Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, April 1, 2011

SaLuSa, April 1, 2011

Niech miłość będzie Waszym przewodnikiem we wszystkich okolicznościach, i nie róbcie żadnych wyjątków, ponieważ każda dusza reaguje na tak potężną energię. Dla niektórych dusz może zająć to trochę czasu, jednak w końcu i tak zostaną wzniesione. Ludzie mają w zwyczaju czasami patrzeć z góry na osoby, które nie potrafią odnaleźć swojego miejsca w świecie. Ale tak jak ci, którzy odeszli do astralu, potrzebują oni pomocy w odnalezieniu swojego własnego, prawdziwego „ja”. Nadszedł czas aby być wyrozumiałym i odłożyć na bok wszelkie osądzające uczucia. Każdy z Was przechodził przez takie okresy, podróżując przez korytarze ciemności, lecz w końcu odnalazł swoją prawdziwą ścieżkę. Coraz więcej dusz będzie budzić się do wspaniałych możliwości jakie oferuje ten okres, i z pomocą będą w stanie przebaczyć sobie i zacząć wszystko na nowo. W najgłębszych zakamarkach serc, żadna dusza nie pragnie na stałe odciąć się od Światła, jednak ciemność może być przytłaczająca. Bez uprzedzeń,  wraz z całą miłością jaką jesteś w stanie zebrać, wyślij swoją najwyższą energię do tych, którzy popełniają kryminalne akty wobec ludzi. Jeśli tak zrobisz, będzie to jedno z najbardziej wpływowych czynów na losy Ziemi w jakich możesz wziąć udział.

Wniebowstąpienie jest bardzo indywidualnym doświadczeniem, lecz jednocześnie należy do natury Wszechświata, i w rzeczywistości każda dusza chciałaby być jego częścią. Jednak niektórzy nie potrafią jeszcze odpowiedzieć na miłość, która jest do nich wysyłana. Są przytłoczeni przez bagaż który ze sobą niosą i mają niewiele pomysłów jak się od niego uwolnić. Wy którzy przeszliście przez to przed nimi, możecie wskazać im drogę swoim przykładem. Nie powiększajcie ich problemów otaczając ich negatywnością, to jest co sami normalnie przyciągają i co utrzymuje ich przy niskich wibracjach. Bądźcie życzliwi, kochający, dostrzegajcie w każdym Bożą iskrę, ponieważ jest niezniszczalna i zawsze taką pozostanie.  Każda dusza ma ciągle przy sobie Przewodników i Aniołów podróżujących z nią całe życie, pracujących cierpliwie i z bezwarunkową miłością w celu skierowania jej twarzy w kierunku Światła. Kiedy o tym pomyślisz, nie może być innej drogi.

Kiedy poszukujesz zmian na Ziemi i Twoje pragnienia wysyłane są z Uniwersalna Miłością, niosą one tak potężna moc że nieuchronnie doprowadzą do zwycięskiego zakończenia. W ten sposób osiągnęliście już tak dużo od ostatniego wieku, i to wasza siła woli i determinacja dodają Waszej miłości dodatkowej siły. Każdego dnia energie stają się coraz potężniejsze, oznacza to koniec Iluminatów. Nie są oni dopasowani do masowego wzrostu świadomości u ludzi,  u których jasne jest że zadowoli ich jedynie całkowite zwycięstwo w przywracaniu ich praw, wolności i pokoju. Może to być chaotyczne, jednak wraz z całym tym zgiełkiem droga naprzód będzie stawała się coraz bardziej przejrzysta. My jako Galaktyczna Federacja oraz wiele innych ugrupowań i rad nieustannie wspieramy Wasze dążenie do zwycięstwa. Przyszłość może być znana, jednak nadal musi być manifestowana przez Was i przez Waszą intencję do określenia jak ma wyglądać.

