Home > > Blossom Goodchild - January 28, 2011

January 28, 2011

Blossom: Dobry wieczór wam. Jak zwykle wiele o was myślałam. Jak zazwyczaj myślałam o mojej relacji z Wami. Jak zwykle osiągam te same rezultaty. WIARA w fakt, że to co Wy UWAŻACIE za najbardziej właściwe aby nam przekazać jest prawdopodobnie najcenniejszą informacją jaką możemy mieć w każdym momencie naszego połączenia. Zatem, raz jeszcze jak zazwyczaj zostawiam to w waszych zdolnych rekach … pomimo tego, że są także ci którzy czują, że powinniście ujawnić nam znacznie więcej informacji dotyczących spraw, które mają obecnie miejsce na Ziemi.

Federation of Light: Dziękujemy za przestrzeganie/spełnianie naszych życzeń i WIEMY także, że pomimo iż czasami przekazujemy słowa, które wydają się być powtórką … mamy świadomość naszych planów i wiemy dlaczego to czynimy. Z tego względu, ponieważ uważamy nasze rozmowy z wami za trochę nienaturalne/ sztywne, ale oczywiście naszym życzeniem jest aby one odnalazły swoja właściwą formę i satysfakcjonujące odpowiedzi ze źródeł, które są w tym czasie dostępne. Chcemy najbardziej abyście mieli na uwadze, to że my, jak to często stwierdzamy, jesteśmy tu aby wam pomóc. Aby spowodować wewnątrz waszych BYTÓW, to co wam będzie służyć, a w ten sposób posłuży także całości. Nie chodzi o to, że jesteśmy niezainteresowani nawigacyjnymi wibracjami ale oznacza, że wydaje się to wywoływać w rzeczywistości wiele zaniepokojenia, a przecież to nie tak. Mamy teraz SZCZERE życzenie przedstawić wam to, co może podnieść i podwyższyć częstotliwości wszystkich zaangażowanych w to wielkie dzieło, które jest przed wami.

NIE SĄDZIMY, że to będzie bardzo korzystne aby wyjaśniać wszystkie słowa, które mogą być tak łatwo zniszczone i wypaczone, tak że pozostanie tylko zamieszanie i wątpliwości. Chcemy zaproponować wam wiedzę dotyczącą WAS SAMYCH. To jest NASZA misja. Dlatego jest konieczne trzymanie się tego, co my uważamy za użyteczne dla was.

Blossom: I ta pewność jest wspaniała według mnie. Czasem mój umysł schodzi ze ścieżki i być może poddaje się wpływom rzeczy, o których przeczytałam lub usłyszałam i wtedy mam wątpliwości co do mojej pracy z wami. Jak łatwo można nas zmylić. Ale najlepsza rzeczą jest to, że w czasie najbardziej właściwym dla CIEBIE, ktoś wyrazi to co chcemy usłyszeć posługując się najbardziej właściwym słownictwem, chociaż nie jest świadomy tego jak się CZUJĘ. To zawsze wywołuje mój uśmiech, JA CZUJĘ że TY prawdopodobnie masz na to jakiś wpływ.

Federation of Light: Nie chcemy widzieć, że CZUJESZ SIĘ zagubiona i zakłopotana. Szczególnie tam, gdzie nam zależy. Teraz mamy już świadomość, że dla waszego dobra jest ta podróż. Nie możemy wykonać tych kroków za was. Możemy was poprowadzić, możemy doradzić wam jakie działania należy podjąć w celu uzyskania najlepszych rezultatów, nie możemy dokonywać wyborów za was. Jeśli pozwolicie sobie na zamieszanie w waszych własnych sprawach … zamiast jak to często robicie … pozwolić swojemu umysłowi przejąc kontrolę … Z PEWNOSCIĄ stwierdzicie, że przeszliście już milę, kiedy myśleliście, że to tylko kilka kroków.

Blossom: W porządku, więc jaki jest dzisiejszy temat? Oh! Tylko jedna mała rzecz jeśli mogę? Coraz więcej tych Kolumn ŚWIETLNYCH wydaje się pojawiać, w niezwykłych miejscach i teraz mają niezwykłe kształty … nawet eksperci od pogody mówią, że to jest niezwykłe. Kilka słów na ten temat … jeśli nie masz nic przeciwko?

Federation of Light: Jesteśmy więcej niż świadomi co do „krytycznych informacji” które się pojawiają, co jest „zabawnie” przedstawiane wam jako fakty.

