Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 30, 2012

SaLuSa, January 30, 2012Nebaidieties, jo daudz kas var notikt no vienas nedēļas uz otru, un plāns par jūsu atbrīvošanu no tumšajiem virzās ļoti labi. Kā jau mēs iesakām,turpiniet zināt par notikumiem visa pasaulē, jo jūsu vēlmes par pārmaiņam sāk istenoties. Tas ir tikai uzdevums pašiem Meklēt uzticamus ziņu avotus, no kuriem jūs varat saņemt patiesību par to, kas notiek. Jūs zināt, ka laiks skrien ar steigu, un tas ir apsveicami, ka jūs esat gaidījuši ilgu laiku lai beidzot beigu laiki varētu sākties. Ticiet mums tie ir tikai tā kā mēs tos vēlētos tiem būt kopā ar mūsu sabiedrotajiem panākumi radīt apstākļus, kas ļauj mums nākt tuvāk pie jums. Viss, kas ir solīts nāks pie jums, pat ja tas nav gluži kā jūs varētu iedomāties, un patiesībā dažos veidos tas arī var izrādīties daudz aizraujošāk un piepildītāk.

Atcerieties, ka viss ir augstāko būtņu rokās, kas ir sekojuši jūsu arīgas izauksmes ceļam jau no pašiem pirmsākumiem ,kas ir ļoti sen atpakaļ..Jūs zināja to, kad sākāt savu ceļojumu, bet ar deģenerāciju jūsu apziņu līmeņos l jūs kļuvāt atdalīti no kopēja Avota un viens no otra. Tomēr ar to bija jārēķinās,un tas tika izdarīts ar nepareizu brīvās gribas izmantošanu kas jums tika dota. Jūs tagad zināt, ka jūs gājāt cauri tumšajiem laikiem, kas jums parādīja to cik zemu jūs spējat nolaisties kad zaudējat saikni ar savu patieso ES. Šis cikls ir bijis viskarbākais tests kopš tā brīža kad izvēlējāties ieņemt fizisko reinkarnāciju ciklu un tas bija pirms dzīvēm agrajās civilizācijas par kurām jums ir maz atmiņu. Jums var būt maz atmiņas no tiem, bet esiet pārliecināti, ka katra pieredze ko esat guvuši ir novedusi jūs līdz tam kas esat šodien. Jums ir pieaugusi izpratne par fizisko pasauli, un tas ir arī palīdzējis paātrināt jūsu attīstību.

Garīgā Pacelšanās un vēl augstāk turpinās būt plānotās pieredzes ar norādījumiem no jūsu Gidiem un sava Augstākā Es. Jums radīsies labāks priekštats par to kas tie irk ad jūs turpināsiet savu ceļu ka Galaktiskas būtnes. Kā jūs sapratīsiet, dzīve iegūs pavisam jaunu izskatu un ir grūti to iedomāties tadu kāda ta ir patreiz zemākā eksistences līmenī. Jums vēl būs jāsaprot kā tas ir būt pavisam brīvam,bet kad jūs būsiet ,tas būs kā pacelties jaunos eksistences līmeņos kur jūs apzināties pilnībā savas iespējas. Visuma likumi ir diezgan vienkārši un prasa, lai jūs ievērotu un respektētu visu citu dvēseļu suverenitāti , un neplānotu nekādu iejaukšanos tajās vai arī ļaunumu pret tām. Patiesībā jums būs jādalās ar savu mīlestību un gaismu ar visām dzīvības formām un jāsaprot, jāpieņem Vienotība –Viss kas ir. Visa dzīve ir ceļā uz attīstību, un tai ir spēcīga vēlme uz atgriešnos no Avota kura nākusi.

Dzīve uz Zemes var šķist ļoti vientuļa un jūs satiekat visāda veida dvēseles dažādos izaugsmes līmeņos un sapratnē kas tikai papildina jūsu pieredzi. Jūsu uzdevums ir apgūt tās un mācīties neatkarīgi no mācības ko tie jums sniedz.Jūs kas nākat no gaismas vienmēr gustat panākumus no tā un turpinat augšupeju,bet arī vienmer gūstat labumu no viņu sniektajām mācībām kas nereti notiek zemapziņas līmenī. Jums ir visas tiesības būt apmierinātiem ar sevi, jo esat veikuši ceļu cauri nošķirtībai pretī Gaismai. Tagad jūs varat atgriezties pie apziņas līmeņa ar kuru esat labi pazīstami un sadzīvojāt augstākās dimensijās,nekad neradot vēlmi atgriezties zemākajās dimensijās.

