Home > > Lekarstwa na raka

Lekarstwa na raka

W przeciwieństwie do tego co myśli większość ludzi, zdiagnozowanie u kogoś raka wcale nie oznacza dla niego zawalenia się świata. Otóż istnieje wiele lekarstw na raka, które bardzo dobrze działają i nie wywołują skutków ubocznych. Niestety leki te są trzymane z dala od opinii publicznej przez Iluminatów, potężną elitę która jest w posiadaniu przemysłu farmakologicznego. Zarabiają oni miliardy na chorobach takich jak rak. Przez to że kontrolują oni również większość światowych mediów, prawie nic nie jest kiedykolwiek pisane o tych lekarstwach. Zamiast tego promowane są nieskuteczne i niebezpieczne „leczenia” jak chemioterapia czy naświetlanie.
Wielu ludzi odrzuca możliwość istnienia złowrogiej elity sekretnie rządzącej światem. Do tych możemy jedynie powiedzieć: przebadaj tę sprawę samemu. Istnieje na ten temat masa materiałów dostępnych w sieci. Poczytajcie, porównajcie i wyciągnijcie własne wnioski.  Posiadając obszerniejszą wiedzę, możesz znacznie lepiej osądzić które leczenie wybrać.

Oto kilka filmów oraz linków, z którymi według nas powinny zapoznać się osoby dotknięte rakiem oraz ich najbliżsi.
Jako pierwszą przedstawiamy historię opowiedzianą przez młodego chłopca o tym jak działa naprawdę przemysł farmaceutyczny, oraz o tym jak robione jest wszystko aby zdyskredytować działające lekarstwa na raka, jak w przypadku „terapii Gerson’a”.
"The Beautiful Truth" – Piękna prawda

Terapia Gersona

Następny film jest o najprawdopodobniej najskuteczniejszym lekarstwu na raka – składniku THC zawartym w roślinach konopi. Oczywiście uprawa konopi (marihuana) jest zakazana przez rządy wielu krajów, jednak nie z powodów uznawanych przez większość ludzi. Po prostu obejrzyj ten film. Part 4 zawiera instrukcje, jak samemu wytworzyć olej z konopi.

"RUN FROM THE CURE - The Rick Simpson Story" – Ucieczka przed rakiem, historia Rick’a Simpson’a.

Jack Herer jest autorem bestselleru “Król jest nagi – konopie i spisek przeciwko marihuanie”.  Jack naucza świat o leczniczych właściwościach konopi i marihuany, oraz oferuje 100.000$ temu kto udowodni że się myli. Jack mówi: „ THC pochodzące z roślin konopi atakuje rakowe i zmutowane komórki, pozostawiając tym samym zdrowe komórki nienaruszonymi.”

Jeszcze innym skutecznym środkiem na raka są pestki moreli. Masa materiałów na ten temat jest
dostępna. Jeśli znajdziecie jakieś informacje zaprzeczające temu faktowi, prosimy bądźcie świadomi tego że przemysł umyślnie rozprzestrzenia takie fałszywe informacje, tylko po to żeby wprowadzić was w błąd.

Doktor Hulda Clark studiowała biologię na Uniwersytecie Saskatchewan w Kanadzie, gdzie w 1950 została odznaczona wysokim stopniem naukowym - Magna Cum Laude. Następnie uzyskała doktorat w dziedzinie fizjologii na Uniwersytecie w Minnesocie. Jej badania skupiały się na biofizyce i fizjologii komórki. Odkryła ona iż komórki rakowe, tak jak wszystko inne, wibrują na określonych częstotliwościach.  Mogą zostać usunięte poprzez połączenie ziół i małego Zappera, który można zamówic np. tutaj.

Na koniec przedstawiamy spowiedź Gwen’y Olsen, weteranki przemysłu farmaceutycznego. Tłumaczy ona dlaczego duże korporacje nie mają interesu w leczeniu raka. Ani chorób serca. Ani Alzheimera, AIDS ani żadnej innej choroby.
To są złe wieści, jednak dobrymi jest to, że lekarstwa ISTNIEJĄ. Poprzez poszukiwania i edukację, możesz znaleźć odpowiedni lek także dla siebie.

Tłumaczył: Specu

Tłumaczyły: Marzena Nowak i Krystal Transformacja 2012

Share |