Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Matthew Ward March 25, 2011

Matthew Ward March 25, 2011

Ujawniająca się wiedza na temat trzęsień ziemi spowodowanych przez człowieka *  manipulacja pogody  * promieniowanie w Japonii * pomoc kosmitów *  Hatonn:  trudności w demontażu technologii kontrolowanych przez Illuminati * bojownicy o wolność w krajach arabskich * wyższe perspektywy Libii


1.  Z tej strony Mateusz, z serdecznym pozdrowieniem od wszystkich stacjonujących tu dusz.  Chciałbym odnieść się do dwóch szczególnie ważnych sytuacji dziejących się na waszym świecie.  Ponieważ perspektywa waszego postrzegania jest dość ograniczona do osobistych obserwacji i doniesień medialnych, chcemy wam przekazać budujące wieści na temat tego, co widzimy z naszego wyższego punktu obserwacyjnego.  Wszystko co się obecnie dzieje jest wynikiem uniwersalnego trybu przyspieszenia, o którym już wam mówiliśmy, że spowoduje wyraźne i szybko nadchodzące zmiany.   Jednak wszystko, co wydaje się być teraz chaosem przeistoczy się w wyłaniającą się prawdę i wprowadzenie reform.


2.  Oto przykład długo skrywanych prawd, które wychodzą stopniowo na światło dzienne: nie tak dawno temu większości ludzi na Ziemi trudno byłoby uwierzyć, że kilku naukowców może wywołać trzęsienia ziemi o ogromnej, niszczącej sile lub potężne burze czy powodzie.  Obecnie wasz internet aż kipi od informacji na temat tego, co stworzona przez ludzi technologia może powodować i spowodowała.  I chociaż opinia publiczna może jeszcze w zbyt dużej mierze nie jest o tym poinformowana, dowie się tego w niedługim czasie.


3.  Najpierw chcemy powiedzieć z czym ma do czynienia Japonia.  Wiemy, że niektórzy świetlni pracownicy odczuwają potrzebę wkroczenia naszych pozaplanetarnych braci i sióstr, aby opanować radioaktywne promieniowanie, które ma potencjał spowodowania niewypowiedzianie wielkich strat w ludziach i zniszczenia środowiska w skali globalnej.  W naszej poprzedniej wiadomości powiedzieliśmy, że nasza kosmiczna rodzina zmniejsza tak dalece jak to możliwe poziom radiacji.  W innych przekazach stwierdziliśmy, że załogi nie mogą wylądować masowo, dopóki nie zostanie zapewnione bezpieczeństwo im i wam.  Na obecnym etapie nie jest to możliwe, dlatego pomoc dla elektrowni nie może być udzielona w otwarty publiczny sposób.  Pomimo to odpowiednie działania są podejmowane.


4.  Na prośbę różnych osób, moja matka pozostaje w kontakcie ze mną i innymi źródłami informacji. Poprosiłem ją, by podzieliła się z wami tym, co jest jej przekazywane.

5.  [Suzy: fragment maila wysłanego 18 Marca do Hannah Beaconfield, która channeluje Plejadiańskie Światło.]

