Home > > Specjalny Raport Hatonna

Specjalny Raport Hatonna

Hatonn: Kosmici zneutralizowali pociski, Obama wie o ochronie i Wzniesieniu

Steve Beckow
Steve Beckow, 15 listopad, 2010:

Na prośbę Stefanii, napisałem do Suzy Ward i poprosiłem ją, aby zapytała Mateusza lub Hatonna co reprezentowały wystrzelone pociski. Waham się, aby pytać Suzy o informacje zbyt często, bo wiem, że jest bardzo zajęta, ale gdy SaLuSa dziś rano nie odniósł się do kwestii tych rakiet, zrobiłem to.

Hatonn odpowiedział mi, i to co mówi jest sprzeczne z teorią, że Chińczycy wystrzelili rakietę. Dał bardzo pocieszające wiadomości na temat prezydenta Obamy i o zbliżającej się klęsce kabala (Illuminati). Hatonn mówi nam, że rzeczywiście Kosmici zneutralizowali rakiety. Twierdzi on, że prezydent Obama już wie, że on i jego rodzina znajdują się pod galaktyczną ochroną i już wie o harmonogramie Wzniesienia. Jest on w kontakcie z innymi światowymi liderami, aby usunąć kabala.

Mówi nam, że niektórzy sojusznicy na Ziemi z innych planet ukazali się w swoich prawdziwych postaciach potężnym osobnikom powodując w ten sposób, że niektórzy z nich opuścili tonący statek. Twierdzi, że wszystko się przyspieszy i możemy się spodziewać ogromnych zmian. Komunikat ten prawdziwie podniósł mnie na duchu. Jest on dla mnie przypomnieniem, że siły światła kierują naszym przeznaczeniem i że wszystko postępuje w stronę pomyślnego zakończenia.

Popierajmy więc teraz prezydenta wiedząc, że podejmuje on wysiłki w zwalczaniu kabala. Jeśli inni nie wiedzą to co my wiemy lub w to nie wierzą, to jest dla nich niefortunne. Ale my wiemy.

Mogę powiedzieć od siebie, że ta wiedza pomaga mi przejść przez ten okres wielkiego chaosu przed bezprecedensowym wzrostem już w niedługim czasie.

Oto wiadomość od Hatonna:

Hatonn
"Steve, tu mówi Hatonn. Pozdrowienia i ukłony! Pociski zostały zneutralizowane – nie dajemy żadnych szans z niczym co opuszcza powierzchnię Ziemi. Pociski były z bazy w USA, gdzie w niektórych jeszcze wypadkach żołnierze sił specjalnych są pod komendą Illuminati.

„Żaden rząd [to jest, w przeciwieństwie do Iluminatów] który ma potęgę militarną nie jest chętny do rozpoczęcia jakiegoś „incydentu” w tej globalnej sytuacji gospodarczej i podczas wzrostu niepokoju w ich krajach i każdy pokaz siły jest dokonywany na rozkaz Illuminati dla swoich wojskowych sługusów.

„Mogę wam powiedzieć, że są oni niewyobrażalnie sfrustrowani, ponieważ żadna głowica nuklearna nie jest aktywna i żadne pociski nie osiągają swojego celu.

„Obama już wie, że jest chroniony i może działać bez obawy o bezpieczeństwo własne i swojej rodziny. Oczywiście media zdają raport tak jak jest im to kazane, ale prawda jest taka, że on teraz zna rozkład czasu ziemskiego Wzniesienia. Negocjuje z siłami rządzącymi, osobiście lub za pomocą bezpiecznych kanałów komunikacyjnych, aby obezwładnić siły Illuminati w jego kraju, Europie i w Oriencie.

„Niektórzy z naszych współpracowników na waszej planecie uczynili swoją obecność niewątpliwie oczywistą, pojawiając się w swoich prawdziwych postaciach. Spotykają się oni z potężnymi indywidualnościami, włącznie z tymi, którzy działają za publicznymi kulisami w celu poinformowania ich o naszej sieci na i poza waszą planetą i szczury zaczynają opuszczać tonący statek na całym świecie. Nie usłyszysz o tym i o czystce, która w tej chwili jest w toku.

„Nie należy interpretować tego jako, że my przejmujemy kontrolę! Nasi sojusznicy wśród was pracują z Obamą i innymi, którzy mają wpływy, aby usunąć pozostałe twierdze Iluminatów i ustanowić podstawy dla reform na szeroką skalę.

„To sprawa wszystkiego, co musi być zrealizowane w stosunkowo krótkim czasie i opór ciemności musi być zdemontowany zanim to się może stać. Mówimy wam o tym od jakiegoś czasu, aby przygotować was na nadchodzące ogromne zmiany. Kilka najbliższych miesięcy będzie burzliwą przejażdżką – przebywaj w świetle, a będziesz manewrować po wzburzonej wodzie na korzystnych falach."Ze strony Steve’a Beckow: The 2012 Scenario
Tłumaczyła: Krystal


One of the failing illuminati missiles that was caught on camera in California: