Home > > Blossom Goodchild - October 27, 2011

October 27, 2011

Blossom : Witam was moi przyjaciele. Mam ochotę na pogawędkę ... czy zgadzacie się?

Federacja Światła : Nie będzie dużo miejsce na waszej planecie, nie powinniśmy nigdy tego robić. Teraz oczywiście... energie i tak dalej mogą czasem powodować zakłócenia wiązki fal naszego połączenia z tobą.

Blossom: CZUŁAM, że to wy popychaliście mnie do rozmowy z wami, a nie na odwrót. A zatem, czy jest coś szczególnego co chcielibyście powiedzieć?

Federacja Światła: Przygotujcie się!

Blossom: Czy o to chodzi? Po prostu... Przygotujcie się?

Federacja Światła: Tak jak skomentowano by to na Ziemi... „w skrócie” ... ale teraz zdaliśmy sobie sprawę, że bardziej właściwe byłoby lekkie rozwinięcie tego tematu.

Blossom: Rozumiecie to poprawnie!

Federacja Światła: Nadeszła dla was pora rozpoznania zmian na waszej planecie i w waszej duszy. Dowiedzieliście się już, że po wystąpieniu zmian znajdziecie się w nowym miejscu, do którego musicie się dostosować... POCZUJECIE się nieco inaczej. Niekoniecznie znacząco inaczej ... już teraz bez wątpienia... możecie prawdopodobnie zauważyć nieznaczną zmianę. Chcemy wam powiedzieć .... że po zsumowaniu tych wszystkich tak zwanych "małych" zmian, widoczna będzie znacząca różnica we wszystkim. Czyż nie tak to jest?

Blossom: Cóż, muszę powiedzieć ... gdy się nad tym zastanowić ... że jestem całkiem inna wewnętrznie niż byłam przed trzema laty. Zachowuję się inaczej, a nawet myślę inaczej.

Federacja Światła: Pamiętajcie zatem o tym... traktujcie to jak najważniejszą wiadomość ... to co ma nastąpić w nadchodzących dniach będzie przeniesieniem energii, którą będzie mogli poczuć. Nie może to być to dokonywane pod wpływem tych „fal”. To powinno oddziaływać na ciało fizycznych, wielki strumień energii wypełniający ciało. Spowoduje to wyczulenie zmysłów. Odbiorcy powinni dostosować się do tego, zaangażować się w formie głębokiej medytacji.

Blossom: Czy mamy cokolwiek robić aby to otrzymać?

Federacja Światła: Jedynie sugerujemy abyście byli otwarci na to ... umożliwiając swojej JAŹNI OTWARCIE SIĘ, to powinno pomóc. Niektórzy nie będą mogli zrozumieć, dlaczego tak się CZUJĄ..., ale nie będą w stanie zaprzeczyć że COŚ CZUJĄ.

Proponujemy Wam... zaangażowanie się w tą medytację. Nie zachodzi potrzeba pytania kiedy to nastąpi, te wszystkie "kiedy", "dlaczego" i "w jaki sposób" są NAPRAWDĘ bez znaczenie... Tak jest również w przypadku osób, które doświadczają tych "przekazów" w różnych chwilach, w czasie dnia.

Blossom: Czy powinniśmy się spodziewać jednorazowego przepływu tej energii przez dłuższy czas, czy też mamy się spodziewać więcej niż jednego przekazu?

Federacja Światła: Te energie, które będą rzeczywiście dopływały, będą wahać się i fluktuować w i wokół Waszej planety przez określony czas. Ta energia będzie uczestniczyć w chwale i pomagać ludzkości we wzrastaniu. Kiedy tylko ta konkretna część energii przeniknie ... potem ponownie wszystko się wyciszy na pewien czas, dopóki następny przekaz energii nie zostanie uznany za niezbędny.

Na co chcielibyśmy położyć nacisk, to gdy mówimy "przygotujcie się na ostrą jazdę"... to właśnie to mamy na myśli.

Blossom: Powtarzaliście to już wielokrotnie... "Przygotujcie się na ostrą jazdę". Ta informacja jest szeroko stosowana odnośnie najbliższych, nadchodzących czasów... jak dotąd myślę, że wielu z nas powiedziałoby, że poczuli naprawdę tylko lekki powiew, zamiast bryzy.

Federacja Światła: I właśnie dlatego powiedzieliśmy, to co powiedzieliśmy. Dopuszczamy wiele zmian w niebie. To jest teraz znacznie bardziej zauważalne dzięki przemieszczaniu i odkryciom. To jest rzeczywiście "szeptanie wam do ucha". Och jakże jesteśmy podekscytowani zjawiskami, które Was czekają. Dla nas oczywiście, jest to dalekie od zjawisk ...to jest tak naturalne jak oddychanie. Jednak dla wielu z was ... To co ma się rzeczywiście stać będzie tak określane. Jeszcze bardziej ... zadbamy, o rozpoczęcie (?) ze względu na fakt, że są uroczystości odkrywania które odbiorą wam nie tylko mowę ... ale takę będzie nowa energia, którą przywieziemy ze sobą … co spowoduje, że będziecie po prostu skakać z radości.

Będziecie zachwyceni „pokazami powietrznymi" i "zorganizowanymi przelotami” w trakcie tego święta pełnego wydarzeń i tego wszystkiego co zobaczycie ... dostarczymy wam wielu cudów, tak że wam „oczy wyjdą z orbit”.