Trzy dni temu dostałam telefon od Gena, japońskiego tłumacza, który dziękował mi za przekaz Mateusza i pytał, czy Mateusz podał mi dodatkowo jakieś najświeższe informacje.  Mateusz powiedział mi, że „oni” słyszeli, iż kilka istot pozaziemskich wyląduje i pomoże redukować poziom radiacji, ale te informacje nie zostały zweryfikowane.   Następny dzień był iście szalony więc było już bardzo późno, kiedy zapytałam Boga, czy wie coś o tym, o czym mówił mi Mateusz.  On odpowiedział, że tak i był w stanie potwierdzić te informacje.  Mały statek wylądował około mili od elektrowni Fukushima i jego załoga użyła posiadanej technologii w połączeniu z bardziej zaawansowanym sprzętem na statkach znajdujących się w przestrzeni kosmicznej.  Oczywiście nikt w elektrowni nie wiedział że pozaplanetarna załoga znalazła się na ziemi.
Przekazałam te wieści Genowi a on tego ranka odpisał:  W jakiś cudowny sposób poziom promieniowania radioaktywnego z tych reaktorów został stłumiony poniżej poziomu krytycznego. Jestem przekonany, że to manifestacja wysiłków istot pozaziemskich.  Są też udokumentowane na filmach małe statki UFO przelatujące nad miejscem katastrofy.
[poniższy fragment pochodzi z maila wysłanego 25 Marca do Jean Hudon, która publikuje teksty na EarthRainbowNetwork.]
Jean, pomyślałam, że może cię zainteresować film, który właśnie oglądałam wraz z tym, co Hatonn przekazał mi, by powiedzieć Genowi, który wysłał mi linka do tego filmu.  On i jego rodzina pojechali na Okinawę, gdzie założyli organizację zapewniającą schronienie Japończykom, którzy stracili swoje domy.  W tej chwili  są oni na Hawajach.
„ Z tej strony Hatonn.  Nie traćcie nadziei co do swojej ojczyzny!  Na najwyższych szczeblach rady uniwersum wciąż trwają dyskusje o tym, jak zdemontować system oplatający siecią świat i jaki może być tego kontr rezultat w zderzeniu z naszymi różnymi technologiami.  Nie chodzi tu o to czy, lecz jak powinniśmy zapobiec większej destrukcji planety z powodu użycia tych diabolicznych środków.”
Hatonn powiedział, że w tym względzie nie ma żadnych ustanowionych terminów czasowych, ale będziemy wiedzieć, poniewaz trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów, które wydarzą się w przyszłości będą mniej liczne i będą słabsze.  Jest to związane z tym, iż większość negatywizmu, którego Ziemia musiała się pozbyć zostało już przez nią uwolnione.  Powiedział też, że paradoks użycia systemu HAARP polega na tym, że miało to stworzyć ogromne ilości negatywizmu, lecz w praktyce okazało się, że więcej negatywnej energii zostało uwolnione niż tworzone.

7.  [poniższy urywek pochodzi z mojego maila wysłanego tego samego dnia do przyjaciela, który pytał mnie, czy nie wiem coś więcej na temat pomocy istot pozaziemskich.]  Hatton właśnie powiedział mi, że illuminaci wiedzą o ingerencji naszej kosmicznej rodziny, ponieważ ich zamierzona destrukcja nie doszła do skutku.  Możliwe, że jedynie to podejrzewali, ale stali się o tym przekonani, kiedy wywołany przez nich huragan osłabł nad oceanem i  następnie zawrócił i podążył na północ zamiast uderzyć w centralne połacie lądu USA, co zupełnie nie było tym, co illuminaci zaplanowali.
Powiedział też, że technologia do manipulowania trzęsieniami ziemi i pogodą, była udoskonalana i wzmacniana przez lata.  Potężne burze były tworzone przy użyciu jednego systemu zaś trzęsienia ziemi z pomocą innego.  Jednak z powodu ingerencji istot pozaziemskich naukowcy illuminatów zaczęli stosować kombinacje tych technologii w formie wsparcia, gdyby jeden z systemów nie był tak skuteczny, jakby sobie tego życzyli.   Robią to również po to, by istotom pozaziemskim trudniej było interweniować, kiedy wszystkie źródła wywoływania anomalii pracują jednocześnie.
Hatton powiedział także, że w różnych lokacjach w Japonii została zastosowana kombinacja kilku możliwości systemu HAARP w połączeniu z rozwinięciem technologii z wynalazków Tesli ażeby wywołać destrukcyjne działania nad i pod powierzchnią Ziemi.  W związku z tym nawet przy użyciu zaawansowanej technologii istot pozaziemskich unieszkodliwienie sprzętu iluminatów bez ingerowania w źródła komunikacji i zasilania, które również nam służą nie jest taką prostą sprawą. Dlatego też, na najwyższych szczeblach rady uniwersum wciąż trwają dyskusje na temat kolejnych, najbardziej optymalnych ruchów.
Dziękuję Matko

8.  W pobliżu elektrowni i niżej położonych rejonach kraju rzeczywiście utrzymuje się dość niebezpieczny poziom radiacji w roślinach, wodzie i w powietrzu.  Jednakże poziom ten byłby daleko wyższy, gdyby nie pomoc naszej kosmicznej rodziny znajdującej się na i poza planetą.   Ich działania w znacznym stopniu obniżyły poziom radiacji w elektrowni.

9.  Chcemy uhonorować odwagę japońskich robotników pracujących na miejscu katastrofy, których przedłużające się narażenie na promieniowanie będzie powodem śmierci lub poważnych schorzeń.   Ci, którzy przejdą do Nirvany zostaną powitani przez tłumy skandujące na ich cześć: Brawo! Zostanie im również zapewniona odpowiednia osobista opieka, a ich męstwo znajdzie dodatkowe uznanie w skoku ewolucyjnym ich duszy.  Jeżeli chodzi zaś o robotników, którzy doznają mniej poważnych schorzeń, a kontrakt ich duszy opiewa na długie lata życia, wówczas ich ciała będą się regenerować w miarę jak Ziemia będzie się wznosić się ku wyższym poziomom wibracji, gdzie żadna choroba nie może istnieć.

