Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 19, 2011

SaLuSa, January 19, 2011

Do tego który czeka, przychodzi wszystko i z pewnością wy potrzebowaliście wiele cierpliwości w przeciągu ostatnich kilku lat. Jednak mimo frustracji i oczekiwania, proces Wniebowstąpienia przebiegał bez zakłóceń. Momentami wydawało się, że postęp stanął w miejscu lecz nie bacząc na opóźnienia wciąż widzimy nasz cel. Najważniejsze że wszyscy którzy byli w Świetle, skupiali się na Wniebowstąpieniu pomagając tym samym wznieść poziomy świadomości na Ziemi. Przewidywane przez was istotne zmiany, skompresowały się do krótszego okresu czasu w jakim wystąpią, co nie znaczy iż będą mniej efektywne. Spełnią one wasze oczekiwania i już teraz pobudziły do działania wielu ludzi. Widzicie jak rezultaty zaczynają manifestować się wokół was co jest wynikiem odpowiedzi świata na energie kreujące zmianę. Doprowadziło to niestety do zamieszek, demonstracji a nawet i przemocy, co z drugiej strony pokazuje że ludzie są niespokojni i żądają zmian. Chcielibyśmy aby wszyscy poinformowani byli o Wniebowstąpieniu, co powstrzymałoby ludzi przed przemocą każdego rodzaju. Wówczas energie pozostały by pozytywne i mogłyby zostać dobrze wykorzystane.

My z Galaktycznej Federacji jesteśmy aktywni bardziej niż kiedykolwiek, choć nie znaczy to że wymagamy abyście byli świadomi naszych poczynań. Gdy rozgrywana jest ostatnia wielka bitwa między Ciemnością i Światłem, my wspieramy naszych sojuszników aby upewnić się że nic nie wymknie się spod kontroli. Tam gdzie pojawia się choćby najmniejsza chęć użycia głowic jądrowych, powstrzymujemy takie zamiary. Zapewniamy więc, iż bez względu na to co czytacie w gazetach nie będzie wojny nuklearnej. Takie instrukcje otrzymaliśmy od Niebios już dawno temu, gdyż wystarczająco dużo zanieczyszczeń oraz szkód zostało wyrządzonych poprzez ich użycie i testowanie. Człowiek niewiele się nauczył odkąd pierwsze bomby spadły na Japonię a nawet ten akt nie był konieczny aby doprowadzić do pokojowego rozstrzygnięcia.

Ależ odczujecie różnicę wchodząc do wyższych wymiarów, gdzie panuje harmonia i pokój a delikatna energia odczuwalnie was otuli. Każda dusza jaką spotkacie otoczy was swoją miłością, ciężko jest wam wyobrazić sobie tak piękne i spokojne uczucie. Poczujecie się jakbyście dryfowali na chmurze delikatnej niczym pajęczyna. Nie ma ani odrobiny negatywności a radość z przebywania tam jest ekstatycznym przeżyciem. Jako że Ziemia stała się dla was istnym Piekłem, wyższe wymiary będą waszym Niebem. Możecie być pewni, że każda dusza jaką napotkacie znalazła się tam poprzez podniesienie własnych wibracji do tych poziomów. Dlatego nie będziecie mogli spotkać Istot o niższych wibracjach, gdyż te znajdą się na innych płaszczyznach.

Ziemia była świetnym miejscem spotkań i domem wielu rodzajów dusz ze wszystkich poziomów oraz wielu cywilizacji. Dlatego niektórzy z was byli do siebie przyciągnięci, co niemal z całą pewnością potwierdza że jesteście gwiezdną rodziną. Wielu na ochotnika zdecydowało się tutaj inkarnować aby pomóc gatunkowi ludzkiemu w tym szczególnym czasie. Oznaczało to, że musieliście obniżyć swoje wibracje i zatracić wspomnienia. Stale przynosiliście wiedzę i umiejętności które były najważniejsze w niesieniu pomocy tym, którzy budzą się i wybierają Wniebowstąpienie. Co do niektórych, wasze pięć minut dopiero nadejdzie i wyjdziecie naprzód zaraz po odtajnieniu. Od tego momentu postępy będą ogromne.

