Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 5, 2011

SaLuSa, January 5, 2011

Tak samo jak Wy, wstrzymujemy oddech i czekamy, wiedząc że staremu systemowi zgrzyta w przegubach i nie jest już w stanie utrzymać się dłużej. Po upadku pierwszego elementu, możemy dostrzec efekt domino a ludzi którzy wychodzą na przód by wspierać Światło nie zabraknie. Jesteście rozsiani po całym świecie i pchacie z uporem ku zmianie, czego rezultaty już za moment ujrzycie. Oczywiście nie może się to wszystko wydarzyć jednocześnie i niektóre sprawy przeciągną się do kilku miesięcy ze względu na samą ich naturę. Ważnym jest, że wy jako ludzie widzicie początki prawdziwego działania i wiecie że nie da się w nie ingerować. Co do naszej części, bierzemy w tym udział gdyż tak często błagaliście o pomoc i otrzymaliśmy wymagane zezwolenie by wkroczyć do akcji.

Często poruszamy kwestię sprawiedliwości i nie odnosimy się przy tym do ludzkiego sposobu jej rozumienia, lecz sprawiedliwości w świetle Praw Wszechświata. Absolutnie nikomu nie ujdzie na sucho żadne działanie krzywdzące drugą istotę i to wy będziecie najsurowszymi sędziami którzy osądzą własne występki. Dojdziecie do tego co jest potrzebne by pokonać jakąkolwiek słabość z przeszłości i stworzycie sobie kolejne wyzwanie w tym czy kolejnym życiu. Za każdym razem będziecie oczekiwać sukcesu lecz jeśli będzie to konieczne, spróbujecie po raz kolejny. Wyrażacie zgodę na takie przejścia poprzez Wyższe Ja i jesteście świadomi konieczności robienia duchowego postępu. Ze względu na dualność oraz wielokrotne żywoty spędzone na doświadczaniu ciemnej strony, nieustannie wystawiacie się na przeróżne wyzwania i często możecie zmagać się z tymi samymi problemami w każdym życiu po wielokroć.

Z pewnością teraz już wiecie, że „podobne przyciąga podobne” i gdy pytacie dlaczego pewne rzeczy przytrafiają się wam w życiu, możecie wrócić po śladach do własnych pragnień. Może mieć to również związek z „efektem lustrzanym” gdzie przyciągacie do siebie dokładnie to, czym gardzicie bądź czego nienawidzicie za sprawą energii którymi emanujecie. Prawo Przyciągania nie ogranicza i nie filtruje waszych energii by zdecydować czy są Światłem czy Ciemnością. Dostajecie to, na co kierujecie wasze myśli i działania. Zastanówcie się przez chwilę, czy wspierając działania przestępcze nie przyciągnęlibyście do siebie więcej przemocy? Zabieranie życia innej duszy jest w każdej sytuacji pogwałceniem praw duchowych, które stanowią wyraźnie „nie będziesz zabijał”. Oczywiście znajdziecie się w sytuacjach gdzie zrobicie to w obronie własnej bądź czyjejś i powiedzielibyśmy, że w takich momentach może zostać przećwiczone Prawo Łaski.

Przybywacie na Ziemię by przeżywać doświadczenia zgodne z waszymi duchowymi potrzebami i waszym celem jest rozwój. Wniebowstąpienie leży na wyciągnięcie ręki i jest ono dodatkową nagrodą dla tych którzy odnieśli zwycięstwo. W jaki inny sposób wiedzielibyście moi Drodzy, czy jesteście gotowi by wniebowstąpić jeśli nie ćwiczylibyście siebie i ego. Pytanie brzmi, czy jesteście gotowi by zmienić kierunek waszego życia czy może tak zakochani w materializmie że nie możecie odpuścić. Posiadanie bogactwa to nie to samo, gdyż spełnia ono obietnicę równości i podziału w sprawiedliwy sposób który pokrywa wszystkie wasze zapotrzebowania. Różni się to całkowicie od niesłabnącego dążenia do pozyskiwania tak wielkiego majątku jak to tylko możliwe, często też kosztem innych. W duchowym sensie nie oznacza to, że musicie żyć jak biedni czy rozdać wszystko co posiadacie.

Jednakże w żadnym wypadku, nikt nie może zabrać swoich dóbr i majątku do wyższych wymiarów. Po pierwsze nie jest to konieczne, gdyż wszystko czego potrzebujecie jest wam dostarczone a po drugie możecie stworzyć cokolwiek sobie życzycie dla własnej przyjemności i zadowolenia. Na przykład, jeśli na Ziemi macie cenione przez was malowidło, by je zreprodukować będzie tylko musieli je sobie zwizualizować. Powstanie z energii Światła i będzie bardziej żywe i przykuwające uwagę, dokładnie takie jakie wyobrażał sobie artysta w swej wizji. Cieszcie się tym co macie i zdajcie sobie sprawę, że możecie znacznie więcej zyskać wstępując do wyższych wymiarów.

Niskie wibracje wciąż was zasypują, chronią was przed nimi wasze własne energie Światła. Bądźcie spokojni i utrzymujcie skupienie przez cały czas a będziecie poza zasięgiem ciemnych sił. Gdy spotykacie się z nimi twarzą w twarz będąc w Świetle to nie macie się czego obawiać. Rozprzestrzeniajcie waszą miłość wciąż jak najdalej a spełnicie wszystko o co możecie być proszeni. Jako że coraz więcej z was tak postępuje, tworzy się myślokształt Światła który jest wyjątkowo potężny. Wasza energia wkręca się w siatkę Światła co pomaga utrzymać równowagę na Ziemi. Macie stabilizujący wpływ, który może załagodzić potencjał zmian do tworzenia poważnych zaburzeń.

My jako Galaktyczna Federacja, wciąż otaczamy waszą Ziemię i nic co się dzieje nie może ujść naszej uwadze. Jesteśmy szczególnie świadomi wszelkich prób umieszczenia broni w przestrzeni kosmicznej, co od jakiegoś czasu było planowane i starano się wprowadzić w życie. Udaremniliśmy takie podejścia i ostrzegliśmy przedstawicieli wojskowych jak i rządowych iż zgody na to nie otrzymają. Możemy również zneutralizować każdą broń atomową bez względu na jej położenie i wszelkie starania oszukania nas nie mają najmniejszego sensu. Jesteście więc pod pełną ochroną i gwarantujemy iż ostatnie dwa lata tego cyklu przeminą bez poważniejszych incydentów. Najwyższy czas by ciemna strona przyznała iż ich plany zostały udaremnione i by w pełni pozwolili wam skupić się na Wniebowstąpieniu.

Prezydent Obama otoczony jest przez Ciemnych, jednak pomimo tego może czynić dalsze postępy w budowaniu fundamentów pod ostatni rok swojej kadencji. Jego najlepsze chwile dopiero nadejdą i jest w pełni świadom swego przeznaczenia, jako człowieka który wyprowadzi lud z ciemności. To bardzo zaawansowana duchowo istota i wraz z naszą pomocą i opieką wypracujemy przyspieszenie przemiany waszych doświadczeń w pełne szczęścia i uwolnimy was ze szponów drakońskich praw które rządzą waszym życiem.

Jestem SaLuSa z Syriusza i widzę jak z każdym dniem nasze spotkanie się zbliża. Obecność naszych statków jest przez cały czas przez was zauważana i będziemy trzymać się tego planu by uświadomić tyle osób ile się da. Próby wywołania w was strachu przed nami, nie są już w stanie przykryć naszych pokojowych intencji. Życzymy wam byście dzielili tę radość i szczęście które wam niesiemy.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.