10.  W naszej poprzedniej wiadomości podaliśmy, że wszystkie osoby, które zginęły w wyniku trzęsienia ziemi i tsunami otrzymały dokładnie dopasowaną do ich potrzeb pomoc.  Ich rodzinom dałoby to sporą dozę pocieszenia, gdyby tylko mogli wiedzieć, że ich ukochani są szczęśliwi prowadząc aktywne życie w duchowym świecie i przesyłają światło dla podniesienia swoich rodaków.

11.  Pomoc waszej kosmicznej rodziny w kwestii elektrowni może być udzielona jak dotąd jedynie w takim wymiarze, ponieważ to nie ich świat lecz wasz i to wy musicie podjąć zdecydowane działania by upewnić się, że energia nuklearna jako główne źródło zasilania zostanie wyeliminowana.  Powinniście wysunąć globalne żądanie, aby już więcej nie powstał żaden reaktor.  Prace przy tych, które są jeszcze w budowie powinny zostać zahamowane zaś te, które są czynne powinny zostać wyłączone.  Dostęp do energii jądrowej na waszym poziomie rozwoju od początku był bardzo ryzykowny, jednak jej użycie rozpowszechniło się, ponieważ było to bardzo zyskowne dla interesów tych kilku, których chciwość daleko przekracza względy bezpieczeństwa.

12.  Kiedy pozaziemskie załogi będą już mogły wylądować w dużej liczbie, przyniosą ze sobą technologię, która zdematerializuje wszelkie nuklearne odpady oraz wyeliminuje całe radioaktywne skażenie powietrza, wody i ziemi.  Będą oni pracować wraz z wami nad oczyszczeniem i odmłodzeniem waszej planety.

13.  Drugą ważną kwestią, do której chcielibyśmy się odnieść jest to, co dzieje się w świecie arabskim. To, co wydaje się być zaraźliwym rozprzestrzenianiem się wolności to wola ludzi, którzy przez długi czas żyli w ucisku despotycznych władców i dynastii a teraz odpowiadają na zwiększoną intensywność światła, które opromienia możliwość zmiany ich życia i wzmacnia ich dążenia by przejąć kontrolę we własne ręce.  Powtórzmy, sytuacja ta stanowi część przyspieszenia, które oddziałuje na cały Wszechświat, a tego typu reakcje dotrzymują kroku temu przyspieszeniu.  Poleje się jeszcze wiele krwi zanim ludzie we wszystkich krajach będą wolni, lecz ich triumf niezaprzeczalnie nadejdzie!

14.  Jesteśmy świadomi spornych opinii na temat dowodzonej przez Stany Zjednoczone koalicji interweniującej militarnie w Libii.  Jednak to, co obserwujemy to niesamowity zwrot o 180 stopni w podejściu przywódców krajów co do interwencji w sprawy innego państwa.  Po raz pierwszy w waszej historii ta interwencja nie wynika jedynie z czysto egoistycznych powodów lecz ze szlachetnych pobudek, by wspomóc ludzi, którzy walczą o swoją wolność.  Bez tej pomocy o wiele większa liczba Libijczyków zostałaby eksterminowana przez dyktatora, którego sumienie wraz z poczytalnością umysłową zostały zniszczone dawno temu.

15.  Dni dyktatorów są policzone jak również tych, którzy ich wspierali z egoistycznych powodów. Czas eksploatowania zasobów Ziemi bez zwracania uwagi na konsekwencje dla środowiska naturalnego także dobiega końca.  Nadchodzi też kres dla dysponowania bogactwami świata przez niewielu.  Wszystko co jest oparte na ciemności szybko zmierza ku końcowi.

16.  Niestety wciąż otacza was czas pogłosek i dramatycznych przepowiedni mówiących o potężnym przemieszczeniu się lądów, mórz i biegunów.  Owszem, pozwólcie sobie być prawdziwie informowanymi,  ale nie poświęcajcie swojej energii żadnym informacjom przepełnionymi strachem! Pozostawajcie silni w świetle wiedząc, że niezliczone dusze przebywające w ciałach i w świecie ducha są z wami, przyspieszając waszą podróż do Złotego Wieku na Ziemi.

_________________________

MIŁOŚĆ i POKÓJ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Przekład: Tomasz Ługowski - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Matthew,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge