Home > > Montekjū Kīnu - September 5, 2010

September 5, 2010

Cilvēce gatavojas uzņemt daudz jauna par realitāti, kurā dzīvojat, cilvēce sāk atpazīt iekšējo Gaismu, kas pievelk kādiem īpašiem dzīves notikumiem, jūs sākat „atpazīt” viens otru. Tā kā tuvojaties pilnas apziņas atgūšanai, atkal no jauna visa jūsu būtība ienāk jūsu dzīvēs, brīva no aizspriedumiem. Viss tiek pārdomāts vēl vienu reizi, esat aizmirsuši par domas spēku. Mēs abi ar tevi varējām pievienoties mūsu iepriekšējām dzīvēm, mēs to pārrunājam, mēs esam bijuši kopā vairākās iepriekšējās dzīvēs. Patiesību nekas vairs nespēs apspiest. Atcerieties, ka jums būs jāpielāgojas jūsu DNS/RNS izmaiņām, jo jūsu ķermeņos ieplūst pavisam jaunas enerģijas. Būs tādi cilvēki, kuri rādīs ceļu un vedīs jūs uz pilnas apziņas sasniegšanu, ieklausieties viņu teiktajā, tie ir īpaši izvēlēti, lai vestu jūs uz jauno realitāti.

Bēdīgi, ka ir arī tādi „tukšie trauki”, kas ieslēgti Reliģijas, Statusa un Izglītības žņaugos jau kopš dzimšanas. Jūs esat ieprogrammēti tā darīt, tikai daži domā ar savu galvu kā to darīju es jau no 12 gadu vecuma. Tie, kas strādā Gaismā, šobrīd iziet cauri grūtiem laikiem, jo Tumsas Kabala meklē visus iespējamos uzbrukuma veidus, domājot, ka spēs apstādināt apgaismotos. Pavisam drīz nāksiet sastapties ar faktu, ka viņu kontroles dienas pār planētu, ir beigušās. Pieredzēsiet valdību maiņas un jūsu korumpētās finansu sistēmas pilnīgas transformācijas, gadu desmitu garumā bankas ir manipulējušas ar jūsu valdībām, tagad tās atrodas paniskā stāvoklī, bankas jau zina, ka tās zaudēs ne tikai Varu un Bagātības, bet, ļoti iespējams, arī savas dzīves. Karmas likums attiecas uz pilnīgi visiem, citiem ātrāk, citiem vēlāk; tiem, kuriem es diezgan muļķīgā kārtā uzticējos vēl atrazdamies uz Zemes, tas būtu jāņem vērā, viņu alkatības un iedomības laiki ir pagājuši.

„Morālā Visuma ARKA ir gara, bet tā aizved uz Patiesību” - Mārtiņš Luters Kings.

Kompensācija ir neizbēgama.

Tev ir uzaicinājums doties uz Londonu un apmeklēt Deivida Aika lekciju, viņš patiešām iedvesmo, viņš saprot ar pilnu apziņu, tāds bija viņa dzīves ceļš, un tas nav bijis viegls. Tie, kas aizstāvējuši Patiesību, vienmēr visā cilvēces vēsturē ir cietuši. Tu izbaudīsi atmodā esošo Gaismas cilvēku brīnišķīgās enerģijas.

Tumsas Kabala cenšas sakūdīt vēl vienam karam, tie programmē noteiktus cilvēkus, kas sāk par to runāt intervijās un uzstāšanās reizēs, tie domā- ja pietiekoši bieži par to runās, tad cilvēki pieņems šo domu kā neizbēgamu, bet tas nenotiks, cilvēki ir nolēmuši nepieļaut Vairs Nekādas Nogalināšanas, tikai ieroču ražotāji to vēlas, tiem vienalga, kas tiek nogalināts, ja vien nāk nauda. Karu vairs nebūs, jūs ieiesiet Gaismā. Vairs nebūs nepamatotu nodokļu, kas piepilda baņķieru naudas koferus. Tie vairs nespēs lietot BAILES, lai kontrolētu masas, tie tiks atklāti.

Tu biji pārsteigta, kad saņēmi telefona zvanu no Austrālijas, no Džona Maka drauga, Džons gribēja, lai tu saproti, kādēļ viņam bija jādodas uz Londonu nomirt. Viņš centās dažādi to izskaidrot, bet saprata, ka tu īsti to neizproti, bet nu viss ir kārtībā. Viņam bija jāsavienojas ar tavu portālu, lai varētu turpināt savu darbu šajā dzīves pusē, joprojām nepagurstoši strādājot Patiesības labā. Tie, kas izlikās par Džona Maka palīgiem, pārzināja viņa dokumentus un pierakstus un izlikās par viņa draugiem, tiem pavisam drīz nāksies sastapties ar patiesību, Džonam ir savi plāni.

Jūsu pasaule atrodas pārveidē, veiciniet tās pilnīgu transformāciju, Mieru un Taisnību visiem. Jūs jau gandrīz esat atstājuši tumsas dimensiju, ar katru dienu Gaisma kļūst aizvien spēcīgāka. Izmantojiet šīs pārmaiņas, katrs solis jūs tuvina Gaismai. Tikai tie, kas nāk no Gaismas ies tālāk, beidzot jūs būsiet kā viens ar Visumu, Mieru.

Tev ir daudz lietu ko pārdomāt, pieņemt lēmumus, es tevi vadīšu. Lūdzu, atvēli sev laiku. Vienmēr esmu tev blakus, tevi apbrīnojošais vīrs, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.