Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Zjednoczeni dla Globalnej Zmiany 15.10.11!

Zjednoczeni dla Globalnej Zmiany 15.10.11!

United For Global Change on October 15

Drodzy Czytelnicy, globalna rewolucja prowadząca do wielkich zmian właśnie się zaczęła. W kilku przekazach czytałam, że ten ruch tylko będzie się rozrastać na całym świecie aż do momentu, gdy żądane prawa zostaną wprowadzone w życie. W Polsce ludzie jeszcze są zmęczeni i rozproszeni wyborami. Nie miejcie żadnych złudzeń, wybrani politycy są podporządkowani swoim elitarnym władcom i będą to robili co jest im nakazane. Obserwujcie to przedstawienie bez zaangażowania emocjonalnego. Ich wybór był ustalony wcześniej, a udział w głosowaniu dał Wam tylko chwilowe uczucie, że możecie mieć jakiś wpływ. Ci politycy są starą energią i muszą wkrótce odejść! Skierujcie teraz swoją uwagę na prawdziwe zmiany i popierajcie ten ruch globalny, fizycznie uczestnicząc, wizualizując, rozpowszechniając materiały, itp. W Świetle i Miłości Krystal

http://15october.net/15 października w sobotę ludzie z całego świata wyjdą na ulice i place. Od Ameryki do Azji, od Afryki do Europy, ludzie powstają żądając swoich swoich praw i domagając się prawdziwej demokracji. Teraz nadszedł czas, abyśmy wszyscy przyłączyli się do globalnego protestu bez przemocy.

Siły rządzące pracują na rzecz zaledwie kilku, ignorując wolę większości, a koszt tego my wszyscy musimy płacić. Ta nie do zniesienia sytuacja musi się skończyć.

Zjednoczeni w jednym głosie poinformujemy polityków i elity finansowe, którym służą, że decyzja o naszej przyszłości należy do nas ludzi.

Nie jesteśmy towarem w rękach polityków i bankierów, którzy nas nie reprezentują.

15 października spotkamy się na ulicach, aby rozpocząć globalne zmiany. których chcemy. Będziemy demonstrować w pokoju, mówić i organizować się aż do skutku.

Nadszedł czas dla nas, aby się wszyscy zjednoczyć. Nadszedł czas, aby nas wysłuchali.

Ludzie świata, powstańcie 15 października!

kees, GalacticChannelings.com

Przekład: Krystal - Transformacja 2012
United For Global Change on October 15Share |


Thrive 


Tsū
Join the Galactic Channelings Community on Tsū!
Tsū is the only social network that shares its revenues with its members.
It works through invitation only, so you can use this link
to create a profile.