Home > > Deivids Aiks - Patiesības vibrācijas

Deivids Aiks - Patiesības vibrācijas

Deivids Aiks - Patiesības vibrācijasDeividam Aikam ir steidzama vēsts pasaulei! D.Aiks ievietojis video savā mājas lapā, šis video satur svarīgu informāciju ar kuru Deivids vēlas dalīties.

Video apskatāms te: http://www.davidicke.com/headlines/36696-david-icke-the-truth-vibrations un šeit varat izlasīt tā tulkojumu latviešu valodā:


Pirms 20 gadiem, viena no pirmajām lietām ar kurām sastapos pēc ekstrasensa apmeklējuma, bija tēma par tuvojošos vibrāciju maiņu, kas modinātu cilvēci no komas, no snaudošā stāvokļa. Otra lieta- šīs enerģētiskās izmaiņas gatavojās pacelt virspusē visu agrāk no cilvēces slēpto. Tajā laikā tam visam nebija ne mazāko pazīmju, bet šis temats bija tik spēcīgs, ka es nosaucu šo enerģētisko stāvokli par patiesības vibrācijām. Faktiski, manas pirmās grāmatas, kuru uzrakstīju pats pēc savas atmodas vai prāta eksplozijas, nosaukums bija „Patiesības vibrācijas”, kuras pieredzēju pats pēc šīm enerģētiskajām pārmaiņām. Tas bija 20 gadus atpakaļ, tieši pašā sākumā. Bet, ritot šiem 20 gadiem, esmu redzējis kā patiesības vibrācijas ar katru gadu demonstratīvi pieaugošā progresijā atmodina aizvien vairāk, vairāk un vairāk cilvēku daudz plašākai sevis uztveres izpausmei šajā pasaulē.

Tas notiek, un tas notiek arvien ātrāk un ātrāk, un, atskatoties atpakaļ uz to ko zinājām un jutām par notiekošo pasaulē- manipulācijām un visām aizkulisēm, tātad, salīdzinot to, ko mēs zinājām 20 gadus atpakaļ un to, ko zinām tagad, to ko mēs uzzinām ar katru jaunu stundu, dienu, nedēļu- viss, kas bijis apslēpts, tiks pacelts virspusē. To es stāstīju pirms 20 gadiem un tas notiek! Es iesaku cilvēkiem pievērst uzmanību savām sajūtām, kad viņi domā par to, kam mēs šobrīd ejam cauri, saprotot, ka runa būtībā ir par vibrācijām, kas izplūst no melnajiem caurumiem, kuri šobrīd atrodas ļoti spēcīgu vibrāciju izmaiņu procesā, jo mēs atrodamies lūzuma punktā starp to, kas bija- apspiesto un ierobežoto. Šai enerģijai mainoties, tā piesaista citādu fotonu informāciju no Saulēm, šajā gadījumā no mūsu Saules, un tie cilvēki, kas ir atvērti jaunajam, sāk dekodēt- atšifrēt citāda veida informāciju. Savukārt, tā izmainās viņu uztvere, jo mēs ieejam citā ērā. Ja ievadiet informāciju diskā, tad tā parādīsies arī uz ekrāna. Bet, ja nomainīsiet informāciju diskā, tad mainīsies informācija arī uz ekrāna. Jums ir tikai jānomaina pamatinformācija, un mainīsies uz ekrāna projicētais. Un šobrīd ar mums notiek tieši tāpat- mēs pieredzam spēcīgas enerģētiskas pārmaiņas un aizvien tālāk ieejam jaunajā harmonijas, mīlestības, sapratnes un apziņas ērā; mēs ieejam vietā, ko cilvēki sauc par utopiju.

Par to esmu rakstījis savā grāmatā un par to esmu runājis gadiem ilgi, tā nav nekāda nejaušība, ka valdošā sistēma uzgrūž mums visu iespējamo. Sistēma grib ievietot mikroshēmas jau cilvēkiem piedzimstot, grib inficēt ar ķīmiski saindētu pārtiku un ar visapkārt radītu elektromagnētisku mikroviļņu jezgu, kas kopumā uz mums iedarbotos elektroķīmiski. Un ja tas mūs izsit no līdzsvara fiziski, tad arī mūsu vibrācijas ir nelīdzsvarotas. Tie vēlas aizvien lielāku kontroli, varu un uzraudzību pār mums. Īpašā uzraudzībā neatrodas visi iedzīvotāji, bet tie, kuri „mostas”, izprot notiekošo un varētu būt traucēklis. Un šobrīd tie uz mums iedarbojas ar ģenētiski modificētu pārtiku; kāds gan tam būtu nolūks? Ģenētiski modificēt mūs!