Blossom: Co rozumiesz poprzez „informacje krytyczne”? Przepraszam, ale jestem lekko zmieszana jeśli chodzi o te stwierdzenia.

Federation of Light: To są te, które są ignorowane, pomimo że wiadomo że są rzeczywiście prawdziwe. Niestety przez długi czas w twoim świecie, to co było prawdą było „zamiatane pod dywan” i podeptane. Możemy zasugerować, że ci którzy „mówią” do was odnośnie zmian klimatycznych i wielu innych rzeczy dotyczących tego, co się pojawia lub nie w istocie jest czymś więcej niż ich „własnością” jeśli możemy to uprzejmie zaznaczyć. Zatem wiele z tych rzeczy o których słyszycie jest „ważnych”, bo „faktyczne” sprawy te są odległe od tego, co oni wyrabiają. Chciałabyś wiedzieć dlaczego, inni pytają cię dlaczego my po prostu nie mówimy ci więcej o „prawdzie popartej faktami”. Nie jesteśmy zdolni do wprowadzania w błąd. To o czym WIEMY obecnie, że jest Prawdą jest najczęściej dobrze ukrywane, do czasu kiedy ci, którzy powinni obwieścić, to o co RZECZYWIŚCIE chodzi, będą zdolni to zrobić, bez bycia wysłuchanym najpierw z „innych miejsc”.

Blossom: Co masz na myśli mówiąc od was?

Federation of Light: Rzeczywiście.

Blossom: Dlaczego tak?

Federation of Light: Ponieważ to co będzie objawione ma tak wielkie znaczenie, że dla tych którzy wybiorą wiedzę i zaakceptują to jako PRAWDĘ … jeśli chcesz … już są „zobowiązani” do odzyskania niektórych informacji z pewnych dusz. To zostało polecone. I Stany Zjednoczone nie mogą przeszkodzić w poszczególnych planach. Gdybyśmy objawili co nastąpi, przed czasem zanim to objawienie będzie najwłaściwsze, to moglibyśmy nie tylko zmylić was, ale także samych siebie.

Blossom: Zatem, dlaczego trzymacie w tajemnicy mnóstwo rzeczy, o które pytam? Dlatego, że nie jest waszym zadaniem przedstawienie tego?

Federation of Light: Tak.

Blossom: Dobrze wiedzieć. To ma wiele sensu, jako że wiele z naszych rozmów przebiegało w taki właśnie sposób.

Federation of Light: Proszę zaakceptować to, że są tematy, w zakresie których możemy udzielić informacji, ale też są takie o których nie możemy mówić.

Blossom: Aha, zagubiłam się, dobrze, teraz rozumiem to zdanie. Oznacza, że każdy potrzebuje nadziei, ponieważ być może nie lubi sytuacji w której jest? (brakuje czegoś)

Federation of Light: Oto jak niektórzy teraz patrzą na to … teraz dla nas w naszej sytuacji będziemy zawsze obmywać cię promieniami nadziei. W tym celu w tym czasie który jest dla ciebie CZUJEMY, że gdzie jest nadzieja, tam może być siła do kontynuacji. Mamy „nadzieję” że powinniśmy oferować „nadzieję”.

Blossom: I myślę, że ty też tak myślisz. Zatem z powrotem do kolumn?? Wiem … że jestem trochę zuchwała.

Federation of Light: Inaczej nie mielibyśmy kontaktu z wami. I rzeczywiście, jesteśmy szczęśliwi że powróciliśmy na właściwy tor. Przedtem zostaliśmy przez was zapytani czy te pojawiające się kolumny świetlne stanowią część naszej „taktyki”. To co chcielibyśmy dodać, to to, że nie tylko możemy wpływać na struktury władzy, jesteśmy także zdolni do wykorzystania innych zjawisk, o których wasz świat myśli, że są czymś zupełnie innym, niż rzeczywiście są.

Blossom: Zatem … czy te pojazdy są od was …???

Federation of Light: My uczymy się, dzięki waszej frustracji i uśmiechamy się na widok waszego uśmiechu. Powiedzielibyśmy że są pod naszym wpływem. Powiedzielibyśmy także że pod wpływem zagrożenia ujawnilibyśmy to, że jest różnica pomiędzy tymi kolumnami Świetlnymi, które są pod naszym wpływem i tymi które są bezpośrednio nasze.

