Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, April 13, 2012

SaLuSa, April 13, 2012

Nie ma niczego, czego nie moglibyście zrobić, ponieważ macie dużo więcej mocy niż zdajecie sobie sprawę. Nie jesteście jeszcze na poziomie, gdzie moglibyście osiągnąć natychmiastowe wyniki, ale energie, które dajecie dla przemiany przyniosą odpowiedź. Tym bardziej, kiedy wielu z was pracuje w tej samej sprawie, moc wzrasta wykładniczo. Więc Moi Drodzy, jako, że coraz więcej ludzi szuka zmian dla dobra wszystkich, sprowadzacie szybszą manifestację tego, co macie w umysłach. Zauważyliśmy, że podczas zdobywania zrozumienia jak najlepiej pomóc sobie i Matce Ziemi, wasz fokus zmienia się od skupiania się na sobie na rzecz wszystkich form życia. W końcu zmiany oddziałują na was, a nie tylko na układ słoneczny i także na Wszechświat i Galaktykę. Jest to olbrzymi zakres zmian, ponad waszą wyobraźnię, który angażuje Istoty o nieograniczonej mocy i miłości. Oni przeprowadzają Wolę Boga i w tym macie zapewnienie, że wszystko pójdzie według Boskiego Planu.

W tym porządku rzeczy możecie czuć się bardzo nieistotni, jednak jesteście bardzo ważni dla końcowego rezultatu, który niecierpliwie jest oczekiwany przez cały wasz układ słoneczny. Aby rozegrać ten cykl dwoistości, byliście specjalnie wybrani i pokonaliście ciemność, która nastała, gdy Atlantyda zniknęła w głębinach Oceanu Atlantyckiego. Z pozornie beznadziejnych pozycji, przywróciliście Światło z powrotem do istnienia, które dzisiaj jest główną siłą na Ziemi. Mieliście wszelkie możliwe doświadczenia, z którymi dwoistość mogłaby was zmierzyć. Pomimo tego zdołaliście ustanowić Światło na Ziemi, które urosło w sile i spowodowaliście wyższy poziom świadomości. Teraz możecie pogratulować sobie z okazji dobrze wykonanej pracy i przyjąć nagrody w postaci Wzniesienia. Na całej Ziemi i daleko poza nią, różne źródła koncentrują się na przesyłaniu wyższych emisji świetlnych do was i już wielu z was może odczuwać wewnętrzne zmiany.

W każdym momencie możecie odczuwać symptomy zmiany, gdy komórki waszego ciała wchłaniają więcej Światła, przenosząc was w kierunku zakończenia przemian od węgla do krystaliczności. Wasze nowe ciało będzie z wyższych wibracji i zapewni, że będziecie mogli zająć swoje miejsce w wyższym wymiarze. Wasze obecne ciało z powodu niskich wibracji zawsze było skłonne do chorób i dolegliwości i poprzez to wiele się nauczyliście. Być może dlatego perspektywa posiadania nowego ciała, które nie starzeje się albo nie cierpi na choroby lub dolegliwości, jest najbardziej mile widzianą zmianą ze wszystkich. Ci z was, którzy już podnieśli swoje wibracje, mogą zauważyć, że już cieszą się zdrowym życiem. To jest pewny znak, że odkryliście jak dotrzeć do poziomu życia, które jest odzwierciedlone w waszym ciele o wyższych wibracjach. Pozostańcie spokojni i nie pozwólcie wypłynąć negatywnym emocjom, ponieważ te szkodzą waszej duszy. Gniew i podobne emocje bardzo szkodzą waszym cielesnym funkcjom, podczas gdy wszystkie pozytywne takie jak Miłość, Współczucie, Radość i Szczęście utrzymują wasz poziom Światła i wasze zdrowie.

