Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 10, 2012

SaLuSa, December 10, 2012

Mamy nadzieję, że każda osoba, która jest świadoma znaczenia 12.12.12 przygotowuje się do wprowadzenia nowej energii. To wpłynie do pewnego stopnia na każdego i tak, ale będzie o wiele lepiej, jeśli podejmiecie kroki, aby uczestniczyć w tym świadomie. To co będziecie robić, to nie tylko pomoc dla własnego Wzniesienia, ale uziemienie energii dla korzyści innych, w tym Matki Ziemi. Poprzez świadomość i skupianie się na energiach, powinniście czuć rezultat ich wpływania do waszych ciał. Uczucie zawrotu głowy jest normalne, ale też uczucie intensywnej ciszy i spokoju. Cieszcie się tym i wiedzcie, że zostaliście podniesieni do nowego poziomu świadomości, która powinna już z wami pozostać.

Inni wokół was wyczują wasze nowe energie i zauważycie też, że małe dzieci często będą w stanie widzieć Światło w waszej aurze. Odkryjecie również, że nowy poziom spokoju pozwoli wam mieć pełną kontrolę nad waszymi emocjami. Szanse na zaangażowanie się w negatywne emocje będą bardzo odległe i w rzeczywistości będziecie czynnikiem ich transmutacji przez samą swoją obecność. Aż do czasu, gdy przyzwyczaicie się do tych wyższych energii, możecie okazywać nieodpartą chęć wyrażania ich obejmując ludzi. Kiedy czujecie miłość dla swojej rodziny dusz, jest to naturalne, że chcecie podzielić się nią z nimi.

Na razie jesteście wśród dusz na różnych poziomach, ale wyobraźcie sobie, jakie to wspaniałe uczucie, gdy będziecie tylko z podobnymi wam osobami. Kiedy będziecie całkowicie uwolnieni z dwoistości, Prawo Przyciągania zagwarantuje, że tak będzie i życie stanie się relaksującym i radosnym doświadczeniem. Gdy Wzniesienie będzie miało miejsce, różne zmiany będą przyspieszone, gdyż ci, którzy się im przeciwstawiają, nie będą już na waszym poziomie. Jak wiecie, to był najtrudniejszy rok dla wszystkich zaangażowanych w forsowaniu zmian do przodu. Ciemny kabał miał się wycofać ze sceny i pozwolić Wzniesieniu postępować bez przeszkód. Zamiast tego, wielokrotnie odmawiali współpracy i spróbowali jeszcze jednego ostatniego wysiłku, aby zniszczyć dotychczasowe postępy. Teraz ich interferencja jest tylko uciążliwością i oni wiedzą, że już wkrótce ich dni zostaną zakończone na Ziemi.

My z Galaktycznej Federacji zawsze rozważaliśmy każdą opcję przy rozpatrywaniu Wzniesienia. Więc miejcie pewność, że mimo, że nie byliśmy w stanie zaprezentować wam wielu osiągnięć do tej pory, konieczne prace zostały wykonane tak, że zaraz po Wzniesieniu sprawy ruszą do przodu w szybkim tempie. Tym razem wszystko może być otwarcie przeprowadzane i możemy zapewnić, aby media były otwarte i mogły swobodnie ogłaszać prawdę. Nie trzeba dodawać, że wiele będzie się dziać na wszystkich frontach na całym świecie, a my możemy szybko wyeliminować wszelkie pozostałe zanieczyszczenia na niebie, w morzach i na lądach. W rzeczywistości trzymaliśmy to pod kontrolą przez długi czas, ale wolno nam było tylko tyle z przyczyn karmicznych. Wkrótce nie będziemy już niepełnosprawni, ale wolni do pracy z wami i innymi Istotami z poza planety.

