Home > > Zjednoczeni dla Globalnej Zmiany 15.10.11!

Zjednoczeni dla Globalnej Zmiany 15.10.11!

United For Global Change on October 15

Drodzy Czytelnicy, globalna rewolucja prowadząca do wielkich zmian właśnie się zaczęła. W kilku przekazach czytałam, że ten ruch tylko będzie się rozrastać na całym świecie aż do momentu, gdy żądane prawa zostaną wprowadzone w życie. W Polsce ludzie jeszcze są zmęczeni i rozproszeni wyborami. Nie miejcie żadnych złudzeń, wybrani politycy są podporządkowani swoim elitarnym władcom i będą to robili co jest im nakazane. Obserwujcie to przedstawienie bez zaangażowania emocjonalnego. Ich wybór był ustalony wcześniej, a udział w głosowaniu dał Wam tylko chwilowe uczucie, że możecie mieć jakiś wpływ. Ci politycy są starą energią i muszą wkrótce odejść! Skierujcie teraz swoją uwagę na prawdziwe zmiany i popierajcie ten ruch globalny, fizycznie uczestnicząc, wizualizując, rozpowszechniając materiały, itp. W Świetle i Miłości Krystal

http://15october.net/15 października w sobotę ludzie z całego świata wyjdą na ulice i place. Od Ameryki do Azji, od Afryki do Europy, ludzie powstają żądając swoich swoich praw i domagając się prawdziwej demokracji. Teraz nadszedł czas, abyśmy wszyscy przyłączyli się do globalnego protestu bez przemocy.

Siły rządzące pracują na rzecz zaledwie kilku, ignorując wolę większości, a koszt tego my wszyscy musimy płacić. Ta nie do zniesienia sytuacja musi się skończyć.

Zjednoczeni w jednym głosie poinformujemy polityków i elity finansowe, którym służą, że decyzja o naszej przyszłości należy do nas ludzi.

Nie jesteśmy towarem w rękach polityków i bankierów, którzy nas nie reprezentują.

15 października spotkamy się na ulicach, aby rozpocząć globalne zmiany. których chcemy. Będziemy demonstrować w pokoju, mówić i organizować się aż do skutku.

Nadszedł czas dla nas, aby się wszyscy zjednoczyć. Nadszedł czas, aby nas wysłuchali.

Ludzie świata, powstańcie 15 października!

kees, GalacticChannelings.com

Przekład: Krystal - Transformacja 2012
United For Global Change on October 15Share |


Thrive