Świetlni Pracownicy będą wzywani do pomocy tym, którzy są nieprzebudzeni co do zbliżających się zmian, dla zrozumienia powodów, kiedy będą skonfrontowani z nieprawdopodobnymi wiadomościami. W rezultacie życie zmieni się dramatycznie i nie będzie drogi powrotu do poprzedniego stanu i starego paradygmatu. Głównym punktem jest to, że cokolwiek się stanie, wynik tego będzie dla poprawy całego życia. To co będzie postrzegane jako straty, będzie więcej niż zrekompensowane i planem jest, by przywrócić wasze prawa i podnieść wasze standardy życia do takich, które to odzwierciedlają nasze pragnienie, by przezwyciężyć niedostatek na rzecz tego, do czego jesteście uprawnieni. Zawsze było więcej niż wystarczająco zasobów dla wszystkich, by żyć zadowalającym standardem życia, który zaspakaja potrzeby. W przyszłości nie będziecie chcieli absolutnie niczego.

Moi Drodzy, wszystko idzie dobrze i zbliżacie się do czasu, kiedy działania nasze i naszych sojuszników będą transmitowane w mediach. W związku z tym przyjdą wytłumaczenia tego co ma miejsce i będzie jasne, że nasza interwencja została autoryzowana przez Wysokie Rady, które opiekują się waszym rozwojem. Normalnie bylibyście zostawieni, by zdecydować o swojej przyszłości i to jest nadal prawdziwe tam, gdzie chodzi o Wzniesienie. Jednakże, mówimy tu o większym obrazie i naszej odpowiedzialności, by przeprowadzić Boski Dekret tak, aby wszyscy mieli okazję, by się Wznieść. Wkrótce będziecie świadkami kapitulacji Ciemnych, której są teraz świadomi, i że są skazani na porażkę. Nie ma ucieczki i nieważne czy na Ziemi, czy poza nią, staną przed wymiarem sprawiedliwości, jak również będzie im dane do zrozumienia i doświadczenia daleko idące skutki tego, co ich działania spowodowały.

My z Galaktycznej Federacji damy wam okazję, abyscie spotkali reprezentantów innych cywilizacji, które będą miały wiele do powiedzenia na temat waszej ewolucji. To sięga tysięcy lat wstecz, przez wiele cykli, które widziały, jak cywilizacje przychodzą i odchodzą. Niektórzy z was mają o tym niewiele wiedzy lub jej w ogóle nie posiadają. Weźcie pod uwagę, że mieliście doświadczenia poza Ziemią, nawet w innych Wszechświatach. Jesteście wielkimi podróżnikami i wszyscy jesteście członkami kosmicznej rodziny, która przygotowuje się, by powitać was z powrotem do domu. Pierwotnie pochodziliście z gwiazd i jesteście tak samo Kosmicznymi Istotami jak my. Ziemia była eksperymentem, w którym z zapałem wzięliście udział i dzięki wam tak wiele dowiedzieliśmy się o skutkach bycia oddzielonym od Boga. Wszystkie wasze zbiorowe doświadczenia będą dostępne dla innych cywilizacji. Niektóre z nich mogą stawić czoła podobnej sytuacji.

Jesteście postrzegani jako wielkie dusze Światła i tak wiele miłości jest wysyłane do was z wdzięczności za wasze poświęcenie. Nie wszystkie dusze ofiarowałyby się dla tego, czego doświadczyliście. Mieliście wiarę nie tylko w wasze własne siły, ale też w obietnice dane wam, że nigdy nie bylibyście zapomnianymi i powrócicie do waszego prawowitego miejsca we Wszechświecie. Teraz pójdziecie dalej i z czasem poczujecie pragnienie, by posunąć wasz rozwój do przodu i pójść inną ścieżką, która zadowoli wasze potrzeby. Nic ciągle nie stoi w miejscu pomimo, że tak się może wydawać w waszym obecnym życiu. Zmiana niezmiennie zachodzi bardziej niż jesteście tego świadomi i każdy z was uczestniczy w tworzeniu waszej przyszłości.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jak wy, czekam na "podniesienie", które to powinno ukazać początek cudownych czasów, i choć hektycznych, to też przyjemnych. Oglądajcie wydarzenia z wiedzą, że rezultat jest przesądzony, a wy pójdziecie ścieżką ku Wzniesieniu okryci Światłem i Miłością.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Marcin


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |