Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 24, 2012

SaLuSa, February 24, 2012

Jūsų tiesos troškimas yra sustiprėjęs dabar kai jūs jau suprantate kad tiesa buvo slepiama nuo jūsų per amžius, ir ta istorija kurią jūs žinote buvo sufabrikuota kad atitiktų suinteresuotų asmenų tikslus. Turbūt svarbiausia praleista dalis yra tie įrodymai jog mes lankėmės Žemėje ir buvome užmezgę kontaktą. Visgi pagal archeologiją tie kurie tai matė savo akimis žino jog įrodymai siekia tūkstančius metų atgal. Kai kurie jų yra nenuginčijami ypač piešiniai kurie rodo skraidančius objektus danguje dar kur kas anksčiau nei jūs pakilote į orą. Jai būtų priimta jog mes esame nuolatiniai Žemės lankytojai ir mes turime reikšmingus kontaktus per kuriuos perduodame žinias jums, būtų kur kas lengviau demaskuotis. Kita vertus tuomet nebeliktų prasmės ir maskuotis, nes mūsų ryšiai su jumis būtų suprasti ir mūsų vizitai būtų laisvi.

Taigi dabar yra metas mūsų Sąjungininkams sudaryti spaudimą jūsų vyriausybėms, kad šios galiausiai pasiduotų jūsų tiesos troškimui toje srityje kas liečia mus. Abu jūsų Valdžia ir Armija gerai žino kad bet kokiu atveju mūsų buvimas čia bus atskleistas, nes mes konfliktuojame tik su tais kurie atsisako kurti taiką ir nori kelti karą. Taip nutiks kai tik jūsų žiniasklaida pradės apie tai skelbti ir netikra informacija atkris automatiškai. Jau yra atlikta keletas žingsnių to link bet taip yra per lėta mums, taigi bus sudarytas stiprus spaudimas iki kol įvyks proveržis. Mes kartu su jumis laukėme labai ilgai po kol Tamsieji pasitrauks ir leis ateiti Naujam Amžiui. Galaktinė Federacija svarstys tiesioginius veiksmus jai reikalai nepajudės savaime. Jie žino kad mes jau pasidarbavome ties jų požeminėmis bazėmis todėl jie supranta jog mes atsakome už savo veiksmus. Tuo labiau jie nebeturi noro mums trukdyti, nes šviesa yra neįveikiama kai yra naudojama visų gerovei.

Kai ir jūs mes nenorime nieko atidėlioti ir mes pasirūpinsime kad viskas pradėtų vykti taip jog visi apie tai sužinotų. Dar daug kas vyksta ir tai vis sukuria progų mūsų sąjungininkams, ir mes juos drąsiname žengti pirmyn ir naudotis jomis. Būkite tikri viso to rezultatas bus juntamas visiems ir tai bus laikas kai jūs sužinosite laiką kada įvyks perėjimas. Tai kad jūs žinote ciklo pabaigos datą yra puiku, nes jūs galite koncentruotis į likusias dienas. Žmonės kurie kovoja už laisvę ir tai verčia atsisakyti senosios diktatūros yra tikri pionieriai kurie sukūrė sąlygas netgi didesniems pasiekimams. Visi pokyčiai turi prasidėti kažkur ir kažkada, ir nuo mažų pradžių Šviesa užgoš tamsą ir atneš jums žadėtus pažadus.

Sėdėkite ramiai, bet neįsitemkite nes greitai pastebėsite kaip prasidės visa virtinė įvykių, taip įrodydama kad jūsų lūkesčiai yra pildomi. Mes saugome jus ir jūsų Motulę Žemę ir taip jau darome tūkstantmečius, ir taip ir toliau tai darysime. Tai pasidarys kur kas suprantamiau kai mes galėsime bendrauti su jumis laisvai ir tai bus labiausiai malonus pokytis jums. Žinia jog jūs esate visiškai saugūs nuo organizacijos atneš jums džiaugsmo, bei laimės bangą ir tai bus puikus metas pradėti ruoštis perėjimui. Jau kuris laikas nesvarbu jūs tai suvokiate ar ne, bet jūsų sąmonė plečiasi ir tas procesas greitės iki kol jūs pasieksite pilną sąmoningumą. Tai yra dar viena sritis tobulėti kurioje mes jums padėsime iškart kai tik bus galimybė.

Kai jūs pagalvojate kas jums yra suplanuota, mes tikimės jog tai sujaudina jūsų širdis ir jūs dalinatės džiaugsmo jausmu kurį tai jums suteikia. Savaime suprantama tos sielos kurios nuspręs nesidomėti perėjimu bus labai sutrikę bei išsigandę tų pokyčių kuriems jie nėra pasiruošę. Jie nusipelnė lygiai tokio pat dėmesio kaip ir kiti kad jie taipogi galėtų palikti dvilypumą Žemėje žinodami kokia jų laukia ateitis. Ir kad jiems nereiktų ir vėl pradėti nuo pradžių. Kaip ir bet kuri kita siela jie progresuos nes stovėti vietoje yra neįmanoma, net jeigu tai ir nėra pastebima viskas nuolatos keičiasi Visatoje.

Ateityje jūs kur kas labiau suprasite Visatos Dėsnius ir su pilnu sąmoningumu jūs neturėsite problemų jų laikantis. Visa tai gali būti sukonkretinta iki to kad tai turi būti Absoliuti Meilė ir nors dabar tai ir yra truputį sudėtinga tai bus kur kas lengviau kai jūs pereisite. Mielieji stenkitės gyventi taip kaip tik galite įsivaizduoti jog galėtų gyventi aukštesnio lygio būtybė ir jus greitai suprasite kaip jūs evoliucionavote. Turėkite omenyje kad viskas yra viena ir tai turėtų jums padėti įveikti didžiausius sunkumus su kuriais jūs susidursite. Daugelis jūsų įsivaizduoja save kaip uždarytas asmenybes dėžėse su etiketėmis negu kaip vieną pilnavertę Žmonių Šeimą. Iš jūsų nėra tikimasi kad jūs pasieksite tobulybę dabar, iš tikrųjų tai dabar būtų labai sunku kol jūs nepasiekėte kur kas didesnio sąmoningumo lygio.

Tiems kurie mėgsta skaityti paeiliui tai ką praneša skirtingi kanalai, jūs turbūt jau pastebėjote kad viskas po truputį vedą į vieną ir ta patį. Tai yra tikras ženklas jog laiko linijos pradeda lygiuotis, bet vis tik kai kurie pranešimai yra labiau šokiruojantys nei kiti. Tie kurie yra religingi tiki savo, nes jie yra įsitikinę pasaulio pabaiga pagal savo senovinius mokymus. Daugelis jų jau nebėra pritaikomi nes jie buvo duoti tuomet kai tai atrodė įmanoma, bet viskas nuo to laiko pasikeitė. Šie metai tikrai patikrins jų tikėjimą, bet visgi kaip ir bet kuris kitas jie turi susikūrę patys savo ateitį.

Aš esu SaLuSa iš Sirijaus, ir aš atiduodu savo meilę kad ji jums padėtų jūsų kelyje.

Ačiū SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Vertė: Donatas

< previous message | next message >


Share |