Home > > Montague Keen - July 24, 2011

July 24, 2011

Tas, kādas ciešanas pieredzēji šajā nedēļā, ir rezultāts pārslodzei. Cilvēka ķermenim ir ierobežojumi. Tev ir jāiemācās pieņemt to, ka nevari izdarīt visu viena pati. Palīdzība jau ir ceļā, un mēs varēsim turpināt mūsu projektu. Un īstais laiks tiks nolemts šeit, šajā dzīves pusē.

Pagājušajā nedēļa Īrijas premjers Enda Kenijs veica pirmo soli pretim absolūtai atklāšanai. Pienāks laiks un viņš sapratīs, ka izrādītā drosme un savas tautas aizsargāšana ir atvērusi durvis, kas vairs nekad nav aizveramas. Tagad Īrijai pievienojas citas valstis. Tās apstrīd Vatikāna valdīšanu un kontroli. Vatikāns prasmīgi māk runāt un izvēlēties īstos vārdus, bet reālā rīcība nemainās. Vatikāns valda caur bailēm. Tie baida cilvēkus ar nāvi un nomiršanu. Es saku- nāve ir visskaistākais...tā ir atgriešanās mājās.

Slimības, kas izraisa priekšlaicīgu nāvi, ir cilvēku radītas. Visa cilvēka dzīve tiek manipulēta no šūpuļa līdz kapam. Protams, pastāv arī labi katoļi un laba katoļu garīdzniecība, bet mēs vēršam jūsu uzmanību uz Vatikānu. Te redzama krimināla konspirācija, tajā iesaistīti daži tūkstoši cilvēku, kuri uzskata sevi par pasaulē valdošo Eliti. Tāpēc tiem ir tik svarīgi pilnībā valdīt pār skolām, lai varētu kontrolēt bērnu prātus un piepildīt tos ar bailēm. Bērniem stāsta, ka tiem jāklausa priesteriem, kuri esot Dieva pārstāvji uz Zemes. Padomājiet par sekām, kādas rodas tiem bērniem, kurus priesteri izvaro un ļaunprātīgi izmanto, laupot tiem šķīstību. Tas ir jāapstādina tūlīt pat un tagad. Pienācis laiks ieiet Gaismā.

Bez jūsu atbalsta, nebūtu iespējama tāda ļaunprātīga izmantošana. Jūs esat atļāvuši sevi kontrolēt un pārvaldīt no šūpuļa līdz kapam. Tikai viena no daudzajām lietām, kas turēta slepenībā, ir Teslas darbs, kas būtu nodrošinājis visiem Brīvu Enerģiju. Tie slēpuši visas senās zināšanas, kas cilvēkus būtu satuvinājušas mīlestībā un harmonijā. Karš ir ziedojums MOLOCH (viens skaidrojums- ķirzakas paveids; otrs- feniķiešu dievs, kuram vecāki ziedo savus bērnus tulk.piezīme). Tieši tas arī notur viņus pie varas.

Cilvēki sanāk kopā mīlestībā. Sūtiet visiem mīlestību, īpaši apspiestajiem, tikai caur mīlestību var mainīt pasauli. Mēs, šajā dzīves pusē, darām visu iespējamo, lai atvērtu Cilvēku sirdis mīlestībai. Mēs sakām, ka bailes pastāv, bet tās ir apspiedēju instruments un jums vairs nav tām jāpakļaujas vai jāuzķeras. Ar mīlestību sirdī pacelsieties pāri visam tam, kas turējis jūs saslēgtus ķēdēs.

Mēs jau agrāk brīdinājām par to, ka tiks sarīkotas daudzas zvērības un neģēlības, lai radītu bailes un to, ka tieši šie notikumi ļaus ieviest vēl lielāku kontroli un varu. Indivīdiem, kuri īsteno šos briesmīgos aktus, ir izskalotas smadzenes un atsevišķos gadījumos tie ir arī „čipoti”, lai paklausītu visām pavēlēm. Paverieties, kas stāv aiz šiem cilvēkiem, kādā sabiedrībā tie apgrozās, kāda ir viņu ticība utt. Viņu dvēseles nav vainīgas par izdarītajiem noziegumiem, to pastrādāšanas laikā viņu prāti atrodas zem ārējas kontroles.

Tu, mana mīļā, atvēri savu prātu augstprātīgajiem ziņojumiem, kas TV ekrānā parādās ik pēc dažām minūtēm. Tā informācija iet tieši pa taisno uz zemapziņu. Un tur tā paliek ieslēgta, jūsu apzinīgais prāts par to nemaz nezina. Tā tiek kontrolēti cilvēki: tie atrodas hipnotiskā stāvoklī. Tu biji pārsteigta, kad ievēroji, cik bieži mainās ekrāns. Tas ir fakts- TV tiek lietots bērnu aukles vietā un nodrošina bērnu kontrolēšanu jau no agrīna vecuma. Mēs lūdzam uzņemties atbildību pašiem par sevi. Visu pētiet paši- neuzticieties kaut kam, vadoties pēc ārējā izskata. Atbrīvojiet sevi paši. Augustā redzēsiet daudzas labas izmaiņas. Jo vairāk parādās atmaskojošu faktu, jo vieglāk iet tālāk gaismā. Informācija no Gara plūst uz tiem, kuri savienojas ar mums. Starp mums eksistē tikai pavisam plāns aizsegs.

Vienmēr noticiet tieši pretēji tam, kas jums tiek stāstīts. Neuzķerieties uz viņu meliem, jo tie ir viņu pēdējie centieni saglabāt kontroli un varu. Tie izmisīgi cenšas sarīkot karu, īpaši ar musulmaņiem. Un ir gatavi nogalināt daudzus no jums, tad izliekoties, ka par to atbildīgi ir musulmaņi. Viņiem tas ir viegls veids kā atbrīvoties no populācijas. Viņu acīs jūsu vienīgā jēga ir saglabāt viņu atrašanos pie varas. Neiekrītiet atkal viņu blēdībās.

Vienīgajam mērķim ir jābūt jaunas pasaules radīšana pilnīgi priekš visiem. Domu un pārvietošanās brīvība, visu atšķirību un šķēršļu aizvākšana, jo tas viss tika izveidots, lai radītu konfliktus. Mīlestībai ir jāpavada katrs solis, jo cilvēce ieiet tālāk gaismā. Jūs patlaban atrodaties uz Zemes tāpēc, lai to paveiktu. Sanāciet kopā, radiet mīlestības enerģiju. Ikviens varat to darīt sev visērtākajā veidā. Būs arī traucēkļi, kas centīsies jūs novērst no ceļa, esiet uzmanīgi, kad ļaujiet citiem pievienoties. Tiem jābūt cilvēkiem ar tīru un skaidru prātu. Katram ir sava loma atmodas procesā.

Lūdzu atpūties, mana mīļā. Notiek daudzas dažādas lietas, kas cenšas tevi novērst vai novirzīt prom no ceļa. Tumsas Puse nekad nebeidz meklēt iespējas pārtraukt mūsu darbu. Viņi zina par šo lielāko un augstāko plānu, tādēļ arī uzbrūk. Kādu dienu, pavisam drīz, viss tiks atklāts.

Vienmēr esmu tev blakus. Tevi apbrīnojošais, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.