Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Specjalny Raport Hatonna

Specjalny Raport Hatonna

Hatonn: Kosmici zneutralizowali pociski, Obama wie o ochronie i Wzniesieniu

Steve Beckow
Steve Beckow, 15 listopad, 2010:

Na prośbę Stefanii, napisałem do Suzy Ward i poprosiłem ją, aby zapytała Mateusza lub Hatonna co reprezentowały wystrzelone pociski. Waham się, aby pytać Suzy o informacje zbyt często, bo wiem, że jest bardzo zajęta, ale gdy SaLuSa dziś rano nie odniósł się do kwestii tych rakiet, zrobiłem to.

Hatonn odpowiedział mi, i to co mówi jest sprzeczne z teorią, że Chińczycy wystrzelili rakietę. Dał bardzo pocieszające wiadomości na temat prezydenta Obamy i o zbliżającej się klęsce kabala (Illuminati). Hatonn mówi nam, że rzeczywiście Kosmici zneutralizowali rakiety. Twierdzi on, że prezydent Obama już wie, że on i jego rodzina znajdują się pod galaktyczną ochroną i już wie o harmonogramie Wzniesienia. Jest on w kontakcie z innymi światowymi liderami, aby usunąć kabala.

Mówi nam, że niektórzy sojusznicy na Ziemi z innych planet ukazali się w swoich prawdziwych postaciach potężnym osobnikom powodując w ten sposób, że niektórzy z nich opuścili tonący statek. Twierdzi, że wszystko się przyspieszy i możemy się spodziewać ogromnych zmian. Komunikat ten prawdziwie podniósł mnie na duchu. Jest on dla mnie przypomnieniem, że siły światła kierują naszym przeznaczeniem i że wszystko postępuje w stronę pomyślnego zakończenia.

Popierajmy więc teraz prezydenta wiedząc, że podejmuje on wysiłki w zwalczaniu kabala. Jeśli inni nie wiedzą to co my wiemy lub w to nie wierzą, to jest dla nich niefortunne. Ale my wiemy.

Mogę powiedzieć od siebie, że ta wiedza pomaga mi przejść przez ten okres wielkiego chaosu przed bezprecedensowym wzrostem już w niedługim czasie.

Oto wiadomość od Hatonna:

Hatonn
"Steve, tu mówi Hatonn. Pozdrowienia i ukłony! Pociski zostały zneutralizowane – nie dajemy żadnych szans z niczym co opuszcza powierzchnię Ziemi. Pociski były z bazy w USA, gdzie w niektórych jeszcze wypadkach żołnierze sił specjalnych są pod komendą Illuminati.

„Żaden rząd [to jest, w przeciwieństwie do Iluminatów] który ma potęgę militarną nie jest chętny do rozpoczęcia jakiegoś „incydentu” w tej globalnej sytuacji gospodarczej i podczas wzrostu niepokoju w ich krajach i każdy pokaz siły jest dokonywany na rozkaz Illuminati dla swoich wojskowych sługusów.

„Mogę wam powiedzieć, że są oni niewyobrażalnie sfrustrowani, ponieważ żadna głowica nuklearna nie jest aktywna i żadne pociski nie osiągają swojego celu.

„Obama już wie, że jest chroniony i może działać bez obawy o bezpieczeństwo własne i swojej rodziny. Oczywiście media zdają raport tak jak jest im to kazane, ale prawda jest taka, że on teraz zna rozkład czasu ziemskiego Wzniesienia. Negocjuje z siłami rządzącymi, osobiście lub za pomocą bezpiecznych kanałów komunikacyjnych, aby obezwładnić siły Illuminati w jego kraju, Europie i w Oriencie.

„Niektórzy z naszych współpracowników na waszej planecie uczynili swoją obecność niewątpliwie oczywistą, pojawiając się w swoich prawdziwych postaciach. Spotykają się oni z potężnymi indywidualnościami, włącznie z tymi, którzy działają za publicznymi kulisami w celu poinformowania ich o naszej sieci na i poza waszą planetą i szczury zaczynają opuszczać tonący statek na całym świecie. Nie usłyszysz o tym i o czystce, która w tej chwili jest w toku.

„Nie należy interpretować tego jako, że my przejmujemy kontrolę! Nasi sojusznicy wśród was pracują z Obamą i innymi, którzy mają wpływy, aby usunąć pozostałe twierdze Iluminatów i ustanowić podstawy dla reform na szeroką skalę.

„To sprawa wszystkiego, co musi być zrealizowane w stosunkowo krótkim czasie i opór ciemności musi być zdemontowany zanim to się może stać. Mówimy wam o tym od jakiegoś czasu, aby przygotować was na nadchodzące ogromne zmiany. Kilka najbliższych miesięcy będzie burzliwą przejażdżką – przebywaj w świetle, a będziesz manewrować po wzburzonej wodzie na korzystnych falach."Ze strony Steve’a Beckow: The 2012 Scenario
Tłumaczyła: Krystal


One of the failing illuminati missiles that was caught on camera in California:
Tsū
Join the Galactic Channelings Community on Tsū!
Tsū is the only social network that shares its revenues with its members.
It works through invitation only, so you can use this link
to create a profile.