Zmiany, których bardzo niedługo doświadczycie, usuną pozostałości jakichkolwiek połączeń do starych wibracji i starego paradygmatu. Wiele koniecznych zmian musi być długoterminowe z powodu nakładu pracy. Jednak podstawy dla zmniejszenia ubóstwa, bezdomności i innych potrzeb otrzymają naszą natychmiastową uwagę. W przeszłości mogliście mieć życie z wieloma niezaspokojonymi potrzebami, gdy ciemni celowo uniemożliwiali wam udział w obfitości i bogactwie świata przez bardzo długi czas. Nowy cykl zobaczy zupełnie nowe podejście do życia, gdzie wszystko będzie współdzielone i nie będzie chciwości, korupcji lub systemów, przez które ludzie mogą bogacić się cudzym kosztem.

Nastąpi sprawiedliwość i uczciwość we wszystkich transakcjach i usługi będą za uzasadnioną cenę. Prawda często była rzadkością, ale w Nowej Erze to będzie normalne, gdyż będzie oczywiste, jeśli ktoś nie będzie całkowicie szczery. Jak widzicie, będzie przyjemnością spotykać się z ludźmi, wiedząc, że są oni wiarygodni, a także ze Światła tak jak wy. 2013 będzie rokiem wielkich osiągnięć, gdyż oczywiście wszystko, co jest zaplanowane będzie posuwać się do przodu bez żadnych problemów. Będziecie nadal rozwijać się chociaż w wolniejszym tempie i będziecie doświadczać dalszego wzrostu świadomości. Nadświadomość, która zabierze was do zupełnie innego poziomu, jest waszym celem. Będziecie mieć dość wiele rzeczy do przyzwyczajenia się w bardzo krótkim czasie, więc nie myślcie teraz o odległej przyszłości.

My wraz z wieloma innymi cywilizacjami z uwagą obserwujemy was i waszą Ziemię, zarówno z naukowego jak i osobistego punktu widzenia. Każdy z was jest wyjątkowy i wybrany na doświadczenie Wzniesienia. Na przykład wielu pracowników Światła było potrzebnych, aby ustalić strukturę umożliwiającą Światłu do przejęcia świata i pokonania ciemnych. W tym byliście wspaniali i udowodniliście, że nasza wiara w was nie była źle umiejscowiona i pamiętajcie, że cały czas była to wasza wolna wola. Pomogliśmy wam tak jak i inne Istoty, ale w ostatecznym rozrachunku możecie wziąć zasługi za to wszystko co osiągnęliście. Z czasem będziecie mogli dowiedzieć się więcej o życiu w dwoistości i o waszych wielu życiowych doświadczeniach wszelkich skrajności, o jakich tylko można pomyśleć. Wkrótce pozostawicie to wszystko za sobą i nikt nie będzie rozliczać was za poprzednie niedyskrecje. Karmicznie mówiąc, wszystko będzie spłacone i dla wznoszących się nic nie zostanie przeniesione po tym jak ten cykl się zakończy.

Moi drodzy, po prostu pozwólcie na przepływ spraw i bądźcie tego częścią i wiedzcie, że się wzniesiecie i wtedy możecie pozostawić wszelkie obawy i wątpliwości za sobą. Każdy otrzyma zgodnie z jego potrzebami i wszyscy będą traktowani ze czcią i poszanowaniem ich suwerenności. Macie teraz wszelkie powody na podekscytowanie, gdyż tylko pozostały dni. Długie oczekiwanie dobiega końca i wielkie wydarzenia wkrótce się rozpoczną, których jesteście już świadomi. Wiemy, że niektórzy z was jeszcze martwią się o los rodziny lub przyjaciół, ale pozwólcie nam ponownie potwierdzić, że każda dusza znajdzie się dokładnie tam, gdzie ma być, według umów zawartych przed tym życiem. Również pamiętajcie, że nigdy nie może być całkowitego oddzielenia, jeśli istnieje związek miłości między wami.

Jestem SaLuSa z Syriusza i daję moją miłość dla was wszystkich, pięknych dusz.

Jestem SaLuSa.

Dziękuję, Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyła Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!< previous message | next message >


Share |