Visa notiekošā jēga ir censties samazināt vibrāciju maiņas un apturēt šo vibrāciju iedarbību uz cilvēci, jo tā varētu atmodināt cilvēci jaunai uztverei un līdz ar to valdošā sistēma tiktu sagrauta, jo cilvēces turēšana neziņā ir viņu panākumu atslēga. Tiklīdz sākam apjaust patiesību par to, kas esam – nevis Deivids Aiks vai Ētela Džonsa, bet bezgalīga apziņa- dvēsele, kas gūst pieredzi kā Deivids Aiks vai Ētela Džonsa – pēkšņi spēku samēri iespaidīgi mainās!

Tie izmisīgi baidās no šīs cilvēku atklāsmes. Tam enerģētiskās informācijas laikmetam, uz kura balstījās un tika attīstīta valdošā sistēma, ir jāsalauž virskārta, lai kļūtu redzama patiesība. Bet tas tiek kontrolēts, mākslīgi cildināts, lai to saglabātu. Tie vēlas saglabāt pārākuma kontroli. Un neviens neapstrīd, neviens neiejaucas, kas tas par gardu kumosu! Tāpēc, ka cilvēki mostas, sāk saskatīt tuvojošos laikmeta maiņu un pamana šīs valdošās sistēmas trūkumus, par katru cenu valdošā sistēma cenšas saglabāt un kavēt apziņas paplašināšanos. Bet tas neizdodas. Neizdodas. Tagad mēs atrodamies lūzuma punktā, jo šī sistēma pamazām izgaist, bet tā visiem spēkiem cenšas noturēties. Jaunais pietuvojas ar katru dienu, katru stundu, tas pārveidos šo realitāti no cietuma par paradīzi, un mēs pieredzēsim valdošās sistēmas sabrukumu.

Ar to es gribu teikt, ka melnie caurumi vibrē kādā noteiktā frekvencē. Šīs realitātes pamata frekvencē. Un šī frekvence piesaista Saules fotonu informāciju, kuru mēs tad atkodējam savā realitātē par pamata vibrāciju līmeņa viļņu formām, par metafiziskām vienībām, kas pašas sevi izpauž fotonu izpildījumā- informācijā. Un tad caur vibrācijām, piecām maņām, elektrisko un digitālo viļņu palīdzību mēs iegūstam informāciju.

Un cilvēki var izvēlēties palikt šajā laikmetā, kurš šobrīd mirst un tā enerģētiskā uzbūve tiek demontēta. Kad tas notiks, tad izgaisīs arī hologrāfiskās izpausmes. Tāpat kā izslēdzot vadības sistēmas bloku- izdziest ekrāns. Un to paveic vibrāciju maiņas. Cilvēki ir izmisumā, sakot:” Mēs tiekam kontrolēti. Mums nav izredžu.” Bet mēs varam padarīt šīs pārmaiņas vieglākas un mazāk traumējošas, ja vien paši gribam izkļūt no šīs bezcerības un pieceļamies kājās, sākot apjēgt sevi un kļūt par jauno enerģētisko pārmaiņu nesējiem šajā hologrāfiskajā realitātē. Un jo vairāk cilvēku tā rīkosies, jo izturīgāki tie kļūs un būs vairāk sagatavoti valdošās sistēmas sabrukumam. Lai arī pagaidām šķiet, ka nav redzamu pārmaiņu, un tuvākajos gados nekas nevarētu mainīties, bet pārmaiņas nāks ar pēkšņu blīkšķi, jo valdošās sistēmas enerģētiskā struktūra ir sairusi. Šī ir laikmetu maiņa, būtu labāk, ja valdošie sāktu pierast pie domas, ka visā pilnībā vairs nav situācijas noteicēji. Tā lūk, zēni!

Website: Davidicke.com
Translation: Mara