Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 7, 2011

SaLuSa, November 7, 2011 Thrive

Sprawy dzieją się tak szybko, że potrzebujecie garści informacji, dotyczących ich rozstrzygnięcia. Staje się jasne, że kryzys europejski daleki jest od rozwiązania a unijny dług jest tak wielki, że może doprowadzić Unię do upadku. W międzyczasie aktywność ludzi wzrosła do niespotykanego wcześniej stopnia i presja, którą wywierają oni na swoje rządy musi w końcu przynieść rezultaty. W tle dołączamy się my i nasi sprzymierzeńcy uzmysławiając tym po ciemnej stronie fakt, że ich dni są policzone. Są oni obecnie bardzo niestabilni i obawiają się konsekwencji swoich poczynań. W swojej arogancji nigdy nie przypuszczali, że będą musieli odpowiedzieć za swe zbrodnie, lecz teraz staje się jasne, że odpowiedzą.

Nasi sprzymierzeńcy przygotowani są na to, by skorzystać z jakiejkolwiek okazji i zrealizować nasz plan. Dostaliśmy pozwolenie na użycie siły by usunąć z drogi przeszkody i nie będziemy już dłużej tolerować ingerencji. W ostatnich tygodniach Ciemni zostali srodze osłabieni i znajdują się obecnie w odwrocie. Dlatego też wiemy, że ich opór nie zdoła powstrzymać naszych działań. Możecie się spodziewać, że w krótkim czasie usłyszycie wiele o postępach, których dokonujemy. Do tej pory usunęliśmy już wielu wpływowych ludzi, którzy stali nam na drodze i będziemy to kontynuować. Znamy już wszystkich Iluminatów po nazwiskach i żadnemu z nich nie uda się uciec od pętli, która zaciska im się na szyi. Pozostajemy w stałej gotowości, by usunąć te rządowe grupy, które zawiodły w służbie ludzkości i jak tylko to się stanie, możecie się spodziewać, że obwieścimy Ujawnienie.

Cokolwiek by się nie stało, znajdujemy się na dobrej drodze do tego, by wkroczyć w Nowy Rok, świętując zwycięstwo nad Ciemnymi. Nadchodzi nowy tydzień i na pierwszy plan wysuwają się dwie sprawy: Pierwsza to pojawienie się w środku tygodnia czegoś, co zostało błędnie rozpoznane jako asteroida. W rzeczywistości, jest to inteligentnie sterowany statek kosmiczny i nie pozostaje nic innego, jak tylko obserwować jego interakcję z Ziemią i Księżycem. W piątek z kolei macie długo oczekiwany 11.11.11, który niesie ze sobą wielki wzrost energii, i który znacznie podniesie poziom waszej świadomości. Odczujecie to jako nową falę energii miłości w obrębie waszej planety. Jeżeli to możliwe, znajdźcie sobie spokojne miejsce, w którym będziecie się mogli zrelaksować i otworzyć na energię. Miejcie na uwadze fakt, że ta energia zaczyna się właśnie manifestować i możecie się wcześniej przygotować na jej spływ pozostając w ciszy i spokoju.

Miesiąc ten jest dla was pod wieloma względami trampoliną do okresu znacznie większej aktywności, która będzie się utrzymywać do końca 2012 roku. Wasze oczekiwania zostaną spełnione a nasze spełnią się wówczas, gdy będzie miał miejsce Pierwszy Kontakt. Od tego momentu wszystko stanie się całkiem proste, jakość waszego życia skokowo wzrośnie jak tylko zaczniecie odnosić korzyści, które już od dawna wam się należą. Przez długi czas nasza uwaga skierowana była na Zachód, ale bądźcie świadomi faktu, że wkrótce proces ten obejmie cały świat. Daliśmy znać o sobie wszystkim rządom i one dobrze wiedzą, dlaczego tu jesteśmy i jakie jest to ważne dla całej waszej cywilizacji . Podajemy wam dużo więcej niż pomocną dłoń i pozostaniemy z wami do końca tej podróży. Będzie to radosne ponowne zjednoczenie i będziecie wiedzieć ponad wszelką wątpliwość, że jesteście częścią nas. Poznacie swoje boskie przeznaczenie.

Myślcie o swojej przyszłości i niech wypełnia to wasze serca radością, jako że jest to naprawdę doniosła okazja, której nie da się porównać z jakimkolwiek wcześniejszym doświadczeniem w tym cyklu. Będziecie zaskoczeni nagłym zwrotem wydarzeń, a to dlatego, że zostały one przez nas starannie zaplanowane. Wzięliśmy na siebie wielką odpowiedzialność, ale nie wahaliśmy się ani przez moment ponieważ mamy rozległe doświadczenie jeżeli chodzi o proces Wzniesienia. Obserwujemy, że coraz więcej was traktuje naszą obecność jako coś całkiem normalnego i nie może się doczekać naszego oficjalnego przybycia na Ziemię. Niezależnie od tego, co głoszą o nas wasze media lub filmy, nigdy nie zaatakowaliśmy waszej Ziemi ani nie mieliśmy takiego zamiaru. Nasza misja narodziła się z miłości do wszystkich stworzeń, niezależnie od ich formy, rozmiaru czy koloru.

Wszechświat jest pełen różnych form życia i każdy z wszechświatów, które odwiedzamy jest pełen niespodzianek. Wszystkie one przypominają wasz pod względem rozwoju życia i doświadczania go dla duchowego wzrostu i ewolucji. Bez względu więc na wasz wygląd zewnętrzny, wszyscy jesteście Jednością i gdy osiągniecie poziom Świadomości Chrystusowej, nie będziecie mieli co do tego żadnych wątpliwości. Wtedy i tylko wtedy, dostaniecie możliwość, by podjąć ryzyko gdziekolwiek będziecie chcieli. Część Pierwszego Kontaktu obejmie wprowadzenie was w poznanie różnych form życia zamieszkujących wasz wszechświat. Szybko zrozumiecie, że forma zewnętrzna nie ma nic wspólnego z duchową esencją obecną w każdej istocie. Nawet na swoim obecnym poziomie świadomości możecie odczuć, że wyższe wibracje światła musiały się zetknąć z poddanym ewolucji Istnieniem.

Obecnie, gdy znajdujecie się w procesie całkowitej przemiany od dualnego postrzegania rzeczywistości do Wzniesienia, dostrzeżecie, że wiele z tego, co wcześniej braliście za pewnik znika. Stare systemy, które nie przystają do Nowej Ery i nie służą przebudzonym rozpadną się i żaden wysiłek nie będzie w stanie ich przywrócić. Pozwala to na realizację tych pomysłów, które są bardziej dostosowane do waszych potrzeb a takich nie brakuje. Wiele z nich stłumiono po to, by utrzymać przy życiu stary paradygmat, jednak zostaną wam one udostępnione we właściwym czasie. Najbardziej płodnym obszarem jest ten wiążący się z wykorzystaniem wolnej energii i małymi przenośnymi urządzeniami, które można w krótkim czasie wyprodukować. Wiele z nich przeznaczonych będzie do waszego osobistego użytku, natomiast bardziej ogólne podejście obejmować będzie zaspokojenie waszych potrzeb. Pomoże wam to wydostać się z niewoli, w której się znajdujecie, a która zmusza was do wielogodzinnej harówki, aby zapewnić sobie podstawowe środki do życia.

Jestem SaLuSa z Syriusza i pozostawiam was z miłością i błogosławieństwem od Federacji Galaktycznej. Wszystko jest teraz w waszych rękach. Chcemy widzieć jak przekształcacie swoje społeczności w wydajne grupy, które przyswoją sobie zmiany tak, by można je było gładko wprowadzić w życie. Będziemy oczywiście nadzorować waszą pracę, aby wzorzec zmian pozostawał w harmonii z zasadami Światła i Miłości. Wszystkie stare prawa, które je łamią, zostaną usunięte lub sformułowane od nowa. Nawet w tym krótkim czasie, jaki pozostał wam do Wzniesienia, wasz sposób życia dramatycznie się zmieni, abyście mogli podnieść swoje wibracje i zająć miejsce obok nas. Dostaliście już wystarczająco dużo rad i wskazówek, aby wiedzieć czego się spodziewać i powinno to wprowadzić w wasze serca radość i szczęście.

Dziękuję, SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Emilka


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


Thrive

First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.