Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 4, 2012

SaLuSa, July 4, 2012

Jeśli chodzi o zrozumienie tego, co się w chwili obecnej dzieje na świecie, to istnieją dosłownie dwa obozy – ci, którzy nie wiedzą lub ich nie interesuje, oraz ci, którzy wiedzą, ale wyjawia się im to za pomocą różnego rodzaju tłumaczeń. Ktoś musi mieć otwarty system wierzeń, aby zaakceptować zmiany, które odmieniają całkowicie jego dotychczasowy pogląd na to, czym jest życie. Najtrudniejszym zadaniem jest zaakceptowanie tego, że wielu z tych, którym wierzyliście, byli kukiełkami Iluminatów uwieczniającymi kłamstwa, które was trzymały w niewoli. Na szczęście wzrastające wibracje wynoszą ludzi z ciemności i w miarę jak ich poziom świadomości się wznosi, rozpoczynają analizowanie swoich systemów wierzeń. Istnieje obecnie wiele prawdziwych informacji i idąc za swoją intuicją z pewnością zaczniecie rozumieć prawdę. Szukanie samodzielnie przygotuje was na jeszcze większe zrozumienie, ponieważ wraz nadejściem istot wyższych prawda będzie przed waszymi oczyma.

Rozpoznanie prawdy nie ma nic wspólnego z inteligencją. W rzeczy samej, inteligencja może być przeszkodą, a dla wielu osób jest to po prostu sprawa wnikliwości. Nie znajdziecie gwarancji prawdy w ruchach religijnych, ponieważ to co się rozpoczęło jako prawdziwa próba zmierzająca do oświecenia obróciło się w korupcję. Zauważcie, że ci, którzy nauczają prawdę, nigdy się wam nie narzucają, ale po prostu przedstawiają ją jako pomocne narzędzie dla waszego własnego rozwoju i poszukiwaniom. Narzucanie kontroli poprzez straszenie konsekwencjami, gdy nie będziecie wierzyć w to, co się wam narzuca jest niczym więcej jak okropnym zniekształceniem prawdy.

Wszystko co potrzebujecie wiedzieć jest utrzymywane głęboko w waszej podświadomości. W ten sposób możecie stać się niezależni i intuicyjnie wiedzieć co jest do zaakceptowania i co wygląda na prawdę. Jednak bądźcie zawsze otwarci na rozszerzanie się waszego zrozumienia i w miarę waszego wznoszenia się dokonacie wielkich postępów. Bierzcie wszystko powoli i stopniowo, aż poczujecie się dobrze z tym, co już zaakceptowaliście, a wtedy zauważycie, że wasza świadomość rozszerzy się dość szybko. Pamiętajcie, gdy to co dostajecie nie rezonuje z wami i nie niesie Światła i miłości, prawdopodobnie nie jest prawdą.

Kiedy już będziemy mogli otwarcie spotkać się z wami, wtedy nas zapytajcie co wam dajemy, ponieważ nie jesteśmy bogami, choć tak możemy wyglądać, gdyż jesteśmy na dużo wyższym poziomie poznania. Nie możemy czynić cudów, a nasze zaawansowane technologie są wynikiem naszej wielkiej wiedzy i używania naturalnych energii, których kosmos jest pełen. Wasi naukowcy są często świadomi potencjalnego postępu przy ich użyciu, ale nie mają wiedzy jak to złożyć razem. Jednakże niektórzy mieli pomoc od istot pozaziemskich przez wiele lat i także wiedzę na temat zaawansowanej technologii z rozbitych statków pozaziemskich. Jednak zamiast się nią podzielić była ona w większości utrzymywana w tajemnicy w celu władzy i kontroli nad światem. Z naszym przybyciem wszystko to się zmieni i tego typu sekrety będą wyjawione dla korzyści wszystkich, wraz z wolnym dostępem do naszych technologii.

