Home > Latviešu > Lūdzu, atsaucies šim lūgumam

Lūdzu, atsaucies šim lūgumam

Lūdzu, atsaucies šim lūgumam

Mīļie draugi!

Kā esam novērojuši, tad lielākā cilvēces daļa vēlas pastāvīgu mieru visu nāciju un dzīvo būtņu starpā. Acīmredzams ir tas, ka masu apziņa ir mainījusies pozitīvā virzienā un cilvēki ir sapratuši, ka „Māte Zeme” ir nopietni bojāta plēsonīgā veidā ekspluatējot zemes dzīles, īpaši naftu, kā arī citas zemes enerģijas ir tikušas nepareizi pielietotas.

Lielākā cilvēces daļa ir atzinusi, ka ir jāizbeidz un jāpārtrauc šādas izrīcības un piekrīt tūlītējām pārmaiņām. Cilvēki vēlas mainīt tagadējo ekspluatējošo ekonomisko sistēmu un aktīvi atbalstīt planētas reorganizācijas procesu ieviešot alternatīvus enerģiju un tehnoloģiju veidus, kā arī labāku veselības aprūpes sistēmu.

Cilvēki, kuri pieder tumsas pusei, šobrīd ir mazākumā, bet joprojām tumšie spēj apspiest lielāko cilvēces daļu ļoti gudri manipulējot ar to prātiem un brīvo gribu. Ļoti svarīgi, lai „spēka paritāte” tiktu pārstrukturēta, tad noslēgsies tumsas spēku iedarbība, kas tiek realizēta ar viņu tehnoloģiju un ekonomisko spēku palīdzību.

Galaktiskā Federācija, kas ir daudzu zvaigžņu nāciju apvienība un aizsargā mūsu Piena Ceļa Galaktiku, daudzas reizes ir piedāvājusi savu palīdzību dažādām valdībām, bet saņēmusi atteikumu. Galaktiskā Federācija ir gatava palīdzēt tiešā veidā likvidējot naftas izplūdi Meksikas līcī, savest kārtībā vispasaules ekonomisko kritumu un likvidēt vides piesārņojumu, kā arī attīstīt alternatīvās tehnoloģijas, kas sniegtu labumu visai cilvēcei.

Lai Galaktiskā Federācija varētu mums palīdzēt, no mums, zemes iedzīvotājiem, ir nepieciešams un vajadzīgs „pilnvarojums- atļauja” , kas pauž mūsu brīvo gribu.

Tādēļ Galaktiskā Federācija gaida masveida Petīciju, kas vienlaicīgi nodrošinās faktu, ka tie nāk pie mums ar mierpilniem nodomiem. Galaktiskā Federācija ir gaidījusi šo brīdi jau ilgu laiku, šo momentu, kas tiek saukts par „Maģisko Momentu”, kad cilvēki masveidā tos atzīs. Ikvienam cilvēkam, kurš lasa šo petīciju, tagad ir iespēja izrādīt savu atbildību un iespējas radīt visā pasaulē pozitīvas pārmaiņas.

Ja vēlaties pieaicināt Galaktisko Federāciju, ja arī jūs vēlaties pieņemt viņu atbalstu un palīdzību, tad, lūdzu, izpildiet sekojošos 3 soļus:

1.solis:
ieejiet zemāk dotajā youtube adresē, kas simboliskā veidā pieskaita jūsu „balsojumu” līdzīgi kā „barometrs”

http://www.youtube.com/watch?v=nE6o73SN1iE

2.solis:
ieejiet šajā adresē, lai parakstītu masu petīciju

http://www.PetitionOnline.com/GF2010/petition.html

kas, ja saņems lielu uzmanību un atbalstu, tiks pārsūtīts Amerikas prezidentam Barakam Obamam.

Un ļoti svarīgais 3.solis:
Atbalstiet šo rīcību un pārsūtiet šo vēstuli visiem sev zināmajiem cilvēkiem.

Atcerieties, tikai kopā mēs esam stipri un „JĀ, MĒS VARAM”

Mīlestībā un Pateicībā

Petra Samoiski- Tirnī & Draugi

2010. gada 18.jūnijā

P.S:
Būtu lieliski, ja jūs pārvaldītu arī citas valodas un jums būtu draugi, kuriem varētu pārtulkot un nosūtīt šo vēstuli, saglabājot pievienotu oriģinālo (angļu/ vācu) valodas tekstu vēstules noslēgumā.
Ja iespējams, tad izveidojiet petīciju arī iztulkotajā valodā.
( http://www.petitiononline.com vai http://www.petitiononline.de/petition-verfassen )
Mēs, autori, neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.