Blossom: Dobrze wiem, mówiłam to do wielu z nas, powtarzając "Ześlijcie to". Całkiem szczerze... Nie mogłabym wyobrazić sobie lepszego prezentu na Święta Bożego Narodzenia!

Federacja Światła: Zrozumcie na głębszym poziomie samych siebie..., co to rzeczywiście oznacza. Tak, łatwo jest akceptować sprawy o znaczeniu marginalnym, ale teraz prosimy was o sięgniecie głębiej do wewnątrz, do Waszej ŚWIADOMOŚCI. Poświęćcie czas na medytacje nad tym, co te zmiany właściwie oznaczają, wtedy wyświetlone zostaną wizje i będziecie odbierać UCZUCIA, które mają przygotować wasz umysł, ciało i duszę na to, co się wydarzy.

WZNIEŚ SWOJĄ ISTOTĘ W MIŁOŚCI.

TUTAJ WSZYSCY JESTEŚCIE ... TU WSZYSCY JESTEŚMY...

Związek, o którym mówiliśmy nie jest Zagadką z bajki. Jest PRAWDZIWY i kroczymy wspólnie ku chwili, kiedy te WSZYSTKIE ujawnienia dotyczące PRAWDY staną się widoczne.

Czy byłoby w porządku określenie, że już siedzicie na krawędzi waszych miejsc?

Blossom: Rzeczywiście. Teraz ... muszę być szczera... i nie o to chodzi, że chcę ściągnąć energię w dół ... to nie tak ... ale w MOIM ROZUMIENIU ... tak jak czuję się podekscytowana myśląc o nadchodzących miesiącach ... To muszę przyznać, że jestem w stanie, który można by określić "poczekajmy i zobaczymy, co się wydarzy". Ale trzeba nadmienić, że już wiele razy oczekiwaliśmy czegoś i wiele razy z westchnieniem wracaliśmy do pracy!

Federacja Światła: Jednak czy byłoby tak ze względu na to, o czym myślałaś, czego oczekiwałaś.

Blossom: Nie wiem ... będzie tak?

Federacja Światła: Dzięki naszemu przyjęciu Bożego planu i jak to jest odtwarzane ... Jesteśmy po prostu bardzo zadowoleni z wszystkiego, co się dzieje i jak wyjątkowo dobrze to wszystko działa. Nie można ogłosić finału ... jeśli jeszcze nie widziało się reszty pokazu ...to wydaje się "nie na miejscu".

To czego doświadczyliście to dopiero „przystawka”. Jak sądzicie co będzie na główne danie, a jak zakończy się posiłek, jakim deserem. Mieszanina BYCIA świadkiem, ODCZUWANIA, a teraz śWIADOMOŚCI ... najprawdziwsza, bezsprzeczna prawda.

Blossom: To wasze słowa, nie moje. Naprawdę myślę że większość z nas WIE że jesteście... prawdziwi, i to nie jest problemem... problemem jest (jeśli taki istnieje) „kiedy”, a "WKRÓTCE" nie wystarczyłoby jako odpowiedź. Teraz to rozumiem, nie jest właściwe pytanie ... "kiedy", ale z pewnością to powinno się stać w dowolnym czasie, ale teraz.

Federacja Światła: Czy możecie już zacząć cieszyć się świętem, które oczekuje nas wszystkich? Dajemy wam na to chwilę lub dwie, aby rzeczywiście rozważyć co ma nastąpić. Uwzględniając eony czasu, podczas których pojedyncze osoby i grupy osób cierpiały straszliwie, aby ta zmiana mogła nastąpić. Każdy z was poświęcił się w jakiś sposób ... tak, że związek światów może przystać na to w tym Boskim Czasie.

Przyszliście tu teraz nie tylko po to aby patrzeć poprzez ...Byliście tu już wiele razy, w celu przygotowania się do tych dni, które was teraz czekają. I TY Nasza Kochana ... JESTEŚ BŁOGOSŁAWIONA, zostałaś wybrana do przyjścia na ZIEMIĘ ... tak, abyś mogła NAS przyjąć, kiedy przybędziemy. Co za szczęście ... że się witamy się po tak długim czasie. MY także czekaliśmy na objawienie się tych chwil, a ponadto jeszcze niezaprzeczalne jest, że WIEMY, JAK I KIEDY, a to czyni tą podróż znacznie łatwiejszą dla tych z nas, którzy nie pochodzą z ziemskiej gęstości.

Ale ... za wszystkie wasze próby i przejścia ... za wszystkie cierpienia, które przebyliście w imieniu WSZYSTKICH ... nie powinno być nawet raz wypowiedziane „żałuję tego, co miało miejsce”. To WSZYSTKO, co rzeczywiście miało miejsce doprowadziło nas do tej chwili, gdy oczy są szeroko otwarte, a serca tak wielu rozpoznają ich rodziny z Domu.

Po raz kolejny najdroższe dusze .... Podnieście wasze miecze Świetlne ku niebu ... CZUJEMY je ... .... widzimy ich energię ....

Pozostawiamy was w ŚWIADOMOŚCI, że to co ma przyjść ruszy rzeczy naprzód w tempie, którego nikt nie mógłby się spodziewać.

Blossom: Dziękuję, będziemy wkrótce rozmawiać.


Website: Blossom Goodchild
Tłumaczenie: Grażyna


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Blossom,
please let us know and we'll add you to our mailing list.