Nie rozpaczajcie jeśli bardzo zależy wam na czynnym udziale i pomocy w tych ostatecznych czasach a wciąż nie zostaliście wezwani. Jeśli jest to częścią waszego planu, z pewnością będziecie jako że rozpoznajemy każdego po jego umiejętnościach i doświadczeniu. Nie żebyśmy nie posiadali odpowiedniego personelu, jednak pragniemy aby Człowiek był integralną częścią projektów jakie zostaną wdrożone w najbliższej przyszłości. Powinniśmy powiedzieć, że to wasza planeta i wy jesteście odpowiedzialni za jej obecną kondycję jako jej strażnicy. Ze względu na karmiczne zaszłości, oczekuje się od was że odegracie swoją rolę w przywracaniu Matki Ziemi do zdrowia. Będzie to radosne zadanie gdyż tak wiele jesteście jej dłużni, można powiedzieć że była też Matką Rasy Ludzkiej. Nie zawsze była traktowana z należytym szacunkiem, lecz mimo to nigdy nie poprosiła abyście zostali z niej usunięci. Teraz zarówno wy jak i ona przygotowujecie się do wyjątkowego Wniebowstąpienia, które będzie najwspanialszym wydarzeniem przyjętym z radością w całym Wszechświecie. Tak Moi Drodzy, jak już wcześniej wspomnieliśmy, mogliście być odizolowani na Matce Ziemi i czasami czuć się samotnie lecz w rzeczywistości wasz wielki akt oddania by doświadczyć dualności jest dobrze znany.

Utrzymujcie wysokie wibracje wiedząc, że macie własne miejsce w planie gdyż każdy jeden z was jest kochany w równym stopniu. Bezwarunkowa Miłość nie faworyzuje i nie wybiera; wszyscy jesteście dziećmi Boga. Widzimy wasze prawdziwe oblicze za cielesną powłoką i wiemy że wszyscy, tak jak my, jesteście Boskimi Iskrami. Gdy wreszcie się do nas przyłączycie, przekonacie się że nasza energia nieco różni się od waszej, nie licząc faktu że mamy w pełni aktywowane czakry promieniujące na znacznie większą odległość od waszych. Wy również powrócicie do tego poziomu oświecenia z w pełni aktywowaną Czakrą Korony. Ostatecznie przekonacie się, że wszystko jest energią w swych różnorodnych, świetlnych formach i że wszystko posiada stopnie świadomości. Prawdopodobnie na Ziemi tej wiedzy brakuje, co stało się przyczyną tak ogromnych zaniechań w sferze opieki nad innymi formami życia. Na przykład nie jest łatwo wam pojąć, że niektóre zwierzęta są Istotami bardziej duchowymi niż człowiek.

Zyskując zrozumienie, sens życia staje się jasny, gdy się rozwijacie waszym celem jest służyć innym w drodze do Światła. Robicie to ponieważ jesteście Jednym, nie możecie kroczyć dalej dopóki ostatni do was nie dołączy. Będziecie szli w kierunku świadomości grupowej, co wyjaśnia dlaczego niektóre Istoty przemawiały w channeling'ach jednym głosem w imieniu grupy. Od razu dodamy, że pozostajecie wciąż indywidualnymi świadomościami i nie jesteście ograniczeni do pozostania w jednej grupie na zawsze. Ewolucja polega na wyborze i decydowaniu o własnej drodze powrotnej do Źródła. Tak naprawdę wszystko co robicie opiera się o wasz wybór i nic nie jest narzucone dopóki się wcześniej na to nie zgodzicie.

Jestem SaLuSa z Syriusza, życzę wam sukcesów w realizowaniu wyznaczonych zadań podczas wypełniania osobistego planu, który kończy wasz czas w dualności.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.