Radzicie sobie bardzo dobrze, Wasz sukces bardzo szybko stwarza warunki, które doprowadzą do naszego przyjścia. To co jest konieczne do naszego objawienia jest ponownie w Waszych rękach, jednak nie pozostajecie w tych działaniach bez ogromnej pomocy. Cieszymy się na myśl o naszym wspólnym przyjściu , jesteśmy zachwyceni że zasłużyliście sobie na prawo do opuszczenia cyklu biegunowości. Jesteście naprawdę wielkimi i potężnymi Istotami, nawet jeśli do tej pory nie udało Wam się tego sobie uświadomić. Przez tak długi czas ,,ciemni” utrzymywali Was w przekonaniu że byliście zależni od nich w Waszej egzystencji, podczas gdy niedawno odkryliście moc do określania Waszej własnej przyszłości. Używajcie tej mocy mądrze dla dobra ogółu, a nic więcej nie będzie od Was wymagane.

Wspominaliśmy już o tym wcześniej, jednak powtórzymy jeszcze raz, że musicie pozwolić każdej duszy samej zadecydować jak ma wyglądać jej przyszłość. Wiemy że wielu martwi się o losy tych których kochają, jednak bądźcie wdzięczni za to że przyszliście tu razem aby tworzyć więzi miłości. Bez wątpienia sprowadzą Was one ponownie razem w przyszłych sytuacjach, ponieważ nie mogą zostać rozerwane. W każdym doświadczeniu istnieje jakiś cel, ale możecie jeszcze nie wiedzieć jaki on jest. Być może jesteście jedną ze zżytych grup które często razem inkarnują i będzie to kontynuowane również w przyszłości. Najlepiej pomożecie innym poprzez pozwolenie im na całkowitą wolność wyboru, ponieważ taki jest istotnie przywilej każdej duszy.

W ostatnich miesiącach pozostawaliśmy wierni naszej obietnicy do czynienia naszego statku bardziej widocznego na Waszym niebie. Bezspornie nie zostało dużo czasu do naszego objawienia, jako że widzimy zbliżającą się okazję i nasi sojusznicy zrobią wszystko aby ją wykorzystać. Teraz już wiemy że nasza obecność zostanie dobrze przyjęta, a ci którzy zaprzeczali nasze istnienie będą musieli pogodzić się z faktem że nie możemy być dłużej ignorowani. Towarzyszyliśmy Wam przez całą Waszą historię i są tego dowody do poczytania jeśli macie takie życzenie. Jeszcze bardziej niezbitymi dowodami są monumenty i budowle, które nadal istnieją jako dowód naszej okazywanej pomocy. Wszystko to będzie wykorzystywane i będzie częścią wiedzy która zostanie Wam przekazana do ustalenia prawdziwej przeszłości.

Od długiego czasu istnieje plan mający na celu stopniowo uświadamiać Was o Waszym pochodzeniu i pomóc Wam utorować drogę do bycia Galaktyczną Istotą. To będzie powrót do Waszego prawdziwego domu, ponieważ obecna Ziemia służy jedynie jako planeta dla Waszych trójwymiarowych doświadczeń. Jednakże kiedy wniebowstąpicie wraz z Matką Ziemią, wszystko to zostanie zostawione w tyle kiedy będziecie zachwycać się pięknem i cudami wyższych wymiarów. Z naszą pomocą staniecie się twórcami wielu rzeczy których potrzebujecie,  zaawansowane technologie zostaną Wam przez nas udostępnione.  Odkąd wniebowstąpicie niskie wibracje nie będą mogły współistnieć na tym samym poziomie, będziecie wtedy obdarzeni całkowitym zaufaniem i wiemy że użyjecie tych technologii dla słusznych celów.

Stajecie się pełnoletni i tak będziecie traktowani, zostaniecie zaproszeni do podzielenia z nami naszej wiedzy, ponieważ nie zatrzymujemy niczego dla osobistych korzyści. Nasze poglądy i postawy wywodzą się z bycia przez nas na poziomie, gdzie opanowaliśmy umiejętność traktowania wszystkich dusz z Uniwersalną Miłością. Absolutna perfekcja jest dla tych dusz, które powróciły do Źródła, ale mimo to będziecie mieli bardzo mało kłopotów, jeśli w ogóle, z unikaniem sytuacji wpływających na Waszą karmę. Bądźcie świadomi że Uniwersalne Prawo nadal istnieje, które obejmuje to co możecie nazywać błędami w ocenach, gdzie nie ma intencji do celowego ich łamania.

Jestem Salusa z Syriusza, i błogosławię Was wszystkich w imię Stwórcy.
Dziękuje Salusa,
Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Specu


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.