Macie pełne prawo do ekscytacji perspektywą cudownej przyszłości, wyzwoleni od kontroli i ograniczeń. Wraz z tym wszystkim nadejdą poziomy szczęścia nie odczuwane od bardzo dawna. W końcu ciemni zostali zidentyfikowani i są usuwani, w celu uwolnienia was od raka, który prawie zniszczył waszą cywilizację. Wraz z tym aktem nadejdzie oczyszczenie, które usunie pozostałości ich negatywnych energii i ich możliwości do narzucania się wam. Pokój jest blisko, wszystkie problematyczne miejsca na Ziemi będą wzięte pod opiekę i oczyszczone i pozostałości wojny i sił militarnych będą usunięte. Pokój nie jest opcją. Jest waszym prawem, aby żyć w wolności od wszelkich ingerencji, praktykując sposoby życia według waszych kultur.

Kiedy natura przestępstw ciemnych będzie ujawniona, jest zrozumiałym, że podniesie się wielki gniew i będzie to czas próby, aby utrzymać wewnętrzny spokój i nie stracić kontroli nad sobą. Pamiętajcie, że nasze możliwości i technologie są takie, że ani jeden przestępca nie umknie przed odpowiedzialnością za swoje czyny. Nie ma potrzeby, abyście brali sprawiedliwość w swoje ręce. Pozwólcie raczej, aby sprawy toczyły się swoim własnym torem. Wasz czas zostanie dużo lepiej zainwestowany, jeśli poświęcicie go na pomoc w stabilizowaniu waszych lokalnych obszarów i na rozpowszechnianiu spokoju wszędzie tam, gdzie to będzie potrzebne. Jednakże nie musicie wykonywać tego wszystkiego sami, jako że nasi sojusznicy będą obejmowali główne role, a i my w ostatecznie będziemy z wami.

Jesteście o włos od historycznego zwycięstwa nad ciemnymi i my bardzo szybko wstrzymamy ich działania. Zamierzali odejść w blasku chwały, ale ograniczymy ich aktywności, na ile to tylko będzie możliwe. Niektóre okoliczności mają pozwolenie na rozwój po to, aby możliwie złapać ciemnych na gorącym uczynku. Oni wiedzą, że ich czas jest ograniczony zanim zostaną usunięci z obiegu i odizolowani. Życie na jakiś czas stanie się chaotyczne dla większości ludzi, a pewne niedogodności staną się nie do uniknięcia z powodu szerokich zmian. Nie martwcie się tym, jako że będzie to relatywnie krótki czas i wszystko zostanie wam wielce wynagrodzone. Ci z was, którzy będą mniej dotknięci powinni udzielić pomocy komukolwiek, kto będzie jej potrzebował dzieląc się wszystkim czym możecie.

Jakże wielka przygoda was czeka, bo wiecie już, że wasze Wzniesienie jest pewne. Pomyślcie, że po tysiącach lat nadszedł wreszcie koniec dualności zostawiając za sobą jeden z najciemniejszych okresów jakich kiedykolwiek doświadczyliście. Jednocześnie był to okres niezwykle ważny dla waszej ewolucji. Dało wam to możliwość ewoluowania w rytmie, który poprzednio był bez precedensu, kiedy znajdowaliście się w niższych wibracjach. Na szczęście możecie, jeśli zechcecie, odsunąć pewne wspomnienia z tego okresu, zamiast przypominać sobie wiele żyć, które nie są najwyższej jakości.

Jestem SaLuSa z Syriusza i pozdrawiam was w imieniu Galaktycznej Federacji Światła. Jesteśmy jedynie jedną z grup stacjonujących wokół Ziemi, aby być świadkami wydarzenia, które będzie unikalne w tym, co dotyczy Wzniesienia, a dla waszej przyszłej radości i zainteresowania wydarzenie to w całości jest nagrywane. Reprezentanci cywilizacji nawet z innych wszechświatów są tu obecni, ponieważ są zainteresowani w tym, co się dzieje z waszym Wszechświatem. Jesteście gwiazdami wielkiego kosmicznego przedstawienia, które dosłownie oświetli wasz świat.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie : Elisabeth, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |