Home > > Montague Keen - September 4, 2011

September 4, 2011Šajā laikā uz planētas Zeme notiek daudzas un dažādas lietas, bet tās tiek apzināti noklusētas un slēptas no jums. Viss notiek saskaņā ar plānu, kaut arī mūsu ceļā tiek nostādīti daudzi šķēršļi. Tie tikai maisās pa kājām, nevis nosprosto kustību. Pilnīgi nekas uz Zemes nespēj apstādināt Pāreju. Tumsas Kabalai pienācis laiks sastapties ar savas darbības sekām. Tiek sagrautas viņu „drošās slēptuves”; vairs nav kur paslēpties. Nāksies lūgt piedošanu no tiem, kurus paši nežēlīgi krāpuši un maldinājuši ar viltotu vēsturi, viltus reliģijām, izkurtējušu monetāro sistēmu un bezgalīgiem kariem. Ir jāņem vērā pret cilvēci pastrādātie noziegumi. Jebkādai rīcībai, vai tā būtu vērsta pret citu cilvēku, zemi, valsti vai reliģiju, tai jātiek izskatītai. Jālūdz piedošana. Tāds ir Dabas Likums. Pie tā jāpieturas.

No cilvēku rases viņi izveidoja ķīlniekus. Izdoti likumi, kas izliekas par Dieva vārdiem, viņi radīja šos likumus un lika tos varmācīgi apspiestajiem ar varu pieņemt. Pārbaudiet paši. Tie ir tie paši, kuri valda visā jūsu pasaulē. Tie ieguvuši un pilnīgi pārņēmuši varu jūsu pasaulē. Tiem gandrīz izdevās. Viņa patiešām ticēja, ka Radītājs nestāsies viņu ceļā, sakot- vienreiz pietiek! Viņiem tika dotas daudzas iespējas apstāties, bet tās netika izmantotas. Viņu klajā uzpūtība virzīja tos uz priekšu, tie noticēja savam pārākumam, savām Dievišķajām Tiesībām visus vadīt. Tie apmānīja politiķus, lai nodrošinātu sekot viņu izstrādātajiem plāniem; tādējādi, politiķi kļuva par slepenā plāna daļu. Tiem nevar uzticēties. Tie kļuva par marionetēm, kas klausa savus kungus.

Politiķis E. Kenijs izvirzījās priekšplānā, izjūtot vajadzību aizsargāt savu tautu, tās bērnus un visus vārīgos ļaudis, kuru dzīves tikušas iznīcinātas, apspiežot un vājinot, tik tumšā un tik ļaunā kontroles sistēmā. Pret cilvēkiem tika lietota prāta kontrole- iepotēta no dzimšanas līdz nāvei. Tādām lietām jāpazūd uz visiem laikiem.

Kenijs ir goda vīrs. Viņam svarīga ir patiesība. Viņš runājis katras cilvēka būtnes vārdā, kura jebkad tikusi apspiesta un terorizēta no Romas Katoļu baznīcas puses. Mēs, Garā, lieliski zinām par spiedienu, kas izdarīts uz Keniju, lai atturētu viņu no šīs rīcības, mēs zinām tās piezīmes un prasības, pat no viņa komandas puses, tāpat arī no Vatikāna. Domu spēks ir milzīgs. Lūdzu, sūtiet savu atbalstu Kenijam, sūtiet no katras valsts, kas vēlas dzīvot mierā un mīlestībā, brīvi no kariem. Sūtiet elektroniskā pasta vēstules uz: privateoffice@taoiseach.gov.ie

Patiesības un taisnīguma ceļš ir vientulīgs. Tikai drošsirdīgs cilvēks paliek pie savas pārliecības. Lai beigtos pagrimums, Kenijam jāpaliek pie sava un visiem goda cilvēkiem viņš ir jāatbalsta. Tas ir pirmais Pārejas solis. Nepiedaloties, jūs līdzdarbojaties cilvēku rases iznīcināšanā. Kenijs izvēlējās runāt īstajā laikā. Valdītāji to absolūti nemaz negaidīja. Līdz paziņojuma veikšanai, Kenijs bija pazīstams kā kluss vīrs, kurš nekad „nesacēla uz muguras spalvas”. Es lūdzu ieklausīties viņa sirsnīgajā balsī, kādā viņš izteica runu. Viņa balss nokļuva godīgu cilvēku pašos dvēseles dziļumos. Beidzot, kādam pie varas esošam, pietiekoši rūpēja šis jautājums, lai to pateiktu skaļi un izrunātu. Tā ir varena vīra pazīme.