Blossom: Jeden dosyć osobliwy, który widziałam ostatnio, inny zupełnie niezwykły, nadal nie mający „znaku” który pokazałeś mi w moim umyśle, kiedy po raz pierwszy mówiłeś o nich. Sądzę, że nie będzie pytań, kiedy WASZE kolumny pojawią się. CZUJĘ, że będziemy wiedzieć.

Federation of Light: To dla korzyści tych na twojej ziemi są te definicje. Jak często wyjaśnialiśmy, że czynimy to wszystko z określonych powodów. Nie może to być zrozumiane przez was za każdym razem i my wiemy, że to wnosi wiele zamieszania i wątpliwości.

A teraz jesteś tu droga Blossom i nadal z nami rozmawiasz.

Blossom: A wy też tu jesteście drodzy Feddy's (przedstawiciele Federacji Światła) i rozmawiacie z nami!!

Czasem jestem ciekawa czy ja mogłabym być „pozbawiona tej funkcji” i ktoś bardziej wiarygodny w ramach tych działań mógłby mnie zastąpić. Z pewnością mógłbym się przeciwstawić takiemu niesłusznemu zwolnieniu.

Federation of Light: Uśmiechamy się, bo są rzeczy dotyczące twojej pozycji, o których zabroniłaś nam mówić.

Blossom: Nie, po prostu ostrzegłam sama siebie, aby o tym nie pisać. Mam to i dziękuję. No to zaczynamy ...

Federation of Light: My także wiele razy używaliśmy wyrażenia „bądźcie gotowi na to co nastapi”. W. obecnym 2011 roku zdobędziecie więcej wiedzy na temat, o którym mówiliśmy w ten sposób. Teraz chcemy tylko rozwinąć/opisać fakty wokół tego ...

NIE MA SIĘ CZEGO OBAWIAĆ.

Czy to rozumiecie? Czy naprawdę … w najgłębszym zakątku waszego serca WIECIE TO? Pytamy was całkiem serio i z wielką troską pracujemy nad tym. Pozwólcie sobie WIEDZIEĆ z samej głębi waszego wnętrza … że …

NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ.

Nigdy nie było i nigdy nie będzie. Strach nie istnieje dopóki wy nie zdecydujecie aby po przywołać. Dlatego wybierzcie NIE PRZYWOŁYWANIE. Nie podporządkowujcie mu nawet jednego waszego cennego oddechu. Niech każdy wasz oddech, który wdychacie i wydychacie będzie tylko najgłębszą i najszczerszą WIEDZĄ o tym że zmierzacie do SIEBIE, najbardziej zadziwiającym czasem jakiego doświadczają wasze dusze. Jak możecie się tego obawiać? WIEDZĄC, że to co ma i miało miejsce w czasach przed wami, jest częścią planu BOSKIEGO aby podnieść z upadku tych którzy przez tak długi czas nie doceniali siły jaką jest Miłość.

Połącz się ze swoim sercem w Nowy Sposób. Dotrzyj do twojego serca i jego wartości. Jak tylko to zrobisz … to pozwoli ci zrozumieć od nowa kim jesteś. Te właśnie rzeczy MOŻEMY ci powiedzieć.

Myśl swoim sercem. Myśl O swoim sercu. Docieraj DO swojego serca w każdej chwili. STAŃ SIĘ swoim sercem. Odnajdź siebie wewnątrz serca. W tym celu właśnie wasze dusze tu są, w trakcie waszego pobytu na Ziemi. Czyż to nie najwyższy czas? … dla was abyście tam szli i odnaleźli wyższą część SIEBIE? To wasze WY objawi się poprzez otwarcie i przebudzenie innych. Żadna dusza nie odmówi BYCIA MIŁOŚCIĄ, nie mogłaby być niczym innym.

Blossom: WYGLĄDA na to, że to koniec sesji. Dziękujemy wam. CZUJĘ SIĘ bardziej uspokojona tym, co nam tu zaproponowaliście. Będę czekała na następne rozmowy z wami wkrótce … i będę także wyglądała a WASZYCH kolumn Świetlnych, nie tylko tych na które macie wpływ.

Federation of Light: A my także będziemy czekali na energię która powinna pojawić się w obfitości kiedy to zrobicie. Nie upadajcie na duchu, jak to mówią w waszym świecie. Jest tylko jedyna droga aby POCZUĆ SIĘ jak w domu.

Blossom: Zrobię, co w mojej mocy. … W Miłości i wdzięczności jak zwykle.


Website: Blossom Goodchild
Tłumaczenie: Grażyna


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Blossom,
please let us know and we'll add you to our mailing list.