Augstākajās dimensijās jūs joprojām saskarieties ar problēmām, bet tās ir labāk pieņemamas un vislabāk izskaidrojamas kā misija kas bieži iekļauj dvēseles uras spēj gūt labumu no tā. Atcerieties, ka šajā stadijā jūs būsiet izdarījuši izvēli kalpot citiem un praktiski visi augšupcēlušie tam seko ļoti dabiski. Visu laiku jūs joprojām turpinat izaugsmi taču tā notiek ļoti lēnām, jo jums reti nākas saskarties ar negatīvām situācijām. Tas protams atkarīgs, kur jūs izvēlēties iet, jo jums var būt vēlme atgriezties zemākajās dimensijās.Ātrums, kādā jūs vēlaties sasniegt savu augšupeju ir jūsu lēmums un nevienam netie uzspiests iet atrāk nekā tas vēlas. Tātad, tagadējā dimensijā ne katra dvēsele jutīsies gatava pacelties, un paliks tajā, kur viņi jūtas vairāk piesasitīta.

Šajā laikā, kad karma nāk un iet ļoti ātri, dažiem var likties ka viena lieta nāk pēc otras bezatelpas brīža. Mīļie, tas ir atbilstoši Jūsu vajadzībām un nepieciešamībai attīrīt savu karmu, pirms aizejat. Daži no jums karmu būs mantojuši reizes agrāk, jo tas nenozīmē, ka tā nāk atpakaļ,tieši šajā dzīvē. Bieži tā nāk , kad tu spēj vislabāk rīkoties ar to, un gūtu panākumus attīrot to. Ka galīgajā aprēķinā dažu karma var tikt atbrīvota saskaņā ar likumužēlastību.

Jūs tagad varat saprast, kāpēc jūs vilcināties spriest par citu dvēseli, jo mēs sakām jums –jūs nevarat zināt ko šī dvēsele sew ir nolēmusi. Tāpat, ja jūs redzat kādu nosodītu ,atcerieties ka tas nevienmēr ir tā kā sākumā var šķist. Dažreiz dvēsele pieņem cita karmu , kā pakalpojuma viņam, un tas parasti ir kad jau ir cieša saikne starp tiem. Viens no lielākajiem darbiem, ko var darīt vēl ir upurēt sevi citiem. Arī jāatceras,ka pastāv karma, kas ir ceļā uz atalgojumu, un ir jānopelna ar savu mīlestību un kalpošanu citiem. Tie esat jūs, kas radāt savu ceļu un pieredzi, un nav neviens cits vainīgs, ja tie ir nevēlami jums, vismaz ne tā kā jūs varētu domāt par tiem.

Mācieties savus uzdevumus labi ,un jums nekad nebūs jāatgriežas pie tiem vēlreiz, lai gan ir gadījumi, kad jūs varētu tikt testēti vēlreiz, lai nodrošinātu, ka jūs nevarētu ļaut savu lejupslīdi. Ja jums ir pieredze, kas nepārprotami ir mācība priekš jums, domājiet par to godīgi un bezaizspriedumiem un esat pārliecināts, lai saprastu tās iemeslu. Tas viss strādā, dievišķi un godīgi, jo, kā mēs esam vairāk kārt uzsvēruši, šeit soda sajūta nav iesaistīta. Dievs viss ir Mīlestība un ir nebeidzams pacietībā pret savām Dieva dzirkstīm kas vienmēr ir savienotas ar Dievu, un tur sevī Dieva Mīlestību.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un ar ciešu mīlošu vēlmi par jums visiem, lai jūs atrastu patieso ceļu, un patieso sevi. Saglabātu spīdošu savu Gaismu, kurp vien dodaties, un jūs neapzināti palīdzēsiet citiem atrast savējo.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Maris.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.