jo tās vibrē augstāk nekā jūs. Kā pacēlusies Būtne, ar domu spēka palīdzību, jūs pielāgosities tai tieši tāpat kā mēs. Jums piemitīs daudzas diezgan ievērojamas spējas, piemēram, būt divās vietās vienlaicīgi.

Viss notiekošais uz Zemes tuvinās šova noslēgumam, tas ir tikai dažu mēnešu jautājums, lai varētu veikt nākamo ļoti svarīgo soli. Protams, vienmēr pastāv kāda nekonkrētības pakāpe, jo visā notiekošajā ir iesaistīts liels cilvēku daudzums. No mūsu puses viss ir kārtībā, mēs aizvien turpinām precizēt mūsu plānus, pieskaņojot tos pārmaiņām uz Zemes. Mūsu parādīšanās būs mierīga un akurāta, to pavadīs attiecīgi paziņojumi, kas jau ir sagatavoti. Mūsu parādīšanās ir ļoti rūpīgi jāsagatavo, šiem paziņojumiem ir jābūt precīziem un pārdomātiem, citādi tie tiks uztverti kā spēka demonstrēšana no mūsu puses. Un tāds nav mūsu darbošanās stils, pat tad, kad pienāks noteiktais brīdis, pēc kura mums ir tiesības rīkoties un pārņemt iniciatīvu, tas vienalga tiks darīts oficiālā un legālā veidā. Viena lieta ir parādīt mūsu kuģi un mūs pašus ikdienišķā veidā, bet tagad ļoti svarīgi ir saņemt jūsu piekrišanu atklātai nosēšanās iespējai uz Zemes un oficiāliem kontaktiem ar jūsu līderiem.

Lai kas notiktu uz Zemes, neaizmirstiet to iemeslu kāpēc esat te uz Zemes šajos beigu laikos. Augšāmcelšanās ir vissvarīgākais jūsu nākotnes aspekts. Un tagad notiek tumsas spēku radīts haoss; tie ir pazaudējuši ierasto ceļu un cenšas novilcināt laiku, lai aizkavētu mūsu parādīšanos. Šis triks nenostrādās, jo vairāk tie vilcinās, jo lielāks būs atsitiens viņu pašu vidū, radot nevienprātību tumsas rindās. Tie cīnās, lai noturētu galvas virs ūdens, bet kapitulācija ir nenovēršama. Šobrīd notiekošais atgādina netīru biznesu, bet tas ir neizbēgami, ja jāsastopas ar tādiem, kuriem nav apziņas un atbildības sajūtas par savu rīcību. Tiem nepiemīt līdzjūtība pret tiem cilvēkiem, kuru dzīves paši ir izpostījuši un sagrāvuši, bet pienāks diena, kad būs jāatbild par saviem sliktajiem darbiem.

Turpiniet darboties pēc iespējas labāk, zinot, ka ciešanas nevilksies ilgi un pavisam drīz saskatīsit Cilvēces jauno virzienu. Visām pārmaiņām, kas saistītas ar finansiālo sistēmu, ir ielikti pamati. Mūsu sabiedrotie daudzās valstīs ir piekrituši metāla naudas ieviešanai, jo papīra banknotes ir novedušas jūs bankrotā. Tās ir pārmaiņas, kas nepieciešamas taisnīgas sistēmas radīšanai, tās aizsargās jūsu ienākumus un īpašumu no nekonstitucionāliem likumiem. Pārmaiņas skars visu pasauli, tāds arī ir to nolūks, tā tiksiet atbrīvoti no netaisnīgām sistēmām, tajā skaitā arī no nodokļu likumiem. Pie horizonta ir Gaismas mirdzums, kas iekļūst visos jūsu pasaules kaktiņos.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un sveicu jūs Galaktiskās Federācijas vārdā, mēs sakām paldies par ticību mums un Gaismas augstākajiem spēkiem. Jūs esat varenas dvēseles, kas tiek apbrīnotas, mēs sūtām mīlestību jūsu pacelšanai.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.