Kā jau zināt, tad mūsu plāni par naudas sistēmas demontāžu, noris pilnā sparā. Notiek progress. Šos plānus sagatavoja labākie. Jebkurā brīdī mēs esam gatavi pārņemt. Neesam atstājuši neko nepamanītu. Nekad vairs cilvēki nepaliks bez pajumtes vai izsalkuši. Tā tam būtu bijis jābūt vienmēr, un tā jau ir bijis, pirms uz Zemes ieradās kontrolētāji. Tie smagi cīnījās un cīnījās netīri. Nauda nepasargās no likteņa. Nauda viņu pašu banku sistēmā nespēs neko tiem nopirkt vai palīdzēt. Pienācis laiks uzzināt pirmkārt jau par tām bailēm, ko tie radījuši citiem. Viss viņiem piederošais kļūs bezvērtīgs. Nekad vairs nebūs nekas tāds, kas ticis nosaukts par Trešās Pasaules Valstīm. Visi dzīvos mierā un to izbaudīs.

Izbeigsies cilvēku radītās slimības. Nebūs pārtikas, ūdens un gaisa piesārņojuma. Lūdzu, esiet pacietīgi, mēs visu noliekam savās vietās, lai varētu uzsākties fināla gājiens. Jūs visi esat lieliski pastrādājuši, lai to paceltu gaismā. Jūs jau gandrīz esat pie rezultāta. Mūsu lomas daļa- Trīs Tumsas Dienu laikā mēs aizvāksim nevēlamās personas. Sagatavojiet sevi pieņemt šo faktu kā normālu Pārejas daļu. Uzticieties savai intuīcijai. Neļaujiet sevī ienākt nekādām bailēm. Jūs patlaban izdzīvojat vienu no vissvarīgākajiem un dramatiskākajiem laikiem savas planētas vēsturē. Jūs izcīnāt brīvību, jūs atbrīvojaties no verdzības un pagrimuma. Piepildiet savas dzīves ar mīlestību, skaistu mūziku, meditāciju un tādiem cilvēkiem, kuri cer un sapņo tāpat kā jūs. Apsveiciet tos, kuri vēlas mācīties. Nekad nav par vēlu.

Paskatieties uz bērniem. Jūsu pūles un centieni radīs tiem daudz labāku dzīvi. Tie uzzinās par mieru, mīlestību un brīvību, tas viss jums tika liegts. Korumpētās institūcijas irst. Pienācis laiks tām aiziet. Tās izdeva likumus ar kuriem kontrolēja citus. Atcerieties, ka Mīlestības Dievs nav tur pielicis savu roku. Pavisam drīz uzzināsiet reālo patiesību. Jums vairs ilgāk nebūs jāpieņem citu teiktais kā patiesība. Paši pieņemsiet savus lēmumus un paši redzēsiet patiesību.

Jūsu draugi no citām planētām priecājas par iespēju iepazīstināt ar sevi un palīdzēt jums priecāties par brīvību, ko tie sev pieņēmuši kā normu. Dzīve būs daudz vieglāka. Stress un spriedze paliks pagātnē. Jums ar varu piespieda dzīvot bailēs. Spriedze bija būtiska kontroles mehānisma daļa.

Dzīvojiet citiem. Palīdziet, kad vien varat. Ļaujiet mīlestībai būt vadošajai gaismai. Lai mīlestība jūsu sirdīs strādā kā atbalsts visiem, kuri meklē patiesību un gaismu.

Tevi apbrīnojošais Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara

< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.