Home > > Dangaus keliautoją - October 26, 2012

Galaktinė federacija per dangaus keliautoją - October 26, 2012

Sveikinimai nuo federacijos:

Šiandien pradėsime deklamuodami įvykius kurie mūs nuvedė į šią vietą, šiuo laiku, šio momento. Mes esame čia ir visalaik vedėme jūs per šiuos laikus. Iš jūsų tikėtasi dalykų kuriuos ir turėtumėte daryti. Laikas juda vis arčiau prie neišvengiamybės. Yra tiek daug darbų jūsų pasaulyje ir tiek mažai laiko.

Visa planeta buvo apimta plazmos lauko, kuri neseniai buvo paleista ir turi aukštesnes vibracijos energijos formas, tuo pačiu leidžiant tamsesnėms, sunkesnėms ir mažesnėms vibracijoms palikti netrukdomoms. Kartą perėjus jos negali grįžti. Tai yra jūsų planetoje valymas galutinio etapo pradžioje. Viena iš vėlavimo priežasčių nulėmė jūsų kosmoso stotis kuri buvo orbitoje netinkamoje paveikti šio lauko. Buvo nutarta šia orbitą patraukti, kad tinklas galėtų veikti be neigiamos įtakos žmonėms.

Kai šį energija bus aktyvuota jus vis mažiau veiks Iliuminatai. Iš pradžių to nepastebės visuomenė, bet galiausiai kažkas „patikrins vandenį“ ir tai darydami jūs nepatirsite pasipriešinimo. Tai dar labiau padrąsins „kišti voką“ kol pasidarys akivaizdu, kad Iliuminatai, kurie negalėjo matyti ir atskirti, bet žinojo, kad nėra daugiau čia ar jei yra daugiau nesipriešina veiksmams. Kai šios žinios dar labiau paplis, vis daugiau evoliucija tarnaus žmonijai. Kai tai įvyks jūs pamatysite žmonių didėjančios veiklos lavina į tai ko jūs trokštate -- klestėti, būti laisviems, tyrinėti, pažinti ir surasti tiesą.

Tai bus laipsniškas atsiradimas ir iš tikrųjų nelaipsniškas visais dešimtmečiais ir tūkstantmečiais bus nuplauti akimirksniu kai jūsų žmonės suvoks, kad gali gyventi nevaržomi kontrolės tų kurie nori pavergti jūs. Kaip mokslininkai kuria technologijas ir šie dalykai pasiekia mases ir nepaslėpti tų kurie nenori jums to duoti, kaip finansinės korporacijos rūpinasi ne vien korporacijų gerove, kaip politikai kuria teisingus ir priimtinus įstatymus lėtai, tačiau užtikrintai pamatysite nauja pasaulį.

Mūsų ranka šiuose dalykuose nebuvo matoma, tačiau mes čia buvome. Mes sukūrėme energetinį lauką, kad apsaugoti planetą neigiamos energijos cirkuliuojančios aplink ją. Mes ištraukėme visokius kitokio pasaulio grupes kurios perėmė čia stovyklas savanaudiškiems tikslams, mes sustabdėme kitų rasių atvykimą čia svarbių energijos pokyčių metu, laukus aplink ir ant planetos ir mes padėjome vykstant šiam procesui taip, kad jūs liktumėte informuoti, prisirišę, motivuoti suvokiant tai kas aiškėja planetoje.

Kai šie dalykai vystosi ir Iluminatų griebimas darosi vis blankesnis ir blankesnis, jūs išmoksite jūsų tikrąją istorija ir gausite pastiprinimo iš šios žinios visiems jums. Iš tiesų jus pradėjote ta matyti kai jūs pradėjote atrasti savo praeities civilizacijas pradės taip pat kilti jūsų žiniasklaidoje. Ir kai viskas tai pakils virš jūsų kaip žmonių ir suvoksite didesnį vaizdą, tiek šitame pasaulyje tiek ir visatoje, mes atvyksime su atviromis rankomis, mylėdami ir gerbdami jūsų kelionę. Procesas jau prasidėjo ir mes toliau prižiūrėsime jūs.

Kas gali būti laimingiau nei susirinkimas tų kurie norės matyti dalykus iki išvados. Ir mes sakome jums žiūrėti į viršų ir ten būsime su jumis, su meilę ir abipuse pagarba. Mūsų abipusė kelionė davė mums tiek laimės.

Gyvenkite taikoje


Kanalas: Dangaus keliautojas
Vertė: Gediminas

< previous message | next message >


Share |