Home > > Wonderer in the skies - May 28, 2011

May 28, 2011

Sveicieni no Federācijas:
 
Mēs vēlamies runāt par daudzo un „maigo” Atklāšanu-Paziņojumu skaitu, kas patlaban notiek jūsu pasaulē, īpaši par video materiāliem, kuros redzami dažādi atnācēju veidi. Mēs nevaram runāt pat pilnīgi visiem, bet ir tādi, kas patiešām ir īstie atnācēji. Mēs uzskatām, ka tas ir nākamais jūsu valdību plānotais noslēpuma atklāšanas līmenis, jo valdības šobrīd redz vajadzību jūs ar šādiem gadījumiem ļoti saudzīgi iepazīstināt. Tā ir daļa no plānotās izpaušanas par mūsu esamību uz jūsu pasaules. Daži no mums izskatās tāpat kā jūs, bet citi ārēji ir pavisam savādāki un jums ir lēnām jāpierod pie tā, kādi mēs izskatāmies un nostājamies jūsu priekšā.
 
No savām padomēm mēs esam jums sūtījuši mūsu tēlus un izskatu. Protams, jūs nav sasniegusi patiesa vienprātība, lai gan mēs domājam, ka tas sniegtu tikai labumu. Šobrīd Atklāšanas fakts ir pietuvojies jūsu pasaulei tā kā vēl nekad agrāk, bet arī tagad var būt izmaiņas.
 
Daudzi no jums domā, ka, ieraugot mūs, tie spēs pieņemt mūsu izskatu, bet pat paši pieredzējušākie var nepatikā novērsties. Tādēļ šāda lēna ievirze ir nepieciešamais procesa solis un ļauj jums pieņemt ziņu par to, ka Atklāšana ir pavisam tuvu. Mēs ceram, ka šādi tēli un materiāli jūsu mēdijos turpinās „parādīties”, neminot to izcelsmi arī turpmāk, kad būsiet jau apraduši ar mūsu dažādo izskatu.
 
Sen atpakaļ jūs tikāt ģenētiski izveidoti ar tendenci uz visa svešā un ārzemnieciskā neieredzēšanu (xenophobia). Tā ir daļa no jūsu bioloģiskā sastāva un to mēs pilnīgi noteikti ņemam vērā Atklāšanas procesa laikā. Vienlaikus iedrošinot redzēt to, kādi mēs patiesībā izskatāmies, mēs zinām, ka jūsos mīt bioloģiska tieksme „riebumā novērsties”, kā tas jau ir bijis un noticis pret dažiem mūsu veidiem. Neskatieties apkārt uz citiem un nevērojiet viņu reakciju. Labāk redziet to, kādi mēs patiesībā izskatāmies. Ziniet, ka tad, kad mēs nāksim, mēs darbosimies ar vislielāko diplomātiju, lai saudzētu jūsu sajūtas un iepriekš izveidotos uzskatus.
 
Mēs pietuvojamies un tādēļ pienācis laiks attiecīgi sagatavoties. Redziet visu tā kā tas ir. Jūsu satraukuma līmenis ir tieši saistīts ar to patiesību, ko jūtat savās sirdīs. Lietojiet to kā savu īpašo filtru, kas jūs vada. Priecājieties par to, kas tuvojas.
 
Esiet mierā.

Tulkotājs: Mara


< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Wonderer in the skies,
please let us know and we'll add you to our mailing list.